PODZIELONY WĄTEK: Zastrzerzenia Forumowicza "Smerfa M."

Tutaj możesz wypowiedzieć się na temat funkcjonowania forum i pracy moderatorów.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
Smerf Maruda

Re: Młodzieżowa Rada Ustki

Post autor: Smerf Maruda » niedziela, 17 stycznia 2010, 20:29

Kubian pisze:Smerfie,smerfie czasem jesteś marudny :mrgreen: Otóż jako kolega przewodniczącego MRM Adama Marczaka mogę cię zapewnić w 125 % że Adamowi nie zamknięto ust i jak sugeruje Platichthys_flesus - ban.
Masz Kubian rację
kiedy jest prawidłowy obieg informacji, czyli jest jawność informacji,
nie ma powodu do snucia domysłów i Twoich komunistycznych smiesznych teorii spiskowych ,
wysłałem do p. Adama zapytanie na PW i nie otrzymałem żadnego zwrotnego postu,
ani innej informacji , skoro zapadła zmowa milczenia to trudno ,
mam to gdzieś :twisted:
Zapraszam do polubienia moich stron . . . . . . - www.ziemia-ustecka.pl

www.facebook.com/artur.mazur.14
www.facebook.com/Stara.Ustka
www.facebook.com/ziemia.ustecka

Awatar użytkownika
Smerf Maruda

Post autor: Smerf Maruda » niedziela, 17 stycznia 2010, 21:24

(21:11:05) Smerf_Maruda: Prosiłem na o kontakt na Pw i co?
(21:11:29) Smerf_Maruda: Sorry za wagnera:(
(21:11:37) Adam_Marczak: i to, że zgodnie statutem sobota i niedziela jest dniem całkowicie wolnym
(21:12:11) Adam_Marczak: Mam prawo wyjechać gdzie kol wiek i nie mam obowiązku zaglądania na forum.
(21:12:18) Smerf_Maruda: OK koniec dyskusji
(21:12:47) Adam_Marczak: To, że pan zajmuje się 24 godziny na dobę szukania haczyków i teoriami spisków do tej pory mnie nie ruszało.
(21:13:06) Adam_Marczak: I widzi pan? Kiedy panu coś nie po nosie ucina pan dyskusje.
(21:13:13) Adam_Marczak: świadczy to jedynie o panu
(21:13:17) Adam_Marczak: Administrac?ja ma racje
(21:13:41) Smerf_Maruda: o czwartkowej sesji , piątek tez pewnie wdeług statutu był wolny od myślenia:)
(21:14:27) Smerf_Maruda: A jesteś pewny , że chcesz pogada nie?
(21:14:48) Smerf_Maruda: pogada pnie?
(21:14:56) Adam_Marczak: Nie drogi panie. W piątek zajmowałem się dokumentacj?ą po sesji
(21:16:10) Smerf_Maruda: Jak się nie boisz to zapraszam na http://ww" onclick="window.open(this.href);return false;?w.ustka.pl/f?orum2/viewto?pic.php?f=4&?t=5059&p=666?01#p66601
(21:17:04) Adam_Marczak: Jestem poza Ustką. I z całym szacunkiem chwile wolne nie mam zamiaru spędzać na bezsensowne dyskusje z panem
(21:17:31) Smerf_Maruda: (21:13:06) Adam_Marcza?k: I widzi pan? Kiedy panu coś nie po nosie ucina pan dyskusje.
(21:18:21) Smerf_Maruda: Można porozmawia jutro, jak się nie boisz
(21:18:38) Adam_Marczak: Jutro obchodze jubileusz.
(21:18:52) Adam_Marczak: Nie mam zamiaru psuć sobie panem nastroju
(21:19:19) Smerf_Maruda: OK To w przyszłym roku ... a jaki jubileusz
(21:19:33) Adam_Marczak: Do wszelkich kwesti dotyczących MRM Ustka odsyłam do rzecznika MRM
(21:19:45) Smerf_Maruda: Kto to?
(21:20:34) Smerf_Maruda: ????
(21:21:02) Adam_Marczak: Kamila Czerwińska, a teraz dowidzenia
(21:21:51) Smerf_Maruda: No cześc

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » niedziela, 17 stycznia 2010, 21:25

Smerf, o tym, że jesteś specjalistą od bicia piany i stwarzania jakichś nieprawdopodobnych historii, wiedzą już chyba wszyscy, którzy czytają to forum. Weź się chłopie w garść i przestań epatować bzdurami o jakichś komunistycznych metodach. Bo ani to prawdziwe, ani to śmieszne, ani to smaczne. Daj spokojnie popracować tym ludziom i nie twórz kolejnych fantasmagorii. Forum nie jest dobrym miejscem na leczenie jakichś tam frustracji i kompleksów.

A co do informacji z przebiegu drugiego posiedzenia MRM; Rada ma swojego rzecznika, a w zasadzie rzeczniczkę. Ta zacna dama ma napisać notatkę z posiedzenia. Gdy tylko ja otrzymał, na pewno zamieszczę.

Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Smerf Maruda

Post autor: Smerf Maruda » niedziela, 17 stycznia 2010, 21:35

rzecznik pisze:Smerf, o tym, że jesteś specjalistą od bicia piany i stwarzania jakichś nieprawdopodobnych historii, wiedzą już chyba wszyscy, którzy czytają to forum. Weź się chłopie w garść i przestań epatować bzdurami o jakichś komunistycznych metodach. Bo ani to prawdziwe, ani to śmieszne, ani to smaczne. Daj spokojnie popracować tym ludziom i nie twórz kolejnych fantasmagorii.

A co do informacji z przebiegu drugiego posiedzenia MRM; Rada ma swojego rzecznika, a w zasadzie rzeczniczkę. Ta zacna dama ma napisać notatkę z posiedzenia. Gdy tylko ja otrzymał, na pewno zamieszczę.

i ocenzuruję :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
Smerf Maruda

Post autor: Smerf Maruda » niedziela, 17 stycznia 2010, 21:49

rzecznik pisze:Smerf, o tym, że jesteś specjalistą od bicia piany i stwarzania jakichś nieprawdopodobnych historii, wiedzą już chyba wszyscy, którzy czytają to forum. Weź się chłopie w garść i przestań epatować bzdurami o jakichś komunistycznych metodach. Bo ani to prawdziwe, ani to śmieszne, ani to smaczne. Daj spokojnie popracować tym ludziom i nie twórz kolejnych fantasmagorii. Forum nie jest dobrym miejscem na leczenie jakichś tam frustracji i kompleksów.

Świetny tekst,
naśladowco mojego ulubionego rzecznika Jacka Urbana,

Cenie Cie Jacku za Twoją inteligencje i wiedzę ,
ale sorry nie toleruje takiego sku .... a,
i tego poziomu sprzedawczyków. :cry: :cry: :cry: :evil:

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » poniedziałek, 18 stycznia 2010, 08:01

ale sorry nie toleruje
To nie jest Twoj dom zebys cokolwiek musial tolerowac. Od dluzszego czasu przygladam sie Twoim wrecz paranoidalnym wypowiedziom. Diagnozy sobie daruje. Powiem Ci jedno, poziom frustrata jaki zaprezentowales swiadczy tylko o tym jak mocno sie zagubiles, co doprowadzilo do tego ze kazdy kto Cie zignoruje jest zmuszany do rozmowy metodami rodem z Franza Kafki. Watpie czy cokolwiek osiagniesz taka polemika, grono uzytkownikow ignorujacych Cie wciaz rosnie, sam jestes tego przyczyna.

Piszac, akceptujesz regulamin, jesli Ci zle, zmien forum i tam siej swoim jadem
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
dumb
Kontakt:

Post autor: dumb » poniedziałek, 18 stycznia 2010, 08:08

trzeba dopisac nowy punkt regulaminu,

na pw smerfa należy odpisywać w czasie 2 godzin, w innym wypadku sprawa kierowana jest do organów ścigania z obawy o uzasadnione podejrzenie, iż osoba padła ofiarą układu .
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » poniedziałek, 18 stycznia 2010, 09:24

W związku z permanentnym łamaniem regulaminu forum, obrażaniem innych użytkowników i używaniem słów powszechnie uznawanych za wulgarne podjąłem dziś decyzję o zbanowaniu Smerfa na okres jednego miesiąca

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » poniedziałek, 18 stycznia 2010, 11:33

Wtrace swoje 3 grosze... od dawna dostaje sygnaly od forumowiczow dotyczace obaw przed pisaniem. Spowodowane sa one tonem i poziomem dyskusji jaki narzucal smerf. Osoby te prosily o niepodawanie ich nickow i nazwisk. Post zawierajacy wulgaryzmy, moim zdaniem odnoszace sie do konkretnych osob zostal usuniety, dlatego tez nie cytowalem go w calosci.
Smerf ma czas by ochlonac. Dodam ze niedawno pojawily sie wypowiedzi swiadczace o checi uzycia przemocy fizycznej, co zawazylo w pewien sposob na decyzji. Przypomninam ze w oknie shoutbox obowiazuja te same zasady co na forum, tylko dzieki wiedzy, jak nieprzyjemnym forumowiczem potrafi byc smerf, organy scigania nie zajely sie przypadkiem jakim byly grozby wysuwane pod adresem forumowicza, ktorego personalia sa ogolnie znane.

Co do sukcesow i porazek absencja w zaden sposob nie przesadza o powodzeniu forum.
Na tym i poprzednim forum obserwuje wzrosty i spadki, to normalka.
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

pieroog

Re: PODZIELONY WĄTEK: Zastrzerzenia Forumowicza "Smerfa M."

Post autor: pieroog » poniedziałek, 18 stycznia 2010, 23:02

Smerf zmienił front :)

http://forum.gp24.pl/index.php?showtopi ... ntry265471" onclick="window.open(this.href);return false;
NoBody is perfect,my name is NoBody...

Awatar użytkownika
Smerf Maruda

Post autor: Smerf Maruda » wtorek, 2 marca 2010, 23:12

Po tym poście dostałem ostrzeżenie , z jakiego punktu regulaminu?
Podawania faktów historycznych?
Smerf Maruda pisze:"Ziemia Ustecka" nr 97 jest już do pobrania na stronie miejskiej w zakładce "Aktualności"

http://www.ustka.pl/forum2/viewtopic.ph ... 314#p68314" onclick="window.open(this.href);return false;

Ale numer 96 dalej ocenzurowany :mrgreen: :| :mrgreen: :mrgreen:

Doczekaliśmy się powrotu komuny i cenzury

ale tak to jest, jak rządzi Ustką burmistrz ,
który startował w wyborach 2002 z listy SLD, (kontynuatorki wspaniałych tradycji PZPR)
i zastępca , który w latach 80-tych,
"powojennych",
rządził Ustką jako Sekretarz, a później Naczelnik Miasta.

Kurde, miesiąc temu minęła 20 rocznica rozwiązania PZPR, przegapiliśmy rocznice :cry:

Smerf, daruj sobie swoją dziką "lustrację" i kompletnie oderwane od rzeczywistości teksty o powrocie komuny - rzecznik
Oto ostrzeżenie wystawione przez rzecznika: Cytuj:To ostrzeżenie dotyczy następującego postu: viewtopic.php?f=24&p=68314#p68314.

Daruj sobie dziką lustrację - napisał rzecznik - a gdzie tu lustracja, czy ja kogoś oskarżam , sugeruje współpracę z jakimiś służbami?
Nie .
Podałem tylko parę suchych faktów historycznych.

Co nas czeka jak ta ekipa ponownie wygra wybory :!: :?: ,
usta w kubeł :?: :evil:

Nawet nie napisałem , że ten , czy tamten należał do PZPR.

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » środa, 3 marca 2010, 16:27

No wlaśnie , gdzie tutaj lustracja?i do tego jeszcze dzika?
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

ODPOWIEDZ