usunięcie konta

Tutaj możesz wypowiedzieć się na temat funkcjonowania forum i pracy moderatorów.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
71bruner

usunięcie konta

Post autor: 71bruner » sobota, 19 stycznia 2013, 22:56

Proszę o podanie procedury usunięcia konta z forum Ustka. Od dwuch miesięcy jestem zbywany lub nie ma żadnej odpowiedzi nawet od rzecznika!!!
Ostatnio zmieniony sobota, 19 stycznia 2013, 23:04 przez 71bruner, łącznie zmieniany 2 razy.
www.smf.ustka.pl i www.9bas.ustka.pl

Awatar użytkownika
Topilzin

Re: usunięcie konta

Post autor: Topilzin » sobota, 19 stycznia 2013, 22:59

71bruner pisze:Proszę o podanie procedury usunięcia kąta z forum Usta. Od dwuch miesięcu albo jestem zbywany lub nie ma żadnej odpowiedzi nawet od rzecznika!!!
"Kąta" nie można usunąć. :lol:
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Awatar użytkownika
71bruner

Post autor: 71bruner » sobota, 19 stycznia 2013, 23:05

jesteś adminem lub osobą odpowiedzialną za forum?

Artur Mazur

Post autor: Artur Mazur » niedziela, 20 stycznia 2013, 03:13

71bruner pisze:Proszę o podanie procedury usunięcia konta z forum Ustka. Od dwuch miesięcy jestem zbywany lub nie ma żadnej odpowiedzi nawet od rzecznika!!!
:mrgreen:

Awatar użytkownika
Kubian

Post autor: Kubian » niedziela, 20 stycznia 2013, 08:45

71bruner widać zapomnieli o twoim pytaniu lub odpowiedź była :) zawsze możesz wysłać zapytanie do ratusza pocztą i na pewno odpowiedzą, odwiedzić radnych na sesji i np przed sesją się zapytać albo do burmistrza wysłać meila z pytaniem i jak nie odpowie to iść i na sesji się dopytać :)
Nie bójmy się gonić za marzeniami

Dziewczyna jest jak piękny kwiat kwitnie wiosną wspomagana przez strumień pięknych słów pomagających jeszcze bardziej rozkwitnąć w piękno oczarowujące cały świat ;)

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » niedziela, 20 stycznia 2013, 09:35

8) :shock:
71bruner pisze:jesteś adminem lub osobą odpowiedzialną za forum?
Ok, pośmieliśmy się z byków ale teraz poważnie.Skierowałeś pytanie do wszystkich.
Konta nie można usunąć bo według rzecznika jest to corpus delicti , którego jak zajdzie potrzeba użyje się w sprawie karnej. :roll:

Było to już poruszane , kiedy prezes Malek udzielał się gorąco na forum i tak już zostało do dziś.

Do tego jeśli usunie się część postów to inne staną się automatycznie niezrozumiałe.Bełkot.Najprościej po prostu przestać pisać i już.
Pod własnym nazwiskiem nie figurujesz tutaj przecież.Po to są akurat nicki.
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Awatar użytkownika
71bruner

Post autor: 71bruner » niedziela, 20 stycznia 2013, 13:23

Pośmiałeś się?! Zadowolony jesteś?! Właśmie dzięki tobie i jeszcze innym kolorowym mam dość tego forum i kolegów wzajemnej adoracji. Każda inicjatywa jest tłamszona i wyszydzana zwłaszcza na tym forum. Dlatego chcę usunięcia mojego konta i postów, a także zakończenia przetwarzania moich danych osobowych.

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » niedziela, 20 stycznia 2013, 13:37

Smiałem się z byków.Sam nieraz za to obrywałem i musiałem się poprawić ( co nie zabija to wzmacnia).Z inicjatyw raczej nie , przynajmniej nie pamiętam.Może inni.Z kretyństwa natomiast owszem i często bo co pozostało skoro nie ma się wpływu na sprawy tak na prawdę.
Dane osobowe muszą zniknąć panowie administratorzy jeśli osoba sobie tego życzy.Książkiewicz i Wieczorek może ruszą tyłki w końcu.Jeśli wyznają się w materii. :lol:
Mały typ ode mnie na przyszłość aby tych danych jednak nie podawać bo do dyskusji na forum i tak nic nie wnoszą.

Niemniej jednak szkoda brunner71 że odchodzisz.Zawsze to strata.

Awatar użytkownika
maj

Post autor: maj » poniedziałek, 21 stycznia 2013, 08:49

Jako eks-moderator cała klawiaturą podpisuję się pod uzasadnieniem Topilzin'a. Jest to standardowa praktyka na Forum Ustka.pl. Wyobraź sobie co by było, gdyby np. elveez, czy ktoś ktoś inny o wielotysięcznym dorobku na Forum zażądał usunięcia jego postów. Dziesiątki wątków stałyby się nieaktualne/nielogiczne.
Jeżeli nie chcesz pisać na Forum, to masz dwa wyjścia:
a) przestać pisać i nie wracać na Forum
b) napisać coś, co spowoduje zbanowanie Ciebie; wówczas masz zagwarantowaną blokadę wejścia na Forum pod tym nickiem.

A' propos usunięcia danych. To, jeśli nie jestem w błędzie, w Twoim, ani nikogo innego profilu, nie znajdują się dane uznawane za dane osobowe/wrażliwe podpadające pod ustawę o Ochronie Danych. Chyba, że je sam tam umieściłeś... ale i sam możesz je usunąć.

I tak dołączyłem do kółka "wzajemnej adoracji" :wink:
"Ruchy władzy są strasznie przewidywalne, traktują Polaków jak głupich ludzi" (J. Stuhr)
Projekt niezależny "Ustka! To logiczne" https://www.facebook.com/groups/2293914710838298/

Awatar użytkownika
Smerf Maruda

Post autor: Smerf Maruda » wtorek, 30 grudnia 2014, 20:58

71bruner pisze:Pośmiałeś się?! Zadowolony jesteś?! Właśmie dzięki tobie i jeszcze innym kolorowym mam dość tego forum i kolegów wzajemnej adoracji. Każda inicjatywa jest tłamszona i wyszydzana zwłaszcza na tym forum. Dlatego chcę usunięcia mojego konta i postów, a także zakończenia przetwarzania moich danych osobowych.
Cześć Bruner , powinieneś też opieprzyć Jacka Cegłę,
że na sesji, w części dotyczącej zbanowania Smerfa Marudy,
posłużył się twoim listem, donosem , aby ta decyzje uzasadnić !!!

Jak chcesz to wkleję ksero twojego donosu na forum :roll:
Nagrania są dostępne z wystąpienia w tej sprawie Jacka Cegły.
Zapraszam do polubienia moich stron . . . . . . - www.ziemia-ustecka.pl

www.facebook.com/artur.mazur.14
www.facebook.com/Stara.Ustka
www.facebook.com/ziemia.ustecka

ODPOWIEDZ