Info na stronie Ustka.pl

Tutaj możesz wypowiedzieć się na temat funkcjonowania forum i pracy moderatorów.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
Wajper
Posty: 1197
Rejestracja: środa, 27 czerwca 2007, 16:28

Info na stronie Ustka.pl

Post autor: Wajper » czwartek, 1 sierpnia 2013, 17:04

http://www.ustka.pl/new/index.php?fm=re ... ul&id=1801" onclick="window.open(this.href);return false;

Ekhem. <zerka znacząco na drugą połowę artykułu>
"Muzyka to przyjemność, jakiej dusza ludzka doświadcza przez liczenie, nie zdając sobie sprawy, że ma do czynienia z liczeniem."
Gottfried Wilhelm Leibniz

Awatar użytkownika
Wajper
Posty: 1197
Rejestracja: środa, 27 czerwca 2007, 16:28

Re: Info na stronie Ustka.pl

Post autor: Wajper » czwartek, 1 sierpnia 2013, 17:35

I jeszcze tu: http://www.ustka.pl/new/index.php?fm=re ... ul&id=1799" onclick="window.open(this.href);return false;

Kto to pisze??? I jakim cudem toto bez korekty i redakcji idzie na portal???
Original Source zadba o zachowanie wspomnień w postaci NIErytunowych zdjęć, które będzie można wykonać w specjalnej strefie foto. Dostarczy też ekstremalnych doznań na ściance wspinaczkowej oraz dobrej zabawy w strefie NIErutynowych gier (spike ball, water pipe, strzelnica, bule oraz quick touch). Główną atrakcją strefy będzie "GIGA PRYSZNIC Original Source", w którym będzie można poczuć naturalnie intensywne orzeźwienie i NIErutynowo ochłodzić się na plaży.
Korekta:
"Original Source" zadba o utrwalenie wspomnień w postaci "NIErutynowych" zdjęć, które będzie można wykonać w specjalnej strefie foto. Ściana wspinaczkowa dostarczy elstremalnych doznań, a fani nietypowych sportów znajdą dobrą zabawę w strefie "NIErutynowych" gier (spike ball, water pipe, strzelnica, bule oraz quick touch). Główną atrakcją strefy będzie "GIGA PRYSZNIC Original Source", gdzie dzięki produktom firmy będzie można poczuć naturalnie intensywne orzeźwienie i NIErutynowo ochłodzić się na plaży.
Główną koncepcją strefy T-Mobile będzie zainspirowanie odwiedzających ideą akcji ?Pomoc Mierzona Kilometrami? oraz jej bohaterami, która mobilizuje wszystkich do wspólnej aktywności fizycznej w celu zebrania największej liczby kilometrów w historii. Wszystko po to aby pomóc dzieciom niepełnosprawnym ruchowo. W strefie sportowej, uczestnicy będą mogli wziąć udział w konkurencjach z wykorzystaniem bieżni oraz rowerków spinningowych, a także poznać kilka istotnych faktów odnośnie aktywnego trybu życia.
Główną atrakcją w strefie T-Mobile będzie akcja "Pomoc Mierzona Kilometrami". Charytatywne przedsięwzięcie, powstałe przy współpracy z Fundacją "Nie jesteś sam", polega na rejestrowaniu dystansów przebytych przez klientów sieci, dzięki wykorzystaniu aplikacji Endomondo i systemu GPS. Zebrana w całej Polsce pula "przebytych kilometrów" przełoży się na wpłatę, którą Fundacja otrzyma na rzecz dzieci niepełnosprawnych ruchowo. Odwiedzający będą mogli zapoznać się z ideą akcji i poznać jej bohaterów, jak i przyłączyć się do niej.
W strefie sportowej, uczestnicy będą mogli wziąć udział w konkurencjach z wykorzystaniem bieżni oraz rowerków spinningowych, a także poznać kilka faktów odnośnie aktywnego trybu życia.
iRobot w swojej strefie przygotuje konkursy związane ze swoimi produktami typu odkurzanie na czas oraz budowanie robota odkurzającego Roomba z piasku.iRobot będzie także uczył plażowiczów tańca robotów. W niedzielę, 28 lipca o godz. 12 iRobot Poland Team wspólnie z plażowiczami podejmie próbę ustanowienia Rekordu Świata w liczbie osób tańczących w stylu robotycznym.
iRobot przygotuje konkursy związane ze swoimi produktami, takie jak "odkurzanie na czas" czy "budowanie robota odkurzającego Roomba z piasku". iRobot będzie także uczył tańca robotów. W niedzielę, 28 lipca o godz. 12:00, "iRobot Poland Team" podejmie wspólnie z plażowiczami próbę ustanowienia Rekordu Świata w liczbie osób tańczących w stylu robotycznym.
PlayStation zaprezentuje swój demo-car z wbudowaną konsolą PlayStation 3 oraz największym wbudowanym telewizorem 3D. Niebiesko-biała ekipa zadba o dobre humory wszystkich plażowiczów zapraszając do gry w największe hity na PlayStation 3, w tym najnowsze demo Gran Turismo 6 ? realistycznego symulatora wyścigowego. Wieczorami do zabawy wkroczy kontroler ruchu PlayStation Move.
PlayStation zaprezentuje swój demo-car z wbudowanymi konsolą PlayStation 3 i telewizorem 3D. Niebiesko-biała ekipa zadba o dobre humory wszystkich plażowiczów, zapraszając do gry w największe hity na PS 3, w tym najnowsze demo Gran Turismo 6 ? realistycznego symulatora samochodów wyścigów. Wieczorami będzie można pobawić się kontrolerem ruchu PlayStation Move.
"Muzyka to przyjemność, jakiej dusza ludzka doświadcza przez liczenie, nie zdając sobie sprawy, że ma do czynienia z liczeniem."
Gottfried Wilhelm Leibniz

ODPOWIEDZ