Tytułem wstępu :)

W tym dziale radni mogą zamieszczać informacje o swojej pracy. Forumowicze - pytania do rajców.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Tytułem wstępu :)

Post autor: DKS » wtorek, 21 grudnia 2010, 14:30

Na prośbę radnych utworzyłem nowy dział, w którym to samorządowcy - jak sami zadeklarowali - będą się dzielić z Wami informacjami ze swojej pracy, zarówno na sesjach, jak i na komisjach.

Dlatego bardzo proszę, aby wszelkie wpisy dotyczące Rady Miasta zamieszczać właśnie w tym dziale.

Zważywszy na fakt, że w obecnej Radzie jest aż pięciu aktywnych forumowiczów, jestem przekonany, że będzie to jeden z "najbardziej obleganych" działów.

Pozdrawiam serdecznie

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Re: Tytułem wstępu :)

Post autor: elveez » wtorek, 21 grudnia 2010, 14:36

Milo. Warto nadmienic, kto wyszedl z ta inicjatywa.
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » wtorek, 21 grudnia 2010, 16:53

Pomysł wyszedł od radnych-forumowiczów: Krzysztofa Błądkowskiego, bardziej znanego jako "errorkowski" i Włodzimierza Siudka, posługującego się na forum nickiem "Włodzimierz Siudek" :twisted: Sądzę jednak, że udzielać się tutaj będą również inni radni będący aktywnymi uczestnikami naszej wirtualnej wspólnoty.

Od siebie dodam jeszcze, że dziś odbyło się pierwsze posiedzenie Komisji Budżetowo-Gospodarczej. Szefem komisji został radny Błądkowski, który w tajnym głosowaniu pokonał radnego Wilczyńskiego. Piastowanie funkcji wiceprzewodniczącego przypadło Piotrowi Wójcikowi, najmłodszemu radnemu w tej kadencji.

Myślę, że kolega Krzysztof, który prowadził dzisiejszą Komisję, napisze więcej.

Pozdrawiam serdecznie

Awatar użytkownika
maj

Post autor: maj » środa, 25 maja 2011, 12:16

rzecznik pisze:[...] Zważywszy na fakt, że w obecnej Radzie jest aż pięciu aktywnych forumowiczów, jestem przekonany, że będzie to jeden z "najbardziej obleganych" działów. [...]
Obrazek

Nie wiem.... albo Rada nic nie robi, albo nie chce się jej pisać w specjalnie przez nią zainicjowanym dziale... Z lęku przed krytyką i/lub konstruktywną polemiką :?:
"Ruchy władzy są strasznie przewidywalne, traktują Polaków jak głupich ludzi" (J. Stuhr)
Projekt niezależny "Ustka! To logiczne" https://www.facebook.com/groups/2293914710838298/

Awatar użytkownika
maruda

Post autor: maruda » środa, 25 maja 2011, 12:34

maj
Nie dostali radni laptopów, musieli kupić sobie drukarki bo materiały na sesję już im nie będą (ponoć) drukowane, to nie oczekuj że jeszcze z opłacanego przez siebie internetu będa się dzielić pomysłami, projektami i nie wiem czym tam jeszcze.
Że o możliwości poddania się krytyce, ale takiej raczej ciężko wymazywanej bo powszechnie dostępnej nie wspomnę.
Zastrzegam sobie wszelkie prawa do wszelkich tresci przeze mnie publikowanych na wylacznosc.
Tępię przejawy absurdu, GRATIS!!

ODPOWIEDZ