Kupię działkę rekreacyjną.

Sprzedam, oddam, kupię, zamienię. Ogłoszenia mogą zamieszczać tylko osoby prywatne.

Moderator: DKS

grzesiek0402

Kupię działkę rekreacyjną.

Post autor: grzesiek0402 » wtorek, 9 lipca 2013, 17:51

Kupię działkę rekreacyjną w kompleksie ROD Ustka. Nie ma znaczenia czy w Ustce, Zimowiskach czy w Wodnicy. Najlepiej gdyby na działce znajdował się domek w dobrym stanie i drzewa owocowe. Tel: 668192940

Awatar użytkownika
mistrzuniu23

Re: Kupię działkę rekreacyjną.

Post autor: mistrzuniu23 » wtorek, 9 lipca 2013, 20:35

na tablicy ogłoszeniowej ROD w Ustce przy ulicy Polnej widziałem 3 ogłoszenia związane ze sprzedażą działki. :)
`Polska to bogaty kraj, okradany od tysiąca lat a nadal jest co kraść..`
`Upadek Polskich Stoczni zawdzięczamy rządom PO, w czasie gdy Niemcy i Francja, zleciły stoczniom budowę statków dla Marynarki Wojennej by je ratować.`
` Bóg, Honor, Ojczyzna `
http://www.youtube.com/watch?v=F5JSOntAyys" onclick="window.open(this.href);return false;

grzesiek0402

Post autor: grzesiek0402 » wtorek, 9 lipca 2013, 22:53

Byłem, widziałem dzwoniłem. Niestety większość to stare chascze. Moje poszukiwanie idą bardziej w kierunku ładnej zadbanej działki z domkiem :D

Słodka

Post autor: Słodka » poniedziałek, 15 lipca 2013, 17:09

Ładna i zadbana, z domkiem jest za elektrownia i na wodnicy ale cena 15-20 tyś.Na Zimowiskach za 8-10 kupisz.
jak cie cena nie odstrasza to pisz na priv.
Gdy mędrzec pokazuje na niebo,głupiec patrzy na palec"

Awatar użytkownika
mistrzuniu23

Post autor: mistrzuniu23 » poniedziałek, 15 lipca 2013, 23:55

Na zimowiskach i za 60 tys kupisz ; )
`Polska to bogaty kraj, okradany od tysiąca lat a nadal jest co kraść..`
`Upadek Polskich Stoczni zawdzięczamy rządom PO, w czasie gdy Niemcy i Francja, zleciły stoczniom budowę statków dla Marynarki Wojennej by je ratować.`
` Bóg, Honor, Ojczyzna `
http://www.youtube.com/watch?v=F5JSOntAyys" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » wtorek, 16 lipca 2013, 08:16

W Słupsku działki sa od 3 tyś zł. U nas ceny tak wywindowane ponieważ działki sa często "przystosowane " do zamieszkiwania tj. posiadają WC :lol: -wkopany baniak z dziurami, zasilający uryną i klockiem wszystkie okoliczne ogródki. Znajomy zakupił taka działkę na wylocie na Duninowo po lewej stronie. Szybciutko się wynosił stamtad. (ponieważ zobaczyl że wiele osób traktuje to jako naturalny sposób pozbywania się fekaliów) Wystarczy że ktoś sprzedał za takie pieniądze działkę i automatycznie reszta nie czuje się gorsza a realna wartośc takiej działki to max 5 tyś zł.
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

ODPOWIEDZ