Ś.P. Jacek Graczyk

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
celestyn

Ś.P. Jacek Graczyk

Post autor: celestyn » poniedziałek, 26 października 2020, 19:05

Dzisiaj spoczął na usteckim cmentarzu burmistrz Jacek Graczyk. Znałem go jakieś ok. 30 lat. Jego odejście bardzo przykro zaskoczyło mnie tak jak wielu innych ludzi - taka jest ludzka śmierć. Nie zawsze się z Nim zgadzałem w różnych detalach i sprawach dotyczących miasta, ale zawsze gorąco popierałem Jego wizję polegającą na tym, żeby Ustka stawała się coraz piękniejszym, coraz bardziej atrakcyjnym miejscem. Żaden człowiek nie jest idealny, więc i Jacek miał zwolenników i przeciwników, ale obiektywnie i uczciwie trzeba powiedzieć, że odszedł najlepszy spośród dotychczasowych burmistrzów miasta. Odszedł Człowiek. Żegnaj Jacku.
Nie ten jest mądrzejszy kto wyżej stoi i głośniej krzyczy
Piszę poprawnie po polsku

Awatar użytkownika
Jka

Re: Ś.P. Jacek Graczyk

Post autor: Jka » wtorek, 27 października 2020, 18:51

[*] Niech spoczywa w spokoju
Ludzie dzielą się na tych co żyją co umarli i tych co pływali po morzach i oceanach.
http://forum-bron.pl

Awatar użytkownika
Mirek

Re: Ś.P. Jacek Graczyk

Post autor: Mirek » piątek, 6 listopada 2020, 06:25

[*]
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."

ODPOWIEDZ