Czy w Ustce jest najdrozsze paliwo na stacji benzynowej?

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
Mirek

Czy w Ustce jest najdrozsze paliwo na stacji benzynowej?

Post autor: Mirek » środa, 26 lipca 2006, 17:57

Gdzie konkurencja?Pozdro

Włodzimierz Siudek

Post autor: Włodzimierz Siudek » środa, 26 lipca 2006, 18:19

Pewne plany były by postawić na terenie byłej konserwiarni, ale teraz może sie to oddalić, miejsce przy Rami bazie też jest aktualne dla chętnego, poza tym chyba coś znajdzie się po wykonaniu planu Ustka Rozwojowa - to tyle w temacie. Konkurencja jest niezbędna, ceny są wysokie - monopolista korzysta z okazji jak może.

Awatar użytkownika
falcorman
Kontakt:

Post autor: falcorman » środa, 26 lipca 2006, 18:32

Swoją drogą, ciekawe kiedy cena paliwa przekroczy magiczną granicę 5 zł/litr :?: :x - mam nadzieje że jeszcze długo to potrwa !!

Awatar użytkownika
maruda

Re: Czy w Ustce jest najdrozsze paliwo na stacji benzynowej?

Post autor: maruda » środa, 26 lipca 2006, 18:36

Mirek pisze:Gdzie konkurencja?Pozdro
Stary "Stokor" ???????

cen nie znam bo nie tankuje w ustce
Zastrzegam sobie wszelkie prawa do wszelkich tresci przeze mnie publikowanych na wylacznosc.
Tępię przejawy absurdu, GRATIS!!

hanse

Post autor: hanse » czwartek, 27 lipca 2006, 19:01

w starym stokorze weszło mi kiedys do 20 litrowego kanistra 23,5 litra a paliwko tylko 2 gr tańsze niż na orlenie - dałem sobie na luz z ta stacją i wszystkim odradzam, po wlaniu tych 20 litrów auto ledwo wjeżdżało dworcowa na wiadukt - rozcieńczałem jak tylko mogłem i po tygodniu było juz ok.

Słyszałem ze baze rami komornik ma wystawic na przetarg i juz jest na nią chetny - podobno kupuje wszystko - ostatnio tereny po stoczni nabył :) nie wiem czy to prawda - może to plota.

Jesli władze miasta odpowiednio zacheca inwestora to stacja będzie swego czasu Oktan chciał postawić stacje ale po rozmowach zdecydował się na Słupsk. Poprzednia władza za to sprzedała teren pod stacją orlenu na własnośc i terez ciazko bedzie orlen przeniesc - trzeba bedzie dac teren większy i równie atrakcyjny i za to będziemy jeszcze długo więcej placic za litr

Awatar użytkownika
wiking

Post autor: wiking » czwartek, 27 lipca 2006, 20:51

:D witam :!: jeżdżę na gazie ( no nie tak dosłownie) i dzisiaj między "Orlenem" w Ustce a "lotosem" w Słupsku było 0,10 zł różnicy :!: a to jest bardzo dużo :!:
ostatni wiking w Rzeczpospolitej

Awatar użytkownika
maruda

Post autor: maruda » czwartek, 27 lipca 2006, 22:32

wiking pisze::D witam :!: jeżdżę na gazie ( no nie tak dosłownie) i dzisiaj między "Orlenem" w Ustce a "lotosem" w Słupsku było 0,10 zł różnicy :!: a to jest bardzo dużo :!:
miedzy oktanem w slupsku a orlenem w tym samym slupsku bylo dzis 13gr roznicy ;)
1,96 do 2,09
podwyzki ida
Zastrzegam sobie wszelkie prawa do wszelkich tresci przeze mnie publikowanych na wylacznosc.

Awatar użytkownika
masasza

Post autor: masasza » czwartek, 27 lipca 2006, 23:02

wiking pisze::D witam :!: jeżdżę na gazie ( no nie tak dosłownie) i dzisiaj między "Orlenem" w Ustce a "lotosem" w Słupsku było 0,10 zł różnicy :!: a to jest bardzo dużo :!:

0,10 zł różnicy to można spotkac w Słupsku między stacjami Orlen. Zauważyłem że najtańszy Orlen jest na wylocie na Szczeci. Chociaz czasami to sie zmienia.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » piątek, 28 lipca 2006, 08:40

Koło Realu jest Shell i tam jest najtaniej i jakosc dobra paliwa.Ale czy ja mam jezdzić ciągle do Słupska?Pozdro

Arek K.
Kontakt:

Post autor: Arek K. » piątek, 28 lipca 2006, 09:43

Ja tankuję na oktanie, stosunkowo niedrogo i jakość paliwa też nie najgorsza, a że pracuję w słupsku to mam po drodze. Co do Ustki to pare razy mi się zdażyło tankować na Orlenie i faktycznie jak widzę tą cenę to aż serce boli.
Acha ostatnio gdzieś czytałem że w latach 2008-2009 zacznie brakować kasy dla emerytów. Zgadnijcie na co prawdopodobnie zostanie podniesiona akcyza......... :evil:

marcelik

Post autor: marcelik » piątek, 28 lipca 2006, 09:54

Witam, wczoraj LPG na Shellu - 2,09! Szok!
Jechałem przez całe miasto a tu takie złodziejstwo. Nie dam z siebie zdzierać i wam też radzę omijać Shella z daleka.
Ostatnio tankowałem w Bydgoszczy na BP 1,92 a pod Wrocławiem na Bliskiej 1,79.

Włodzimierz Siudek

Post autor: Włodzimierz Siudek » piątek, 28 lipca 2006, 11:11

Hanse, tam przy granicy z Grabnem może wejść inwestor, bo jest przygotowana działka ale cena jej przekracza milion złotych, narazie chętnych brak, rozszerzono zakres możliwości wykorzystania działki , lecz i to narazie nie pomogło, czekamy jednak spokojnie. Nie jest to na działce Rami jednak, lecz nieco bliżej Ustki, na samosiejce brzozowej.

Awatar użytkownika
maruda

Post autor: maruda » piątek, 28 lipca 2006, 11:45

Mirek pisze:Koło Realu jest Shell i tam jest najtaniej i jakosc dobra paliwa.Ale czy ja mam jezdzić ciągle do Słupska?Pozdro
shell kolo real`a?????????
w ktorym miejscu??
bo ja kolo real`a widze tylko neste24 i tam faktycznie jest najtaniej

Stacja Paliw Ustka

Post autor: Stacja Paliw Ustka » piątek, 28 lipca 2006, 23:03

Ceny są ustalane od górnie przez Warszawę i nie mamy na to wpływy a w Ustce nie są są najwyższe ceny proszę się przejechać do Łeby lub na Hel, a ceny gazu wzrosły o 10 groszy na wszystkich stacjach Orlen w Polsce
Wszystkie uwagi a propo cen prosze kierwoać po adres nasz.klient@orlen.pl lub pod numer 0801167586
Ostatnio zmieniony sobota, 29 lipca 2006, 12:14 przez Stacja Paliw Ustka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
maruda

Post autor: maruda » piątek, 28 lipca 2006, 23:13

Stacja Paliw Ustka pisze:Ceny są ustalane od górnie przez Warszawę i nie mamy na to wpływy a w Ustce nie są są najwyższe ceny proszę się przejechać do Łeby lub na Hel, a ceny gazu wzrosły o 10 groszy na wszystkich stacjach Orlen w Polsce
Wszystkie uwagi a propo cen prosze kierwoać po adres nasz.klijent@orlen.pl lub pod numer 0801167586
dla kazdej ze stacji osobno???
bo to by usprawiedliwialo roznice cenowe miedzy ustka a slupskiem a takze miedzy poszczegolnymi stacjami w samym slupsku. A sa to roznice niby male aczkolwiek dla osob ktore tankuja spore ilosci paliwa, zauwazalne.

marcelik

Post autor: marcelik » sobota, 29 lipca 2006, 11:45

Stacja Paliw Ustka pisze:Wszystkie uwagi a propo cen prosze kierwoać po adres nasz.klijent@orlen.pl lub pod numer 0801167586
Zacznijmy od tego, że klient pisze sie przez"ie" a nie przez "ije"! Co do cen to mam swoje zdanie - skoro w Polsce ceny LPG są o 15-20 gr nizsze niż na Pomorzu to znaczy, ze ktos tu coś kręci.

autkasz

Post autor: autkasz » sobota, 29 lipca 2006, 23:26

moze poprostu koszt dostarczenia gazu do Ustki jest wyzszy niz np do Plocka??????? Jadac do Zakopanego mozna spodziewac sie takze wyzszych cen niz w centralnej Polsce.
Bo czasem przegrać znaczy wygrać
Obrazek

Awatar użytkownika
maruda

Post autor: maruda » wtorek, 1 sierpnia 2006, 09:32

autkasz pisze:moze poprostu koszt dostarczenia gazu do Ustki jest wyzszy niz np do Plocka??????? Jadac do Zakopanego mozna spodziewac sie takze wyzszych cen niz w centralnej Polsce.
..w plocku akurat ceny sa baaaaaaaaardzo zblizone :D

natomiast w wielu miejscach kraju, znacznie wydawalo by sie oddalonych od "zrodelka" (rafinerii) ceny sa zaskakujaco nizsze
gdzie tu sens??
gdzie logika??
to wie tylko chyba "centrala"

marcelik

Post autor: marcelik » poniedziałek, 7 sierpnia 2006, 11:50

Link do porównywarki cen paliw w woj. pomorskim

http://www.autocentrum.pl/?FF=403&regio ... pokaz.y=11

http://www.autocentrum.pl/?FF=403&regio ... &pokaz.y=8

i w Polsce

http://www.autocentrum.pl/go/180__tankuj_z_nami.html

Z tego jasno wynika, iz portfele naszych kierowców są najbardziej zasobne spośród mieszkańców Polski. Turysta zatankuje sobie w ten sposób aby uniknąc tankowania w Ustce, a te ceny (4,41!) skonsumujemy my wszyscy.

autkasz

Post autor: autkasz » poniedziałek, 7 sierpnia 2006, 13:38

sie dziwicie, koleś ma jedyny cpn w miescie to korzysta, jak powstanie drugi to bedzie wybor, a tak korzysta kiedy jeszcze moze. Kazdy by tak zrobil.
Bo czasem przegrać znaczy wygrać
Obrazek

ODPOWIEDZ