Witam!

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Witam!

Post autor: DKS » środa, 3 stycznia 2007, 15:03

Tak się stało, że z woli burmistrza zostałem nowym rzecznikiem prasowym Urzędu Miasta w Ustce. Moi dawni koledzy po po piórze śmieją się, że - parafrazując język filmów Lucasa - przeszedłem na na ciemną stronę mocy. - Żadnej taryfy ulgowej. Kto ostrym piórem wojuje, ten od ostrego pióra zginie - zakomunikował mi pierwszego dnia pracy jeden z byłych ( po piórze - rzecz jasna) kolegów. Ale do rzeczy...
Pewnie większość z forumowiczów wie, że od dłuższego czasu odpowiadałem w redakcji "Głosu Pomorza" za wydanie online. Dlatego swoją wiedzę i doświadczenie chcę wykorzystać przy wdrażaniu projektu nowej strony internetowej. Pomysł "odmłodzenia" serwisu spotkał się dużą życzliwością burmistrza, który polecił już zarezerwować w budżecie pieniądze na ten cel. Liczę także na Waszą pomoc, jestem otwarty na wszelkie sugestie, propozycje. Chciałbym, żebyśmy porozmawiali o nich na luźnym, półoficjalnym spotkaniu, które planuję zorganizować pod koniec stycznia. Szczegóły już wkrótce.
Tyle na początek, cóż można napisać więcej po pierwszym dniu rzecznikowania. Z uwagi na to, że w branży samorządowej jestem totalnie "świeży" proszę was o kilka dni taryfy ulgowej - potrzebuję trochę czasu na zapoznanie się ze strukturą organizacyjną ratusza i mechanizmem aktualizowania strony (program, którego używa urząd znacznie różni się od tego, na którym pracowałem w redakcji). Wiem, że od pewnego czasu strona jest lekko zaniedbywana, ale obiecuję, że już niebawem się to zmieni.
Liczę na owocną współpracę.
Pozdrawiam

trops

Post autor: trops » środa, 3 stycznia 2007, 15:13

Witam Pana Rzecznika. Na forum jest chyba letni czas.Proszę o wprowadzenie korekty. Zyczę miłej pracy. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Lukasz
Kontakt:

Post autor: Lukasz » środa, 3 stycznia 2007, 15:34

Życzę nowemu Panu Rzecznikowi wszystkiego najlepszego! POWODZENIA!;)
pozdrawiam

Tomasz Kościuczuk

Post autor: Tomasz Kościuczuk » środa, 3 stycznia 2007, 16:43

Tośmy się tego samego dnia reaktywowali w nowych wcieleniach...

No właśnie. Co się w tym Waszym urzędzie dzieje?! Strona nieaktualna, zdjęcia niesotre, arogancja władzy na forum, w ulicach dziury, żadnej przyszłości, ludzie do Irlandii za chlebem jadą, nic się nie dzieje, basenu nie ma, pada albo nie pada, młodzi starszych nie szanują, korsarz na wydmie, foka w porcie, ceny rosną, akcje stoją, serce nie roście, a noc truchleje! I co?!

Witam i pozdrawiam wszystkich forumowiczów w nowym roku! Teraz jest tu już dwóch byłych rzeczników:-)

Awatar użytkownika
falcorman
Kontakt:

Post autor: falcorman » środa, 3 stycznia 2007, 18:16

Witam również nowego Rzecznika i życze powodzenia.
BE THE CHANGE YOU WANT TO SEE IN THE WORLD !
Obrazek Nie zawsze piszę poprawnie po polsku.
To co się skończyło, nigdy się nie zaczęło a to co się zacznie - nigdy się nie skończy.

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » środa, 3 stycznia 2007, 20:06

dolaczam sie do zyczonek falcorman'a :) i niezdzieralnego kasku :D na forum
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » środa, 3 stycznia 2007, 20:28

Dziękuję za te ciepłe słowa. Będę się dwoił i troił, żeby nie zawieść oczekiwań burmistrza, mieszkańców i was - drodzy forumowicze.

Awatar użytkownika
sie.ma
Kontakt:

Re: Witam!

Post autor: sie.ma » czwartek, 4 stycznia 2007, 11:23

rzecznik pisze: Pewnie większość z forumowiczów wie, że od dłuższego czasu odpowiadałem w redakcji "Głosu Pomorza" za wydanie online.
I wg. gp24 dalej tak jest- "szef wydania internetowego- Jacek Cegła" :wink:
Więc wybacz mi, że żyję snem...

ODPOWIEDZ