Czemu w ustce jest brak miejsc gdzie:

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
alien
Kontakt:

Czemu w ustce jest brak miejsc gdzie:

Post autor: alien » piątek, 12 stycznia 2007, 12:58

Czemu w ustce (w miescie/parkach) jest brak miejsc gdzie mozna sobie spokojnie usiasc kiedy pada deszcz albo zeby uchronic sie przed sloncem .. ?? w slupsku sa zbudowane wiaty gdzie mozna spokojnie posiedziec a z tego co wiem to jedna wiatka stoji na orzechowskiej wydmie :? Mojim zdaniem takie obiekty powinny stanac np: na promenadzie w jakims miejscu gdzie to nikomu nie bedzie przeszkadzac rozniez mozna by bylo postawic taka wiatke w parkach i juz bylo by ciekawiej :)

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » piątek, 12 stycznia 2007, 13:05

jak to w naszym miescie na okraglo sie dzieje pod wiatka beda stacjonowac zule a normalni ludzie beda je omijac z daleka...druga ewentualnosc to bedzie zniszczona jak kasa na bilety przy wejsciu na molo - to jest pod nosem kapitanatu ... nie mowie ze kapitanat ma tego pilnowac ..ale jesli w takim miejscu pod kamerami dochodzi do demolki to co dopiero okolice promenady czy parkow... pomysl fajny..ale jakie realia kazdy wie (na osirze sa wiaty i ten slawny przystanek na petli ) to najstarsza wiata jaka znam :)
Ostatnio zmieniony piątek, 12 stycznia 2007, 13:22 przez elveez, łącznie zmieniany 1 raz.
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
alien
Kontakt:

hmm

Post autor: alien » piątek, 12 stycznia 2007, 13:12

no tak to akurat jest prawda :? hmmm ale cos takiego chociasz jakis daszek by sie przydal wczoraj np. widzialem spacerujace osoby na promenadzie i z pewnoscia chcieli by poogladac co dzieje sie na molo na plazy podczas sztormu ale stojac albo siedzac w suchym miejscu :?

.........:::::::: ALE ZAMIESZALEM :::::::::......... 8) :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » piątek, 12 stycznia 2007, 13:20

heh taka wiata musi byc poprostu genialna zeby nie lapala wiatru ktory ja zniszczy a takze by gwarantowala spokoj :D ciezkie to chyba do pogodzenia :D dodatkowo za przyklad mozna postawic tu siedzibe ratownikow swego czasu dalo sie zniej obserwowac sztormy do czasu az wlazlem w czyjas kupe :) ptysia postawionego w zaciszu ... nawet papier toaletowy byl...
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
alien
Kontakt:

hehhehe

Post autor: alien » piątek, 12 stycznia 2007, 13:30

:D :D :D :D hehehhe dobre :D :D :D nawet sie postarali :D :D :D hehehehhehehe bo sie poleje zaraz ze smiechu :D :D :D

Awatar użytkownika
alien
Kontakt:

;p

Post autor: alien » piątek, 12 stycznia 2007, 13:49

powiem sczeze Toi Toi'ki nic nie dadza :) ludzie brzydza sie tam wejsc dlatego robia to gdzie popadnie :D

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » piątek, 12 stycznia 2007, 13:58

no teraz bylo ich bardzo malo ..wiec korzystalo znich wiele osob kiedy spowszechnieja ( u nas takie wynalazki to jak internet dlugo nieznane) miejmy nadzieje ze ludzie sie do nich przekonaja.. gdyby toaleta podziemna byla tansza z pewnoscia mniej by smierdzialo dookola.. koszty metra szesciennego wody sa o wiele mniejsze od zarobku tego przybytku
Obrazek

Awatar użytkownika
alien
Kontakt:

;p

Post autor: alien » piątek, 12 stycznia 2007, 14:20

no tak to jest prawda ale przejdz sie czasami obok dajany tam nic takiego nie ma i nie bylo wszyscy chadza do lasu sie zalatwiac :?

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » piątek, 12 stycznia 2007, 15:22

sam kiedys zrobilem zza drzewa fote takiej babce cisnela takiego kreta ze szok ..najlepsze ze mnei widziala i nic sobie z tego nei zrobila...nawet sie nie podtarla :D
Ostatnio zmieniony sobota, 13 stycznia 2007, 00:40 przez elveez, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

mika
Kontakt:

Post autor: mika » piątek, 12 stycznia 2007, 17:07

Oto przyklad braku kultury z obu stron ...

Edward

Post autor: Edward » piątek, 12 stycznia 2007, 19:04

Wiaty, toalety ... Mieliśmy w Ustce kilka "zieleniaków". W pierwszych dniach wyłamano zamki, później niszczono obudowy. Jak mówił właściciel tych "przybytków", jedynie w Ustce poniósł takie straty.
Dzisiaj na sesji przypomniałem, że od lat nie jest rozwiązany problem sanitariatów dla żeglarzy przypływających do naszego kurortu.
Edward Zając

Awatar użytkownika
alien
Kontakt:

:D

Post autor: alien » piątek, 12 stycznia 2007, 21:14

poprostu wandalizm :? gdyby tylko straz miejska i policja sie obudzila to bylo by ok

jaskuł

Post autor: jaskuł » piątek, 12 stycznia 2007, 22:36

alien a ty tu też swoje. Powiedz jaki wandal będzie niszczył kibel kiedy na horyzoncie będzie policja?? Zrobi to kiedy policja czy straż będą w zupełnie innym miejscu miasta. Czy służby mają pilnować np kibli 24 h na dobę??? Na prawdę źle to będzie kiedy ludzie będą informować służby, że coś się dzieje a oni to zignorują. A tak odpowiedzmy sobie sami, ile razy widząc jakieś chamstwo zadzwoniliśmy na policję??? Wcale??....

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » sobota, 13 stycznia 2007, 00:44

heh jaskule ...wiec w naszym miescie istnieja tacy idioci ktorzy nie potrafia dojrzec radiowozu niszczac cos....to raz ... dwa

@ mika

stanie i pogawedka w lesie nie jest zabronione...za to sranie jest. Brakiem kultury z mojej strony chyba bylo to ze sie nie smialem jak pozostali tylko robilem foty do czego prawo tez mam :D najzwyczajniej napietnowalem to zjawisko nei widze w tym niczego nie fer
Obrazek

Awatar użytkownika
maruda

Post autor: maruda » sobota, 13 stycznia 2007, 00:49

jaskuł pisze:A tak odpowiedzmy sobie sami, ile razy widząc jakieś chamstwo zadzwoniliśmy na policję??? Wcale??....
po kilku krotnym oczekiwaniu na patrol po 20 minut

sprawe mozna uznac za niepotrzebna
Zastrzegam sobie wszelkie prawa do wszelkich tresci przeze mnie publikowanych na wylacznosc.
Tępię przejawy absurdu, GRATIS!!

Awatar użytkownika
dumb
Kontakt:

Post autor: dumb » sobota, 13 stycznia 2007, 09:36

@ elveez

zapodaj linka :-)
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » sobota, 13 stycznia 2007, 10:24

@dumb
Czy bedzie więcej kamerek takie jak ma Straż Graniczna cz Policja w miescie Ustka we wrażliwych miejscach?Moze tez internetowe ?Nie mam sie kogo zapytać a ty prawdopodobnie trzymasz rękę na pulsie.Pozdro

maja

Post autor: maja » sobota, 13 stycznia 2007, 10:29

Coś tam chyba parę miesięcy wstecz o monitoringu było mówione (a może wyczytałem to w którymś z "marzeń wyborczych" kandydata na radnego). Ale w Ustce niczego nie można być pewnym do momentu, jak to nie stanie się faktem

(trochę złośliwy jestem, ale...)
"Nigdy nie śpij z większym od siebie wariatem" (II Prawo Hartleya)

Awatar użytkownika
dumb
Kontakt:

Post autor: dumb » sobota, 13 stycznia 2007, 10:45

myślę o nowych kamerkach ale raczej w miejscach reprezentacyjnych, chociaż padł pomysł monitoringu miasta jakotakiego.. do zrobienia jest wszystko trzeba tylko chęci i pieniędzy.. wybadam i dam znać... chociaż powiem że na chopina by się przydało.. może inaczej.. jakąś sondę zrobimy gdzie ludzie by chcieli nowe kamerki ??
ObrazekObrazek

mika
Kontakt:

Post autor: mika » sobota, 13 stycznia 2007, 12:56

Super elveez nie wiem dla mnie aparat sluzy do zachowywania sytuacji raczej mniej hmmm... a robienie zdjec osobie ktora ... jest dla mnie brakiem kultury :) fakt ze ta osoba kultury osobistej jak widac nie miala tyle ze miala powod ... zreszta co to za pomysl robic takie zdjecia bleee

ODPOWIEDZ