hehehehehhehehe

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
alien
Kontakt:

hehehehehhehehe

Post autor: alien » piątek, 12 stycznia 2007, 13:27

http://ustka.naszemiasto.pl/wydarzenia/687669.html ciakawe ostatnio widzialem jak podjechali po wodeczke do lewiatana :D razem z policja heheh interesujace :D

Awatar użytkownika
alien
Kontakt:

;p

Post autor: alien » piątek, 12 stycznia 2007, 13:47

heheh no centralnie wchodze do lewiatana a tu policja wpada i straz miejska po flaszeczke :D no chyba ze sie myle ale ladnie zapakowane w papierek bylo :D :D

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » piątek, 12 stycznia 2007, 14:04

heh no to tez sa tylko ludzie...ale fakt co do zajec strazy miejskiej w godzinach pracy tez mam kilka uwag... i bynajmniej nie sa one czyms nowym w Ustce bez wiekszego problemu da sie zaobserwowac do czego sluzy czasami auto strazy miejskiej :)) zwlaszcza w godzinie 15 - 15.30 :)
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
alien
Kontakt:

:D

Post autor: alien » piątek, 12 stycznia 2007, 14:18

heheh to sie zgadza :? ale powiem ci siedzialem kiedys z kumplami na lawce w parku i usiedlismy bo bylismy zmeczeni po drodze z orzechowa do portu a tu nie wiadomo z kad wylatuje 2 ze strazy :? i mandat 100 zl nie wiadomo za co :? czy to nie jest dziwne a i zapomnial bym tydzien temu bylem na spacerze z dziewczyna i widzialem mlodzierz siedzaca nad parkim na tych kiblach tam na promenadzie widzialem piwko i chyba jeszcze byly narkotyki ale mniejsza o to w pewnym momencie jedzie straz miejska ulica Chopina i centralnie nic nie zrobili a bylo ich slychac z daleka nie wiem czy oni przymykaja na takie cos oko czy nie maja ochoty wyjsc z samochodu
Ostatnio zmieniony piątek, 12 stycznia 2007, 14:31 przez alien, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
alien
Kontakt:

;/

Post autor: alien » piątek, 12 stycznia 2007, 14:24

czasami nawet widze ze lapia tylko osoby ktore przewaznie nic nie robia a do takiej wiekszej ekipy boja sie podejsc :? i to ma byc straz miejska heheheh :lol: smieszne to jest

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » piątek, 12 stycznia 2007, 15:20

heh zgadza sie jak koksownia sie rzuca to straz patrzy nie raz o tym wspominalem :) grunt to wydawac sie strasznym
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

chlopak_z_ustki

Post autor: chlopak_z_ustki » piątek, 12 stycznia 2007, 17:30

tez bylem zaczepiany przez straz miejska (2razy) i do dzis nie wiem o co chodziło :)

Awatar użytkownika
maruda

Post autor: maruda » piątek, 12 stycznia 2007, 19:07

elveez pisze:heh zgadza sie jak koksownia sie rzuca to straz patrzy nie raz o tym wspominalem :) grunt to wydawac sie strasznym
hehe...straznicy ich mac...texasu

buce zwykle w wiekszosci

btw..napisz smialo do czego sluzy ich sluzbowe auto
moze ktos przeczyta "czarno na bialym" i wyciagnie konsekwencje

w koncu w MSWiA maja podobny"problem" to rozwiazanie mozna wziac prosto od nich ;)
Zastrzegam sobie wszelkie prawa do wszelkich tresci przeze mnie publikowanych na wylacznosc.
Tępię przejawy absurdu, GRATIS!!

Awatar użytkownika
alien
Kontakt:

;/

Post autor: alien » piątek, 12 stycznia 2007, 21:12

:? nowiecie troche to dziwne straz miejska powinna sie zajmowac ochrona i takimi tam a robia co chca :? a samochodzik to chyba na pokaz maja i chca zeby nie zostal zdewastowany :D

Awatar użytkownika
alien
Kontakt:

;p

Post autor: alien » piątek, 12 stycznia 2007, 21:21

jak mieli poldasy to bylo ich pelno na miescie a teraz :? PUSTO raz na jakies pare godzin ich widac i tyle
Juz ochrona (Jantar) jezdzi czesciej od nich wszedzie ich widac cos trzeba z tym zrobic wlasnie wtedy kiedy ich nie ma zostaje wszytko dewastowane i niszczone :roll: dzisiaj widzialem typka ktory malowal po lawkach na ul. chopina :lol: smiesznie to wygladalo bo straz miejska sobie przejechala i zaraz malowanko :wink:

jaskuł

Post autor: jaskuł » piątek, 12 stycznia 2007, 22:32

alien a może wystarczyło policję czy straż powiadomić. Sam piszesz, że goście nie malowali jak straż jechała a zaczęli jak przejechała. To skąd mieli o tym wiedzieć? Czasami wkurza mnie te ciągłe narzekanie bez kiwnięcia choćby palcem w kierunku przeciwdziałania chuligaństwu. Nie mówię tu o reagowaniu samemu ale powiadamianiu policji czy straży. Najlepiej napisać: a ja widziałem a oni nie! :lol: Tak ciężko wykonać jeden telefon???

Awatar użytkownika
maruda

Post autor: maruda » sobota, 13 stycznia 2007, 00:37

jaskuł pisze:Sam piszesz, że goście nie malowali jak straż jechała a zaczęli jak przejechała. To skąd mieli o tym wiedzieć?
najprosciej...z radia zet 8)
moze by wystarczylo popatrzec co grupka mlodych ludzi robi, zwrocic uwage na to co sie dzieje?

nie..to za trudne. Zbyt wiele wymagamy od innych
zacznijmy wiec wymagac od siebie :P h
Zastrzegam sobie wszelkie prawa do wszelkich tresci przeze mnie publikowanych na wylacznosc.

chlopak_z_ustki

Re: ;/

Post autor: chlopak_z_ustki » sobota, 13 stycznia 2007, 02:18

alien pisze::? nowiecie troche to dziwne straz miejska powinna sie zajmowac ochrona i takimi tam a robia co chca :? a
Od tego oni są, od tego są oni :!:

Awatar użytkownika
alien
Kontakt:

Post autor: alien » sobota, 13 stycznia 2007, 08:54

Jaskuł i tu wlasnie nie zgadzam sie z toba to oni powinni sie rozgladac a tak wogule jak bym mial dzwonic to kto by mi oddal kase :D

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » sobota, 13 stycznia 2007, 15:11

ja wczesniej gdzies wpsomnialem..dyskusja taka ma sens kiedy np komendant strazy mialby szanse odeprzec czesc zarzutow... mysle ze wiele by dala rozmowa z takim przedstawicielem tego organu :D
Obrazek

Awatar użytkownika
alien
Kontakt:

:D

Post autor: alien » sobota, 13 stycznia 2007, 16:18

8) +

wallekk

Straż Miejska - paranoja!!!!

Post autor: wallekk » niedziela, 14 stycznia 2007, 17:42

to proste że szybciej dostanie mandat jedna osoba a nie większa ekpia, dlaczego? Boją się, więc łatwiej zatrzymać jedna lub max dwie osoby za to że wyrzucą na chodnik papierosa albo wlepić mandat że źle postawiłem samochód!!!! a te rury na tym ich pięknym aucie niech wsadzą sobie .... a mniejsza o te rury!!! Może czas na zmiany w straży miejskiej????!!!!! Pzd.

Awatar użytkownika
maruda

Re: Straż Miejska - paranoja!!!!

Post autor: maruda » niedziela, 14 stycznia 2007, 17:45

wallekk pisze: Może czas na zmiany w straży miejskiej????!!!!! Pzd.
raczej na likwidacje

wallekk

prawda prawda

Post autor: wallekk » niedziela, 14 stycznia 2007, 17:49

Dokładnie,- pewnie niemożliwe ale chociaż paru " MILICJANTÓW" ;]

Awatar użytkownika
eddie

Post autor: eddie » niedziela, 14 stycznia 2007, 18:25

:shock:
taaa, i moze powiecie mi ze owy pan Straznik ktory z wykrywaczem bedzie chodzil bedzie grzecznie wszystko do gabloty wstawial?..
pewnie - juz to widze ;]
.. ciekawe czy ktos go poinformowal ze zbieranie i przywlaszczanie tego co w ziemi jest lekko nielegalne..

serdeczne pozdrowienia dla Wladzy !

edd
( .. )

ODPOWIEDZ