Wspomnienia o dawnej Ustce.

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
inkwizytor

Post autor: inkwizytor » środa, 24 października 2007, 19:20

Słynna Pani Gajewa... wzdychali do niej wszyscy chłopcy... :lol:
A kto pamięta bandę Łydzia grasującą pod wieżą ciśnień??? Gdy już kogoś dorwali, kazali mu palić papierochy...

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » środa, 24 października 2007, 19:57

Pamietam napis z SP1 ze sciany szczytowej od hali Wf Killer discomanow i depechow - a ja akurat zaczalem sluchac Depeche Mode. :lol:

Napisow bylo wiele, w tym jeden wydeptany w zamarzajacej chlapie - Biedny Pan Kolpa posypywal boisko sola ; )) Jak by to okreslil Fakt - "Łobuzy i nicponie" Ja mialbym inne okreslenie ;)) zbyt malownicze jak na forum :D
Ostatnio zmieniony środa, 24 października 2007, 20:02 przez elveez, łącznie zmieniany 1 raz.
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
onyx
Kontakt:

Post autor: onyx » środa, 24 października 2007, 19:58

elveez pisze:Pamietam napis z SP1 ze sciany szczytowej od hali Wf Killer discomanow i depechow - a ja akurat zaczalem sluchac Depeche Mode. :lol:
a napis "Depeche Mode - za smiechu nie mogę." I dopisek "To popuść" to u nas, czy mi się z innym miastem pochrzaniło? ;)
Nie trzeba się nikogo bać. A jeśli ktoś się kogoś boi, to dlatego, że udzielił temu komuś jakiejś władzy nad sobą. (H.Hesse)
http://www.youtube.com/user/OuttaBathroom" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » środa, 24 października 2007, 20:04

@ Onyx
...to bylo na plocie, na Kopernika przy skrzyzowaniu ze szpitalem. takim samym stylem czerwona minia, kladziona pedzlem :D
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
onyx
Kontakt:

Post autor: onyx » środa, 24 października 2007, 20:05

elveez pisze:@ Onyx
...to bylo na plocie, na Kopernika przy zskrzyzowaniu ze szpitalem. takim samym stylem czerwona minia, kladziona pedzlem :D
Yeah, wiedzialam, ze tam!!! Ciekawe skąd tak dobrze pamietasz? :twisted:
Hehehehehe...
Nie trzeba się nikogo bać. A jeśli ktoś się kogoś boi, to dlatego, że udzielił temu komuś jakiejś władzy nad sobą. (H.Hesse)
http://www.youtube.com/user/OuttaBathroom" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
inkwizytor

Post autor: inkwizytor » środa, 24 października 2007, 20:11

elveez! Ty graficiarzu!!! Pewnie jeszcze pomalowałeś pomnik Chopina na promenadzie??? :lol:

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » środa, 24 października 2007, 21:22

W kiblu w jedynce przyklejalo sie sztormowki do sufitu.Najwyzej silkal kolega slynny pozniej z wielu swoich usteckich rzezb.Nazwiska nie powiem hehe.Ciekawe kto calowal sie z Zawiejska albo Wnukowa?

Awatar użytkownika
inkwizytor

Post autor: inkwizytor » środa, 24 października 2007, 21:37

Te okopcone sufity to były dzieła sztuki :lol:
A co to za rzeźbiarz? Od smoków i delfinów??? :D

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » środa, 24 października 2007, 21:50

Najwyzej silkal kolega slynny pozniej z wielu swoich usteckich rzezb
ho ho :D niech zgadne ktory :D

Slyszalem opowiesc iz niejaki Adrian P. wygral konkurs na wypicie 1,5 L wody naczczo, zwrocil na hall cala butelke i resztki gryza kanapki... :D przyszla wozna i sie pyta kto tyle rozlal :D 3 wyrzmniecia i po plamie bylo. :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
Matuzalem

Post autor: Matuzalem » środa, 24 października 2007, 23:36

To nie do końca tak było, byłem świadkiem całej akcji w sali od ZPT w suterenie w SP1, bo chodziłem z Adrianem do klasy.Wypił ponad dwie butelki półtoralitrowe wody, a potem zjadł jeszcze przepyszną kanapeczkę, po chwili p. Spiczak wziął go do tablicy, a Adrian wyrzucił z siebie całą zawartość na podłogę.Przy okazji udekorował też buta p. Spiczaka resztką kanapki.Powstała ogromna kałuża wody.Adrian samodzielnie wycierał wodę i zbierał kawałeczki kanapki. Laliśmy z tego chyba przez miesiąc....

Awatar użytkownika
onyx
Kontakt:

Post autor: onyx » czwartek, 25 października 2007, 08:01

To ja zabawię się w prywatę i rzeknę:

Drogi Rafałku, jeszcze nie zapomniałam, jakeś mnie za włosy przywiązał do kraty przy sali ZPT. Cieszę się jednakowoż, że celny kopniak, jaki wymierzyłam onegdaj w Twoje przyrodzenie, nie spowodował szkód nadmiernych (jak to Pani Stańko się obawiała) i że teraz masz synków dwóch.
;P

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » czwartek, 25 października 2007, 10:30

@ Matuzalem

Ja to gdzies slyszalem z 10 lat temu, nie moglem sie przestac smiac. Na sama mysl zmieszczenia 3 L wody przez Adika mam beke :D Koles ktory to opowiadal zaznaczyl niezle ta kanapeczke :D {ogolnie Adrian niezly leser byl}

Pamietacie nauczycielki ktore zabieraly zeszyty za sciaganie lekcji na parapecie kolo biblioteki?

Kiedys bez problemu rzucalo sie tornister pod klase badz przy wyjsciu...jakis czas trwala moda na kopanie tornistrow w biegu do szatni.

A sciezka zdrowia w drodze do kibli ?
Ostatnio zmieniony czwartek, 25 października 2007, 12:32 przez elveez, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
falcorman
Kontakt:

Post autor: falcorman » czwartek, 25 października 2007, 11:16

Oj pamiętamy pamiętamy. I te zeszyty uwag, trzymane zawsze z tyłu dziennika. Kiedyś taki "zabraliśmy" i zniszczyliśmy. Ale zadyma była. 8)
BE THE CHANGE YOU WANT TO SEE IN THE WORLD !
Obrazek Nie zawsze piszę poprawnie po polsku.
To co się skończyło, nigdy się nie zaczęło a to co się zacznie - nigdy się nie skończy.

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » czwartek, 25 października 2007, 12:21

Obrazek

Brazowy pasek (dracha :lol: ?) - jedyny sposob alby zakryc poglady gloszone przez uczniow :)
Obrazek

Awatar użytkownika
falcorman
Kontakt:

Post autor: falcorman » czwartek, 25 października 2007, 14:00

A było ich troche 8)
BE THE CHANGE YOU WANT TO SEE IN THE WORLD !
Obrazek Nie zawsze piszę poprawnie po polsku.
To co się skończyło, nigdy się nie zaczęło a to co się zacznie - nigdy się nie skończy.

Włodzimierz Siudek

Post autor: Włodzimierz Siudek » czwartek, 25 października 2007, 17:03

Moje autorytarnie tępiono........szczęśliwie po latach mogę je prezentować już w atmosferze wzajemnej akceptacji, w tym samym budynku!

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » czwartek, 25 października 2007, 17:07

Ho Ho Panie Włodku ! Licho nie spi ;)
Obrazek

Włodzimierz Siudek

Post autor: Włodzimierz Siudek » czwartek, 25 października 2007, 18:25

Jeżeli wtedy wychowywano w duchu jedynie słusznej drogi, to w pewnym stopniu myślenie autonomiczne u ucznia nie miało akceptacji. Taki był system, by wychować do budowy socjalizmu, bez zbędnego sprzeciwu, wszyscy jak jeden mąż mieli myśleć. Na szczęście wtedy tez pojawiała się Wolna Europa i Głoś Ameryki, ktore nam otwierały okno na świat. Dopiero w Technikum w Darłowie pamiętam nauczycieli, którzy nieco zasiali nam wątpliwości co do systemu.ale to juz inny ....temat, kiedy droga strajków rownoległych uczniów techników w Darłowie i Kołobrzegu wymusilismy zmianę prawa i skrócenie służby wojskowej na morzu ( w marynarce) dla absolwentów techników z trzech na dwa lata. To była jazda, myslałem, że nas pozamykaja.

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » czwartek, 25 października 2007, 19:45

Obrazek

moze ktosik sie rozpozna na tej fotce

Awatar użytkownika
inkwizytor

Post autor: inkwizytor » czwartek, 25 października 2007, 20:20

Urodziłem się 8 lat później :? Fajne mundurki :)
Jak nazywa się ta pani w kącie???

ODPOWIEDZ