Finał Halówki!

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

yeah

Finał Halówki!

Post autor: yeah » poniedziałek, 19 marca 2007, 19:54

co powiecie na temat pilki noznej halowej w ustce ciom? bo chyba zabraklo mi tego tematu tutaj interesujecie sie tym wogole? :) jak wam sie podobal final???

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » poniedziałek, 19 marca 2007, 19:57

Mnie się podobał, sam nawet grałem w turnieju pokazowym. Mimo że drużyna usteckiego samorządu przegrała ze starostwem i gminą, pozostały miłe wspomnienia, zakwasy i stłuczone kolano.
Pozdrawiam :D

yeah

Post autor: yeah » poniedziałek, 19 marca 2007, 20:03

cale szczescie ze wygrala WArka a nie Sam Czar bo wkoncu to ustecka halowka:) no ale nie moglo byc inaczej z taka druzyna i z takimi kibicami:)

Włodzimierz Siudek

Post autor: Włodzimierz Siudek » poniedziałek, 19 marca 2007, 20:05

Byłeś najlepszym naszym zawodnikiem, bez Twojej obrony bramki byłoby dwa razy więcej. Mnie pozostały zakwasy, szkoda, że nie było nikogo na zmianę. Nastepnym razem będzie lepiej - a i jeszcze jedno. Konwencja gry naszych samorządowców z innymi, u których grali zawodnicy halówki jest nie do przyjęcia.

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » poniedziałek, 19 marca 2007, 20:26

@ Włodek

Wszyscy stworzyliśmy niezły team. Bo nie o wynik, ale o dobra zabawę tu chodziło. Mniej wtajemniczonych uświadomię, że w barwach reprezentacji usteckiego samorządu zagrali: Adam Brzóska, Przemek Nycz, Włodek Siudek, Andrzej Tyszkiewicz, przedstawiciel Straży Miejskiej, którego nazwisko gdzieś mi uciekło i niżej podpisany.

@ yeah

Ja też kibicowałem za Warką. :D

Awatar użytkownika
masasza

Post autor: masasza » poniedziałek, 19 marca 2007, 21:09

Co by nie mówić zajeliśmy zaszczytne trzecie miejsce a natomiast gmina była przedostatnia a starostwo przed przedostatnie lub na odwrót. :lol: :lol:
Obrazek

nikita

Post autor: nikita » poniedziałek, 19 marca 2007, 21:47

Panowie, jakie miłe kółeczko adoracji :D
Dobrze graliście, nie było po Was widać, że nazajutrz będą męczyć zakwasy.
Zwiększyć skuteczność :D

A co do zawodów... Szkoda, że prawie wszyscy kibice wyszli gdy nadszedł czas dekoracji. Zwycięzcom na pewno zrobiło się przykro.

yeah

Post autor: yeah » poniedziałek, 19 marca 2007, 22:12

hehe ale nasmieszniejsze to chyba byly same nagrody nie ma nawet czego pozazdroscic tylko oczywiscie 1 miejsca na ktore kazdy pracowal i staral sie jak mogl tylko! kazdy dawal z siebie wszystko i stad te zakwasy hehe;p ale meczyk warka i sam czar pelen emocji wogole ps.kiedy beda jakies fotki z finalu nadal sa zeszloroczne?;/ nie wiem kto sie tym zajmuje ale warto by bylo cos z tym zrobic!:) prawda:)

ODPOWIEDZ