podwyzki w Ustce

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
iXik

Re: podwyzki w Ustce

Post autor: iXik » sobota, 30 listopada 2013, 15:40

DOBRZE!
jak dla mnie niesegregowane powinny skoczyć do 50 a nie 5...

wreszcie leniwi by się nauczyli, jak to dzieciom wpajać co prawidłowe jak rodzice psioczą na podstawowe wartości wdrażane w zacofane społeczeństwo
?Nie ma granic tego, co można osiągnąć, jeśli się nie dba komu zostanie przypisana zasługa?
Ronald Reagan

Obrazek nie piszę poprawnie po polsku

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » sobota, 30 listopada 2013, 16:35

iXik pisze:DOBRZE!
jak dla mnie niesegregowane powinny skoczyć do 50 a nie 5...

wreszcie leniwi by się nauczyli, jak to dzieciom wpajać co prawidłowe jak rodzice psioczą na podstawowe wartości wdrażane w zacofane społeczeństwo
Mało tego!!! ja bym dał tym śmieciowym kontrolerom policyjne uprawnienia w tym do bicia delikwenta.W rezie braku chęci płacenia czy czynnego oporu. :evil: :roll: :?

Zarty na bok ale iXik to powinieneś chyba jednak się leczyć bo nie rozumiesz absolutnie nic.Może ministra gospodarki , niejakiego Che Guevary za dużo czytałeś.
:lol: :lol: :lol:

"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Awatar użytkownika
celestyn

Post autor: celestyn » niedziela, 1 grudnia 2013, 14:49

Topilzin pisze:Zaden z USrańców na nas nie napadł i nie mordował bezbronnych , nie brał zakładników aby zdobyć bunkry.
Czysty przypadek wynikający z odległości geograficznej oraz braku na naszym terenie dóbr naturalnych lub lokalizacji strategicznych mocno istotnych z amerykańskiego punktu widzenia.

Natomiast wracając do śmieci, ciekawe czy którykolwiek radny zwróci uwagę, że stawki za śmieci są niezgodne z ustawą. Pewnie nie, wzorem hołoty partyjnej u władzy, której nie przeszkadzało, że ustawa śmieciowa jest niezgodna z ustawą zasadniczą.
Nie ten jest mądrzejszy kto wyżej stoi i głośniej krzyczy
Piszę poprawnie po polsku

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » niedziela, 1 grudnia 2013, 15:39

Opłaty nie są wynikiem rzetelnej kalkulacji kosztów.Ten Kurowski czy kto inny robi tak jak niedawno robotnik u mnie.
Pokazałem mu robotę i zapytalem o cenę.Ten natomiast odpowiedział " a ile mu dam".Więc ja stwierdziłem że nie będę się targował sam ze sobą i to on ma wyliczyć cenę.Gościu zamiast tylko i wyłącznie patrzeć się na przedmiot roboty a był to fundament do kominka obserwował mnie i mój samochód.Wypalił 3 papierosy , podzwonił i krzyknął 500 zł.
Czyli przestrzelił 5-ciokrotnie i musiał iść do domu.Kurowski robi to samo tylko ma monopol.Narazie...Przez rozpoznanie bojem próbuje zerżnąć z mieszkańców haracz aby zasilić pośrednio swoją ferajnę.Nazwijmy ją roboczo LKSBF.Lokalną Karuzelę Stanowisk Bezpartyjnych Fachowców.Jeśli mu się uda to awansuje w hierarchi urzędniczej jako macher i będzie miał przed nazwiskiem "don". :evil: Jeśli będzie dym to robi się z takiego zderzak i cała wina na niego a szef niewinny. :wink:
Koszty utrzymania czy działalności gospodarczej stoją w ścisłym związku z możliwymi na danym miejscu dochodami.W Ustce są takie czy inne ale muszą być konkurencyjne w stosunku do podobnych miasteczek czy gmnin w okolicy.Nie ma tu miejsca na dowolność.Dobrym rozwiązaniem często jest NON-PROFIT.
Obciążając mieszkańców nieuzasadnionymi kosztami podkopuje się tą konkurencyjność i nie dziwo że ludzie raczej uciekają stąd a nie odwrotnie.
Powiedzenie o piłowaniu gałęzi na której się siedzi tu akurat nie chwyta ponieważ delikwent w ostatniej sekundzie przeskoczy na inne drzewo.Obserwując życiorysy i kariery tych fachowców nasuwa się taka konkluzja.
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » niedziela, 1 grudnia 2013, 17:38

Obserwując życiorysy i kariery tych fachowców nasuwa się taka konkluzja.
Bezpartyjny fachowiec?

Ale w/w był chyba w PZPR. :(
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » niedziela, 1 grudnia 2013, 17:49

Ale w/w był chyba w PZPR. :(
Musiał jak wszyscy.Był więc ofiarą systemu.Pił z nimi ale z obrzydzeniem. :lol: :lol: :lol: No ale narybek już nie musi dzisiaj.Może mieć na sobie komżę i też należeć do ferajny. :oops:

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » niedziela, 1 grudnia 2013, 18:58

Cos jak Clinton palill bez zaciagania, nie kazdy musiał....

Obrazek
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

ODPOWIEDZ