Z ostatniej chwili: mamy wiceburmistrza!

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Z ostatniej chwili: mamy wiceburmistrza!

Post autor: DKS » sobota, 7 kwietnia 2007, 12:20

Marek Kurowski został wiceburmistrzem Ustki! Informację tą podał mi przed kilkoma minutami burmistrz Jan Olech. Po 15 na stronie głównej pojawi się oficjalny komunikat w tej sprawie.

Pozdrawiam, życząc wszystkim forumowiczom zdrowych, pogodnych, spokojnych Świąt Wielkanocnych.

Awatar użytkownika
falcorman
Kontakt:

Post autor: falcorman » sobota, 7 kwietnia 2007, 12:45

No i wkońcu się udało :) 8)
BE THE CHANGE YOU WANT TO SEE IN THE WORLD !
Obrazek Nie zawsze piszę poprawnie po polsku.
To co się skończyło, nigdy się nie zaczęło a to co się zacznie - nigdy się nie skończy.

Awatar użytkownika
Przemysław Nycz

Post autor: Przemysław Nycz » sobota, 7 kwietnia 2007, 12:57

Gratulacje dla Pana Marka Kurowskiego.
/.../ nie jestem poprawny politycznie...

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » sobota, 7 kwietnia 2007, 12:59

zyczymy sukcesow :wink: Panie Wice :D
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

staryb

Post autor: staryb » sobota, 7 kwietnia 2007, 14:36

Z czego się cieszycie, czy z tego że w ogóle wybrał czy z tego że wybrał
fatalnie. Wstyd Panie Olech :oops: :oops: :oops:
wybiera Pan człowiakA KTÓRY JEST NIEDOSZŁYM ZABÓJCĄ, był skazany
prawomocnym wyrokiem po sprawie karnej :o :o :o
Ale to Pńska sprawa jak sobie pościelisz tak sie wyśpisz.
Tylko szkoda tego miasta bo się cofnie przez najbliższe 3,5 roku przy
takim duecie :D :D :D

autkasz

Post autor: autkasz » sobota, 7 kwietnia 2007, 15:47

na poczatek chcialbym zaznaczyc, ze nie zadaje tego pytania w innym celu jak tylko zaspokojenia mojej ciekawosci:
czy ktos moze mi podac wiadomosci dotyczace np. wyksztalcenia tego pana?jego przeszlosci? w sensie gdzie pracowal, czym sie zajmowal ?
Z gory dzieki;)
pozdrawiam
Bo czasem przegrać znaczy wygrać
Obrazek

staryb

Post autor: staryb » sobota, 7 kwietnia 2007, 16:17

Gdzie pracował?
- POLSKA ZJADNOCZONA PARTIA ROBOTNICZA
- ZWIĄEK SOCJALISTYCZNEJ MŁODZIEŻY POLSKIEJ
- ZWIĄZEK MŁODZIEŻY SOCJALISTYCZNEJ
- NACZELNIK MIASTA USTKI ZA KOMUNY - owołany za spowodowanie
wypadku samochodowego po pijanemu /przejechał człowieka po pijaku/

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » sobota, 7 kwietnia 2007, 16:25

:oops: nie moze byc ....powazny zarzut ...moze byc potrzebne podparcie na takie zarzuty stawiane w necie ... prawnik rozwieje tu wszelkie watpliwosci.
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » sobota, 7 kwietnia 2007, 17:20

Przeraził mnie post staregoryb. Z racji tego, że oskarżenia są poważne, mimo świątecznego okresu, o sprawie poinformowałem burmistrza Jana Olecha i wiceburmistrza Marka Kurowskiego. Oto, co udało mi się ustalić:

Pan Marek Kurowski zapewnił mnie, że nigdy nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu! Prawdą jest, że wiceburmistrz stanął w 1985 roku przed kolegium ds. wykroczeń i został ukarany za jazdę pod wpływem alkoholu. Nigdy jednak nie było sprawy karnej, a co za tym idzie wyroku. Nie trzeba być prawnikiem, aby wiedzieć, czym różni się sprawa w sądzie, od sprawy w kolegium.
wybiera Pan człowiakA KTÓRY JEST NIEDOSZŁYM ZABÓJCĄ, był skazany prawomocnym wyrokiem po sprawie karnej
Wiceburmistrz Kurowski zapewnił mnie, że nigdy nie został ukarany za usiłowanie popełnienia zabójstwa, nigdy też nie usłyszał takiego zarzutu. Nazywanie wiceburmistrza "niedoszłym zabójcą" może więc nosić znamiona znieważenia i naruszenia dóbr osobistych.

Pan Marek Kurowski, który kontaktował się w tej sprawie z prawnikami, najprowdopodobniej skieruje sprawę do sądu o naruszenie dóbr osobistych. Od forumowicza staryb będzie się domagał wpłaty bardzo wysokiej kwoty na cele charytatywne.

Mimo tego że wiceburmistrz Kurowski jest pewny swojej wygranej w sądzie prosił, abym przekazał forumowiczom, że w przypadku, gdyby niezawisły sąd uznał za prawdziwie odkarżenia staregoryba, poda się do dymisji.

Od rzecznika: Dobrze się stanie, jeśli sprawą zajmie się niezawisły sąd. Jeżeli staryb rzeczywiście napisał nieprawdę, chcąc w ten sposób zdyskredytować nowego wiceburmistrza, to uważam, że powinna spotkać go surowa kara. Abstrahując już jednak od tego, czy jego zarzuty się potwierdzą czy nie, to osobiście uważam, że przy formułowaniu jakichkolwiek zarzutów powinno się podać jakiekolwiek dowody, a nie posiłkować się jedynie zasłyszanymi plotkami. Pomijam już fakt, że ktoś, kto rzuca tak poważne oskarżenia, powinien mieć cywilną odwagę podpisać się pod swoim postem. O tym, że mamy święta, czas zadumy, wyciszenia i odpoczynku w rodzinnym gronie, chyba wspominać nie muszę....

Aaa, i jeszcze jedno - tym razem ku przestrodze. To że ktoś pisze na forum pod nickiem, wcale nie oznacza, że jest zupełnie anonimowy. Mając numer IP prokuratura i biegli informatycy bez problemu mogą namierzyć każdego, kto dopuszcza się łamania prawa.
Pozdrawiam

staryb

Post autor: staryb » sobota, 7 kwietnia 2007, 17:49

Myślę Panie Rzeczniku że nie jest to pomówienie -tylko pomylenie faktów, i za pomylenie faktów Pana Kurowskiego PRZEPRASZAM bo nie wiedziałem że był tylko skazany przez kolegium a nie przez sąd bo
nie zmienia to faktu że uderzył w człowieka i mógł go zabić a szczęsliwie
uderzony uległ tylko połamaniu, to jednak było dawno i ludzie mogli
zapomnieć/pomylić/ że to było kolegium
Jeszcze raz przepraszam Panie Kurowski.

Awatar użytkownika
yacek

Post autor: yacek » sobota, 7 kwietnia 2007, 18:02

Pana Kurowskiego PRZEPRASZAM bo nie wiedziałem że
Rozpisał sie pan panie Staryb jakby był pan co najmniej pewien swoich słów, a teraz mogą z tego wyjść na wielkanoc niezłe jaja. Na przyszłość ostrożniej.
Pozdrowienia :)[/code]
http://www.fanfoto.pl/yacek29.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
mroofka

Post autor: mroofka » sobota, 7 kwietnia 2007, 18:28

@staryb
żyjemy w kraju w kórym na szczęście (juz) istnieje WOLNOŚĆ SŁOWA
ale także odpowiedzialność za słowa, które trzeba rozważać wraz z pojęciami /kórych one dotyczą/być roztropnym i powściągliwym ...
Rzucając /tak poważne i zagadkowe /oskarżenia,
należałoby podać dowody...

życzę spokojnych Świąt wszystkim forumowiczom
@staryb a Tobie jeszce obfitujących w przemyślenia i wyciągniete wnioski (oby) :)
sesnu szukam ;D

Awatar użytkownika
falcorman
Kontakt:

Post autor: falcorman » sobota, 7 kwietnia 2007, 19:02

No to nieźle to wszystko wygląda, i to już od samego początku. Dla mnie najistotniejsze jest aby nowy wice jak najlepiej wywiązywał się z powierzonych mu obowiązków. Z drugiej strony, pozostaje mały kac "moralny" - jak wiemy tego typu informacje mogą krążyć przez bardzo długi czas, za każdym razem pozostawiając swego rodzaju niesmak.
BE THE CHANGE YOU WANT TO SEE IN THE WORLD !
Obrazek Nie zawsze piszę poprawnie po polsku.
To co się skończyło, nigdy się nie zaczęło a to co się zacznie - nigdy się nie skończy.

Edward

Post autor: Edward » sobota, 7 kwietnia 2007, 19:05

Czy rzecznik mógłby napisać coś o doświadczeniu zawodowym zastępcy burmistrza? Rewelacje "staryba" nie wyglądają wiarygodnie po jego wpadce z "niedoszłym zabójcą". Ja wiem tylko tyle, że p. Kurowski bez powodzenia startował na wójta.
Edward Zając

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » sobota, 7 kwietnia 2007, 19:08

Napiszę. Najpoźniej jutro będzie krótkie info o nowym wiceburmistrzu. Przepraszam za zwłokę, ale chwilowo jestem odłączony od sieci - świąteczne porządki.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » sobota, 7 kwietnia 2007, 19:34

Mając numer IP prokuratura i biegli informatycy bez problemu mogą namierzyć każdego, kto dopuszcza się łamania prawa.
Jak podłaczysz sie do hot-spota to jak Cię namierzą?
Moze skrzystac z kilkustet progsy i zanim prokutarura zczyta logi z serwów proxi troche czasu mnie i broda wyrośnie niezła.Ale fakt że mozna.Chyba ze gosc podłaczony do Tepsy to sprawa prosta.Klik i puk-puk do domku.Pozdro
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."

Grzegorz

Post autor: Grzegorz » sobota, 7 kwietnia 2007, 20:03

zaczynam tracić szacunek co do niektórych forumowiczów.

Awatar użytkownika
Oleko

Post autor: Oleko » sobota, 7 kwietnia 2007, 20:19

bardzo dobrze że jest nowy wiceburmistrz ale jak większość chciałbym troszkę więcej sie o nim dowiedzieć, tym bardziej że neistety ale niesłyszałem o tym Panu:/

@staryb
nie wiem kim jesteś ale twoje posty czesto nei maja żadnego pokrycia i cięzko Ci wierzyć. Nie raz zastanów sie co piszesz albo sprawdź później napisz...

Pozdrawiam i miłych i wesołych świąt wszystkim życzę.:):)
Wypożyczalnia kajaków polietylenowych jedno i dwuosobowych, spływy z weryfikatorami oraz weryfikacje według Polskiego Systemu Kwalifikacji Kajakowych.

http://www.na-kajakach.pl" onclick="window.open(this.href);return false; - rzuć się z nami na wodę!!

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » sobota, 7 kwietnia 2007, 20:39

Wiceburmistrz przeprosiny przyjął. Na razie - do wiadomości. Po świętach zdecyduje, czy wnieść prywatny akt oskarżenia przeciwko forumowiczowi staryb. Po konsultacjami z prawnikami nie mamy żadnych wątpliwości, że staryb naruszył dobra osobiste wiceburmistrza Kurowskiego. Nie mamy też wątpliwości, że oszczercze oskarżenia staryba miały na celu zdyskredytowanie zarówno wiceburmistrza Kurowskiego, jak i burmistrza Jana Olecha, który powołał go na swojego zastępce. Takie rzeczy nie powinny uchodzić płazem.
Dlatego przykładne ukaranie staryba byłoby przestrogą dla wszystkich, którzy tchórzliwie chowając się za nickiem nie przestrzegają ani prawa, ani regulaminu forum, ani też reguł dyskusji respektowanych w cywilizowanych kręgach.
Myślę Panie Rzeczniku że nie jest to pomówienie -tylko pomylenie faktów
Nazwanie kogoś "niedoszłym zabójcą" tłumaczy pan pomyleniem faktów? Proszę nie obrażać inteligencji naszych forumowiczów.
Jeszcze raz przepraszam Panie Kurowski
Przykre, że nawet pod przeprosinami nie ma pan się odwagi podpisać imieniem i nazwiskiem. Mniejsza z tym. Przeprosiny należą się też wielu innym osobom, którym swoją "sensacyjną" i kłamliwą wypowiedzią zepsuł pan święta.

@ Mirek

Sądzę, że w tym przypadku prokuratura nie miałaby problemu z namierzeniem nadawcy postu. :D

Awatar użytkownika
maruda

Post autor: maruda » sobota, 7 kwietnia 2007, 21:02

rzecznik pisze: Pan Marek Kurowski zapewnił mnie, że nigdy nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu! Prawdą jest, że wiceburmistrz stanął w 1985 roku przed kolegium ds. wykroczeń i został ukarany za jazdę pod wpływem alkoholu.

Pytanie powinno pasc o POWOD i przyczyne, wyroku kolegium do spraw wykroczen.
Czy tylko jazda po pijaku, czy rowniez wspomniany wypadek.

bo to calkiem ciekawe...
Zastrzegam sobie wszelkie prawa do wszelkich tresci przeze mnie publikowanych na wylacznosc.
Tępię przejawy absurdu, GRATIS!!

ODPOWIEDZ