Z ostatniej chwili: mamy wiceburmistrza!

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

autkasz

Post autor: autkasz » sobota, 7 kwietnia 2007, 22:27

Panie rzeczniku sa swieta, nie musi sie Pan spieszyc, ale po swiatecznym okresie z ciekawoscia przeczytam malutka biografie pana Kurowskiego :)

a co do jazdy pod wplywem - to ludzie popelniaja bledy;) przydaloby sie po swietach jakies oswiadczenie (wyjasnienie) w tej sprawie od nowo mianowanego zastepcy szeryfa w miescie;)
Pozdrawiam i zycze wesolych swiat! :twisted:
Bo czasem przegrać znaczy wygrać
Obrazek

Awatar użytkownika
dumb
Kontakt:

Post autor: dumb » niedziela, 8 kwietnia 2007, 08:42

ObrazekObrazek

Włodzimierz Siudek

Post autor: Włodzimierz Siudek » niedziela, 8 kwietnia 2007, 10:19

Natura wielu jest taka, że raz na zawsze chcieliby zaetykietować i naznaczyć, tym samym nie dając szans do tego by ktoś mógł swoim życiem i pracą zawodową, społeczną zrobić dużo dla społeczności. A co to - ja nie zrobiłem w życiu błędów?! Uważam, że to myślenie jest wsteczne, dużo ważniejsze w ocenie kogoś jest - kim jest, jaki ma przebieg pracy zawodowej, osiągnięcia, zrealizowane pomysly, jego stosunek do ludzi itd. Przyznacie, że dyskwalifikacja kogoś na podstawie tego zdarzenia, o ile mialo to miejsce, jest nadużyciem i jest nieproporcjonalna do ewentualnych pozytywów człowieka. Jak nieprzyjemne było, pamiętam, uganianie sie lokalnej gazety za poprzednim przedstawicielem władzy i nazwanie przestępcą. Gdyby zabrakło etykiet, bylibyśmy dla siebie o wiele życzliwsi, warto o tym pamiętać gdy sa świeta.

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » niedziela, 8 kwietnia 2007, 10:57

W pełni się zgadzam z Tobą, Włodku.

Edward

Post autor: Edward » niedziela, 8 kwietnia 2007, 11:02

Dumb - wyżej pisałem, że p.Kurowski startował na wójta. Wyniki wyborów nie zawsze świadczą o wartości człowieka - czasem są tylko odzwierciedleniem jego umiejętności promowania własnej osoby lub ilości pieniędzy zaangażowanych w kampanię.
Bardziej niepokoi mnie to, że p. Kurowski mieszka w Ustce a jest prawie nieznany - poza tym wypadkiem oraz działalnością polityczną w niezbyt chlubnym okresie, jeśli ta część informacji "staryba" jest prawdziwa.
Powiem wprost: oczekiwałem, że burmistrz znajdzie fachowca, który pomoże mu pozyskiwać fundusze unijne i nadzorować inwestycje realizowane przy ich pomocy. Czas pokaże, czy p. Kurowski wykorzysta szansę pozytywnego zapisania się w historii naszego miasta.
Ostatnio, w sprawach dotyczących żeglarstwa następują takie zmiany, że jeszcze kilka miesięcy temu opowieści o nich uznałbym za leżące poza możliwościami ich realizacji w polskiej rzeczywistości. Może więc i w naszym, usteckim światku nie wyrokujmy pochopnie i poczekajmy na rezultaty?
Burmistrz podjął decyzję. Przypomnijmy sobie, że p Graczyk też szybko zmienił swojego pierwszego zastępcę ... Ta funkcja ma wiele wspólnego ze stanowiskiem rzecznika - burmistrz musi mieć do niego pełne zaufanie.
Edward Zając

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » niedziela, 8 kwietnia 2007, 12:16

Drogi Edwardzie,
Czas pokaże, czy p. Kurowski wykorzysta szansę pozytywnego zapisania się w historii naszego miasta.
Pan Marek Kurowski, który pracę w ratuszu rozpocznie wtorek, został zatrudniony na czas określony - do końca września. Dalsze decyzje burmistrza będą uzależnione od efektów jego pracy.

Do pozostałych forumowiczów:

Sylwetkę nowego wiceburmistrza przedstawię po świętach.

Awatar użytkownika
Lukasz
Kontakt:

Post autor: Lukasz » niedziela, 8 kwietnia 2007, 12:28

Czas pokaże...oby dobro Ustki było dla p. Kurowskiego priorytetem. pozdrawiam
Życzę wszystkim szanownym formowiczom WESOŁEO ALLELUJA!

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » niedziela, 8 kwietnia 2007, 14:58

Sa zawody które by dyskwalifikowały tego Pana z profesji np.sędzia .
Jezeli uważacie że wszystko jest wporządku to ok.
Dajmy gosciowi szanse.
Nie robi błędów ten kto nic nie robi-choć w tym przypadku mam wątpliwości.
Pozdro
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."

jaskuł

Post autor: jaskuł » niedziela, 8 kwietnia 2007, 23:44

jakoś forum śledcze nam tu wyszło..

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » poniedziałek, 9 kwietnia 2007, 00:41

Obrazek my to, wy tamto.. poczekajmy na konkrety z ratusza. zaskoczyly mnie przyjete przeprosiny tak szybko:D hehe(magia swiat?):D choc uwazam ze zlagodzenie sytuacji lezy jednak w interesie...
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » poniedziałek, 9 kwietnia 2007, 13:59

Na stronie głównej pojawił się już oficjalny komunikat o powołaniu wiceburmistrza.

Edward

Post autor: Edward » poniedziałek, 9 kwietnia 2007, 15:02

Ostatnio - to znaczy kiedy i jak długo? Brak mi w komunikacie konkretnych dat. Mam nadzieję, że wiele wątpliwości wkrótce będzie można wyjaśnić, może nawet przy okazji osobistego spotkania.
Edward Zając

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » poniedziałek, 9 kwietnia 2007, 15:14

Edwardzie, zapraszam do siebie, to wydrukuje ci CV nowego wiceburmistrza.

autkasz

Post autor: autkasz » poniedziałek, 9 kwietnia 2007, 15:23

"odpowiadal za logistyke" brzmi niezle ;) , tylko ta przeszlosc:P
chyba jednak wolalbym kogos z poza Ustki, mlodego i ambitnego, bez przeszlosci partyjnej ;] no ale nie mozna tego Pana z gory zle oceniac, przeciez jeszcze nie zaczal pracowac:) tak wiec zycze wszystkiego dobrego i sukcesow w pracy;)
pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » poniedziałek, 9 kwietnia 2007, 15:34

No właśnie. Po pół roku pracę wiceburmistrza oceni burmistrz, ocenicie i Wy.

Pozdrawiam

Edward

Post autor: Edward » poniedziałek, 9 kwietnia 2007, 19:17

Jacku, zapewniam, że nie będę czekał pół roku, inni chyba też. Ocena będzie dokonywana na bieżąco! Chciałbym, aby była pozytywna.
Edward Zając

autkasz

Post autor: autkasz » poniedziałek, 9 kwietnia 2007, 21:29

wydaje mi sie, ze aby ocena byla sprawiedliwa trzeba ocenic calosc, tak jak sprawiedliwa bedzie ocena pracy rzadu po 4 latach, a nie dzis (chociaz wiekszosc polakow juz opinie ma wyrobiona :lol: ) tak w tym przypadku sprawiedliwa ocena bedzie mozliwa pod koniec wrzesnia, a nie za miesiac;)
Obrazek

Awatar użytkownika
pagka

Post autor: pagka » wtorek, 10 kwietnia 2007, 00:47

Znam przypadki, ze ktos wydaje "sprawiedliwą" opinie jeszcze zanim ktos zacznie sprawowac rządy....
Pozdrawiam
Ustka noclegi - Portal turystyczny miasta Ustka

mika
Kontakt:

Post autor: mika » wtorek, 10 kwietnia 2007, 03:33

Ten Pan jeszcze dobrze do ratusza nie wszedl a tu juz lincz ... polowa z was pewnie nie wie kto to jest jak ja, druga polowa nie wie jak wyglada jak ja, inna czesc slyszala plotki lub je pamieta a co o faktach bral udzial w wyborach i sie nie dostal czemu to wg was zle o nim swiadczy ... chwile zapomnienia z alkoholem zdarzaja sie wszystkim nasz byly prezydent pare razy jakby jechal samochodem gdyby nie mial szofera tez by mogl cos nabroic. Dajcie czlowiekowi szanse a nie skreslacie go na samym starcie ... z tego co tu przeczytalam nic nie wiecie na 100% ja czekam na notke rzecznika w tej sprawie, sluchanie plotek jeszcze nikomu nie wyszlo na zdrowie choc w kazdej plotce jest zdzblo prawdy.

autkasz

Post autor: autkasz » wtorek, 10 kwietnia 2007, 10:30

no przeciez jest krótki bo krótki, ale oficjalny komunikat na glownej stronie, wiec przeszlosc partyjna to nie plotki ;] to go oczywiscie nie skresla, ale automatycznie sprawia, ze ten pan bedzie musial pracowac baaaardzo dobrze, aby udowodnic, że z tym jaki był kiedyś pożegnał się na dobre. Przynajmniej jak dla mnie;)
Pozdrawiam
Obrazek

ODPOWIEDZ