Miejsca parkingowe

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
maruda

Post autor: maruda » czwartek, 28 czerwca 2007, 11:25

alien pisze:a niby gdzie te parkingi maja sie znajdowac .. ??
ale Ty mnie pytasz ??

no ja wlasnie tez pytam, wiem ze nie zauwazylem bo widocznie po miescie nie jezdze ;)
wiem ze @BarbaraW podaja takie lokalizacje. i nic ponadto. Bo w jednym zdaniu czytamy ze Urzad wyznaczyl a w drugim ze zostanie to zlozone jako jeden z wnioskow projektowych

poplatanie z pomieszaniem....
Zastrzegam sobie wszelkie prawa do wszelkich tresci przeze mnie publikowanych na wylacznosc.
Tępię przejawy absurdu, GRATIS!!

Awatar użytkownika
alien
Kontakt:

Post autor: alien » czwartek, 28 czerwca 2007, 11:29

hehe maruda ja chyba wiem ;) obok stadionu jantara :lol: bo innego miejsca nie ma

Awatar użytkownika
maruda

Post autor: maruda » piątek, 29 czerwca 2007, 13:33

alien pisze:hehe maruda ja chyba wiem ;) obok stadionu jantara :lol: bo innego miejsca nie ma
obok czyli jakies 3 km przed ??
:P :lol:
Zastrzegam sobie wszelkie prawa do wszelkich tresci przeze mnie publikowanych na wylacznosc.

Awatar użytkownika
Lukasz
Kontakt:

Post autor: Lukasz » piątek, 29 czerwca 2007, 22:59

W Ustce brakuje dużego parkingu z prawdziwego zdarzenia. Samochody niekiedy parkują na prywatnych posesjach bo poprostu nie mają gdzie parkować. Wiadomo że każdy kto przyjeżdża do Ustki np. ze Słupska na plaże to chce zaparkować jak najblizej promenady...a tam juz nie ma gdzie parkować. To jest ogromny problem. Władze miasta musza zrobić wszystko zeby problem zniknął. Ja proponuje żeby parking powstał przy ulicy Portowej. Myśle że Park można zlikidować i na tym miejscu zbudować parking. To jest bardzo dobre miejsce. Blisko Dworca PKP, PKS oraz niedaleko promenady. Prawde mówiąc Park ten jest niepotrzebny. pozdrawiam

Włodzimierz Siudek

Post autor: Włodzimierz Siudek » sobota, 30 czerwca 2007, 13:04

Zdecydowanie zgadzam sie z Lukasz, to miejsce jest wyjątkowe i dobrze położone, powinna pozostać na większej części funkcja parkowa, ale i tak jest tam miejsca na ponad setkę aut.

Awatar użytkownika
maruda

Post autor: maruda » poniedziałek, 2 lipca 2007, 10:56

Włodzimierz Siudek pisze:Zdecydowanie zgadzam sie z Lukasz, to miejsce jest wyjątkowe i dobrze położone, powinna pozostać na większej części funkcja parkowa, ale i tak jest tam miejsca na ponad setkę aut.
no i ???

dalej nie uzyskalem odpowiedzi na temat gdzei to miasto wyznaczylo miejsca do parkowania

sezon sie zaczal, klopoty tez co widac bylo w niedziele

Awatar użytkownika
grooby

Post autor: grooby » środa, 4 lipca 2007, 12:19

Witam

Dzisiaj rozpoczyna sie Festiwal, ciekaw jestem gdzie są wyznaczone miejsca do parkowania, bo to co się wczoraj działo na ulicach centrum Ustki to był koszmar. Wszystkie uliczki prowadzące do morza totalnie zablokowane, jak by mogli to ludzie parkowali by samochody piętrowo, a odcinek od kościoła do Orlenu - nigdy tak nie było żeby samochody w normalny dzień tak tutaj stały
Wracając do pierwszego zdania, gdzie mają parkować ludzie, którzy przyjada na Festiwal
prosty przelicznik, skoro widownię szcuje się na 30 tys policzmy średnio że w samochodzie przyjadą 2-3 os to wychodzi jakieś 6,5-10 tys samochodów.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
maj

Post autor: maj » środa, 4 lipca 2007, 12:46

Przeszacowałeś :!: Weź pod uwagę, że co najmniej połowa przyjedzie środkami komunikacji miejskiej. Innym ułamkiem tej liczby będą ludzie już w Ustce będący - autochtoni i wczasowicze/kuracjusze.

Zresztą zalecałbym wszystkim dojazd środkami komunikacji miejskiej. PKP, PKS, LR, NordEXPRES, Dana (a może i AVE CEZAR się pojawi :wink: ). Zmniejsza to ryzyko stania w korku po wyjeździe i 4-godzinny powrót do Słupska.
Pamiętam z lat poprzednich, że wszystkie linie bardzo sprawnie obsługiwały wracających ze sztucznych ogni... Ciężko mogło byc przy pierwszych kursach, bo wszyscy chcieli wracać już natychmiast... ale wystarczyło godzinkę poczekać...

Zresztą miejcie na uwadze, że taka liczba samochodów jest nie do upilnowania przez policję. Istny raj dla złodziei. O czym przekonało się paru moich znajomych z pracy.
"Ruchy władzy są strasznie przewidywalne, traktują Polaków jak głupich ludzi" (J. Stuhr)
Projekt niezależny "Ustka! To logiczne" https://www.facebook.com/groups/2293914710838298/

Awatar użytkownika
grooby

Post autor: grooby » środa, 4 lipca 2007, 14:31

Może i masz rację, troszkę przesadziłem ale nie zmienia to faktu, że będzie ogromny problem.

Gdzie miasto wyznaczyło parkingi na Festiwal??

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » środa, 4 lipca 2007, 14:50

Chcialem jeszcze dodac ze zalatwienie zgodnie z prawem czegos na poczcie czy banku graniczy z cudem. To niewatpliwie bedzie pozywka dla mediow, negatywnie wplywajaca na decyzje (potencjalnych) turystow zmotoryzowanych.

W miastach naszego pokroju sa juz parkingi dla motocykli a my nie mamy nawet dla samochodow.
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
maruda

Post autor: maruda » środa, 4 lipca 2007, 19:02

grooby pisze:Może i masz rację, troszkę przesadziłem ale nie zmienia to faktu, że będzie ogromny problem.

Gdzie miasto wyznaczyło parkingi na Festiwal??
juz jest to gigantyczny problem. Dzisiaj sa korki na Grunwaldziej!!, ruch samochodow to mnie zaszokowal

parkingi ZTCW sa na OSiR i tereny postoczniowe
wyjazd ma byc w dwie strony kierowany,
od Kopiernika na Slupsk
od Marynarki na Duninowo->Peplino.

tak donosi gazeta

ciekawe natomiast kiedy nasz radny odpowie w koncu na pytanie postawione juz 2 krotnie

Włodzimierz Siudek

Post autor: Włodzimierz Siudek » środa, 4 lipca 2007, 20:44

Jechałem dziś zwracając uwagę na informacje o parkingach i rzeczywiście sa banery informujące o parkingach i ich lokalizacji. Nie sprawdzałem czy i ile tam miejsca, domyślam się że jest. Natomiast potwierdza się uwaga jednego z kolegów, że w kilku miejscach powstały szybko prywatne parkingi, wykorzystane zostały podwórka.

Maruda, przy odrobinie wysiłku sam juz odpowiadasz na postawione przez siebie pytanie.

Awatar użytkownika
maruda

Post autor: maruda » środa, 4 lipca 2007, 21:22

Włodzimierz Siudek pisze: Maruda, przy odrobinie wysiłku sam juz odpowiadasz na postawione przez siebie pytanie.
Czyzby rzetelna i zgodna z prawda odpowiedz przerastala jasnieszanownego ??

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » czwartek, 5 lipca 2007, 06:58

Nareszcie policja ustawiała auta na Chopina -wykorzystująć ją na parkingi.
Pozdro
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » sobota, 7 lipca 2007, 16:04

Moze przerobic park pomiedzy kinem a dworcem na wielki parking nie wicinajac ani jednego drzewa.To miejsce jest w sumie bezuzyteczne.Ciekaw jestem czy sa jakies plany zagospodarowania tej wielkiej powiezchni.Kiedys byl tam staw oraz czasami wesole miasteczka. Mozna bylo puszczac modele statkow mimo brudu.Wogole w takim miejscu az sie prosi zeby cos zrobic.

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » sobota, 7 lipca 2007, 18:35

@Topilzin
Tez ostatnio myslałem o tym terenie-jak go wykorzystac.
Plac Wolnosci tez mozna kostką granitową wyłozyc a na nim donice z kwiatami i bylo by miejsca pod auta.Rynek ten to wysmienite miejsce na parkigi .Wszedzie blisko .Pozdro
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » sobota, 7 lipca 2007, 18:54

A trwniki na Kopernika to nie? ...od strony Oscara, szpitala i domkow po lewej, idac do morza.
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
prostak

Parking zbudować na krawędzi nieba

Post autor: prostak » niedziela, 8 lipca 2007, 09:31

PARKING ZBUDOWAĆ NA KRAWĘDZI NIEBA !

Ziemia została sprzedana! Nie ma ziemi. Ale pozostały samochody.
Jako FILOZOF proponuję: Parkingi budować... w NIEBIE !!!

Z wesołego miasteczka
Zygmunt Jan Prusiński
8 lipca 2007 r.

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » czwartek, 12 lipca 2007, 08:50

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
maruda

Post autor: maruda » czwartek, 12 lipca 2007, 08:56

"gdzies sa lecz nie wiadomo gdzie
parkingi ktorymi miasto szczyci sie
radny sam kaze szukac ich mi
bo wiedzy nie maw tej sprawie ani krzty"

:lol: :lol: :lol:

ODPOWIEDZ