Miejsca parkingowe

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
dumb
Kontakt:

Post autor: dumb » piątek, 3 sierpnia 2007, 14:20

proponuję wątek masaszy wrzucić osobno z picturesem tego bezsensu.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » czwartek, 3 stycznia 2008, 16:57

No i stalo sie.O malo nie wlepili mi mandatu za zatrzymanie sie na Marynarki Polskiej niedaleko Domu Rybaka.Dlaczego nie mozna tam parkowac po sezonie kiedy nie ma stoliczkow i ruch jak na lekarstwo.Czy trzeba leciec daleko z kamasza i marznac zeby gdzies na krotko wstapic?Wystarczy dodac do znaku zakazu date od do i z glowy.Czy naprawdejest to takie trudne.Moze sa inne powody o ktorych nie wiem?.Sa tez zegary na krotkie parkowanie do 2 godz.Moze wszyscy wszystkim zaczna utrudniac zycie.Paranoja.
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Awatar użytkownika
Bakłarzan

Post autor: Bakłarzan » niedziela, 20 stycznia 2008, 21:22

http://www.kurierustecki.pl/wydazenia/artykul036.php

hehe w tym temacie daleko nie trzeba szukac wystarczy tylko pomyslec gdzie mozna stworzyc tym ludzia parkin :wink: a miejsca jest dosc sporo
wystarczy zerknac za Restauracje Kapitanska hmm od pewnego czasu zastanawia mnie po co jest ta gorka tam usypana :roll: wlasnie w tym miejscu powinien juz dawno powstac dosc spory parking
niestety drugi parkin zamkneli choc nie wiem czemu zamiast parkingu niedawno staly tam koparki :roll: a kolejny parkin powinien byc na starym bojisku gdzie juz stoja samochody :)

Awatar użytkownika
reja14

Post autor: reja14 » poniedziałek, 21 stycznia 2008, 17:07

He ! górka jest saneczkowa myślę,że dla dzieci kiedy jest śnieg to mogą sobie poszaleć pod okiem rodziców-niestety narazie ŚNIEGU brak!!!!!!
A teren SM "Korab "
Pozdrawiam -------

Awatar użytkownika
maruda

Post autor: maruda » poniedziałek, 21 stycznia 2008, 18:49

Bakłarzan pisze:http://www.kurierustecki.pl/wydazenia/artykul036.php

hehe w tym temacie daleko nie trzeba szukac wystarczy tylko pomyslec gdzie mozna stworzyc tym ludzia parkin :wink: a miejsca jest dosc sporo
wystarczy zerknac za Restauracje Kapitanska hmm od pewnego czasu zastanawia mnie po co jest ta gorka tam usypana :roll: wlasnie w tym miejscu powinien juz dawno powstac dosc spory parking
niestety drugi parkin zamkneli choc nie wiem czemu zamiast parkingu niedawno staly tam koparki :roll: a kolejny parkin powinien byc na starym bojisku gdzie juz stoja samochody :)

buahahaha...dabrowszczakow 20 ??

ciekawe...ciekawe

http://www.ustka.pl/forum/viewtopic.php?t=3256

to juz bedzie drugi pomysl na tym samym osiedlu...no chyba ze autorowi gdzies dzwonilo, tylko nie wiadomo gdzie

btw, moze by tak dysponowac swoja przestrzenia pod swoimi oknami ??
Zastrzegam sobie wszelkie prawa do wszelkich tresci przeze mnie publikowanych na wylacznosc.
Tępię przejawy absurdu, GRATIS!!

Awatar użytkownika
MEDYK
Kontakt:

Post autor: MEDYK » wtorek, 22 stycznia 2008, 12:22

bakłarzan ciebie zastanawia po co ta górka na osiedlu?????
a po co boisko do gry w piłke po drugiej stronie bloku?a po co trawa? a po co klomby?? obstawmy sie betonem a dzieciom nie potrzeba miejsc rekreacji bo i tak stoja po klatkach....... :twisted: :twisted:
jeszcze kilka lat temy było wiele miejsc gdzie dzieci mogły pograc w piłkę czy w inny sposób sie pobawi a teraz niestety jest tych miejsc jak na lekarstwo...i chcesz to zabrac?Przyznaj że rozwój motoryzacji strasznie nas rozleniwil i niektórzy to dosłownie parkowali by pod klatka lub na na plazy :twisted: :twisted: :twisted: zamiast sie przejsc kawałek[/code]

Awatar użytkownika
maruda

Post autor: maruda » wtorek, 22 stycznia 2008, 12:28

MEDYK pisze:bakłarzan ciebie zastanawia po co ta górka na osiedlu?????
a po co boisko do gry w piłke po drugiej stronie bloku?a po co trawa? a po co klomby?? obstawmy sie betonem a dzieciom nie potrzeba miejsc rekreacji bo i tak stoja po klatkach....... :twisted: :twisted:
jeszcze kilka lat temy było wiele miejsc gdzie dzieci mogły pograc w piłkę czy w inny sposób sie pobawi a teraz niestety jest tych miejsc jak na lekarstwo...i chcesz to zabrac?

potem sie rozbuduje areszt ..
dzieci sie spacyfikuje w jedynym slusznym miejscu (budowa kolejnego parkingu, beda mialy duuuuuuuuuzo piachu do zabawy)
Zastrzegam sobie wszelkie prawa do wszelkich tresci przeze mnie publikowanych na wylacznosc.

Awatar użytkownika
Ustka2007

Post autor: Ustka2007 » wtorek, 22 stycznia 2008, 13:28

Trzeba całą zieleń miejską wyciąć w cholerę i wszystko zalać betonem. Brawo!

Awatar użytkownika
maruda

Post autor: maruda » wtorek, 22 stycznia 2008, 13:33

Ustka2007 pisze:Trzeba całą zieleń miejską wyciąć w cholerę i wszystko zalać betonem. Brawo!
idzmy dalej, sporo lasow mamy....wyciac, przeznaczyc na parkingi...

wot, kononowicze :P

BTW...@666
mylisz sie, ja mam R4 nie V6, ale dziekuje za zyczenia dobrego V6

Awatar użytkownika
Bakłarzan

Post autor: Bakłarzan » środa, 23 stycznia 2008, 16:44

MEDYK pisze:bakłarzan ciebie zastanawia po co ta górka na osiedlu?????
jeszcze kilka lat temy było wiele miejsc gdzie dzieci mogły pograc w piłkę czy w inny sposób sie pobawi a teraz niestety jest tych miejsc jak na lekarstwo...i chcesz to zabrac?Przyznaj że rozwój motoryzacji strasznie nas rozleniwil i niektórzy to dosłownie parkowali by pod klatka lub na na plazy :twisted: :twisted: :twisted: zamiast sie przejsc kawałek[/code]
hmm z tego co wiem to na zlikwidowanie tej gorki nikomu by nie przeszkadzalo i tak tylko w zime dzieci na niej zjezdzaja a po drugie maja plac zabaw :twisted:

Awatar użytkownika
MEDYK
Kontakt:

Post autor: MEDYK » piątek, 25 stycznia 2008, 22:50

w sumie maja plac zabaw ale spojrz np. na sytuacje pomiedzy blokami dabrowszczakw 10a 12 jak dzieci by[/list]u male hehe ja tez byly tam dwie piaskownice oblegane a jak dzieci podrosly to zrobily zamiast piaskownic doniczki....... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

tuz oboki niegdys boisko ogrodzone siatka bezpieczne..z bramkami nawet a teraz co parking :twisted: :twisted: :twisted:

a moze to ja juz jestem stary................[/list]

Awatar użytkownika
Bakłarzan

Post autor: Bakłarzan » niedziela, 27 stycznia 2008, 08:31

MEDYK pisze:w sumie maja plac zabaw ale spojrz np. na sytuacje pomiedzy blokami dabrowszczakw 10a 12 jak dzieci by[/list]u male hehe ja tez byly tam dwie piaskownice oblegane a jak dzieci podrosly to zrobily zamiast piaskownic doniczki....... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

tuz oboki niegdys boisko ogrodzone siatka bezpieczne..z bramkami nawet a teraz co parking :twisted: :twisted: :twisted:

a moze to ja juz jestem stary................[/list]
wszytko juz bylo ale to juz minelo niestety chyba ty robisz sie coraz to starszy ;) noe niestety na dombrowszczakow zawsze byl problem z samochodomi ale teraz hmm to juz jest tam masakra a jeden parking by im napewno wystarczyl

Awatar użytkownika
maruda

Post autor: maruda » niedziela, 27 stycznia 2008, 10:45

Bakłarzan pisze:
wszytko juz bylo ale to juz minelo niestety chyba ty robisz sie coraz to starszy ;) noe niestety na dombrowszczakow zawsze byl problem z samochodomi ale teraz hmm to juz jest tam masakra a jeden parking by im napewno wystarczyl
jaka masakra ?
miejsca jest pod dostatkiem, miejsca dla mieszkancow!!!
ze ich w sezonie "przybywa" to jest ciasniej.
parking taki, jesli nie bedzie na nim miejsc dla mieszkancow tylko dla wczasowiczow, w moim mniemaniu nie ma prawa bytu i poparcia nie uzyska.

Problem maja mieszkanc dawnych blokow wojskowych od czasu jak zlikwidowano miesce do parkowania przy szkole podstawowej 4(obecnej 2 )

wiec jak chca to niech sie staraja, wydziela kawal trawnika/wolnego placu u siebie pod oknami i tam zrobia parking, np. na miejscu dawnego boiska, gdzie juz stoja od dawna samochody

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » niedziela, 27 stycznia 2008, 12:31

Co z pomyslem aby przerobic park za kinem na parking?.Nie wycinajac praktycznie zadnego drzewa.Wjazd od stoczni a wyjazd na Marynarki Pol. kolo sklepiku.Automatyczne szlabany.Po sezonie za darmo.Teren tylko wyrownac i utwardzic plus ochrona drzew.
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » niedziela, 27 stycznia 2008, 14:09

Za kinem nie tak hop z parkinkiem, woda ktora tam sie nagromadza nie ma gdzie odplywac.... a co dopiero jak powstanie plaska powierzchnia. Ale to miejsce na parking jak znalazl.

@ Alien

dombrowszczakow zawsze byl problem z samochodomi ale teraz hmm to juz jest tam masakra

no widze, widze, choroba postepuje :shock:
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
maruda

Post autor: maruda » niedziela, 27 stycznia 2008, 14:18

elveez pisze:Za kinem nie tak hop z parkinkiem, woda ktora tam sie nagromadza nie ma gdzie odplywac.... a co dopiero jak powstanie plaska powierzchnia. Ale to miejsce na parking jak znalazl.

zostaja jeszcze 2 kwestie

1. zajac sie juz teraz, lub skoro sie ludki pytaja przedstawic stan "prac"(bo o wybiegnieciu przed szereg i podaniu takiego info zanim ktos zapyta to nawet nie ma co marzyc

2. zmusic wczasowiczow do korzystania

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » niedziela, 27 stycznia 2008, 14:19

Mysle ze z ta woda to jednak technicznie do rozwiazania.Pozostawilbym troche parku , taki pas zieleni wzdluz Marynarki Polskiej.

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » niedziela, 27 stycznia 2008, 14:26

Oczywiscie, technicznie do rozwiazania, tylko koszty tego parkingu sa dosc wysokie, nie mam tu na mysli polbruku, Na Darlowskiej chodnik z niego zrobiony caly pływa i pelno na nim kaluz a ma ze 4 moze 5 lat. Zgroza. Teren za kinem to glownie ziemia, a na niej ciezko cos stabilnego zbudowac...
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » niedziela, 27 stycznia 2008, 14:32

Mysle o nawierzchi zwirowej + odpowiedni drenaz.Teren az pod schody to nie dolina Rospudy.Nic tam takiego nie rosnie.Stare drzewa oczywiscie zostawic.Tak wielki parking zarobilby pewnie na siebie.Mozna oczywiscie poczekac az ten teren kupi prywatny i wsadzi tam apartmentowce bez parkingow oczywiscie.

pieroog

Post autor: pieroog » niedziela, 27 stycznia 2008, 14:49

Trzeba jeszcze panmietac ze przez ten park plynie pod ziemia smródka, wie to moze byc jakis problem aby tam cos robic....

ODPOWIEDZ