ul Sprzymierzeńców 35

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

asieńka

ul Sprzymierzeńców 35

Post autor: asieńka » wtorek, 1 maja 2007, 00:47

Witam! wynajęłam na wakacje mieszkanko na ul. Sprzymierzeńców 35. Czy możecie mi pomóc w okresleniu , miejsca w ktorym jest ten blok. Idąc od Chopina za Kilińskiego, czy przed. Pytam, bo w opisie mieszkanka było napisane 100m do morza i tak nie bardzo mi się zgadza. Jesli ktoś z forumowiczów zna to miejsce - to proszę o pomoc w rozwiazaniu dylematu. Poza tym jeszcze jedno pytanko Gdzie się zaczyna ul. Sprzymierzeńców - budynek nr 1 - jest od strony Chopina, czy nie ???

Awatar użytkownika
dumb
Kontakt:

Post autor: dumb » wtorek, 1 maja 2007, 08:53

ObrazekObrazek

asieńka

Post autor: asieńka » czwartek, 3 maja 2007, 11:28

Dumb - dzięki serdeczne!
Co prawda szukałam Sprzymierzeńców 35, a nie jak podałeś 5, ale przynajmniej wiem, gdzie jest początek ulicy. Ja też szukałam na zumi, targeo i google, ale kazda z tych map pokazuje nieco inaczej.
Liczyłam jednak na więcej informacji. Jeśli ktoś zna tę okolicę i konkretny budynek nr 35 proszę nadal o info.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów !!!

U nas niestety nie ma takiego forum, to znaczy forum jest - ale nie te klimaty co u was. Odwiedzam was codziennie i wiem więcej o Ustce niż o swoim mieście

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » piątek, 4 maja 2007, 12:26

no to fajnie :D takze mi sie podoba :) sa fora gdzie panuje taki chaos ze ciezko wychwycic o co konkretnie biega w temacie..a tu kulturka..jak ktos okreslil wczesniej "panuje niebywala samodyscyplina"..(z malymi wyjatkami ;) )

Ustka rules !

ODPOWIEDZ