Czas na duże zakupy

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
Mirek

Czas na duże zakupy

Post autor: Mirek » środa, 6 czerwca 2007, 06:39

http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/articl ... A/70605041

Ps.Czyli nic nowego.Sprawdza sie to co pisałem wczesniej.Tylko gdzie ustczanie bedą pracować -po trupie Stoczni .Pewnie w tym duzym sklepie...Pozdro
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."

autkasz

Post autor: autkasz » środa, 6 czerwca 2007, 09:51

moze przy okazji wykurzą ten smierdzaco drogi lewiatan.
Bo czasem przegrać znaczy wygrać
Obrazek

kiko

Post autor: kiko » środa, 6 czerwca 2007, 17:32

niecale 20 tys.mieszkancow; dwa supermarkety plus sklepiki.. to za malo? czyzbysmy za 10 lat wygladali jak Łódź ?? hipermarket na hipermarkecie ?? :roll:

Ciamek

Post autor: Ciamek » środa, 6 czerwca 2007, 18:58

Pomysł postawienia budynków mieszkalnych wraz z usługowo-handlowymi jest bardzo dobry. Szkoda tylko, że w Polo jest taka, a nie inna jakość produktów, oczywiście niektórych.

autkasz

Post autor: autkasz » środa, 6 czerwca 2007, 20:53

Teraz TESCO atakuje mniejsze miejscowości sklepami o średniej powierzchni, ciekawe czy trafią i do nas. Lepsze to niz biedronka, netto i polo razem wzięte. (chyba)
Bo czasem przegrać znaczy wygrać
Obrazek

kiko

Post autor: kiko » środa, 6 czerwca 2007, 23:18

budynki meszkalne-tak! polo-nie. tesco-chyba lepsze od polo i biedronki :wink:

Awatar użytkownika
pagka

Post autor: pagka » czwartek, 7 czerwca 2007, 10:24

Widziałam na pewnym osiedlu takie pomniejszone tesco, jakość nie powalająca... Buty za 19zł w zamrażarce z mrożonkami... Brud, syf, już nie wiem co lepsze. Mogliby postawić coś porządnego w końcu.
Ustka noclegi - Portal turystyczny miasta Ustka

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » czwartek, 7 czerwca 2007, 12:08

@ autkasz
Lepsze to niz biedronka, netto i polo razem wzięte. (chyba)
dokladnie...

druga strona medalu... TESCO to 1 na swiatowej liscie firma w interpretacji przepisow, wysysaja inne firmy z korzeniami.. chociaz nie udowodniono im cen dumpingowych, do konca lancuch powiazan tej sieci handlowej nie jest znajomy The Forbes (4/2007) opisal zasade dzialania tej firmy na rynku konkurencja nie wytrzymuje kolo nich 3 lat

Tesco nie będzie mogło przejąć Carrefoura
Słowacki urząd antymonopolowy poinformował w piątek o zablokowaniu planu przejęcia przez Tesco supermarketów Carrefoura.
Tesco i Carreefour zamierzały skonsolidować swe operacje w trzech krajach, wymieniając się sklepami. W Czechach Tesco przejęło 11 supermarketów Carrefoura, Carrefour zaś - sześć supermarketów Tesco na Tajwanie.

Na Słowacji Tesco - największe przedsiębiorstwo handlu detalicznego w tym kraju - miało przejąć cztery supermarkety Carrefoura. Komisja Europejska zaakceptowała w zeszłym roku tę wymianę sklepów. Słowacki urząd antymonopolowy uznał jednak, że na Słowacji Tesco stałoby się monopolistą, nie mając liczącej się konkurencji.
A Polska sama sie musi przekonac :D
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

ODPOWIEDZ