Ustczanka wypływa dookoła świata

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
iXik

Re: Ustczanka wypływa dookoła świata

Post autor: iXik » sobota, 9 stycznia 2010, 14:16

Edward pisze:Jeszcze raz: czy jest osoba z Ustki, która swoją popularnością medialną przebija Nataszę, i ma szansę na wzrost tej popularności?
może barbara madejczyk... powiedziałbym że nawet jest bardziej znana i dużo dłużej
http://www.barbaramadejczyk.pl/
?Nie ma granic tego, co można osiągnąć, jeśli się nie dba komu zostanie przypisana zasługa?
Ronald Reagan

Obrazek nie piszę poprawnie po polsku

Edward

Post autor: Edward » sobota, 9 stycznia 2010, 15:16

Brałem pod uwagę Panią Barbarę. Wspaniałe wyniki sportowe. Na OSiR wybudowano nawet specjalną rzutnię na której organizowane są corocznie zawody z udziałem nawet zawodnika zagranicznego. Nawiasem mówiąc, finansuje to głównie MORPOL. W ubiegłym roku oszczepy latały dalej niż na Mistrzostwach Polski. Przyjechały oglądać to dzieci z jakiejś wiejskiej szkoły. Oprócz dzieci było chyba kilkunastu widzów, no i media lokalne. Od zdobycia MP i startu na Olimpiadzie trochę czasu już minęło... a Natasza zakończyła swój rejs dopiero miesiąc temu!
Pytanie: czy władze miasta i entuzjaści tej dziedziny sportu zrobili dostatecznie dużo, aby p. Barbara stała się osobą rozpoznawalną w działaniach dotyczących promocji miasta?
Ustka chce się promować jako AKTYWNA. Dlaczego więc na Targach Turystycznych nie mogą być atrakcją usteckiego stoiska obie te Panie - aktywne ponad wszelką wąpliwość? Dlaczego nikt dotąd nie wyszedł z taką propozycją?! A może mógłby do tej dwójki dołączyć Tomasz Iwan - też przecież medialny i aktywny? A dlaczego nie są włączeni do promocji miasta nasi wspaniali, międzynarodowi mistrzowie w sportach walki? Przecież mamy ich wielu... Pamiętam wielką imprezę w sali LO, gdy wystąpiło kilkuset karatekówz całej Polski. Dlaczego nie w tym roku na usteckiej plaży?!
Kocham żeglarstwo, ale nie zamykam się przed innymi rodzajami aktywności. Jednak niech o nich piszą ich entuzjaści. Nie będę przekonywał do tego, na czym nie znam się. Jeśli zagłębię się w szczegóły np. imprezy p. Grabarczyka, to tylko skompromituję się - nie mam o tym zielonego pojęcia!
Pozdrowienia
Edward Zając

Awatar użytkownika
Ban.an

Post autor: Ban.an » sobota, 9 stycznia 2010, 16:03

Do osób wspomnianych przez Pana Edwarda dodam jeszcze srebrnego medalistę w wioślarstwie, Miłosza Bernatajtysa.
" (...) możliwość, by miastem rządzili wybierani szacowni członkowie społeczności, którzy obiecają, że nie będą się wywyższać ani przy każdej okazji zdradzać publicznego zaufania, natychmiast stała się tematem żartów w całym mieście"
T.Pratchett

Edward

Post autor: Edward » sobota, 9 stycznia 2010, 19:14

Jeszcze jeden link o Nataszy:
http://www.aslematours.pl/index.php?m=188" onclick="window.open(this.href);return false;
Pozdrowienia
Edward Zając

Edward

Post autor: Edward » wtorek, 12 stycznia 2010, 16:41

Jutro, środa, godz. 7,05 - w programie "Kawa czy herbata" bęzie spotkanie z Nataszą
Edward Zając

Awatar użytkownika
falcorman
Kontakt:

Post autor: falcorman » środa, 13 stycznia 2010, 22:01

Dzisiaj odbył sie czat z Nataszą na Onecie; krótki fragment na który udało mi się "załapać":

Natasza_Caban (21:33) : ciesze sie ze dziewczynom udalo sie wyplynac w 8 miesiecy po mnie, xzalzozeniem mojego rejsu bylo y ruszyc polskie zaspane zeglarstwo kobiece i ich rekjsy wlasnie moj cel spelnily
Natasza_Caban (21:34) : bylam chetna, zawsze im kibicowalam, w afryce poludniowej mialal okazjez Marte spotkac, pojechlaam specjalnie do mariny bo nie bylo innej osoby ktora by ja zegnala, dalam jej ksiazki na droge , owoece , slodycze i zyczylam pomyslnych wiatrow
Natasza_Caban (21:35) : znam wiele osob ktore nie boja sie marzy i im kibicuje, strasznie cesze sie gdy dostaje dziewsiatki listow dziennie od ludzi ktorzy zaczeli nie bac sie marzyc bo mi sie udalo , cieszy mnie to bardzo,
Natasza_Caban (21:36) : jestem uparte i szczera, i mam do siebie dystans,
Natasza_Caban (21:37) : oczywiscie ze planuje spotkania wszelkie informacje na temat gdzie beda i kiedy sa na mojej stronie - beda sie stystematycznie pojawiac
Natasza_Caban (21:37) : uwazam ze trzba sie dzielic swoimi doswiadczeniem
Natasza_Caban (21:38) : potezne wyczyny to ja widze kazdego dnia kiedy obserwuje kobiety pracujace chodzace do pracy dbajace o dizeci i mezowktorzy pracuja ciezko by dzieci i rodziny utrzymac to jest wyczyn
Natasza_Caban (21:38) : jesli ja oplynelam swiat to kazdy moze - TRZEBA JEDYNIE CHCIEC
Natasza_Caban (21:40) : walcze teraz, staram sie by jacht byl dla dzieci i stal w porcie usteckim, mam koljne marzena
Natasza_Caban (21:41) : jestem nagroda zaszczycona, ale nie nagrod sobie gratuluje
Natasza_Caban (21:42) : gratuluje soebie rejsu - sama nie wiem do tej pory jak to zrobilem hahah
Ellaa (21:42) : Podziwiam panią...ze odważyła się opłynąc samotnie świat..:)
Natasza_Caban (21:43) : nie ma za co powiedziwac, jak mowie kazdy to mzoe zrobic tylko trzeba chciec
aps119 (21:43) : Jakie jest teraz Pani największe marzenie?
Natasza_Caban (21:44) : byc szczesliwa i dzielisc sie tym z innymi
PrincIV (21:44) : Powiedz nam Nat kto jest twym wzorcem zeglarza?
Natasza_Caban (21:45) : jest ich wielu dlugo by wymieniac - teliga, Remiszzewska, boze jest ich tak wielu!!!!!
~hydrozagadka (21:45) : Czy trudne jest szukanie i przekonywanie sponsorów, by brali udział w takim przedsięwzięciu, jak Pani rejs?
Natasza_Caban (21:46) : nie, trzeba sie nie pdodawac - ludzie z paskja przycagaja ludzi z pasja, trzba yc soba
~Mock (21:46) : Co chciałabyś jeszcze osiągnąć w żeglarstwie? Bo rejs dookoła świata stanowi przeważnie uwieńczenie "dorobku" żeglarza.
Natasza_Caban (21:46) : to do piero poczatek !!!!!!!!!!
zeglareczka (21:47) : a kto z młodszych żeglarzy , którzy dokonali jakiegoś "wyczynu" żelarskiego w przeciągu 10 lat to kto jest gody Pani podziwu i uznania ? ?
Natasza_Caban (21:47) : kazfdy kto odwazyl sie marzyc i wyszedl w morze i szczeliwie z niego wrocil a takze ci ktoym sie nie udalo ale orobowali
~fan (21:47) : co jest najwazniejsze w zyciu ? spłeniac marzenia ?... czy spodziewasz sie ze pewnego dnia osiadziesz na ladzie i załozysz rodzine? czy widzisz siebie w roli "szczura lądowego":)? ?
Natasza_Caban (21:48) : zalozenie rodziny to takze marzenie wiec pieknie sie komponuje z moimi kolejnymi projektami
PrincIV (21:48) : Nat a co myslisz o spełnianiu marzen ludzi niepełnosprawnych na morzu?
Natasza_Caban (21:49) : podopieczni fundacji mimo wszyskto ktorych goscilam na jachcie podczas postojow pokazali nam wsyztski ze nasze slaosci fizyczne nie sa przeszkoda by zeglowac
~mikha_el (21:49) : Zapraszamy do Wrocławia. Czy można się spodziewac wydania jakiegos ilustrowanego wydawnictwa o tym rejsie? Może ma Pani także talent literacki?? :)
Natasza_Caban (21:50) : jedno opowiadanie juz popelnilam, polecam, a ksiazka....ktoz to wie, moze juz w krotce
~Mock (21:50) : W Polsce żeglarskie wychowanie młodzieży utrzymuje się na niskim poziomie. Masz jakieś pomysłu co można by z tym fantem zrobić? Jak zmienić tą sytuację i umożliwić dostęp do żeglarstwa szerszej grupie społeczeństwa?
Natasza_Caban (21:50) : tak, zapraszam do ustki w sezonie!!!:)morze jest najlepszym nauczycielem
Ghost_Q (21:51) : ...nie gratuluję, żeby nie przelać tej czary gratulacji... ale, jak mawiają teraz powszechnie: "szacun" za... no właśnie - za co?... chyba za bycie taką, jaką się jest...
(21:51) * Jesteś teraz oznaczony "zaraz wracam".
Natasza_Caban (21:51) : dziekuje serdecznie
PrincIV (21:51) : czy zdarzyło ci sie w czasie rejsu Nat widziec ognie sw. Elma
Natasza_Caban (21:52) : codziennie , za kazdym razem jak przywalilam w cos glowa:)
Kristuff (21:52) : Czy jest jakaś rzecz, która najbardziej utkwiła Ci w pamięci ze wspomnień z rejsu?
Natasza_Caban (21:53) : mam dobra pamiec ale krotka na szczescie bo mam tyle wspomnien ze kazda jest moja perla i moge z nich utlac dluuuugi szal z perel
~Dino (21:53) : do ktorego miejsca na Swiecie powrocilabys jeszcze raz?
Natasza_Caban (21:53) : do USTKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~Dino (21:53) : tak myslalem:)
~justyna14 (21:53) : czemu akurat żeglarstwo co jest w nim takiego że cie tak zachwyca?
Natasza_Caban (21:54) : wolnosc
~jaco (21:54) : Jakie są pani ulubione miejsca do pływania w Polsce? Gdzie można się na panią natknąc ?
Natasza_Caban (21:54) : w USTCE!!!!!!!!!!!!!!!
(21:54) * Twoja wiadomość została wysłana do moderatora.
(21:54) * Nie jesteś już oznaczony "zaraz wracam".
PrincIV (21:54) : czy tanasza miała samoster?
Natasza_Caban (21:55) : tak , czasem dzialal
~Dino (21:55) : Ja mam pytanie techniczne: dlaczego akurat sparkman and stephens? czy nasza poslka delphia nie wytrzymalaby takich trudow?
Natasza_Caban (21:56) : staralam sie o delphie , dzwonilam . prosilam ale poplynelam na wspanialej jednostce ktora na,lezy do Krzysztofa Kaminskiego z firmy INTER PRO SAILING TEAM ( CHICAGO)
~Roger (21:56) : Mam pytanie: jak miała Pani rozwiązaną kwestię łącznosci radiowej podczas swojego rejsu ?
Natasza_Caban (21:57) : jaknalepiej potrafilam:) wysylalam mewy i napradalam na piratow z prosba by przekazywali wiadomosci do moich bliskich. czasem ukf, ham radio, pactor unit
~mikha_el (21:57) : Czy żeglarstwo to faktycznie najtańszy i najprzyjemniejszy:) sposób na zwiedzenie świata?
Natasza_Caban (21:57) : zeglarstwo to bardzo duzo roboty, ale jest wielka paskja a pasja nie ma ceny
czat_moderator (21:58) : to było ostatnie pytanie
Natasza_Caban (21:58) : dziekuje wszystkim i zycze milego wieczoru i wielu wspanalych dni w Nowym Roku i przede wszystkim spelnienia marzen!!!!!
czat_moderator (21:59) : Bardzo dziękujemy że nas odwiedziłaś :D
~Mazuryn (21:59) : DZIĘKUJEMY i Wzajemnie
PrincIV (21:59) : Nataszo jestes wielka kochamy cie
(21:59) * Twoja wiadomość została wysłana do moderatora.
~Kevin93 (21:59) : Powodzenia i dalszych sukcesów!
~nyc (21:59) : dobrze wiedziec ze nie jestem jedyna silaczka:) bravo dziewczyno!!!
BE THE CHANGE YOU WANT TO SEE IN THE WORLD !
Obrazek Nie zawsze piszę poprawnie po polsku.
To co się skończyło, nigdy się nie zaczęło a to co się zacznie - nigdy się nie skończy.

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » środa, 13 stycznia 2010, 22:29

PrincIV (21:51) : czy zdarzyło ci sie w czasie rejsu Nat widziec ognie sw. Elma
Natasza_Caban (21:52) : codziennie , za kazdym razem jak przywalilam w cos glowa:)
Ibuprom ... ;) AAAAA ta Nataszaaaa
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Edward

Post autor: Edward » czwartek, 14 stycznia 2010, 14:47

Wczoraj (śoda) byliśy (burmistrz Jan Olech, Leszrk Kasperowicz, Edward Zając) na wręczaniu Nataszy Caban nagrody JACHTSMEN ROKU 2009. Krzysztof Baraniwski zorganizował wspaniałą imprezę. W skrócie - było to spotkanie żeglarzy ze światem mediów i biznesu. Burmistrz ma chyba powody do zadowolenia z nawiąanych kontaktów, ale wolę, aby sam się na ten temat wypowiedział. Mogę tylko nadmienić, że była mowa o organizowaniu w Ustce kongresów, wejściu firm do Ustki i zapowiedziana została wizyta TV w Ustce.
Dla mnie było to spotkanie z niektórymi z kolegów - żeglarzy. Natomiast Natasza była gwiazdą spotkania i wywiązała się z tej roli znakomicie. Już samo Jej wejście, gdy wpierw podeszła i wycałwała nas, zwróciło uwagę na ustecką delegację.
Aby nie było zbyt słodko: byliśmy na tej imprezie pierwszy raz i nie doceniliśmy jej możliwości promocyjnych. Zdobyliśmy doświadczenie, ale przecież nie co roku takie laury będą wręczane atrakcyjnej żeglarce z Ustki.
Edward Zając

Awatar użytkownika
Wajper

Post autor: Wajper » czwartek, 14 stycznia 2010, 15:47

~Mock (21:46) : Co chciałabyś jeszcze osiągnąć w żeglarstwie? Bo rejs dookoła świata stanowi przeważnie uwieńczenie "dorobku" żeglarza.
Notatka prasowa, 10.01.2025
" W dniu dzisiejszym, po trwającym 10 lat rejsie wróciła do Ustki Natasza Caban. Jest to pierwsza w Polsce i na świecie kobieta, która samotnie opłynęła Układ Słoneczny. Serdecznie gratulujemy osiągnięcia. Natasza, zapytana, czy spocznie na laurach, zapowiedziała, że ostatni wyczyn to tylko początek i już rozpoczyna poszukiwanie środków na realizację kolejnego przedsięwzięcia. Choć otacza go nimb tajemnicy, redakcja dowiedziała się nieoficjalnie, że mowa tu o opłynięciu supergrupy Galaktyk w gwiazdozbiorze Strzelca. Cóż, trzymamy kciuki i za to przedsięwzięcie, które w przypadku pomyślnych wiatrów słonecznych miałoby się zakończyć około roku 2040."

:)
"Muzyka to przyjemność, jakiej dusza ludzka doświadcza przez liczenie, nie zdając sobie sprawy, że ma do czynienia z liczeniem."
Gottfried Wilhelm Leibniz

Awatar użytkownika
Smerf Maruda

Post autor: Smerf Maruda » czwartek, 14 stycznia 2010, 16:28

Wajper pisze:
Notatka prasowa, 10.01.2025
" W dniu dzisiejszym, po trwającym 10 lat rejsie wróciła do Ustki Natasza Caban. Jest to pierwsza w Polsce i na świecie kobieta, która samotnie opłynęła Układ Słoneczny. Serdecznie gratulujemy osiągnięcia. Natasza, zapytana, czy spocznie na laurach, zapowiedziała, że ostatni wyczyn to tylko początek i już rozpoczyna poszukiwanie środków na realizację kolejnego przedsięwzięcia. Choć otacza go nimb tajemnicy, redakcja dowiedziała się nieoficjalnie, że mowa tu o opłynięciu supergrupy Galaktyk w gwiazdozbiorze Strzelca. Cóż, trzymamy kciuki i za to przedsięwzięcie, które w przypadku pomyślnych wiatrów słonecznych miałoby się zakończyć około roku 2040."

:)
Kpina z czyiś osiągnięć,
to wszystko na co stać dresiarza?

PS Podobno to Smerf Maruda to największy malkontent na forum :roll:
Zapraszam do polubienia moich stron . . . . . . - www.ziemia-ustecka.pl

www.facebook.com/artur.mazur.14
www.facebook.com/Stara.Ustka
www.facebook.com/ziemia.ustecka

pieroog

Post autor: pieroog » czwartek, 14 stycznia 2010, 16:38

Ogólnie rzecz biorąc jak popłynęła i już dopłynęła to temat powinien być już zamknięty, a powstać powinien nowy np. pt. Natasz Caban opłynęła świat dookoła.
Pewnie baty dostane za tego posta, ale co tam :P
NoBody is perfect,my name is NoBody...

Awatar użytkownika
Smerf Maruda

Post autor: Smerf Maruda » czwartek, 14 stycznia 2010, 16:54

Ciekawy tekst usłyszałem dzisiaj na spotkaniu Młodzieżowej Rady Miasta,
ale to nie istotne,

powiem od siebie ,
otwórzmy więcej piwiarni , kiosków z marychą i innymi dopalaczami dla dzieci i młodzieży z podstawówek i gimnazjum,
w koncu młodzież dzisiaj szybko dorasta i trzeba jej zapewnić jakąś rozrywkę i
sposoby spędzenia wolnego czasu ,

a teraz mogą się spotykać tylko w lokalu naprzeciwko kina. :roll:

a żeglarstwo zostawmy emerytom i "bogaczom"
Zapraszam do polubienia moich stron . . . . . . - www.ziemia-ustecka.pl

www.facebook.com/artur.mazur.14
www.facebook.com/Stara.Ustka
www.facebook.com/ziemia.ustecka

Awatar użytkownika
Wajper

Post autor: Wajper » czwartek, 14 stycznia 2010, 17:54

Smerf Maruda pisze: Kpina z czyiś osiągnięć,
to wszystko na co stać dresiarza?
Żadna kpina. Ot, tak mi się zabawnie (w moim mniemaniu) skojarzył ten cytat z wypowiedzi pani Nataszy i pozwoliłem sobie na drobny żarcik. :)

Zresztą, irytacja Twa, Smurfie, jest bezpodstawna. Nikt i nic, żaden dresiarz, czy inny Wajper (nawet jeśliby chciał, a nie chce) nie ujmie pani Caban ani odrobiny z chwały, na którą zasłużyła, bo czyn jej bezapelacyjnie jest wielki. Gratuluję i ja, z całego serca.

Życzę więcej dystansu do rzeczywistości, Drogi Marudo. BTW: na Boga, nie róbmy z nikogo Świętej Krowy, z której nie można dobrodusznie zażartować. Opłynięcie świata to wielka rzecz, ale za mało na kanonizację za życia, nieprawdaż?
"Muzyka to przyjemność, jakiej dusza ludzka doświadcza przez liczenie, nie zdając sobie sprawy, że ma do czynienia z liczeniem."
Gottfried Wilhelm Leibniz

Edward

Post autor: Edward » piątek, 15 stycznia 2010, 17:56

Pełny czat z Nataszą jest pod:
http://czat.onet.pl/1593565,1,3,natasza ... kusji.html" onclick="window.open(this.href);return false;
W środę uroczystość JACHTSMEN ROKU 2009, a już następnego dnia spotkanie w firmie UNILEVER i prelekcja dla 500 osób.
Później podróż autobusem i dzisiaj rozmowa w Ratuszu na temat współpracy przy promocji miasta.
Odwiedziła też pokoik redakcji "ZU". Zastanawiam się, czy usteckie sentymenty Nataszy będą miały większą wagę, niż konkretne propozycje innych miast czy firm? "Nasza" żeglarka wiele takich ofert otrzymuje.
Edward Zając

Edward

Post autor: Edward » poniedziałek, 18 stycznia 2010, 11:20

Nad tematem zaległa cisza ... czyżby wymowna cisza? Na pocieszenie jeden z e-maili, jakie otrzymała Natasza:

To: nataszacaban@yahoo.com
Sent: Fri, January 15, 2010 8:20:24 AM

Witaj śliczna Pani,
Serdecznie gratuluję ukończenia samotnego rejsu. Nie są to gratulacje wypowiedziane ot tak sobie, gdyż przesyła je Pani emerytowany już marynarz, człowiek z 38 letnią znajomością morza, człowiek który zna jego grozę. Tym bardziej więc nie rozumiem, że będąc w Ustce w dniu gdy odwiedzała Pani ratusz, nie znalazłem prawie nic na temat Pani dokonania. Piszę prawie nic, bo jednak w porcie znalazłem zwieszony baner z taką informacją.
Pytałem na poczcie czy posiadają okolicznościową kartkę, koperty bądź okolicznościowy stempel lub datownik lecz wszyscy wzruszali tylko ramionami. Poszedłem do ratusza, gdzie skierowano mnie do Wydziału Promocji i tam również opowiadano tylko o Pani wizycie, lecz nie dysponowano żadnym materiałem pamiątkowym czy kolekcjonerskim. Oczywiście punkt informacji turystycznej również nie miał mi nic więcej do powiedzenia. Szkoda, gdyż uważam, że jest to doskonała okazja by stała się Pani jeszcze bardziej sławna a region przy okazji wypromował się..
Mimo wszystko pełno szacunku ode mnie i życzenia dalszych sukcesów
Józef Zawadzki ze Szczecina

Przykre to słwa, ale ....
Edward Zając

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » poniedziałek, 18 stycznia 2010, 11:55

Daremne pisanie w temacie... Panie Edwardzie widocznie promocja Ustki polega na tym zeby w wywiadzie padalo slowo Ustka. Nie widac checi ani sztuki uczenia sie na wlasnych bledach ze strony ludzi decydujacych o formie promocji tego rejsu. Grooby juz nawet nie pisze - podejrzewam znudzilo mu sie pisanie w kolko o tym samym. Potrzebne wietrzenie w promocji.
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Adi

Post autor: Adi » poniedziałek, 18 stycznia 2010, 12:00

Edwardzie!
Idą wybory, więc w zamian będzie dużo o dokonaniach innej osoby :mrgreen:
rozumiemy się? Będziemy się rozumieć, będzie dobrze... nie będziemy się rozumieć... rozumiemy się?

Edward

Post autor: Edward » poniedziałek, 18 stycznia 2010, 12:31

Walka o stanowiska samorządowe nie powinna mieć wpływu na działania promocyjne. To odrębne zagadnienia. Niekiedy zastanawiam się, jak długo Natasza będzie miała cierpliwość przekonywać, że jej rejs jest szansą promocyjną Ustki. Być może wygrają zwolennicy poglądu, że wystarczy zapłacić za nowe hasło i logo, może jeszcze jedną strategię - a wczasowicze tłumnie ruszą w kierunku Letniej Stolicy Polski. Ale nie, przepraszam - to hasło nie wystarcza, szukamy innego!
Edward Zając

Awatar użytkownika
celestyn

Post autor: celestyn » poniedziałek, 18 stycznia 2010, 13:16

Edward pisze:Walka o stanowiska samorządowe nie powinna mieć wpływu na działania promocyjne. To odrębne zagadnienia. Niekiedy zastanawiam się, jak długo Natasza będzie miała cierpliwość przekonywać, że jej rejs jest szansą promocyjną Ustki. Być może wygrają zwolennicy poglądu, że wystarczy zapłacić za nowe hasło i logo, może jeszcze jedną strategię - a wczasowicze tłumnie ruszą w kierunku Letniej Stolicy Polski. Ale nie, przepraszam - to hasło nie wystarcza, szukamy innego!
Edward Zając
Wielka racja - samo logo i hasło promocyjne nie wystarcza i niczego w żaden sposób nie załatwi. Bo przecież niczego nie może załatwić sama "etykietka" kiedy brak odpowiedniej zawartości. Ale rejs, który już się skończył i nie był żadnym ani wielkim, ani średnim ani nawet specjalnie zauważalnym wydarzeniem medialnym też żadną szansą promocyjną nie jest i nawet jeśli w zaślepieniu żeglarskim nadal będziesz to Edwardzie uparcie powtarzał jak mantrę to się tą szansą nie stanie. Z czego zresztą wcale się nie cieszę.
Edward pisze:Nad tematem zaległa cisza ... czyżby wymowna cisza? (...)

Raczej wymownie świadcząca jak wielkie jest rzeczywiste zainteresowanie tematem a tym samym potencjał promocyjny rejsu. Życzę powodzenia w dalszym sztucznym podtrzymywaniu tego wątku przy życiu. Nie piszę tego ze złośliwości ale chyba taka jest prawda, której za wszelką cenę nie chcesz Edwardzie przyjąć do wiadomości. Mam nadzieję, że doczekamy czasów kiedy żeglarstwo w Ustce będzie naprawdę budziło zaineresowanie. Pozdrawiam
Nie ten jest mądrzejszy kto wyżej stoi i głośniej krzyczy
Piszę poprawnie po polsku

Awatar użytkownika
Platichthys_flesus

Post autor: Platichthys_flesus » poniedziałek, 18 stycznia 2010, 13:29

właściwie ja nie rozumiem na czym miałaby ta promocja polegać, na tym, że Natasza mówi na czatach, by przyjeżdzać do Ustki? Czy bardziej chodzi o kojarzenie osoby z miejscem jak np Małysz z Wisła? Tylko,żeby takie skojarzenie się pojawiło p. Natasza musiałby robić coś wciąz tudzież odnosić spektakularne sukcesy.

Nie wykluczałabym wartości promocyjnej rejsu całkowice, powiedziałbym, że jest to jej element, ale na pewno nie podstawa.
http://www.pustamiska.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Nic trudnego zrobić coś dobrego
Konsument głosuje portfelem

ODPOWIEDZ