Przekręty, przekręty, przekręty, jakieś przekręty

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
mroofka

Post autor: mroofka » poniedziałek, 18 czerwca 2007, 00:20

nikita pisze:każda uwaga jest nowym utworem literackim, pseudo-wierszem :wink:

kazda pseudo-krytyka, pseudo-wiersza moze okazać sie krypto-reklama ;) 8)

@nikita
zgadzam się z Tobą w kwestii tytuowania wielkimi literami każdej wypowiedzi Pana P. - mnie tez sie podoba :)
ale niestety tylko to :?

Awatar użytkownika
prostak

Czy można ucałować Twoją dłoń Madam

Post autor: prostak » poniedziałek, 18 czerwca 2007, 07:18

CZY MOŻNA UCAŁOWAĆ TWOJĄ DŁOŃ MADAM ?

Pani NIKITKO (od ELTON'A JOHN'A): Czy można ucałować Pani dłoń?

Nie wszystko jest POEZJĄ. Pani chce podokuczać, jak na parkingu tańczą niedobrane pary.

Z wesołego miasteczka
Zygmunt Jan Prusiński

Awatar użytkownika
pagka

Post autor: pagka » poniedziałek, 18 czerwca 2007, 09:03

Mała dygresja - Nikita nie tylko od Eltona Johna była kobietą, ta z serialu też.
Ustka noclegi - Portal turystyczny miasta Ustka

Awatar użytkownika
mroofka

Post autor: mroofka » poniedziałek, 18 czerwca 2007, 09:18

pagka pisze:Nikita nie tylko od Eltona Johna była kobietą, ta z serialu też.
no znam innych...Nikita- działacz partyjny , Nikita-scenarzysta...
na szczęście Nikita forumowa to Ona, dziewczyna , i to całkiem ładna :D

Awatar użytkownika
pagka

Post autor: pagka » poniedziałek, 18 czerwca 2007, 09:22

mroofka pisze: no znam innych...Nikita- działacz partyjny , Nikita-scenarzysta...
No myślałam, że już zostało ustalone, że Nikita z forum to kobieta, dlatego podałam inne kobiece Nikity, aby pan prostak zobaczył, że nie tylko Chruszczow istnieje :)
Ustka noclegi - Portal turystyczny miasta Ustka

Awatar użytkownika
mroofka

Post autor: mroofka » poniedziałek, 18 czerwca 2007, 09:26

@pagka
Prostak akurat jest ślepo zapatrzonyw tym kierunku...co uwidocznione jest w jego postach,
więc nie ma się co dziwić, ze widzi tylko to, co chce widzieć :roll:
dla Niego Nikita był mężczyzną ,
gdy forumowicze uświadomili Go, ze to kobieta ,
rzucił sie do całowania jej rąk;)

Awatar użytkownika
prostak

Po prostu jestem kulturalny

Post autor: prostak » poniedziałek, 18 czerwca 2007, 22:15

PO PROSTU JESTEM KULTURALNY

Dlatego całuję kobietę mądrą...

Zawsze z humorem
Zygmunt Jan Prusiński

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » poniedziałek, 18 czerwca 2007, 23:01

a głupią nie?
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
mroofka

Post autor: mroofka » poniedziałek, 18 czerwca 2007, 23:47

elveez pisze:a głupią nie?
elveez nie dopytuj o te głupie-nie znoszę całowania po łapskach ;)
sesnu szukam ;D

Awatar użytkownika
prostak

Zostawmy to całowanie

Post autor: prostak » wtorek, 19 czerwca 2007, 07:11

ZOSTAWMY TO CAŁOWANIE

Jest taka mieścinka a właściwie duża wieś CAŁOWANIE, koło PILAWY. Tam onegdaj jak byłem sprytnym młodym człowiekiem (rok 1972 - 1973) ze swoją grupą muzyczną "CHŁOPCY Z PRZEDMIEŚCIA" - byłem autorem tej nazwy, śpiewałem właśnie w Całowaniu.

Ciekawostką jest, niedawno to odkryłem, że w USA "ktoś" wymyślił taką samą nazwę zespołu muzycznego. Proszę w Googlu poszukać pod tym hasłem. Byłem zdziwiony, jak to?, ja w Polsce - PRL-u, a tu masz babo placek, ktoś się mnie przedrzeźnia... i okrada mnie z praw autorskich!

Proszę Państwa, ale nie na temat, bo ja podałem Mieszkańcom USTKI, takie hasło tematu:
"PRZEKRĘTY, PRZEKRĘTY, PRZEKRĘTY, JAKIEŚ PRZEKRĘTY - A.D. 1989 - 2007".
Zatem moje pytanie do Mieszkańców:
CZY W USTCE BYŁA KORUPCJA?

Z wesołego miasteczka
Zygmunt Jan Prusiński
19.06.2007 r.

Awatar użytkownika
Oleko

Post autor: Oleko » wtorek, 19 czerwca 2007, 18:44

Którzy władcy naszego miasta byli najlepsi:>??
Sądzę że dobrym Panem i zarządcą naszej ziemi jest p. Olech. Dobrze było za czasów p. Lewandowskiego.
Poprzedni zarządca tzn p. Graczyk wprowadzi dużo ważnych zmian, ale ciężko było się z nim dogadać.:/
Wypożyczalnia kajaków polietylenowych jedno i dwuosobowych, spływy z weryfikatorami oraz weryfikacje według Polskiego Systemu Kwalifikacji Kajakowych.

http://www.na-kajakach.pl" onclick="window.open(this.href);return false; - rzuć się z nami na wodę!!

Awatar użytkownika
prostak

Ustka jest jak lustro

Post autor: prostak » czwartek, 28 czerwca 2007, 19:52

USTKA JEST JAK LUSTRO

No niech mi ktoś powie że nie mówię prawdę. W Ustce nie było przekrętów, wszystko na miejscu stoi. Tylko parę drzew wycięto, to wiem. Nasz proboszcz Jan Turkiel dobrze poświęcił to miasteczko, żeby przekrętów nie było. I jak widać, nie ma!

Z wesołego miasteczka
Zygmunt Jan Prusiński
29 czerwca 2007 r.

Awatar użytkownika
falcorman
Kontakt:

Post autor: falcorman » czwartek, 28 czerwca 2007, 20:04

Czy to kolejna aluzja. Prostaku, jak dobrze sobie zdajesz sprawę - nie ma miejsc idealnych, a natomiast utopia to tylko piękny wymysł. Może dlatego, że jak gdyby wszystko było idealne to by było zbyt nudno :lol:
BE THE CHANGE YOU WANT TO SEE IN THE WORLD !
Obrazek Nie zawsze piszę poprawnie po polsku.
To co się skończyło, nigdy się nie zaczęło a to co się zacznie - nigdy się nie skończy.

Awatar użytkownika
prostak

Taki sobie Urząd Morski

Post autor: prostak » niedziela, 1 lipca 2007, 07:45

TAKI SOBIE URZĄD MORSKI

Podszedł do mnie pewien gość, wie że jestem działaczem społecznym na rzecz ludu i tak mówi do mnie, cytuję:

- "Panie Zygmuncie, tam dopiero jest (w środku) urzędzik morski"!

Mówię, że chyba nie. Nie wierzę. Przekręty? Przecież oni wszyscy chodzą na spowiedzi, przyjmują komunię, nie, nie wierzę. To nie PRL. Teraz jesteśmy w cywilizowanym świecie unii E., wszyscy o nas dbają, troszczą się, pomagają. Widzisz pan ile rozdają pieniędzy, i to za darmo! No opiekę mamy na pewno lepszą niż ze strony Związku Radzieckiego. Tamci tylko "radzili" dlatego nazywali to "Kraj RAD":

Rad-ziecki pierdoła
poszedł do przedszkola.

O, widzisz pan jak się zrymowało, 6-sylabowa fraszka. - A ile panu sypnęli z tej unii E...? Bo ja od nich nigdy nie dostanę, bo byłem przeciw. Proszę pana nie trzeba być mądrym, tylko wystarczy co mówi i co robi mój "DZIDZIUŚ". Dla przykładu magister Kwaśniewski, on mówi, idziemy na prawo, to ja wtedy idę na lewo. Jeśli on, wówczas powiedziałby, że nie idziemy do unii E. to ja bym poszedł. Proste? Po co szkoła, wystarczy wybrać sobie ulubionego lub nieulubionego, i tak z nimi współpracować, żyć. Spróbuj pan, wtedy nigdy się nie pomylisz na wyborach.

Z wesołego miasteczka
Zygmunt Jan Prusiński
1 lipca 2007 r.

Ciamek

Post autor: Ciamek » niedziela, 1 lipca 2007, 15:04

A może oceniajmy tych, którzy skończyli swoje rządy, a nie tych, którzy dopiero je zaczęli...Zapominacie, jak Pan Lewandowski, np. sprzedał budynek przychodni?? A z Graczykiem nie można było się spotkać, wychodził z imprez "po angielsku" i był gburowaty, pomalował krawężniki na biało, która to farba spłynęła po chwili...Jeszcze wiele by wymieniać o poprzednikach. Dla mnie jak narazie Pan Olech rządzi dobrze, ale część radnych mu w tym nie pomaga, bo szukają własnych interesów...

Awatar użytkownika
prostak

Fragment z transformacji 1989 - 2007

Post autor: prostak » wtorek, 24 lipca 2007, 21:02

FRAGMENT TRANSFORMACJI 1989 - 2007

Panie "Ciamek" naród nie zapomina, kto kim pachnie, to tylko naiwni myślą po swojemu inaczej.

W roku 1998 miałem zdrową propozycję i chyba jedyny byłem w kraju z tym pomysłem, a to powiedziałem w studiu radiowym w słupskim Radiu CITY w programie u JURKA IZDEBSKIEGO, a chodziło o to że samorządowcy zmieniają się co 4 lata więc powinna być taka komisja do sprawdzania poprzedniej rady, choćby od strony finansowej a chodziło o przetargi, bo w Polsce nastała taka moda, że przyjmowano tego co płacił mniej a nie więcej. To jakaś wschodnia paranoja. Dodałem też w czasie rozmowy radiowej z Izdebskim, że wystarczyłoby zaangażować kilku studentów od rachunków - niezłą mieliby praktykę - wymacali "awanturkę" dodatek jako premia. Ale kto w Polsce się takimi rzeczami przejmował...? Dziś widać jak Polska jest przeżarta korupcją!

Z wesołego miasteczka
Zygmunt Jan Prusiński
24 lipca 2007 r.

ODPOWIEDZ