Apel do Strazy Miejskiej i Policji w Ustce

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

spektra

Apel do Strazy Miejskiej i Policji w Ustce

Post autor: spektra » sobota, 16 czerwca 2007, 19:44

Proszę szczególną uwgę zwrócić na ul. Marynarki Pol. to przecież miał być deptak dla wczasowiczów i mieszkańców, a co jest - nielegalny parking i jazda z prędkością 60-80km/h. Stróże prawa ruszcie się tyle miasto może zarobić na mandatach. Jak zauważyłam nagminnie łamią prawo usteccy biznesmeni / przekraczając predkość jazdy, parkując w niedozwolonych miejscach/, a ci mają czym płacić. Szkoda czasu, a więc do roboty. :oops:

Awatar użytkownika
maj

Post autor: maj » sobota, 16 czerwca 2007, 22:00

Znaków zakazu parkowania jeszcze na Mar. Polskiej nie ustawiono, więc generalnie jeszcze można parkować. Dzisiaj widziałem samochód Służby drogowej, który rozwieszał gdzieniegdzie znaki ulica jednokierunkowa, to może w najbliższej przyszłości pokaże się nowa kolekcja znaków zakaz zatrzymywania sie i postoju.

Zresztą polecam ubiegłoroczną dyskusję w tym temacie: http://www.ustka.pl/forum/viewtopic.php ... parkowania
Jestem ciekaw, czy w tym roku Straż Miejska będzie stosować podobną wybiórczą taktykę karania kierowców zatrzymujących się w miejscach niedozwolonych.
"Ruchy władzy są strasznie przewidywalne, traktują Polaków jak głupich ludzi" (J. Stuhr)
Projekt niezależny "Ustka! To logiczne" https://www.facebook.com/groups/2293914710838298/

Awatar użytkownika
alien
Kontakt:

Post autor: alien » sobota, 16 czerwca 2007, 22:28

ja dopisal bym jeszcze kontrole miejsc gdzie najczesciej zbieraja sie osoby i zaczepiaja ludzi czasmi dochodzi nawet do bujek !!!!
Od godziny 23 policji i strazy miejskiej juz nie widac czemu tak jest .. ??
najgorsze miejsca to m.polskiej - ludzie wychadzacy z pabow oczywiscie pijani czasmi w zemby mozna dostac jak sie zle spojrzy, park kolo rynku na kazdej lawce siedza osoby sporzywajace piwo wodke lub wino i terz mozna tam w zemby dostac :? sa tez inne miejsca ale za duzo pisania niech policja lub straz miejska zrobi przejaz po ustce to dowie sie co sie dzieje okolo godziny 23 wandalizm jednym slowem

Awatar użytkownika
sie.ma
Kontakt:

Post autor: sie.ma » niedziela, 17 czerwca 2007, 12:37

Mam nadzieję, że na ul. Marynarki Polskiej pojawi się niebawem kolekcja znaków drogowych zabraniających parkowania, bo póki co jest trochę nijak- część parkuje, część się zastanawia... A ma być Francja-elegancja :)
Więc wybacz mi, że żyję snem...

wallekk

zabronic a jak !

Post autor: wallekk » niedziela, 17 czerwca 2007, 12:53

a pomyślcie, gdzie w takim razie można zaparkować samochód????? jak tak bardzo chcecie stawiać znaki zabraniające parkowania to zróbcie jakiś sensowny parking!!!!!!!!

Awatar użytkownika
sie.ma
Kontakt:

Re: zabronic a jak !

Post autor: sie.ma » niedziela, 17 czerwca 2007, 13:32

wallekk pisze:a pomyślcie, gdzie w takim razie można zaparkować samochód????? jak tak bardzo chcecie stawiać znaki zabraniające parkowania to zróbcie jakiś sensowny parking!!!!!!!!
A pomyśl, że na SPACER chodzi się pieszo, a nie podjeżdża samochodem!
Więc wybacz mi, że żyję snem...

wallekk

Post autor: wallekk » niedziela, 17 czerwca 2007, 14:02

Ok, jak najbardziej spacer spacerem, tylko są tam sklepy itd, a większośc ludzi jeździ autami i chce gdzieś zaparkować ... ;]

spektra

parking

Post autor: spektra » niedziela, 17 czerwca 2007, 15:22

mozna śmiało zrobic parking przy wjeżdzie do Ustki na miejscu zlikwidowanych działek przy "wodociągach" w tej chwili są tam ugory , ludzie spacerują z psami i dzieciaki rozpalają ogniska. Cudze chwalicie swego nie zanacie sami nie wiecie co posiadacie.

Awatar użytkownika
maruda

Post autor: maruda » niedziela, 17 czerwca 2007, 15:38

alien pisze:ja dopisal bym jeszcze kontrole miejsc gdzie najczesciej zbieraja sie osoby i zaczepiaja ludzi czasmi dochodzi nawet do bujek !!!!
Od godziny 23 policji i strazy miejskiej juz nie widac czemu tak jest .. ??
najgorsze miejsca to m.polskiej - ludzie wychadzacy z pabow oczywiscie pijani czasmi w zemby mozna dostac jak sie zle spojrzy, park kolo rynku na kazdej lawce siedza osoby sporzywajace piwo wodke lub wino i terz mozna tam w zemby dostac :? sa tez inne miejsca ale za duzo pisania niech policja lub straz miejska zrobi przejaz po ustce to dowie sie co sie dzieje okolo godziny 23 wandalizm jednym slowem
akcja z wczoraj, godzina okolo 23:40
pod ustecka biedronka stoi rzadek samochodow osob wizytujacych maax`a

oczywiscie nie ma nawet sladu po chetnych do uklarania mandatem :P
proponuje stanac tan o 12 godzin wczesniej ;)
Zastrzegam sobie wszelkie prawa do wszelkich tresci przeze mnie publikowanych na wylacznosc.
Tępię przejawy absurdu, GRATIS!!

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » niedziela, 17 czerwca 2007, 17:52

Po podpisaniu ustawy (2-3 tygodnie)przez Prezydenta Straz Miejska bedzie mogła ,,łapac" na fotoradar,przejechaniu podwójnej ciągłej,i jeszcze paru innych przepisów!
Nie jestem zwolennikiem takich uprawnień dla Strazy Miejskiej :oops: :oops: :oops:
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."

kiko

Post autor: kiko » niedziela, 17 czerwca 2007, 20:35

skoro policja sobie nie radzi..moze jednak nie jest to taki zly pomysl ??

Awatar użytkownika
MISIO

Post autor: MISIO » poniedziałek, 18 czerwca 2007, 19:09

@Mirek:zgadzam się!!!I to na 100% @kiko :policja i straż ,jak obyczaj stary każe jest zawsze tam gdzie nie trzeba i nie w tym czasie.Myślisz,że oni będą się narażać gdy jest ciemno i pózno ??? :D

spektra

Poilcja i straz Miejska

Post autor: spektra » poniedziałek, 18 czerwca 2007, 19:43

za to im płacimy to jest ich rola , dbac o porzadek - łachy nie robią

Awatar użytkownika
alien
Kontakt:

Post autor: alien » poniedziałek, 18 czerwca 2007, 20:21

spektra mow tak dalej :wink: i tak i tak ch nie zobaczysz heheh po 20 juz nie widac nikogo a tak wogule to s.miejska jest od drzewek trawnikow i pieskow ktore sraja na ulicy a nie od tego aby lapac spisywac blokady na kola zakladac itp jak by w ustce nie bylo POLICJI :?

kaczorek

Post autor: kaczorek » poniedziałek, 18 czerwca 2007, 20:26

Będą ostrzeżenia ?

Awatar użytkownika
alien
Kontakt:

Post autor: alien » poniedziałek, 18 czerwca 2007, 20:36

dla kogo .. ??

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » poniedziałek, 18 czerwca 2007, 20:46

Jeden dba, a drugi psa spuszcza na samopas - daleko nie trzeba szukac - jeden samorzadowiec az przegina ze swoim. Policja jest od scigania przestepcow a nie od pilnowania trawnika. Kultura wlasna przede wszystkim i policji nie bedzie trzeba..ale fakt, wysoki mandat to najlepszy nauczyciel.

I ide o zaklad ze tak długo jak nikt z Urzedu osobiscie nie poruszy tematu - w zgryzliwej na dodatek formie (licze tu na autkasza ;) ) to nici.. nie pierwszy raz jest mowa o POLICJI.

Ciekawe gdzie ten obronca Pana Gadosia...
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » czwartek, 21 czerwca 2007, 16:08

Jutro zakonczenie roku szkolnego :D doskonala okazja zeby sie przekonac czy nieletnim w Ustce sprzedaje sie alkohol. Panowie straznicy ..Pobudka !! 8)
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
alien
Kontakt:

Post autor: alien » czwartek, 21 czerwca 2007, 17:07

hmm elveez moge ci powiedziec ze straz miejska nic z tym nie zrobi :wink: jak nieletni kupuja alkochol tak bedzie dalej tylko w innych sklepach sam mogl bym zlapac z 50 nieletnich ale po co ... to rola policji albo s.miejskiej ... ostrzezenia w sklepach nic nie daja a wlasciciele sklepow licza tylko na zysk a nie na to co moze sie stac z osoba nieletnia nawet dowodow nie sprawdzaja :roll:

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » czwartek, 21 czerwca 2007, 17:17

alkochol
Obrazek

Miodka trumna przewraca sie w magazynie :roll:
Obrazek

ODPOWIEDZ