100 zł za picie piwa na ulicy w Ustce

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
Mirek

100 zł za picie piwa na ulicy w Ustce

Post autor: Mirek » niedziela, 24 czerwca 2007, 15:47

Policja karała 100 zł mandatami za spozywanie piwa na ulicach.
Widziałem pare osób ukaranych bardzo zdziwnionych takim mandatem.Chyba jakas akcja była. :oops: Pozdro

Ps.Piłem na promce browarek z sokiem za 8,50zł l!!!!!!
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."

Awatar użytkownika
alien
Kontakt:

Post autor: alien » niedziela, 24 czerwca 2007, 17:23

:lol: dobre ciekawe czy dzisiaj cos bedzie sie dzialo :wink: znajac ustecka policje to tylko jedno dniowy manewr :lol:

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » niedziela, 24 czerwca 2007, 18:32

hehehe 8,5 ? starczy sie cofnac do styczniowych postow ..do cen na promenadzie ktos cos nawijal o wolnym rynku ;) hehehe

Obrazek

Straz zaczeła zarabiac...

Tylko czekac na artykul w gazecie ..Zadyma o mandaty i ilosc miejsc do parkowania :D
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
prostak

Urodzić się w Polsce to już jest karą, a i pokutą

Post autor: prostak » niedziela, 24 czerwca 2007, 18:38

URODZIĆ SIĘ W POLSCE TO JUŻ JEST KARĄ, A I POKUTĄ !

Proszę ustecką policję - w imieniu mieszkańców - żeby karać ludzi, szczególnie turystów, którzy na ulicy jedzą chleb, kaszankę, salceson, ogórki a i za musztardę też, może za jakieś kluseczki ze skwareczkami, może i za placuszki ziemiaczane, za pierogi ruskie, za kopytka, za pyzy, za kołtuny, za kaszkę mannę, za gryczaną kaszę też, dowalić im, tym niekulturalnym turystom po 100.00 złotych!!!

Proponuję karać też za całowanie się na ulicy, za trzymanie się za ręce - a nawet i za zdejmowanie obuwia, bo różnie to bywa z tymi zmęczonymi stopami. W ogóle karać i za to że zakochani mówią sobie takie brzydkie słowa, jak: "Kocham Ciebie Ewo" - mówi do niej Adam; "Kocham Ciebie Adamie" - mówi do niego Ewa. Ba, karać kobiety, które do Ustki przyjechały w ciąży - brzemienne kobiety są cięższe, więc o wypadek nie trudno na słynnych krzywych chodnikach i krwężnikach, do tego i dziury są na ulicach... 62 lata ich nie poprawiano!!!!! Nygusy - bolszewiki!

Karać też "stówką" za to że: przyjechał do Ustki niemowa a wiadomo że nie mówi; przyjechał głuchy a wiadomo że nie słyszy; przyjechał niewidomy a wiadomo że nie widzi. Karać też turystów za to że przyjechali z psami a wiadomo wszystkim, że Ustka nie ma kibelków dla psów, więc walą kupy gdzie popadnie i sikają też gdzie im pasuje...

No mógłbym jeszcze podawać liczne przykłady, ale się zmęczyłem. Jedno jest ważne, o Ustce zawsze jest głośno w kraju i za granicą. Brawo policja! Pilnujcie porządku, przecież to jest Uzdrowisko a nie Ściernisko!!!

Z wesołego miasteczka
Zygmunt Jan Prusiński
24 czerwca 2007 r.

Awatar użytkownika
Qazar

Post autor: Qazar » niedziela, 24 czerwca 2007, 18:51

ehhhh szkoda ze nie karają za głupotę, bo by niektórzy się w życiu nie wypłacili Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » niedziela, 24 czerwca 2007, 18:52

:shock:
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » niedziela, 24 czerwca 2007, 19:12

Panie prostak , moim zdaniem nalezy tez znow lapanki robic na tych co chodza na skroty przez tory na Darlowska.Juz najwyzszy czas skonczyc z tym procederem.Od tego jest most i koniec.Inna sprawa to bezkarne fotografowanie portu.Co bedzie jesli te fotografie trafia w niepowolane rece.Strach myslec.

Awatar użytkownika
prostak

Bez tytułu

Post autor: prostak » niedziela, 24 czerwca 2007, 19:14

"Qazar", ty jesteś nie do wyjęcia; z kukułczego gniazda!

Ech, idę się napić piwa, na ulicy, jak czytam takie dzieła poniektórych!!!

Bóg z tobą!

Z wesołego miasteczka
Zygmunt Jan Prusiński

Awatar użytkownika
pagka

Post autor: pagka » niedziela, 24 czerwca 2007, 19:36

Powodzenia życzę i mam nadzieję, że i w tym przypadku policja będzie sprawnie działac.
Ustka noclegi - Portal turystyczny miasta Ustka

Awatar użytkownika
Qazar

Post autor: Qazar » niedziela, 24 czerwca 2007, 19:41

prostak martwisz mnie czyżby zabrakło ci weny twórczej???
nie potrafisz się już wznieść na wyżyny poezji, a może opuściła cię twoja muza ???
hahahahahahahahaha

Awatar użytkownika
prostak

Przed wydaniem tomiku wierszy

Post autor: prostak » niedziela, 24 czerwca 2007, 20:13

PRZED WYDANIEM TOMIKU WIERSZY

"Qazar", jeszcze sam osobiście kupisz ode mnie książeczkę z autografem
"GRZESZNICY Z KRYSZTAŁOWEGO SADU".

Z wesołego miasteczka
Zygmunt Jan Prusiński

thomas

Post autor: thomas » niedziela, 24 czerwca 2007, 20:25

i tak bede pił piwo na promenadzie......ale zakupione wczesniej w alkoholach

smigol

Post autor: smigol » niedziela, 24 czerwca 2007, 21:03

Qazar za to co napisałeś to szacuneczek się należy Tobie .

Awatar użytkownika
Qazar

Post autor: Qazar » niedziela, 24 czerwca 2007, 22:45

dzięki smigol

prostak myślę, że nigdy to nie nastąpi,
chyba sam na siebie doniosę do moda ponieważ jestem swego rodzaju rasistą - nie cierpię prostaków,

przez ciebie musiałem się sprzeniewierzyć własnym poglądom i przekonaniom im więcej ciebie słucham (czytam) tym bardziej się przekonuję iż nie ma w tobie nic wartościowego no może poza jednym, muszę to przyznać - jesteś waleczny, bronisz swoich przekonań z uporem maniaka lecz nie każdego twoje przekonania interesują tak samo jak twoja mizerna poezja

z pięknego kraju POLSKI
pozdrawiam
Qazar

Awatar użytkownika
prostak

List do "Smigola"

Post autor: prostak » niedziela, 24 czerwca 2007, 22:47

LIST DO SMIGOLA,

W pierwszych słowach mego listu, zapytuję się o zdrowie drogiego Pana. Uważam i ja, że Qazara trzeba za to szanować. Taki bohaterski wyczyn na froncie "wojny domowej", Polak przeciwko Polakowi. - A może już nie jesteśmy Polakami... Nic nie wiadomo. Nic nie wiadomo. Przecież POLSKA skończyła się z dniem 1 WRZEŚNIA 1939 roku.

Z wesołego miasteczka
Zygmunt Jan Prusiński

Awatar użytkownika
bony
Kontakt:

Post autor: bony » niedziela, 24 czerwca 2007, 23:01

ja od tych ormowców w tamtym roku dwa mandaty zebrałem za spożycie. ale psia milicja jest lepsza bo utargowałem do 50 niby za zaśmiecanie.
"Kurtula musi być" Tomasz M.

Awatar użytkownika
prostak

Gdybym był Jezusem a ty Magdaleną

Post autor: prostak » niedziela, 24 czerwca 2007, 23:07

GDYBYM BYŁ JEZUSEM A TY MAGDALENĄ

Tak Qazar, Ty jesteś wielki. Ty dasz rozkaz jak Cezar i zaraz wszystko się zmieni. Tylko przez Ciebie, tylko przez Ciebie będę musiał pisać słabsze wiersze. Czy nie masz serca człowieku, żeby wreszcie poeta mógł pisać gorsze wiersze?!

Dla Ciebie ten mój wiersz, mój miły:

Zygmunt Jan Prusiński

GDYBYM BYŁ JEZUSEM A TY MAGDALENĄ

- I o tym myślałem
rozwinięty na niebie
jak słoneczny drapieżca.
Jesteśmy przecież dziećmi Biblii;
czy nie możemy przyjąć
bezpiecznych ról wobec siebie,
o tak w niecodziennym podarunku:
ja Jezusem a ty Magdaleną? -
Dostroić żyłę życia
przelać rtęć koloru niebieskiego
w mięśnie ukryte w nas,
bo są niczym innym
drganiem zegara.

30 stycznia 2002 - Ustka

* * *

Panie Qazar, bardzo proszę o mniej dyskusji z Pana strony o mnie, bo będę, bo będę pisać gorsze rzeczy, gorsze wiersze - a przecież nie o to chodzi szlachetnemu Panu Qazar'owi.

Z poważaniem
Z wesołego miasteczka
Zygmunt Jan Prusiński
24 czerwca 2007 r.

piotr.a

Post autor: piotr.a » poniedziałek, 25 czerwca 2007, 12:02

Panowie i Panie, przestancie sie klocic. I tak kazdy wie i jakim "czlowiekiem" jest Pan P. I nieh sobie pisze te wierszyki. Na tyle go widocznie tylko stac. A o publikacje tego czegos chyba trudno bedzie... I na szczescie nigdy nie bedzie Jezusem.

Awatar użytkownika
Qazar

Post autor: Qazar » poniedziałek, 25 czerwca 2007, 13:30

hmmmm... skoro pan prostak ma nas raczyć swoją jeszcze gorszą twórczością, to chyba jednak sobie odpuszczę Obrazek

peace panie prostak i jednak mimo wszystko życzę panu powodzenia Obrazek

Awatar użytkownika
prostak

Szarmancki stan wilczego pędu

Post autor: prostak » poniedziałek, 25 czerwca 2007, 21:59

SZARMANCKI STAN WILCZEGO PĘDU

O, tak powinno się kulturalnie rozmawiać, a nie zazdrościć komuś tak złych i niedobrych wierszy.

Czytajcie ROTTERMUND - SZYMBORSKĄ, jest okropnie otwarta - nie dlatego że jest kobietą, ale w ogóle do ludzi...

Czy wiecie jak to było z jej nagrodą NOBLA? Po prostu polityczny kryminał! Pomógł jej w tym sam były premier z Unii Wolności tow. MAZOWIECKI TADEUSZ.

Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej o WISŁAWIE, to poszukajcie w bibliotekach świata jej dwie książeczki, dwa tomy wierszy: "CHWILA" i "WOŁANIE DO YETI". Ale nie szukajcie bo i tak nigdzie nie znajdziecie. Zostały zniszczone! Po prostu wycofane z obiegu. Dlaczego? To dobre pytanie dla inteligentnych. Zostały zniszczone długo przed decyzją o Literackiej Nagrodzie Nobla. ALFRED B. NOBEL pewnie w grobie się przewraca...

Towarzysz Mazowiecki za to powinien iść do pierdla i z byłą minister Kultury, CYWIŃSKĄ. - Do jednej celi., do wspólnej celi.

Z wesołego miasteczka
Zygmunt Jan Prusiński
25 czerwca 2007 r.

ODPOWIEDZ