Dziesięciu kandydatów na sekretarza miasta

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

spektra

fachmani mają wziecie na miejscu

Post autor: spektra » wtorek, 26 czerwca 2007, 20:29

stolper pisze:Spektra @:

nikt nie mówi źle o kandydatach z ustki, może jest jakiś inny wątek o którym nie wiem.
Co do lecenia na kase to Ci powiem, że przy takim zaangażowaniu, dyspozycyjności i wadze problemów kasa jest średnia więc jeżeli trafi się na prawdę "fachman" w tym zakresie to powinniśmy dziękować za to opatrzności.

pozdrawiam - nie lubie jak sie wszystkich idealizuje
fachowcy maja branie na miejscu

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » wtorek, 26 czerwca 2007, 20:39

A jest co s co lubisz ? heheh "idealizuje" to bez przesady... lecz kompleksy w domu, w Słupsku :oops:
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

spektra

Post autor: spektra » środa, 27 czerwca 2007, 18:02

elveez pisze:A jest co s co lubisz ? heheh "idealizuje" to bez przesady... lecz kompleksy w domu, w Słupsku :oops:
Odpowiem slowami Wałęsy nie potwierdzam i nie zaprzeczam HE HE HE :P

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » wtorek, 3 lipca 2007, 14:38

Szanowni forumowicze,

Zgodnie z obietnicą podaję do publicznej wiadomości nazwiska kandydatów, którzy ubiegają się o stanowisko sekretarza miasta Ustka:

Katarzyna Jakubowska (Słupsk), Ewa Kucharska (Darłowo), Jerzy Kołakowski (Ustka), Barbara Podruczna (Ustka), Maciej Karaś (Siemianice), Grzegorz Jaworski (Damnica), Irena Pelczar (Ustka), Włodzimierz Siudek (Ustka), Grzegorz Leśniak (Słupsk), Piotr Wszółkowski (Ustka), Dymitr Komanecki (Smołdzino).

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » wtorek, 3 lipca 2007, 15:16

heh dobre :D niektore nazwiska z kosmosu :D Ciekaw jestem rekrutacji .... i jej wynikow
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
RYMARZ

Post autor: RYMARZ » wtorek, 3 lipca 2007, 15:45

Wynik będzie taki, że wygra osoba o największych kompetencjach. Jak zawsze. :)

Ciamek

Post autor: Ciamek » wtorek, 3 lipca 2007, 16:04

Witam serdecznie.

Dziękuję w imieniu swoim, jak i innych forumowiczów za upublicznienie listy kandydatów i jaednocześnie mam nadzieje, że sekretarzem nie zostanie Pani Irena Pelczar, bo znam jej pracę z ZST, gdzie nawet nie potrafiła prowadzić zajęć...

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » wtorek, 3 lipca 2007, 16:46

e sekretarzem nie zostanie Pani Irena Pelczar, bo znam jej pracę z ZST, gdzie nawet nie potrafiła prowadzić zajęć...
A co Ty specjalista jestes od zatrudniania?Head hunter sie znalazł.Pozdro
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."

Awatar użytkownika
RYMARZ

Post autor: RYMARZ » wtorek, 3 lipca 2007, 21:41

Ciamek napisał wyraźnie, że ma nadzieję, bo widocznie nie chciałby tej pani na owym stanowisku. Wolno mu przecież Mirku.
Czyż nie ?

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » wtorek, 3 lipca 2007, 21:54

Pewnie ze moze.
Pozdro
Ps.Nie znam tej pani Pelczar.
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » środa, 4 lipca 2007, 08:05

@ Mirek
Head hunter ?

Nazwałbym to ciepla posadka hunter. Niektorzy wstydu nie maja, zeby startowac na takie stanowisko. Czekam niecierpliwie na wyniki rozmow o prace.
Obrazek

spektra

11 kandydatów na sekretarza Ustki ( 6 ze świata)

Post autor: spektra » czwartek, 5 lipca 2007, 20:31

Elwez wstyd to oni maja zakryty, za kasą wszyscy się rwą bez względu czy coś umie czy nie . Takie czasy !

Awatar użytkownika
dumb
Kontakt:

Post autor: dumb » czwartek, 5 lipca 2007, 20:49

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
prostak

Ta teoria ma się nijak do rzeczywistości

Post autor: prostak » czwartek, 5 lipca 2007, 21:46

TA TEORIA MA SIĘ NIJAK DO RZECZYWISTOŚCI

Panie Jacku, nie naruszam tu Śp. Pana Mamusi, ale w ogóle chciałbym tę teorię rozszerzyć... głębiej.

Jeśli wszyscy zbrodniarze, ludobójcy pomarli, to w takim bądź razie nie mogę o nich mówić źle, bo już nie żyją.

Ja jednak mam inną teorię, rozdzielam ją jako to że jestem spod znaku wrześniowej "Wagi". I tak, jak był kawał drania, to nie mogę mówić że był anielski, wręcz aniołeczek, bo zaprzepaściłbym jakiś sens do prawdy.

A czy wolno mówić źle o dobrym człowieku, który całe swoje życie był praworządnym i uczciwym...?

Może tak, mówmy o ofiarach źle, a o katach zawsze dobrze. W ogóle róbmy jakieś kwadratowe koła, żeby nikt nie zrozumiał o co chodzi. Bo o to chodzi w polityce, żeby nikt nie zrozumiał. I do przodu.

Z wesołego miasteczka
Zygmunt Jan Prusiński
5 lipca 2007 r.

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » piątek, 6 lipca 2007, 00:59

Jeśli wszyscy zbrodniarze, ludobójcy pomarli, to w takim bądź razie nie mogę o nich mówić źle, bo już nie żyją
Drogi Zygmuncie,

Absolutnie się z Tobą zgadzam. Mój post nie dotyczył jednak zbrodniarzy i pospolitych łotrów, a ś.p. Pana sekretarza - prawego człowieka i wyśmienitego samorządowca. I przeciwko szarganiu jego dobrego imienia zawsze będę protestował.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony sobota, 7 lipca 2007, 13:27 przez DKS, łącznie zmieniany 1 raz.

spektra

mamy demokracje, nikt nie ma prawa bronic wyrazac myśli

Post autor: spektra » piątek, 6 lipca 2007, 17:24

panie rzeczniku - każdy ma prawo wyrazic swoją opinię , mam zgoła odmienną o byłym sekretrzu z darłowa . Zetknąłem się z nim kilka razy delikatnie mówiąc nieciekawy człowiek - nie szanował mieszkańców i pracowników . Sam byłem świadkiem takiego zdarzenia. Wielu jego nie lubiło i dajmy już temu spokój. Nigdy nie zgodzę się z panem w tej sprawie !

spektra

Post autor: spektra » piątek, 6 lipca 2007, 18:30

zawsze będę prostował.

Pozdrawiam[/quote]

Ciekawy jestem co tak lubisz prostowac ? :lol:

Awatar użytkownika
mroofka

Post autor: mroofka » piątek, 6 lipca 2007, 22:51

"Ciekawy jestem co tak lubisz prostowac "
może skrzywionych ludzi ;)
choć takowi ,dopóki sami nie zdadzą sobie sprawy z artykuowanych zdeformowanych treści, "terapia prostowania" jest bezskuteczna :twisted:
sesnu szukam ;D

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » sobota, 7 lipca 2007, 10:57

Jaki sens nad tym teraz sie rozwodzic ?
Obrazek

Awatar użytkownika
prostak

"Sekretarz", źle mi się kojarzy

Post autor: prostak » niedziela, 8 lipca 2007, 09:42

"SEKRETARZ", ŹLE MI SIĘ KOJARZY

Drodzy Mieszkańcy Ustki, te słowa kieruję do naszych "RYCERZY - SAMORZĄDOWCÓW":
Czy nie pora zmienić ten nieszlachetny tytuł "SEKRETARZ". Mamy tak niesmaczne skojarzenia z sekretarzami PZPR.

Bądźmy pierwsi w kraju i ogłośmy konkurs na nazwę (w zastępstwie owego "sekretarza").

Oczekuję oferty w nazwiennictwie owego podmiotu w słusznej sprawie miasta. Kojarzę sobie takiego człowieka jak w orkiestrze basistę, bo coż bez basu brzmi takowa melodia...

Z wesołego miasteczka
Zygmunt Jan Prusiński
8 lipca 2007 r.

ODPOWIEDZ