Wydma to nie parking

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

Ciamek

Wydma to nie parking

Post autor: Ciamek » wtorek, 3 lipca 2007, 09:15

Witam serdecznie...

Jak w tytule chciałem poruszyć temat parkowania samochodów na wydmie i wysypywania na nią szlaki...Dzieje się tak na przeciw ośrodka wczasowego "Ewa" przy ul. Rybackiej. Właściciel ośrodka wysypał na wydmę szlakę, by samochody, którymi przyjeżdżają do niego goście miały gdzie parkować. To chyba lekkie nieporozumienie. Z tego, co wiem, wydma jest chroniona, a że właściciel ośrodka robi na swoim terenie gołębnik, a nie myśli o parkingu, to chyba jakaś przesada.
Niestety panowie ze straży miejskiej nie zauważają tam zaparkowanych samochodów przejeżdżając ul. Rybacką, może nakładają podczas przejazdu obok tych aut przyciemnione okulary, by nie mieć problemu z mandatowaniem...?

autkasz

Post autor: autkasz » wtorek, 3 lipca 2007, 15:23

a może to jego teren? trzeba by to najpierw sprawdzić.
A poza tym tam policja wogóle zachodzi?:P
Bo czasem przegrać znaczy wygrać
Obrazek

Ciamek

Post autor: Ciamek » wtorek, 3 lipca 2007, 15:59

To na 100% nie jest jego teren, a samochody stają tam już od dawna, jednak nikt wcześniej nie był tak "mądry" żeby wysypać na wydmę szlakę...

kaczorek

Post autor: kaczorek » wtorek, 3 lipca 2007, 19:57

Jezeli zoorganizował parking to napewno miał zgodę Wydziału Komunalnego w Urzędzie .

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » środa, 4 lipca 2007, 08:02

KaczorQ ..skad ta pewnosc ? Tak powstaja samowole.
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

ODPOWIEDZ