Najlepiej zaparkowany samochód

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
dumb
Kontakt:

Najlepiej zaparkowany samochód

Post autor: dumb » wtorek, 17 lipca 2007, 15:31

Witam!

Ogłaszam konkurs na najlepiej (czyt. bardziej kretyńsko już się nie da),
zaparkowany samochód. Wrzucajcie swoje foty.

Nagroda...hmmm... postawie browar na najbliższym spotkaniu ;-)
ObrazekObrazek

stolper

Post autor: stolper » wtorek, 17 lipca 2007, 20:04

nie mam foty, ale widzialem coś takiego

na chodniku stoją samochody, czasami lampa pomiędzy nimi, a tu nagle taka konfiguracja:

samochód - lampa - samochód a obok lampy na chodniku (tarasując przejście) wsunięty car pomiędzy ww. samochody

Awatar użytkownika
ukasus

Post autor: ukasus » wtorek, 17 lipca 2007, 21:19

tir z netto z 5 min próbował skręcić z Kilińskiego na Sprzymierzeńców (wjeżdżając w jednokierunkową pod prąd :shock: ) ponieważ na drugiego zaparkowała audica :shock: .. mam to na komórce ... jutro jak zgram to umieszczę

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » środa, 18 lipca 2007, 07:06

Strażnicy z radarami
autor: TOM, ak, 2007-07-17, Ostatnia aktualizacja: 2007-07-17
W przyszłym tygodniu wejdzie w życie zmiana kodeksu drogowego, która rozszerzy uprawnienia straży miejskiej do kontrolowania pojazdów. Strażnicy będą mogli zatrzymać auta i wylegitymować prowadzącego, jeśli wjedzie on w ulicę z zakazem ruchu albo nieprawidłowo zaparkuje.
Strażnicy będą mogli karać rowerzystów i pieszych łamiących przepisy oraz znowu dostaną prawo używania fotoradarów. Warszawska straż miejska ma w tej chwili dwa fotoradary.
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."

Awatar użytkownika
s.podlewski

Post autor: s.podlewski » środa, 18 lipca 2007, 08:02

Przecież na zdjęciu dumba stoi ustczanin, czyżby to ON zaparkował
samochód, rejestracja jest nasza. Nasunęło mi się pytanie - umieszczać chcecie zdjęcia na forum źle parkowane samochody, a co będzie jak z nich skorzysta Policja i Straż Miejska?

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » środa, 18 lipca 2007, 08:13

Ta cala zatoczka to jeden wielki zart, parking oznaczony na raptem 3 auta ?
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
maruda

Post autor: maruda » środa, 18 lipca 2007, 09:29

s.podlewski pisze:Nasunęło mi się pytanie - umieszczać chcecie zdjęcia na forum źle parkowane samochody, a co będzie jak z nich skorzysta Policja i Straż Miejska?
Nic, to zdjecie nie moze stanowic dowodu.
a jesli umieszczac to albo
1. z widoczna tablica i wszystkich(krajan czy stonka)
2. z niewidoczna tablica
Zastrzegam sobie wszelkie prawa do wszelkich tresci przeze mnie publikowanych na wylacznosc.
Tępię przejawy absurdu, GRATIS!!

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » środa, 18 lipca 2007, 09:40

Odroznijmy tu przede wszystkim: chec do pomocy przy karaniu, od wskazania wad polityki naszego miasta.

Staje sie niemozliwoscia zrobienie zakupow z pomoca auta, zalatwienie spraw na obojetnie ktorej poczcie.

To my, wyborcy dalismy Wam wladze - prosze o tym nie zapominac.
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

barmanik

Re: Najlepiej zaparkowany samochód

Post autor: barmanik » środa, 18 lipca 2007, 12:34

dumb pisze:Ogłaszam konkurs na najlepiej (czyt. bardziej kretyńsko już się nie da),
zaparkowany samochód. Wrzucajcie swoje foty.
Bardzo dobry pomysł! Może nawet dzisiaj wybiorę się na spacer i popstrykam troche zdjęć. Długo nie będę szukał;)

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » środa, 18 lipca 2007, 12:43

Nasunęło mi się pytanie - umieszczać chcecie zdjęcia na forum źle parkowane samochody, a co będzie jak z nich skorzysta Policja i Straż Miejska?
Watpie aby tak było.
Mozna programem do obróbki graficznej wyciąć i zmienic rejstracje auta.
Zwykły człowiek nie odrozni fotomontazu.Takze spox.Pozdro

Ps.Co innego jak fotke pyknie straż czy policja.Sobie muszą ufać.
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."

Grzegorz

Post autor: Grzegorz » środa, 18 lipca 2007, 16:53

Prawie mi to z gardła wyciągnołeś Elveez :
elveez pisze:Odroznijmy tu przede wszystkim: chec do pomocy przy karaniu, od wskazania wad polityki naszego miasta.

Staje sie niemozliwoscia zrobienie zakupow z pomoca auta, zalatwienie spraw na obojetnie ktorej poczcie.

To my, wyborcy dalismy Wam wladze - prosze o tym nie zapominac.
Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
falcorman
Kontakt:

Post autor: falcorman » czwartek, 19 lipca 2007, 12:51

Obrazek

Obrazek

Obrazek
BE THE CHANGE YOU WANT TO SEE IN THE WORLD !
Obrazek Nie zawsze piszę poprawnie po polsku.
To co się skończyło, nigdy się nie zaczęło a to co się zacznie - nigdy się nie skończy.

Awatar użytkownika
MYSZ

Post autor: MYSZ » czwartek, 19 lipca 2007, 15:02

Zapraszam na Kościuszki 2,tam pomimo zakazu parkowania dla osób,które nie są mieszkańcami bloku,jest tyle aut na poza usteckich rejestracjach,że dla mieszkańców nie ma miejsca na ich własnym parkingu... :? A dodam,że częściowo mieszkańcy w czynie społecznym sami kładli nawieżchnię na parking dla swoich aut.... :?

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » czwartek, 19 lipca 2007, 17:09

@mysz

W Twoim bloku kiedys nie bylo gazu 5 miesiecy :D Od czajnikow elektrycznych i wentylatorow zapalila sie tablica na dole :D Nie wspomne juz o 8 tys litrow wrzatku z boilera. Jak palacz zasnal, to mu sie woda nagrzala 140 stopni :D - zgadnijcie czemu palacz zasnal ;) :lol: :shock:

Ten blok to stojace fatum :D Parkowanie na Krzysia zawsze bylo :D
Obrazek

Awatar użytkownika
falcorman
Kontakt:

Post autor: falcorman » czwartek, 19 lipca 2007, 17:23

Pewnie nie lepszy od wielkiego w Słupsku 8)
To co się skończyło, nigdy się nie zaczęło a to co się zacznie - nigdy się nie skończy.

Awatar użytkownika
maruda

Re: Najlepiej zaparkowany samochód

Post autor: maruda » czwartek, 19 lipca 2007, 19:36

bardziej sie da :P
znajomy od ktorego z okna zrobilem te fote twierdzi ze wiecznie w okresie wakacji sa takie widoki

Obrazek
Zastrzegam sobie wszelkie prawa do wszelkich tresci przeze mnie publikowanych na wylacznosc.

Awatar użytkownika
maj

Post autor: maj » czwartek, 19 lipca 2007, 22:00

Scenka z dzisiaj (niestety nie miałem aparatu). Traktoro-ciuchcia mająca swój przystanek przy porcie. Kiedyś wjeżdżała do portu. Teraz ma przystanek przed wjazdem do portu i blokuje połowę jezdni na rogu Zaruskiego/Mar. Polskiej. (chyba, że był to przypadek incydentalny)
Dodatkowe zagrożenie to osoby wychodzące zza traktora i przechodzące na druga stronę ulicy. Całe szczęście, że ze względu na wszechobecnych pieszych nie ma szans na rozpędzenie się na tej ulicy pow 20 km/h...
"Ruchy władzy są strasznie przewidywalne, traktują Polaków jak głupich ludzi" (J. Stuhr)
Projekt niezależny "Ustka! To logiczne" https://www.facebook.com/groups/2293914710838298/

Awatar użytkownika
masasza

Post autor: masasza » piątek, 20 lipca 2007, 05:05

(niestety nie miałem aparatu)
Uuu Maciek ja myślałem że to twój podstawowy ekwipunek przy wyjściu na spacer.

Mam dwie scenki.

Pierwsza. W tym miejscu samochody powinny parkować równolegle do osi jezdni zgodnie ze znakiem. Notorycznie jednak parkują prostopadle, tak jak ten Pan lub Pani.

Obrazek

A tutaj scenka z przedwczoraj. Lewy i prawy samochód stoją w miejscu nie wyznaczonym do parkowania. Przy czym lewe auto dodatkowo wjechało pod zakaz. Środkowy samochód chcąc przejecha między nimi zaklinował się. Czego efektem było złamane lusterko w prawym samochodzie i przytarty bok w lewym aucie.

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
maruda

Post autor: maruda » piątek, 20 lipca 2007, 10:41

masasza pisze:Obrazek
Jesli mnie oko nie myli to moge powiedziec ze kierowniczka tego mercedesa (tego z lewiej OFC) to w ogole zasluzy niedlugo na "darwin award" :P

Awatar użytkownika
falcorman
Kontakt:

Post autor: falcorman » piątek, 20 lipca 2007, 10:58

@ Masasza

O ile wiem (twoje pierwsze zdjęcie) to tam można zparkować do 15 minut - w okolicach poczty. Stoi tam nawet znak mówiący o tym. 8)

ODPOWIEDZ