Najlepiej zaparkowany samochód

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
falcorman
Kontakt:

Post autor: falcorman » niedziela, 22 lipca 2007, 01:13

A wakcje nieuchronnie z\blizaja sie do komca :!: :!: :!: 8)

Rezzte można sobie samemu dopowiedziec 8) :)
BE THE CHANGE YOU WANT TO SEE IN THE WORLD !
Obrazek Nie zawsze piszę poprawnie po polsku.
To co się skończyło, nigdy się nie zaczęło a to co się zacznie - nigdy się nie skończy.

autkasz

Post autor: autkasz » niedziela, 22 lipca 2007, 13:39

Obrazek
Ten Pan widać zaparkował tak daleko od morza, że nie zdołał nawet do plaży dojść (lawka przy ulicy wróblewskiego).
A swoją drogą takie widoki w niedziele rano zaniżają ocene naszego miasta.
pozdrawiam
Bo czasem przegrać znaczy wygrać
Obrazek

Włodzimierz Siudek

Post autor: Włodzimierz Siudek » niedziela, 22 lipca 2007, 15:08

Może nie ma w Ustce wielu miejsc parkingowych, ale jest w razie czego jeszcze miejsce na ławce - jak wyżej pokazano. :D

Ciamek

Post autor: Ciamek » niedziela, 22 lipca 2007, 15:23

Witam serdecznie...

Władze spółdzielni mieszkaniowej Korad mogłyby pomóc w stworzeniu parkingów, np. przy ul. Dąbrowszczaków czy Słupskiej, bo jest tam sporo terenu, a mieszkańcy słupskiej pisali już podanie o utworzenie takiego parkingu...

Awatar użytkownika
maruda

Post autor: maruda » poniedziałek, 23 lipca 2007, 10:02

Ciamek pisze:Witam serdecznie...

Władze spółdzielni mieszkaniowej Korad mogłyby pomóc w stworzeniu parkingów, np. przy ul. Dąbrowszczaków czy Słupskiej, bo jest tam sporo terenu, a mieszkańcy słupskiej pisali już podanie o utworzenie takiego parkingu...
Tylko powiedz dlaczego spoldzielnia Korab ma budowac parking z ktorego nie beda mimeli najprawdopodobniej szans skorzystac jej czlonkowie ??
Zastrzegam sobie wszelkie prawa do wszelkich tresci przeze mnie publikowanych na wylacznosc.
Tępię przejawy absurdu, GRATIS!!

mieczyslaw

Post autor: mieczyslaw » wtorek, 24 lipca 2007, 14:14

8) Ale chłop sie umenczył - aż mu głowa zwisa .

Awatar użytkownika
MYSZ

Post autor: MYSZ » wtorek, 24 lipca 2007, 15:13

Ktoś wcześniej napisał,że Ustka dała kichę w tym sezonie.Chciałabym odnieść się do tych słów,bo faktycznie zauważylam,że wielokrotnie urzędnicy tłumaczą,że ZAPOMNIANO UWZGLęDNIć,czy to zjazdu na promenadzie,czy parkingów....Wg. mnie to niekompetencja i architektów i tych,którzy zatwierdzali dane plany,a w dodatku pewnie zainkasowali niezle pieniążki za to.Przepraszam,jesli kogoś tym urażę,ale nie to jest moją intencją.Myślę,że tak samo trzeba pisać o sukcesach jak i porażkach.
Te pewne duże niedociągnięcia uwazam za porażkę osób sprawujacych nad tymi dziedzinami funkcje...oby jak najmniej takich wpadek i niekompetentnych osób :(

Awatar użytkownika
Rysia

Post autor: Rysia » środa, 25 lipca 2007, 00:13

falcorman pisze:@ Masasza

O ile wiem (twoje pierwsze zdjęcie) to tam można zparkować do 15 minut - w okolicach poczty. Stoi tam nawet znak mówiący o tym. 8)
falcorman-spróbuj tam zaparkować i posiedzieć w autku 15 minut....;-)Miesiąc temu tam zaparkowałam,poszłam na pocztę,nie było mnie 15,może 20 minut...Dostałam maila za wycieraczką,żeby się zgłosić..Poszłam i pytam,dlaczego atakują "tubylców",którzy MUSZĄ coś na tej poczcie załatwić,a nie atakują "stonki"która zostawia auto "gdzie się da",idzie na plażę a samochód stoi cały dzień w miejscu do tego nie wyznaczonym....a oni mi na to:mamy za mało ludzi.Skończyło się na upomnieniu,a należały się 2 pkt.karne i mandat w wys.100 zł.Podobnie ma się sprawa z parkingami osiedlowymi...Znalezienie wolnego miejsca graniczy z cudem..Kilka dni temu znalazałam wolne pod blokiem,wysiadam,a obok facet z obcą rejestracją,to ja mu grzecznie zwracam uwagę,że parking jest dla mieszkańców Spółdzielni Mieszkaniowej(tabliczka wisi jak byk) i żeby zaprowadził auto na parking strzeżony za rogiem,bo my,tubylcy nie mamy gdzie aut parkować,a on do mnie z oburzeniem"przecież ja mieszkam w tym bloku!!!".....No i teraz bądź tu mądra..Czy stonka wynajmująca lokum na wczasy to mieszkaniec?Czy Straż Miejska może/ma obowiązek interweniować w przypadku"nie-mieszkańca"?
Komputeryzacja nie zwalnia z myślenia ;-)

Awatar użytkownika
dumb
Kontakt:

Post autor: dumb » środa, 25 lipca 2007, 08:08

Witamy na nowej Marynarki Polskiej ;-)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazek

fokka
Kontakt:

Post autor: fokka » środa, 25 lipca 2007, 09:12

Rysia pisze:Czy stonka wynajmująca lokum na wczasy to mieszkaniec?Czy Straż Miejska może/ma obowiązek interweniować w przypadku"nie-mieszkańca"?
Pomijając "stonkę", pytanie ciekawe. Kto zna odpowiedź?

Awatar użytkownika
maj

Post autor: maj » środa, 25 lipca 2007, 10:02

Nie jestem pewien czy to jeszcze obowiązuje ale...
Generalnie Ustka jest położona w strefie przygranicznej i jest obowiązek meldowania osób przebywających powyżej trzech lub siedmiu (nie jestem pewien) dni. Osoba zameldowana jest więc mieszkańcem. Ale z tym meldunkiem w sezonie jest tak samo jak z:
1. Wnoszeniem opłaty klimatycznej
2. Zgłaszaniem do administracji większej ilości osób (ryczałty za śmieci, wodę, ścieki)
"Ruchy władzy są strasznie przewidywalne, traktują Polaków jak głupich ludzi" (J. Stuhr)
Projekt niezależny "Ustka! To logiczne" https://www.facebook.com/groups/2293914710838298/

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » środa, 25 lipca 2007, 13:18

http://www.youtube.com/watch?v=34uz4cglt4k

:D pozdrowienia dla głownych zainteresowanych :twisted:
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
dumb
Kontakt:

Post autor: dumb » środa, 25 lipca 2007, 13:23

dobre ;-)
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Rysia

Post autor: Rysia » środa, 25 lipca 2007, 22:19

Piszę bo muszę :lol: Nie mogę fotek dodać póki nie wyklikam czegoś tam przez 3 dni....A zrobiłam dziś kilku "parkowiczów"....To,co się dzieje teraz na ul.Marynarki Polskiej to jest masakra....sznur samochodów,czekające przed skrętem na przystanek autobusy,a na przystanku autobusowym zaparkowane samochody...

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » środa, 25 lipca 2007, 22:30

Obrazek

strzezonego Pan Bog strzeze? :roll:
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
Rysia

Post autor: Rysia » środa, 25 lipca 2007, 22:41

elveez-jeśli to zdjęcie zrobiłeś dzisiaj,a tak mi to wygląda-to znaczy,że te auta stały tam nieprzypadkowo...Jak wracałam z pracy,to wokół kościoła chodził ksiądz z kropidłem i poświęcał wszystkie stojące wokół samochody.Nie wiem z jakiej to okazji,ale jak zaczęli nagle wszyscy wyjeżdżać,to byłam przeszczęśliwa,że od tygodnia chodzę do pracy nóżkami.... :lol:

Awatar użytkownika
maj

Post autor: maj » środa, 25 lipca 2007, 22:51

Dzisiaj św. Krzysztofa patrona również źle parkujących i gapowatych kierowców. Stąd te dokrapianie wodą święconą.
"Ruchy władzy są strasznie przewidywalne, traktują Polaków jak głupich ludzi" (J. Stuhr)
Projekt niezależny "Ustka! To logiczne" https://www.facebook.com/groups/2293914710838298/

Awatar użytkownika
falcorman
Kontakt:

Post autor: falcorman » środa, 25 lipca 2007, 22:51

Dzisiaj jest Św. Krzysztofa - patrona kierowców, i specjalnie dla nich odbyła się dzisiaj msza podczas której ksiądz święcił auta. Zapewne dlatego stało ich tam tak dużo. 8)
BE THE CHANGE YOU WANT TO SEE IN THE WORLD !
Obrazek Nie zawsze piszę poprawnie po polsku.
To co się skończyło, nigdy się nie zaczęło a to co się zacznie - nigdy się nie skończy.

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » środa, 25 lipca 2007, 23:00

Wczoraj i przedwczoraj tez swiecil ? stalem tam 35 minut... Ludzie wjezdzali i w miasto, nie do kosciola. (owszem czesc do kosciola weszla)
Obrazek

Awatar użytkownika
Rysia

Post autor: Rysia » środa, 25 lipca 2007, 23:11

Dziękuję za info :?

ODPOWIEDZ