Najwolniej obsługująca kelnerka-panienka z okienka-barmanka

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
monique-agnes

Post autor: monique-agnes » piątek, 27 lipca 2007, 15:07

brawo rysia- nie ma w sumie głupich pytań - tylko odpowiedzi prawda?:)

Awatar użytkownika
Rysia

Post autor: Rysia » piątek, 27 lipca 2007, 15:18

no brawo brawo moniko-agnieszko....to się nie nazywa"głupia odpowiedź" tylko "dobra rada".Jak jeszcze troszkę podrośniesz,to zaczniesz takie dobre rady doceniać :) A póki co-ostatnia moja rada dla Ciebie-jeśli Ci się tak bardzo nie podoba w naszym mieście i wszystko jest dla Ciebie zbyt wolne-to po prostu tutaj nie przyjeżdżaj :lol:

PS.Ty musisz być naprawdę szybka dziewczyna... :P
Komputeryzacja nie zwalnia z myślenia ;-)

Awatar użytkownika
Lwica

ustecka lodziarnia

Post autor: Lwica » piątek, 27 lipca 2007, 16:49

a ja mialam przygode w Lodziarni Usteckiej. nie wiem czy dziewczyna byla przepracowana ale mysle ze nie bo to byl poczatek wakacji wiec podejrzewam ze dopiero zaczela ta prace.chyba nie ma po prostu powolania do zawodu:P otoz byly do wyboru 3 bite smietany: 1. z polewa, 2. polewa i rodzynkami, 3. z polewa, rodzynkami i ananasem. wybralam ta 3 ale nie wymienilam wszystkich skladnikow lecz tylko ze cche z ananasem. pani w kasie zaskoczyla o co chodzi.natomiast dziewczyna, ktora mnie pozniej obslugiwala to juz bystroscia nie swiecila. dala mi tylko bita smietane i ananasa a ja pytam a gdzie polewa, a ona mi na to ze musze za nia osobno zaplacic, a ja mowie ze tam jest wyraznie napisane jakie sa skladniki w zestawie. w koncu zawolala kolezanke, ktora wytlumacyzla jej w czym rzecz. polewe dostalam ale rodzynek juz nie:) mam nadzieje ze miala po prostu gorszy dzien. pozdrawiam wszystkie zakrecone lodziarki:]
Życie! Ja cie jeszcze dogonię i za kołnierz cie chwycę i już nie puszczę z dłoni ...

Awatar użytkownika
monique-agnes

Post autor: monique-agnes » piątek, 27 lipca 2007, 17:39

rysia- naucz się czytać...nie pisałam że mi się nie podoba - a jak nie umiesz zachować dystansu do tego co sie dzieje na forum - to poszukaj psychologa - on cię z pewnością wysłucha - może nie za darmo - ale przynajmniej wysłucha.
i jak nie masz ochoty odpowiadać na moją ankietę - nikt cie o to nie prosi.
zdystansuj się człeku - szkoda życia i wakacji.

Awatar użytkownika
Rysia

Post autor: Rysia » piątek, 27 lipca 2007, 18:53

Idę pranie zebrać... bo coś POWOLI się na deszcz zanosi... :lol:
Komputeryzacja nie zwalnia z myślenia ;-)

spektra

na poczcie tez sie ruszają jak slonie

Post autor: spektra » piątek, 27 lipca 2007, 19:03

Na poczcie mają ruchy jakby były w 9 miesiącu ciąży. :D

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » piątek, 27 lipca 2007, 19:37

Poczta ? Pojdz na PKO na Kopernika :shock: :shock: :shock:

Babka mi zrobila przelew z mojego konta na to samo konto:D za 4 zl :lol:
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
bony
Kontakt:

Post autor: bony » sobota, 28 lipca 2007, 02:32

Mozna wiec stwierdzic z przykroscia, ze wiele punktow handlowych czy gastronomicznych w Ustce jest zle przygotowanych do letniej inwazji turystow. Sezonowi pracownicy sa czesto niekompetentni, a strategia budek z jedzeniem na promenadzie polega na "szybkim" i drogim zapchaniu geby ludziom byle badziewiem...
"Kurtula musi być" Tomasz M.

autkasz

Post autor: autkasz » niedziela, 29 lipca 2007, 10:44

to można przelać pieniądze ze swojego konta na swoje konto?:D ciekawy zabieg:P
Bo czasem przegrać znaczy wygrać
Obrazek

mekodyl

Post autor: mekodyl » niedziela, 29 lipca 2007, 22:42

Witajcie wrocilem niedawno z Ustki(4 godziny temu) i zauważyłem ciekawy konkurs na najwolniejszego sprzedawcę na tym forum.Piekarnia na Grunwaldzkiej przy osirze tam stoisz godz w kolejce (max 10 osób) a tak poza tym Ustka jest ok

Doman

Post autor: Doman » czwartek, 23 sierpnia 2007, 14:46

nie dziwię się , wpadam do staruszków do Ustki raz n a6 miechów i z chęcią wyjeżdżam. A to co się dzieje na prom w lato zwala z nóg, czas zwalnia, ruchy sprzedawcow też; z drugiej strony wiem ,że uśmiech i miłe słowo potrafią zdziałać cuda w przeciwieństwie do gburowatej miny i ponaglających słów. Ludzie, po prostu więcej uśmiechu!!

Awatar użytkownika
HAP

Post autor: HAP » piątek, 24 sierpnia 2007, 07:57

bony pisze:strategia budek z jedzeniem na promenadzie polega na "szybkim" i drogim zapchaniu geby ludziom byle badziewiem...
Tylko że tak jest prawie w każdej dziedzinie życia. Tępe tłumy zapychają się Dodą i Mandaryną... I co tu się dziwić wytwórniom muzycznym, że dają im tą papkę. Z budkami jest tak samo...

autkasz

Post autor: autkasz » piątek, 24 sierpnia 2007, 10:22

bo ludzie są naiwni, można dać 20 zł więcej i kulturalnie zjeść normalne jedzenie w miare dobrej restauracji, a nie przeplacać frytki z olejem samochodowym. Tylko, że nie wiem, czy u nas takie restauracje (tj dobre, ale nie przesadnie drogie) istnieją, ponieważ w Ustce raczej posilam się w domu lub w gringosie ;).
Bo czasem przegrać znaczy wygrać
Obrazek

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » piątek, 24 sierpnia 2007, 11:09

gringos Zestaw kebab - ziemniaczki pierwsza klasa, duze porcje, dopieszczone maxymalnie :D
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
falcorman
Kontakt:

Post autor: falcorman » piątek, 24 sierpnia 2007, 11:40

+ warzywka 8)
BE THE CHANGE YOU WANT TO SEE IN THE WORLD !
Obrazek Nie zawsze piszę poprawnie po polsku.
To co się skończyło, nigdy się nie zaczęło a to co się zacznie - nigdy się nie skończy.

Awatar użytkownika
ami

Post autor: ami » piątek, 24 sierpnia 2007, 12:11

Muszę stanąć w obronie pań z piekarnii, która znajduje się na Grunwaldzkiej przy Osirze. Często tam kupowałam pieczywo i mogę stwierdzić, że jest tam chyba najbardziej miła obsługa w Ustce. Panie są sympatyczne i uśmiechnięte. A co do tego, że mogą wolno obsługiwać to bardziej winiłabym za to niektórych turystów którzy jak coś kupują to wybrzydzają, przebierają, chcą żeby odkroić im po każdym kawałku ciasta w rozmiarze XXXXXXS. Wystarczy stanąć w kolejce w piekarnii u Brzóski na Marynarki Polskiej. Tam dopiero panie sprzedawczynie muszą mieć cierpliwość, żeby obsłużyć takich klientów. Ja zresztą wielokrotnie musiałam tam trzymać nerwy na wodzy aby takiemu zrzędliwemu turyście czegoś nie powiedzieć. I zawsze mnie to dziwiło, że człowiek przyjeżdżając na wakacje zamiast wrzucić na luz, zalega przez pół godziny przy ladzie aby wybrać najbardziej kształtną bułkę, która i tak wyladuje w jego brzuchu a potem w ......

Awatar użytkownika
Ustka2007

Post autor: Ustka2007 » piątek, 24 sierpnia 2007, 12:28

ami pisze:(...)I zawsze mnie to dziwiło, że człowiek przyjeżdżając na wakacje zamiast wrzucić na luz, zalega przez pół godziny przy ladzie aby wybrać najbardziej kształtną bułkę, która i tak wyladuje w jego brzuchu a potem w ......
Morzu. Tylko w przemienionej postaci...

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » piątek, 24 sierpnia 2007, 12:30

to bardziej winiłabym za to niektórych turystów którzy jak coś kupują to wybrzydzają, przebierają, chcą żeby odkroić im po każdym kawałku ciasta w rozmiarze
masz racje, drazni jak nie wiem - moj osobisty stres'gag to jak ktos sie pyta kupujac cos.. "czy dobre?" ...
Wystarczy stanąć w kolejce w piekarnii u Brzóski na Marynarki Polskiej. Tam dopiero panie sprzedawczynie muszą mieć cierpliwość, żeby obsłużyć takich klientów.
ostatnio wystalem 10 minut po murzynka :lol: trzeci bylem. Babinka nie mogla sie zdecydowac jakie groszki do rosolu kupi...do tego jej maz strzanie zaciagal nosem ... malo nie haftnalem babce do kaptura (murzynek byl dobry)
Obrazek

Awatar użytkownika
RYMARZ

Post autor: RYMARZ » piątek, 24 sierpnia 2007, 12:35

W każdym sklepie powinny być dwie kolejki: dla marudzących i dla normalnych 8)

Awatar użytkownika
ami

Post autor: ami » piątek, 24 sierpnia 2007, 12:52

Tylko w tej kolejce dla marudzących nikt nie chciałby obsługiwać, bo groziłoby to pobytem na oddziale nerwic. :D

ODPOWIEDZ