Czy dziś zjeżdza do Nas TVN?

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
Mirek

Czy dziś zjeżdza do Nas TVN?

Post autor: Mirek » środa, 8 sierpnia 2007, 06:42

Wczoraj byli w Łebie a dziś pewnie zjadą do Ustki.
Polukam w TV.Pozdro
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."

Awatar użytkownika
sie.ma
Kontakt:

Post autor: sie.ma » środa, 8 sierpnia 2007, 08:06

Więc wybacz mi, że żyję snem...

inesss

Post autor: inesss » środa, 8 sierpnia 2007, 10:19

oooooo, "może przyjedzie do nas Doda"... to się turyści płci męskiej będą ślinić:)

Awatar użytkownika
onyx
Kontakt:

Post autor: onyx » środa, 8 sierpnia 2007, 10:23

inesss pisze:oooooo, "może przyjedzie do nas Doda"... to się turyści płci męskiej będą ślinić:)
Ale to chyba dobrze? ;) Ślina w kontaktach damsko - męskich bardzo się przydaje ... ;)

inesss

Post autor: inesss » środa, 8 sierpnia 2007, 10:28

hehehe, no pewnie:) i zarobicie trochę na sprzedaży śliniaczków:)

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » środa, 8 sierpnia 2007, 10:29

Przeoczyłem:
uż jutro (8 sierpnia) zawitają do Ustki realizatorzy programu „Projekt plaża” emitowanego przez TVN.
Od początku lipca ekipa TVN przemierza polskie wybrzeże,
by prezentować wakacyjne preferencje Polaków - ukazując w jaki sposób, gdzie i dlaczego lubią wypoczywać nasi rodacy. Bohaterami programu są plażowicze i mieszkańcy kurortów.
W Ustce - na pięć dni - zbudowane zostanie na plaży namiotowe miasteczko. Znajdą się w nim: boisko do siatkówki z trybunami, parkiet
do tańca, a nawet bar rodem z Ibizy! Miasteczka gościć będą także gwiazdy polskiego show-biznesu i znakomitych dj-ów. Do Ustki przyjadą na pewno Małgorzata Ostrowska, aktor musicalowy Łukasz Zagrobelny i uczestnicy „Tańca z Gwiazdami”.
Widzowie będą mogli oglądać relacje w dwóch programach dziennych (w weekendy o 9.30) i jednym nocnym (we wtorki o godz. 23.30) - emitowanych na antenie TVN oraz specjalnej edycji programu „Plaża extra” na antenie TVN Siedem.
Program poprowadzą: Omena Mensah, Karolina Malinowska, Oliwier Janiak, Kuba Wesołowski.
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » środa, 8 sierpnia 2007, 10:29

OnyX hehehehe nie moge :wink: :twisted:
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » środa, 8 sierpnia 2007, 10:30

@ Mirku

"Lukając" w TVN możesz zobaczyć jedynie reklamówki imprezy, która już dziś rozpoczyna się w Ustce. Natomiast cały meteriał, podzielony na kilka odcinków, zostanie wyemitowany w późniejszym terminie. Konkretne daty i godziny podam później, po konsultacji z Olivierem. A tymczasem zapraszam wszystkich na plażę wschodnią. Udanej zabawy! :D

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
onyx
Kontakt:

Post autor: onyx » środa, 8 sierpnia 2007, 10:31

inesss pisze:hehehe, no pewnie:) i zarobicie trochę na sprzedaży śliniaczków:)
Myślę, że wręcz przeciwnie - będą kompletnie zbędne... :twisted:

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » środa, 8 sierpnia 2007, 10:37

Omena Mensah, - ublizyla wszystkim polskim mezczyznom
Karolina Malinowska, - coz to za gwiazda ??
Oliwier Janiak, (owszem showman - dobry barman)
Kuba Wesołowski. htttp://www.pudelek.pl/artykul/4552/fatalne_zdj ... olowskiego
Kuba był praktycznie niedostępny dla fanów, unikał robiena zdjęć i rozdawania autografów. Kilkakrotnie byłam świadkiem, gdy odmawiał wykonania zdjęcia z fankami.

W głosie cos pisano ze kazdy (kazdy jeden?) wczasowicz bedzie mogl zrobic sobie fote i poprosic o autograf...

hehehe ocenimy impreze po jej odbyciu :D
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
onyx
Kontakt:

Post autor: onyx » środa, 8 sierpnia 2007, 10:54

elveez, no cos Ty! :)
Przecież teraz, żeby być "gwiazdą" wystarczy pokazać goły "atut", sweterek z Turcji, ewentualnie zgłosić veto wobec niegustownej torebki... ;)

Awatar użytkownika
monique-agnes

Post autor: monique-agnes » środa, 8 sierpnia 2007, 11:48

Oglądałam któryś z odcinków "Projektów plaża" - już nawet nie pamiętam z jakiego miasta...ale chodzi o Omenę- to jest dopiero beztalencie "wywiadowcze"...w tym wszystkim chodziło chyba tylko o to żeby ona "wyglądała" a nie odzywała się....
miała przeprowadzić wywiad na plaży wśród plażowiczów - jak się bawią , czy dobrze im się odpoczywa itd.....
podeszła do 3 dziewczyn i spoglądając im w dekolty w bikini zapytała " (cytat dosłowny) "Jak się dziewczyny bawicie bo widzę że biusty macie"....
porażka totalna.....kompromitacja na maxa....po kija oni wogole ją tam wzięli???? Malinowska przynajmniej wypowiedzieć się sensownie całym zdaniem potrafi...

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » środa, 8 sierpnia 2007, 11:58

Omena slynie z niewyparzonej buzichny i niefortunnych wypowiedzi - wolalem juz jak atakowala mydlanym pytonem goscia w wannie ! Takze ogladalem ja na pkp - za co tvn placi takim ludziom ?

Takze uwazam ja za porazke. po calym programie dalej nie zobaczylem jak sie bawia i wypoczywaja "gdzies tam"...cale wydanie rżala jak wcieta. Chyba musi trafic do Wojewodzkiego zeby uslyszala jak frytka, kilka zlosliwych zdan na temat swojej prezencji.

http://www.smog.pl/wideo/6653/omenaa_me ... go_ekranu/
Obrazek

inesss

Post autor: inesss » środa, 8 sierpnia 2007, 13:13

Ludzie nie narzekajcie :) Ja osobiście już wolę Omenę na plaży niż kolejny turniej siatkówki czy wypad rowerowy... Przynajmniej coś się będzie działo:)

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » środa, 8 sierpnia 2007, 13:18

To nie narzekanie, to wyrazenie swojego zdania. Narzekac mozna po a nie przed :D TVN - ok niewatpliwie cos nowego, Omena nie gwarantuje tu akurat dobrej zabawy. Chociaz wierze ze tej ekipie uda sie odciagnac ludzi z knajp.
Obrazek

inesss

Post autor: inesss » środa, 8 sierpnia 2007, 13:20

Ja niewątpliwie się tam zjawię... niestety tylko w dwa ostatnie dni "projektu". Będę się dobrze bawić a na "gwiazdki" nawet nie zwrócę uwagi:)

k.

Post autor: k. » środa, 8 sierpnia 2007, 13:27

@ iness

Ty to masz szczęście, ja będę tylko w niedzielę :)

inesss

Post autor: inesss » środa, 8 sierpnia 2007, 13:29

ja w sobotę dopiero zaczynam swoją przygodę z Ustką :)

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » środa, 8 sierpnia 2007, 15:56

inesss

Post autor: inesss » czwartek, 9 sierpnia 2007, 10:45

No i jak tam zabawa w pierwszym dniu wizyty TVN :) ?

ODPOWIEDZ