Grożna niespodzianka na M.POLSKIEJ!!!!

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

polo

Grożna niespodzianka na M.POLSKIEJ!!!!

Post autor: polo » środa, 5 grudnia 2007, 23:06

Witam!!
dnia pierwszego grudnia roku pamietnego oddano kolejny odcinek zrewitalizowanej ulicy M.POLSKIEJ.....ładfny estetyczny acz i owszem ale z drugiej strony jak zawsze w polsce musi być jakaś niespodzianka....
piszac to mam na mysli niespodzianke dla zmotoryzowanych mieszkańców naszego miasta .Jadąc od strony swiateł w kierunku morza jedziemy stara szeroką ulicą aby nagle przekonać sie żę bez żadnego ostrzezenia w postaci choćby znaku droga ta na wysokości kościoła zwęża sie i trzeba odbić w lewo...na domiar złego ktoś w bardzo pomysłowy ustawił ustawiłna tym zwęzeniu słupek z oznakowaniem ulic ale tak ze jak ktoś sie nie zorientuje w porę jedzie wprost na niego...tylko patrzeć kiedy słupek polegnie po nierównej walce z jakimś samochodem....w ciągu dnia jest to jak najbardziej widoczne ale wieczorem czarny lub jak kto woli ciemny słupek niknie w szarości nocy i braku oświetlenia tej częsci....PANOWIE PROJEKTANCI GRATULUJE POMYSŁU TYLKO NIE JEZDZIJCIE TAM NOCĄ!!! :twisted:

thomas

Post autor: thomas » czwartek, 6 grudnia 2007, 14:10

masz rację

Awatar użytkownika
falcorman
Kontakt:

Post autor: falcorman » czwartek, 6 grudnia 2007, 14:34

Potwierdzam, kiepsko to zostało zorganizowane 8)
BE THE CHANGE YOU WANT TO SEE IN THE WORLD !
Obrazek Nie zawsze piszę poprawnie po polsku.
To co się skończyło, nigdy się nie zaczęło a to co się zacznie - nigdy się nie skończy.

Awatar użytkownika
Rysia

Post autor: Rysia » czwartek, 6 grudnia 2007, 16:25

Ja pracuję 20 metrów od tego słupka i cały czas mam aparat w stanie gotowości :lol: I mimo,że sama wiem,że on tam stoi to za każdym razem jak jadę-zapominam o nim... :o A na tych kamieniach fatalnie się hamuje..... :shock: :D
Komputeryzacja nie zwalnia z myślenia ;-)

Grzegorz

Post autor: Grzegorz » czwartek, 6 grudnia 2007, 17:31

Zgadzam się z Tobą polo, do wad ostatniej przeróbki dorzucę jeszcze kiepskie umiejscowienie parkingu, jakiś wyższy pojazd, który tam zaparkuje skutecznie zasłoni lewą stronę dla wyjeżdżających z ulicy Wyszyńskiego a to wg mnie do bezpiecznych sytuacji na drodze nie należy.

Włodzimierz Siudek

Post autor: Włodzimierz Siudek » czwartek, 6 grudnia 2007, 20:17

Zauważyłem, że powyższe uwagi mają wpływ na spowolnienie ruchu na tym odcinku. Sam ledwie ominąłem jednak słup o którym mowa.

Słodka

Post autor: Słodka » czwartek, 6 grudnia 2007, 20:23

Najciekawiej jest jak autobus wyjezdza z petli,natychmiast sie budzę.

Awatar użytkownika
Matuzalem

Post autor: Matuzalem » czwartek, 6 grudnia 2007, 20:48

Proszę o parę fotek nowego odcinka, ciekaw jestem jak to teraz wyglada.

Grzegorz

Post autor: Grzegorz » piątek, 7 grudnia 2007, 16:18

Włodzimierz Siudek pisze:Zauważyłem, że powyższe uwagi mają wpływ na spowolnienie ruchu na tym odcinku
hmm....

polo

Post autor: polo » piątek, 7 grudnia 2007, 18:17

tak sobie pomyslałem ze moze by jakies odblaski zamontowac na ów słupek moze to nieco go oszpeci ale bedzie bezpieczniej

Awatar użytkownika
grooby

Post autor: grooby » niedziela, 9 grudnia 2007, 09:08

Mace rację ten słupek to jakiś ******* zamontował, mogli chociaż oznakować zwężenie drogi,
Wczoraj ok 21, gościowi zabrakło jakieś 0,5m i mielibyśmy 1 zonka
Proszę pomyśl o ochronie środowiska zanim wydrukujesz ten post

Awatar użytkownika
Rysia

Post autor: Rysia » czwartek, 13 grudnia 2007, 13:25

polo-mówisz i masz! ;-) Dziś na słupku pojawiło się pięć czerwonych paseczków:-) Jeszcze nie wiem czy "odblaskowych"-zobaczymy wieczorem jak będę wracać z pracy.Na chwilę obecną ten słupek bardziej widać,nie "zlewa się" z otoczeniem....;-)
Komputeryzacja nie zwalnia z myślenia ;-)

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » czwartek, 13 grudnia 2007, 15:18

Potwierdzam: słupek został oklejony taśmą odblaskową.

W imieniu burmistrza dziękuję za podjęcie tematu i zasygnalizowanie nam problemu.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
maj

Post autor: maj » czwartek, 13 grudnia 2007, 15:24

No brawo.
Jednak taśma ma to do siebie, że lubi być odrywana przez małolatów i naklejana na np. rowery.

Ale to taka sobie malkontencka nieistotna uwaga. :wink:
"Ruchy władzy są strasznie przewidywalne, traktują Polaków jak głupich ludzi" (J. Stuhr)
Projekt niezależny "Ustka! To logiczne" https://www.facebook.com/groups/2293914710838298/

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » czwartek, 13 grudnia 2007, 17:23

Osobiscie przesunalbym ten słup o jakis metr... nasi jakze doswiadczeni kierowcy (ci jezdzacy po polnocy) moga i tej tasmy nie zauwazyc.
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
Oleko

Post autor: Oleko » czwartek, 13 grudnia 2007, 19:23

Pierwszego dnia jak otworzyli nowy odcinek drogi przejeżdżałem tamtędy i również się zdziwiłem że droga nagle się zmieniła ale słupka za pierwszy razem nawet nie zauważyłem bo jakiś przechodzień mi wyskoczył:/

Później już widziałem słupek ale wieczorem jest kiepsko widoczny.

Jak jest z taśmą muszę sie przekonać , ale brawo za szybka interwencję:)
Wypożyczalnia kajaków polietylenowych jedno i dwuosobowych, spływy z weryfikatorami oraz weryfikacje według Polskiego Systemu Kwalifikacji Kajakowych.

http://www.na-kajakach.pl" onclick="window.open(this.href);return false; - rzuć się z nami na wodę!!

Awatar użytkownika
maruda

Post autor: maruda » sobota, 15 grudnia 2007, 23:23

rzecznik pisze:Potwierdzam: słupek został oklejony taśmą odblaskową.

W imieniu burmistrza dziękuję za podjęcie tematu i zasygnalizowanie nam problemu.

Pozdrawiam
A ja sie jak zwykle zapytam, co na to projektant ??

duzy umysl i niebywale swiatly byc to musi....
Zastrzegam sobie wszelkie prawa do wszelkich tresci przeze mnie publikowanych na wylacznosc.
Tępię przejawy absurdu, GRATIS!!

polo

Post autor: polo » czwartek, 20 grudnia 2007, 17:04

witam!!
Panowie i panie FULL RESPECT dla naszych wladz miejskich za szybkośc reakcji i posłuch mas!!!!!!!!!
dzis jechałem sobie wspomnianum odcinkiem i wyobrazvcie sobie że nasz apel został faktycznie wysłuchany...na wysokości bankomatu pojawił sie znak informujacy o zweżeniu a feralny słupek tak jak obiecał pan rzecznik został obklojonyczerwoną odblaskową taśma dość trwała
dziekujemy że czasem nas słuchacie!!!

ODPOWIEDZ