Forumowa relacja z sesji - grudzień

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
pagka

Post autor: pagka » niedziela, 23 grudnia 2007, 18:44

trops pisze:W poprzedniej relacji zataił Pan fakt mojego odmiennego stanowiska w sprawie koncepcji wspólnego uzdrowiska
[img:45:30]http://www.cosgan.de/images/smilie/frech/o080.gif[/img]
Ktoś tu chyba czuje się niedowartościowany... Moja sugestia jest taka - w następnej relacji trzeba powtarzać jedno tylko nazwisko - Wszółkowski, Wszółkowski, Wszółkowski. Wtedy prawdopodobnie nie będzie już żadnej krytyki. Panie rzeczniku to sugestia dla Ciebie.

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » niedziela, 23 grudnia 2007, 18:57

Myślałem, drogi Piotrze, że opinie zdecydowanej większości forumowiczów dały Tobie do myślenia. Że wyciągniesz z nich wnioski. Nic to, próżne moje nadzieje.

Ale po kolei:
Dlaczego w Pańskiej relacji z sesji nie ma mojej krytycznej uwagi dotyczacej budżetu. Jak Pan pojął sie relacjonowania obrad to niech Pan robi to dobrze i obiektywnie
No i masz babo placek...Pisałem już wielokrotnie, że relacja ma charakter wybiórczy, że nie sposób w tej krótkim sprawozdaniu, pisanym w dodatku w pośpiechu, zawrzeć wszystkich stanowisk i wystąpień. Jeżeli wciąż tak mocno ubolewasz, że twoich wypowiedzi nie zawarłem w tej relacji, to przecież nic nie stoi na przeszkodzie, byś stworzył osobny wątek i podzielił się nami swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi budżetu. Z przyjemnością je poczytamy.:D
Żeby byla jasność: w swojej relacji nie zacytowałem również wielu innych wypowiedzi. Jednak żaden z radnych, poza Tobą, nie robi z tego problemu. Nie ubolewa, że jego nazwisko nie pojawia się w moim sprawozdaniu.
Proszę się nie martwić o Pana Burmistrza Olecha , doskonale radzi sobie bez Pańskiego medialnego parasola ochronnego.Człowiek ten wręcz oczekuje różnicy stanowisk bo twierdzi, że z różnicy zdań wiele dobrego wypływa i można dużo zrobić dla naszego miasta
O tym pisałem we wcześniejszym poście. Cieszę się, że w końcu mówimy jednym głosem. :D
Nie musi Pan w ten sposób udowadniać swojej lojalności i przydatności zawodowej.
Proszę wybaczyć, ale może o lojalności, tym bardziej zawodowej, nie rozmawiajmy. :D
W poprzedniej relacji zataił Pan fakt mojego odmiennego stanowiska w sprawie koncepcji wspólnego uzdrowiska, w którym wykazałem korzyści tylko po stronie sąsiadów
Niczego nie zataiłem. Po prostu, kiedy toczyła się dyskusja na ten temat, udzielałem wywiadu. Jeżeli tak mocno, boli Cię to drogi Piotrze, możesz opisać swoje stanowisko na forum. W razie potrzeby - służę filologiczną pomocą. :D
Myślę ,że nie zrozumiał Pan do końca swojej roli jaką winien pełnić rzecznik samorządu
Krytykę swojej pracy przyjmuję z pokorą. Tym bardziej, że pada ona z ust "doświadczonego samorządowca". Za dwie godziny mam pociąg. Solennie obiecuję, że w podróży zastanowię się nad "rolą, jaką powinien pełnić rzecznik samorządu".

Czerwony dywan i picie piwa było oczywistą przenośnią ,która powinna dać Panu sygnał do zastanowienia sie nad stylem swojej pracy. Pan Panie Jacku dał sie sprowokować jak dziecko.
Obrażasz mnie już po raz drugi. Uskuteczniasz coś, co Włodek bardzo trafnie nazwał "chwytami poniżej pasa". Proszę wybacz, to nie mój styl, nie moja retoryka...
Ja zacząłbym analizę od siebie w sytuacji gdy ktoś przesyła mi sygnał,że coś jest nie tak.Pan zrobił inaczej ale to Pański wybór
Mam wrażenie, że czytamy inne forum. Proszę raz jeszcze przeczytać wszystkie wypowiedzi w tym temacie. A nie udawać, że deszcz pada. :D

Pozdrawiam serdecznie

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » niedziela, 23 grudnia 2007, 19:05

Szanowni forumowicze, na naszej stronie pojawiły się już nagrania dźwiękowe z ostatniej sesji:

http://bip.um.ustka.pl/index.php?id=211 ... 041&page=1

Wystąpienie radnego Wszółkowskiego dotyczące oceny budżetu można znaleźć tutaj:

http://bip.um.ustka.pl/upload/3041/WS_30008.WMA

Miłego słuchania.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
mroofka

Post autor: mroofka » niedziela, 23 grudnia 2007, 19:58

trops pisze: Jak Pan pojął sie relacjonowania obrad to niech Pan robi to dobrze i obiektywnie
Forumowicze wiedzą , że taka relacja(zaproponowana przez rzecznika) nie jest protokołem z obrad, o czym i Pan chyba wie...
Relację z obrad, w wykonaniu rzecznika, łatwo skonfrontować z nagraniami dźwiękowymi zamieszczonymi na forum, podobnie jak jej obiektywność.
trops pisze: sygnał do zastanowienia sie nad stylem swojej pracy.
Panie "tropsie" proponuję byście Panowie wzajemne animozje (o ile takowe istnieją) czy uwagi do siebie, rozwiazali sami. Forum chyba nie jest najodpowiedniejszym do tego miejscem.
Nie będę parafrazowała Pana słów a zacytuję ...(z przesłaniem dla Pana oczywiście) ->
trops pisze: ja zacząłbym analizę od siebie w sytuacji gdy ktoś przesyła mi sygnał,że coś jest nie tak.
...przesyłam taki sygnał... pozdrawiając serdecznie, świąt wesołych,radosnych i owocnych w przemyslenia życząc :)
sesnu szukam ;D

trops

Post autor: trops » niedziela, 23 grudnia 2007, 20:56

Gadał dziad do obrazu..... Wesołych Swiąt. Tobie oczywiście też Jacku życzę.

Awatar użytkownika
sie.ma
Kontakt:

Post autor: sie.ma » poniedziałek, 24 grudnia 2007, 01:15

Odsłuchałem kawałeczek... "Jakiś budżet"- dziwne, ale odebrałem tropsową wypowiedź podobnie jak Przewodniczący. No a Pan W. znowu się oburzył. Obraził się jak dziecko (że zacytuję szanowną Koleżankę Nikitę :wink:)
Więc wybacz mi, że żyję snem...

Awatar użytkownika
HAP

Post autor: HAP » poniedziałek, 24 grudnia 2007, 10:31

trops pisze:Pan Panie Jacku dał sie sprowokować jak dziecko.
Paradne! Brak argumentów, więc ustawię relację "dorosły - dziecko", no a dziecko - jak to dziecko - mało o życiu wie...

Nie lubię, gdy ktoś takimi chwytami posługuje się w dyskusji...

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » poniedziałek, 24 grudnia 2007, 13:09

Naprawdę szczerze dziękuję Piotrze za życzenia. Spełnienia marzeń, powodzenia w życiu zawodowym i osobistym. Dobrego Czasu. Dla Ciebie i Twoich bliskich.

Pozdrawiam świątecznie, korzystając grzecznościowo z komputera mojego wujka :D

ODPOWIEDZ