Spot "reklamowy" - cudna kraina tudzież "Bursztyn Bałtyku"

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
Mirek

Re: Spot "reklamowy" - cudna kraina tudzież "Bursztyn Bałtyku"

Post autor: Mirek » środa, 20 maja 2009, 11:49

Również uważam, że dużo lepszy niż w ubiegłym roku. W przyszłym zrobimy taki, że mucha nie siądzie. :lol:
Zobaczymy.

Jest duzo lepiej niz ,,wsiowy" teledysk ubiegłoroczny.
Tu chociaz sa szybcie ciecia -muza nie powala(jak dla mnie).Ale juz jest zgrabnie.
Moim zdaniem reklama tegoroczna Ustki to klimat-koniec lat 90.Jest lepiej.
Ludwiku i Sabo idzcie tą drogą..... :D

Pozdro
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » środa, 20 maja 2009, 12:12

@ fląderka

Nie uprawiaj tu prywaty :twisted: (w talenty Mateusza oczywiście nie wątpie). :D

A wracając do spotu, to uważam, ze dynamizm, szybkie cięcia, dobrane kadry - są jego najmocniejszą stroną.

Oczywiście szanuję wszystkie opinie, ale nie z każdą się zgadzam. :D

Awatar użytkownika
Platichthys_flesus

Post autor: Platichthys_flesus » środa, 20 maja 2009, 12:17

oczywista oczywistosc jedynie stwierdzilam :roll:
http://www.pustamiska.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Nic trudnego zrobić coś dobrego
Konsument głosuje portfelem

Awatar użytkownika
sie.ma
Kontakt:

Post autor: sie.ma » środa, 20 maja 2009, 19:23

Widzę poprawę od zeszłego roku. Było tragicznie, jest źle, czyli w ciągu roku przeszliśmy od jakości amatorskiego filmiku na YouTube do jakości programu z TV Słupsk :mrgreen:
Więc wybacz mi, że żyję snem...

Awatar użytkownika
ewa_winiary

Post autor: ewa_winiary » środa, 20 maja 2009, 19:52

Najpierw trzeba mieć co zaoferować, ponieważ jak widać z roku na rok coraz mniej jest imprez. Mąż jeździ na taxi i w zeszłe wakacje turyści się skarżyli, że jest dupa i nic sie nie dzieje i że więcej tu nie przyjadą. Mówili też, że Łeba ma więcej do zaoferowania, taka mała wioska a tyle ludzi do nich przyjeżdża tylko dlatego że jest dużo rozrywki i jest w czym wybierać. Powiem szczerze, że w 2004-2005 roku wiecej się tu działo a teraz jest wielka P`USTKA.

PS.
1.Szczególne podziękowania dla wszystkich mocherów, którym przeszkadzają wszelkie imprezy,
2.Wielkie brawa dla tych co zajmują się organizacja rozrywek w Ustce bo gorzej być już nie może!
3.Pamietajcie, że im mniej turystów tym mniej miejsc pracy...... a miasto zamiast się rozwijać będzie tylko tracić

I proszę nie zaprzeczać, bo wiem że mam rację i każdy młody człowiek mi ją przyzna.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów
Ostatnio zmieniony środa, 20 maja 2009, 19:56 przez ewa_winiary, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ewa_winiary

Post autor: ewa_winiary » środa, 20 maja 2009, 19:55

A i jeszcze jedno mam pytanie : kto do cholery wpadł na pomysł zakazu spożywania alkoholu na plaży? Idiotyczny pomysł. Dobrze, że nie wszedł w życie, bo tu już w ogóle by nikt nie przyjechał.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Ban.an

Post autor: Ban.an » środa, 20 maja 2009, 20:05

ewa_winiary pisze:Najpierw trzeba mieć co zaoferować, ponieważ jak widać z roku na rok coraz mniej jest imprez. Mąż jeździ na taxi i w zeszłe wakacje turyści się skarżyli, że jest dupa i nic sie nie dzieje i że więcej tu nie przyjadą. Mówili też, że Łeba ma więcej do zaoferowania, taka mała wioska a tyle ludzi do nich przyjeżdża tylko dlatego że jest dużo rozrywki i jest w czym wybierać. Powiem szczerze, że w 2004-2005 roku wiecej się tu działo a teraz jest wielka P`USTKA.
Można mówić do us... śmierci, a oni swoje wnioski i tak wyciągną - szkoda klawiatury :)
" (...) możliwość, by miastem rządzili wybierani szacowni członkowie społeczności, którzy obiecają, że nie będą się wywyższać ani przy każdej okazji zdradzać publicznego zaufania, natychmiast stała się tematem żartów w całym mieście"
T.Pratchett

Awatar użytkownika
ewa_winiary

Post autor: ewa_winiary » środa, 20 maja 2009, 20:19

Mam jeszcze pytanie do tych osób, które pracowały przy powstaniu tego spotu reklamowego : Skąd żeście taką ścieżkę dźwiękową wygrzebali? ? Normalnie zrobimy z tego przebój lata. :shock: TRAGEDIA. Muszę edytować na "naszej klasie" w opcji miasto wpisać inne niż ustka, bo się zaczynam wstydzić :roll:

Awatar użytkownika
Smerf Maruda

Post autor: Smerf Maruda » czwartek, 21 maja 2009, 00:09

rzecznik pisze: Również uważam, że dużo lepszy niż w ubiegłym roku. W przyszłym zrobimy taki, że mucha nie siądzie. :lol:
Tak , tak ,
za rok wszystko zrobimy lepiej,

ale kto dożyje tego roku?

Może ty Jacku?

Wyjedz do tego Poznania i nie psuj Ustki :evil: :evil: :evil: :evil:
Zapraszam do polubienia moich stron . . . . . . - www.ziemia-ustecka.pl

www.facebook.com/artur.mazur.14
www.facebook.com/Stara.Ustka
www.facebook.com/ziemia.ustecka

Awatar użytkownika
grooby

Post autor: grooby » czwartek, 21 maja 2009, 07:17

rzecznik pisze:Prawda jest, że w TVN pomylili taśmy i do wczoraj emitowali spot sprzed roku. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło - TVN24 w ramach rekompensaty będzie emitował spot dwa dni dłużej - w sobotę i w niedzielę, w najlepszym czasie antenowym. :D

Dziś, to jest 20 maja spot będzie można zobaczyć w TVN24 w trakcie "Szkła kontaktowego", około godz. 22.13.
Fajnie, że dwa dni dłużej, ale sobota i niedziela to nie jest prime time w TVN24.
Prime time TVN24 - to
pon-pt - 7.00 - 10.00 - gdy ludzie przed pracą (tak jak ja oglądają "Poranek z TVN24"
pon-pt - 22.00 - 23.00 - "Szkło kontaktowe"

Ps. Z tym dynamizmem to tak nie przesadzaj
Ps. Sugestia: Zmieńcie lektora w pryszłym roku

Ps. Jest lepiej niż ostatnio :)

@Rzecznik
Smerf Maruda pisze:Wyjedz do tego Poznania i nie psuj Ustki :evil: :evil: :evil: :evil:
ale Ci dorzucił :P :P
Jestem zdecydowanie przeciw....
Proszę pomyśl o ochronie środowiska zanim wydrukujesz ten post

fokka
Kontakt:

Post autor: fokka » czwartek, 21 maja 2009, 11:24

Cześć, Ustko.

Jeśli miastu brak pieniędzy na dobrego operatora, montażystę i sprzęt, warto pomyśleć o innym rozwiązaniu.
O amatorskim konkursie. Wśród lokalnych - czy tylko? - młodych artystów znaleźliby się tacy, którzy potrafiliby
to zrobić z pomysłem. Z wrażliwością artysty.

Teraz jest to zespół migawek portretujących tłum otyłych osób, obcięte maszty, uciekające poza kadr
fajerwerki i faceta gramolącego się do łódki, który wraz ze stertą piachu przysłania płynących kajakiem.
Marny dźwięk, jeszcze gorszy komentarz. Z amatorskim konkursem będzie równie tanio, może być lepiej.

Kim są autorzy spota, dlaczego nie lubią statywu i czy ta pani skacząca przez falę to ich koleżanka?

Awatar użytkownika
maj

Post autor: maj » czwartek, 21 maja 2009, 12:28

Widzę z ciepłych krajów wróciłaś... 8)
Konkursy OK - kilkakrotnie były proponowane.... tylko jakoś Promocja ma z nimi złe doświadczenia... :wink:
"Ruchy władzy są strasznie przewidywalne, traktują Polaków jak głupich ludzi" (J. Stuhr)
Projekt niezależny "Ustka! To logiczne" https://www.facebook.com/groups/2293914710838298/

Awatar użytkownika
iXik

Post autor: iXik » czwartek, 21 maja 2009, 15:14

maj pisze:Konkursy OK - kilkakrotnie były proponowane.... tylko jakoś Promocja ma z nimi złe doświadczenia... :wink:
bo nawet konkursu nie 'łómiom' rozpromować, a co dopiero miasto
może przykre, ale jakże prawdziwe
?Nie ma granic tego, co można osiągnąć, jeśli się nie dba komu zostanie przypisana zasługa?
Ronald Reagan

Obrazek nie piszę poprawnie po polsku

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » czwartek, 21 maja 2009, 16:31

Czesc Fokka ... jak tam rower ?

Znowu baty ;) A miało byc tak pieknie. W sumie wole ukazane realia niz modeli preżących sie na potrzeby reklamy, z wylaczeniem tego co w filmowaniu wazne i co wytknieto słusznie; kadrowanie, ucinanie, migawki ... ;)
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

fokka
Kontakt:

Post autor: fokka » czwartek, 21 maja 2009, 16:46

maj pisze:Widzę z ciepłych krajów wróciłaś... 8)
Konkursy OK - kilkakrotnie były proponowane.... tylko jakoś Promocja ma z nimi złe doświadczenia... :wink:

Cześć, maj.
Czyli nie wiadomo, gdzie szukać uczestników konkursu? Nie jestem biegła w tych niedomówieniach :)

Jeśli tylko o to chodzi, już we dwoje w pół godziny znaleźlibyśmy kilka e-forów, grup dyskusyjnych,
Wasz, ustecki, klub amatorskich twórców filmowych.

Zapewne przemawia przeze mnie młodość :) i brak wiedzy, jednak wierzę w łowców zaszczytnych
trofeów - a takim byłaby wygrana w takim konkursie - u progu artystycznej kariery.

Czułość ludzkiego oka jest wystarczająca, aby nawet pomimo szybkości cięć w obecnym spocie,
wychwycić i zapamiętać przede wszystkim starszą panią z superbiustem spętanym zieloną bluzeczką.
No, nie rozumiem entuzjastycznego przyjęcia, o którym tu czytałam.

Kasia Słodownik

fokka
Kontakt:

Post autor: fokka » czwartek, 21 maja 2009, 16:54

elveez pisze:Czesc Fokka ... jak tam rower ?

Znowu baty ;) A miało byc tak pieknie. W sumie wole ukazane realia niz modeli preżących sie na potrzeby reklamy, z wylaczeniem tego co w filmowaniu wazne i co wytknieto słusznie; kadrowanie, ucinanie, migawki ... ;)

Rower stoi, bo ja znów w podejrzeniu ciąży, trzymaj kciuki za bociany z Łomianek.
Pełna niezgoda, elveez, czy modele muszą zaraz robić z siebie debili? (Nie muszą.)
Więc albo modele, jeśli ktoś poradzi sobie z reżyserią, albo pożyczyć kamerę od wujka na
dłużej i poczekać na ładniejszą naturalną scenerię od zaprezentowanych w spocie.

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » czwartek, 21 maja 2009, 16:59

Witaj foczko :) I ja się ciesze, że po dłuższej przerwie ponownie zagościłaś na naszym forum. Słusznie powiadają, że Ustka uzależnia. Na całe życie. O czym, nomen omen, informuje nasz najnowszy spot. :P

No właśnie, a propos spotu; ile wypowiedzi, tyle opinii. Znam takich, którzy nie zostawiają na nim suchej nitki. Ale i takich, którym przypadł on do gustu. Chociażby dziś zagaił mnie na ulicy właściciel kina, który widział wczoraj spot w przerwie "Szkła kontaktowego". I bardzo pozytywnie go odebrał.

Pewnie zabrzmi to jak truzim, ale byłoby wyjątkowo nudno, gdybyśmy wszyscy mieli te same gusta i upodobania. Urok demokracji tkwi właśnie w tym, że potrafimy się pięknie spierać. Najgorsze byłoby to, gdyby ów spot nie wzbudzał żadnych emocji. :D

Pozdrawiam serdecznie

fokka
Kontakt:

Post autor: fokka » czwartek, 21 maja 2009, 17:11

Cześć, Jacku.
A, tam, że Ustka uzależnia to Ty wiesz nie od dziś. W marcu spotkaliśmy się w Samczarze w dziale
parówkowym :)
Jacku, i choć cenię Cię za umiejętność schładzania w gorącej wodzie kąpanych, ja już słowa:
"Najgorsze byłoby to, gdyby ów spot nie wzbudzał żadnych emocji. :D" gdzieś słyszałam. Nie w tym
samym wątku, rok temu?

Coś mi się widzi, że brak u Ciebie woli poprawy :-) A przynajmniej eksperymentu.

A że człowiek się wzruszy, widząc Ustkę w telewizji, nieważne, pięknie ukazaną, czy
tak sobie, to nic dziwnego. I ja się wzruszam, ale Wy mnie macie 18 razy do roku
na swojej plaży. Tymczasem w spocie chodzi o przyciągnięcie nieuzależnionych!

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » czwartek, 21 maja 2009, 17:25

Coś mi się widzi, że brak u Ciebie woli poprawy A przynajmniej eksperymentu.
Bez względu na to, którego obszaru semantycznego dotknęłaś :twisted: , to solennie obiecuję poprawę. Wszak nic mnie tak nie motywuje, jak zrazu połechtana, a później deczko "poszczypana" ambicja. :twisted:

Mała nieścisłośc wdarła się do Twojej wypowiedzi; spotkaliśmy się w dziale z napojami. Oboje uzależnieni. Ja od Coca-Coli, a Ty od Ustki. :twisted:

Wracając do meritum, pozytywne opinie dotyczące spotu słyszałem również od turystów, znajomych. Nie zmienia to jednak faktu, że odmienne opinie, zwłaszcza tych uzależnionych, są dla nas bardzo ważne. :)

Pozdrawiam Kasiu :D

Awatar użytkownika
Smerf Maruda

Post autor: Smerf Maruda » czwartek, 21 maja 2009, 17:46

fokka pisze:Cześć, Ustko.

Kim są autorzy spota, dlaczego nie lubią statywu i czy ta pani skacząca przez falę to ich koleżanka?
MEDIA FILM lub ktoś, kto skorzystał z ich nagrań.

http://www.mediafilm.net.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Zapraszam do polubienia moich stron . . . . . . - www.ziemia-ustecka.pl

www.facebook.com/artur.mazur.14
www.facebook.com/Stara.Ustka
www.facebook.com/ziemia.ustecka

ODPOWIEDZ