Forumowa relacja - finał WOŚP

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
maadziaaa

Re: Forumowa relacja - finał WOŚP

Post autor: maadziaaa » poniedziałek, 12 stycznia 2009, 16:18

Parafraza wymiata ^^
ja wiem jedno, nigdy nie dam do puszki młodym ludziom bo wiem co potem robią, o!
ale dałam dziadiusiowi w wnuczką- pewność że pieniążki trafią gdzie powinny.

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » poniedziałek, 12 stycznia 2009, 16:36

ale dalas czadu.... :shock: :roll:
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
maadziaaa

Post autor: maadziaaa » poniedziałek, 12 stycznia 2009, 16:44

no i właśnie że tak. o!

wujas

Post autor: wujas » poniedziałek, 12 stycznia 2009, 18:31

maadziaaa pisze:Parafraza wymiata ^^
ja wiem jedno, nigdy nie dam do puszki młodym ludziom bo wiem co potem robią, o!
Jestem ciekaw skąd wiesz takie rzeczy...
Uważasz, że młodziesz, która dobrowolnie zgłasza się do POMOCY w zbiórce pieniędzy dla WOŚPu może wyciągać kasę z puszki i okraść chore dzieci?
Są osoby, które uważają, że cała ta akcja to jedno wielkie okradanie społeczeństwa i chcą zaszkodzić fundacji. W tym celu wypuszczają różnego rodzaju plotki. Jestem pewien, ze ani jednemu wolontariuszowi nawet przez myśl nie przeszło, że można coś wyciągnąć z puszki.

Awatar użytkownika
Oleko

Post autor: Oleko » poniedziałek, 12 stycznia 2009, 18:53

maadziaaa pisze:Parafraza wymiata ^^
Kilka razy byłem wolontariuszem podczas grania WOŚP i z tej puszki nie da się wyciągnąć pieniędzy bez uszkodzenia, a nigdy mi nie przyszło do głowy, by coś z niej wyciągnąć.

Szkoda, że nie masz zaufania do młodych ludzi, bo oni pracowali nie tylko w tym jednym dniu, ale większość uczestniczyła również w przygotowaniach ( koncerty, składanie puszek itp)
Wypożyczalnia kajaków polietylenowych jedno i dwuosobowych, spływy z weryfikatorami oraz weryfikacje według Polskiego Systemu Kwalifikacji Kajakowych.

http://www.na-kajakach.pl" onclick="window.open(this.href);return false; - rzuć się z nami na wodę!!

Awatar użytkownika
grooby

Post autor: grooby » poniedziałek, 12 stycznia 2009, 18:57

maadziaaa pisze:ja wiem jedno, nigdy nie dam do puszki młodym ludziom bo wiem co potem robią, o!
ale dałam dziadziusiowi w wnuczką- pewność że pieniążki trafią gdzie powinny.
Zamiast rzucać podejrzenia i powodować zamieszanie złóż zawiadomienie do prokuratury.
Proszę pomyśl o ochronie środowiska zanim wydrukujesz ten post

Awatar użytkownika
maadziaaa

Post autor: maadziaaa » poniedziałek, 12 stycznia 2009, 19:13

po prostu byłam świadkiem, a że byli to ludzie z mojej wtedy klasy nic nie zrobiłam w tym kierunku. teraz bym inaczej postąpiła. mam dlatego awersje.
ale może faktycznie przesadziłam bo właśnie słucham w wiadomościach ze został pobity nowy rekord wośp.

Awatar użytkownika
Oleko

Post autor: Oleko » poniedziałek, 12 stycznia 2009, 19:28

Czyli miałaś w tym udział jako świadek wydarzenia, który nic nie zrobił w tym kierunku.
Wypożyczalnia kajaków polietylenowych jedno i dwuosobowych, spływy z weryfikatorami oraz weryfikacje według Polskiego Systemu Kwalifikacji Kajakowych.

http://www.na-kajakach.pl" onclick="window.open(this.href);return false; - rzuć się z nami na wodę!!

Awatar użytkownika
grooby

Post autor: grooby » poniedziałek, 12 stycznia 2009, 19:32

Oleko pisze:Czyli miałaś w tym udział jako świadek wydarzenia, który nic nie zrobił w tym kierunku.
a to juz mozna podciągnąć pod współudział? :roll:

Awatar użytkownika
zfieszak
Kontakt:

Post autor: zfieszak » poniedziałek, 12 stycznia 2009, 20:33

Brak słów madziaaaa, po prostu.
"You forgot Poland!"

Awatar użytkownika
maadziaaa

Post autor: maadziaaa » poniedziałek, 12 stycznia 2009, 21:33

no można tak powiedzieć, ale 14 lat miałam no.. A jako już duża dziewczynka kontaktu z tymi ludźmi nie utrzymuje.

Adi

Post autor: Adi » poniedziałek, 12 stycznia 2009, 21:50

Można zrobić przelew na konto fundacji, przynajmniej ja tak robię, ale nie o tym chciałem... W usteckim szpitalu jest sporo sprzętu zakupionego przez Orkiestrę, który pomagał w pierwszych chwilach między innymi moim pociechom ;) a znam dziecko, któremu uratował życie... Serdeczna prośba - może rzecznik poda niedowiarkom ogólną informację ile tego u nas jest, a jest sporo ;)
rozumiemy się? Będziemy się rozumieć, będzie dobrze... nie będziemy się rozumieć... rozumiemy się?

Włodzimierz Siudek

Post autor: Włodzimierz Siudek » wtorek, 13 stycznia 2009, 15:53

Wszystkim, ktorzy wzieli udzial i przyczynili sie do realizacji tego Swieta Pomocy Bliznim nalezy sie wielki szacunek. Rzecznikowi gratuluje pomyslu relacji forumowej z Orkiestry Swiatecznej. Brawurowa akcja, informacja aktualna i dobry PR, mysle, ze to rowniez mialo wplyw na sukces Orkiestry w miescie.

Awatar użytkownika
celestyn

Post autor: celestyn » wtorek, 13 stycznia 2009, 16:49

rzecznik pisze:Sala DK wypełnia się po brzegi. Żałujemy, że nie ma z nami celestyna. A może celestyn jest z nami, tylko my o tym nie wiemy. :twisted:
Celestyn akurat w dniu WOŚP nawet gdyby chciał to nie dałby rady być w MDKu bo był na wyjeździe ale skwapliwie wrzucił do puszki w trójmieście nie skąpiąc funduszy w ramach swoich skromnych możliwości. I tylko trochę żałował, że jego datek nie pójdzie na konto usteckiej zbiórki ale w końcu najważniejszy jest ostateczny cel WOŚP a nie "międzymiastowa rywalizacja" kto ile :) .
Nie ten jest mądrzejszy kto wyżej stoi i głośniej krzyczy
Piszę poprawnie po polsku

Awatar użytkownika
prostak

Post autor: prostak » wtorek, 13 stycznia 2009, 17:12

- A gdzie są teksty o WOŚP przed 11 Stycznia, bo ani jednego nie ma, a tylu ludzi pisało, i ja między innymi, w tytule
"Po co są budynki publiczne w Ustce".

Te co były są wycięte, a szkoda, bo wielu korzysta z takowej wiedzy.

Zaniepokojony - Zygmunt Jan Prusińki
Wtorek. 13 Stycznia 2009 r.

Już niedługo zaproszę na swoją stronę "PTAK POEZJI" !!!

http://www.zygmuntjanprusinski.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » wtorek, 13 stycznia 2009, 17:13

Wszystkim, ktorzy wzieli udzial i przyczynili sie do realizacji tego Swieta Pomocy Bliznim nalezy sie wielki szacunek. Rzecznikowi gratuluje pomyslu relacji forumowej z Orkiestry Swiatecznej. Brawurowa akcja, informacja aktualna i dobry PR, mysle, ze to rowniez mialo wplyw na sukces Orkiestry w miescie.
Oj, chyba przecieniasz Włodku moją moc sprawczą, niemniej dziękuję za te ciepłe słowa. Zawsze milej robi się na duszy, gdy ktoś docenia czyjąś pracę. Nieśmiało przypomnę, iż ty również miałeś swój wkład w Orkiestrowe granie. Ofiarowana przez Ciebie karykatura poszła, za niebagatela, 150 zł.
tylko trochę żałował, że jego datek nie pójdzie na konto usteckiej zbiórki ale w końcu najważniejszy jest ostateczny cel WOŚP a nie "międzymiastowa rywalizacja" kto ile .
Wyjątkowo się z Tobą zgodzę, celestynie. Nawet nie wiesz, jak bym chciał, żebyśmy i w innych kwestiach byli zgodni. Chociażby w ocenie działalności DK. :twisted:

Awatar użytkownika
celestyn

Post autor: celestyn » wtorek, 13 stycznia 2009, 17:53

rzecznik pisze: Wyjątkowo się z Tobą zgodzę, celestynie. Nawet nie wiesz, jak bym chciał, żebyśmy i w innych kwestiach byli zgodni. Chociażby w ocenie działalności DK. :twisted:
Też bardzo chciałbym żeby nasze poglądy choćby w kwestii funkcjonowania MDK były zgodne, niestety rzeczywistość w nim panująca nie pozwala mi na pozytywną ocenę. Przykład WOŚP z jednej strony piękna szlachetna chwytająca wielu za serce akcja, z drugiej w kontekście pracy MDKu kolejne działanie w skali roku jednorazowe i bardzo krótkotrwałe oparte w dużym stopniu na ludziach z zewnątrz (z tymi oparciem o pracę ludzi z zewnątrz akurat w tym szczególnym przypadku inaczej być nie może), nie oparte na wkładzie własnej długoterminowej systematycznej pracy. Przykro mi, że muszę tak pisać ale co robić, pieć peany na cześć wbrew faktom? Chciałbym móc z czystym sumieniem pisać wyłącznie pochwały nt. MDKu ale trzeba do tego mieć realne podstawy. Żeby nie było że widzę wyłącznie minusy - gratulacje dla wszystkich ustczan którzy wrzucali, którzy organizowali i zbierali (również dla MDKowców i ratuszaków) oraz dla tych którzy nie mając z czego wrzucić chociaż ciepło myśleli o WOŚP w tą zimową niedzielę.

Awatar użytkownika
prostak

Post autor: prostak » wtorek, 13 stycznia 2009, 18:56

NIE CHWALCIE SIĘ BO DACH SPADNIE W DOMU KULTURY

Wymyśl sam lub grupowo, żeby to wyszło z Ustki i poszło w świat.
A wtedy to jest Promocja naszego Miasteczka.

Na przykład ja proponuję coś naprawdę oryginalnego, żeby każdy Radny miał swój dyżur, w niedzielę, i zagrał na trąbie idąc ulicą Marynarki Polskiej, Grunwaldzką i Żeromskiego, i skończył swój marsz na Promenadzie.

O co chodzi ? Nikt w Polsce tego jeszcze nie zrobił, więc Radni z Ustki byliby pierwsi.

Albo drugi wariant. Ustawiają się 15-stu Radnych na tych wymienionych ulicach, i każdy z nich odgrywa na tej trąbie jakiś marsz muzyczny, a jak nie umie to chociaż ku-ku-ryku. Można interpretować.

z Wesołego Miasteczka
Zygmunt Jan Prusiński
Już niedługo zaproszę na swoją stronę "PTAK POEZJI" !!!

http://www.zygmuntjanprusinski.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
celestyn

Post autor: celestyn » poniedziałek, 4 stycznia 2010, 16:34

Zbliża się kolejny finał więc odszukałem odpowiedni wątek i postanowiłem go odkurzyć :mrgreen:

Awatar użytkownika
grooby

Post autor: grooby » poniedziałek, 4 stycznia 2010, 16:40

Fajnie, jak co roku do SKARBONE MARSZ:)

ODPOWIEDZ