Budujemy mosty dla pana starosty...

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
Smerf Maruda

Re: Budujemy mosty dla pana starosty...

Post autor: Smerf Maruda » czwartek, 19 listopada 2009, 11:23

maj pisze:@Smerf
Trudno, żeby moderator zajmował się jeszcze redagowaniem i korektą redaktorską postów Forumowiczów.
Po to pod okienkiem edycji jest przycisk "PODGLĄD", żebyś mógł przed wysłaniem zobaczyć jak post będzie wyglądał na Forum i dokonał ew. poprawek.
Wciskając przycisk "WYŚLIJ" zatwierdzasz własny post do publikacji na Forum, jako dzieło wyłącznie własnego rozumowania i gustu. Nie zrzucaj na innych odpowiedzialności za swoje błędy czy pomyłki.
Jeśli dany post zaznaczyłem wykrzyknikiem do skasowania i napisałem dlaczego,
to w jakim celu został skasowany zupełnie inny.

Czemu skasowano inny post?
Zapraszam do polubienia moich stron . . . . . . - www.ziemia-ustecka.pl

www.facebook.com/artur.mazur.14
www.facebook.com/Stara.Ustka
www.facebook.com/ziemia.ustecka

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » czwartek, 19 listopada 2009, 11:32

Moderatorzy nie dzialaja pod Twoimi dyrektywami.

Jesli piszesz cos (kolejny raz i kazesz to kasowac - nie ma takiej tradycji)to zastanow sie chociaz co konkretnie i gdzie.
Jak w przypadku powielonych postow kasujemy zawsze ten napisany jako 2 - czyli dublujacy W tym przypadku tak sie stalo. Postow nie kasujemy poniewaz robisz z siebie nieomylnego, merytorycznego wzorowo, i z takim przekonaniem pozniej "wieszasz np na mnie psy"

Spojrz na forum dody, ona nie dubluje swoich watkow i nie kaze poprawiac co 4 noc komendami wywal, skaskuj do usuniecia.
Dopisek zmiana koncepcji rozbawil mnie do lez

Co to jest wykrzyknik do kasowania??
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
Smerf Maruda

Post autor: Smerf Maruda » czwartek, 19 listopada 2009, 11:53

elveez pisze:Moderatorzy nie dzialaja pod Twoimi dyrektywami.

[b]Tylko złosliwie (jeden) na przekór :twisted: [/b]

Jesli piszesz cos (kolejny raz i kazesz to kasowac - nie ma takiej tradycji)to zastanow sie chociaz co konkretnie i gdzie.

Nie kazałem tylko poprosiłem , ponieważ nie był w tym dziale.

Jak w przypadku powielonych postow kasujemy zawsze ten napisany jako 2 - czyli dublujacy W tym przypadku tak sie stalo. Postow nie kasujemy poniewaz robisz z siebie nieomylnego, merytorycznego wzorowo, i z takim przekonaniem pozniej "wieszasz np na mnie psy"

Znowu coś mi próbujesz wmawiać, a post skasowany był inny , nie był zdublowany

Spojrz na forum dody, ona nie dubluje swoich watkow i nie kaze poprawiac co 4 noc komendami wywal, skaskuj do usuniecia.
Dopisek zmiana koncepcji rozbawil mnie do lez

Doda to Twoja kumpela - ma własne forum? :shock:

Co to jest wykrzyknik do kasowania??
Oczywiście chodziło o czerwony wykrzyknik "zgłoś ten post" w prawym rogu, wiesz która prawa?

Szkoda gadać z nerwowym nadgorliwcem.

Awatar użytkownika
Smerf Maruda

Post autor: Smerf Maruda » piątek, 20 listopada 2009, 02:39

Zdjęcia z budowy wiaduktu tutaj:

http://forum.gp24.pl/index.php?showtopi ... ntry227272" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » sobota, 20 marca 2010, 00:25

Jako że temat ważny , powielam.
Kiedy były ostatnie badania mostów na rzece Słupi , przez kogo (jak często) i na jak długo zostało użytkowanie przedłużone ?Gdzieś jakiś papier chyba jest i nie Top secret.
Może nawet świeższej daty i już po polsku a nie niemiecku :lol:
To w sumie pytanie do bórmiszcza , rzecznika lub radnych.
Jeśli oczywiście znajdą przed wyborami (bo kiedy)chwilkę czasu aby na to bzdurne nieistotne pytanko odpowiedzieć.
Z punktu widzenia potencjalnego inwestora a nie kajakarza czy topielca to nawet dosyć istotne czy ma dojazd czy nie , na jak długo i ile ton. :wink:
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Awatar użytkownika
Przemysław Nycz

Post autor: Przemysław Nycz » sobota, 20 marca 2010, 10:53

@ Topilzin
Nie chciał bym abyś moją odpowiedź w tym temacie uznał za "spychologię stosowaną". Pytanie swoje zwróciłeś również do radnych, więc odpowiem tak jak potrafię na dziś, a na dziś wydaje mi się, że żaden radny nie jest w stanie udzielić takiej informacji (jeżeli się mylę to przepraszam radnych znających temat). Jeżeli pozwolisz to na najbliższej sesji poproszę Burmistrza o wystosowanie listu do zarządcy drogi (droga krajowa) w celu uzyskania niezbędnych odpowiedzi. Logiczne i racjonalne są Twoje, jak i wielu osób obawy co do stanu mostu. Przypominam również iż:

"Droga krajowa nr 21 (DK21) - droga krajowa w województwie pomorskim o długości ok. 85 km z Miastka do Ustki. Gra ważną rolę komunikacyjną, ponieważ łączy dwie najważniejsze, równoległe do siebie trasy leżące w północnej Polsce, tzn. DK6 i DK20. Do 2008 jako jedna z niewielu dróg krajowych przebiegała tylko przez dwa miasta. DK21 przebiega głównie przez pas lasów, który prostopadle przecina łącząc jego dwa skraje.
Podczas XXV sesji Sejmiku Województwa Pomorskiego, która miała miejsce 4 września 2008, radni zgodzili się na zmianę kwalifikacji fragmentu drogi wojewódzkiej nr 210 Ustka - Słupsk na drogę krajową. Zmiana ta ma pozwolić na szybką modernizację tego odcinka z budżetu państwa, co między innymi obiecał mieszkańcom regionu słupskiego premier Donald Tusk, w ramach rekompensaty za budowę tarczy antyrakietowej w Redzikowie. W Zarządzeniu Nr 73 Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad z dnia 2 grudnia 2008 w sprawie nadania numerów drogom krajowym ten dotychczasowy fragment DW210 dołączono do DK21."

źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Droga_krajowa_nr_21

Może zorganizujemy społeczną akcję "List do Premiera Tuska" (e-mail) z zapytaniem o termi realizacji obietnicy. Odbiorcą tego listu mogą być również posłowie PO z naszego regionu. Nie jestem mocny w pisaniu takich "listów", więc jeżeli ktoś by się pofatygował napisać... to sam z chęcią wyślę takie zapytanie. Co Wy na to ??

Pozdrawiam
Przemysław Nycz
/.../ nie jestem poprawny politycznie...

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » sobota, 20 marca 2010, 11:21

Każda inicjatywa w tym kierunku jest cenna a władze mogą napewno liczyć na poparcie mieszkańców zwłaszcza zachodniej strony.
Może plakat by sie przydał w ratuszu na byłej sali gimnastycznej SP1 z napisem "Infrastruktura a nie kosmetyka głupcze" . :wink:
Będą warunki to i inwestorzy się znajdą.Może " liczmenów " dwóch postawić na moście i niech liczą samochody (głównie ciężarowe) , tonaż i właścicieli.
Może wyłonić się ciekawy obraz .
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » sobota, 20 marca 2010, 11:32

Jestem za i chetnie sie dolacze, opisujac realia komunikacyjne tej przeprawy.
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
maruda

Post autor: maruda » sobota, 20 marca 2010, 13:18

Przemysław Nycz pisze: Może zorganizujemy społeczną akcję "List do Premiera Tuska" (e-mail) z zapytaniem o termi realizacji obietnicy. Odbiorcą tego listu mogą być również posłowie PO z naszego regionu. Nie jestem mocny w pisaniu takich "listów", więc jeżeli ktoś by się pofatygował napisać... to sam z chęcią wyślę takie zapytanie. Co Wy na to ??

Pozdrawiam
Przemysław Nycz
Proponuję temat rozwinąć, na WSZYSTKICH posłów z naszego regionu. Odbiór zdecydowanie był by większy.
Zastrzegam sobie wszelkie prawa do wszelkich tresci przeze mnie publikowanych na wylacznosc.
Tępię przejawy absurdu, GRATIS!!

Awatar użytkownika
Smerf Maruda

Post autor: Smerf Maruda » sobota, 20 marca 2010, 18:20

maruda pisze:
Przemysław Nycz pisze: Może zorganizujemy społeczną akcję "List do Premiera Tuska" (e-mail) z zapytaniem o termi realizacji obietnicy. Odbiorcą tego listu mogą być również posłowie PO z naszego regionu. Nie jestem mocny w pisaniu takich "listów", więc jeżeli ktoś by się pofatygował napisać... to sam z chęcią wyślę takie zapytanie. Co Wy na to ??

Pozdrawiam
Przemysław Nycz
Proponuję temat rozwinąć, na WSZYSTKICH posłów z naszego regionu. Odbiór zdecydowanie był by większy.
I samorządowców,
ci zrobili np: w temacie rozwoju turystyki i kajakarstwa w Ustce ,
ustecki klub dalej nie ma gdzie trzymać swojego sprzętu,
Panie Przemku , coś pan zrobił w tyj sprawie jako radny???

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » wtorek, 23 marca 2010, 07:31

Może " liczmenów " dwóch postawić na moście i niech liczą samochody (głównie ciężarowe) , tonaż i właścicieli.
Może wyłonić się ciekawy obraz .
Pomiar rozpoczety :idea:
Obrazek

ODPOWIEDZ