DOKONAŁA SIĘ HISTORYCZNA CHWILA

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
Topilzin

Re: DOKONAŁA SIĘ HISTORYCZNA CHWILA

Post autor: Topilzin » niedziela, 13 lutego 2011, 22:52

Nie ma nic do rzeczy czy Banan kiedykolwiek coś zawalił.Tu nie jest o Bananie i innych owocach południowych.
Proszę nie bić piany i dłubać przy integralności osobowej szacownego forumowicza.90% społeczności i tak nie interesuje się usteckimi sprawami to bezcelowe jest powoływanie się na nich tak z jednej czy drugiej strony.Pozostańmy przy tych niejako opiniotworczych 10%.
Syrenkę można sprzedać do Irkucka bo tam ujdzie jeszcze za dzieło a tutaj już niebardzo.W Mediolanie też pewnie nici.Była szansa na naprawdę coś wielkiego a wyszło jak zwykle.Stąd wolta przy ktorej wyszły inne nieciekawe zjawiska na jaw.Nie wiem Zimny naprawdę kogo i po co bronisz.
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

AlteredState

Post autor: AlteredState » poniedziałek, 14 lutego 2011, 07:37

Zimny pisze: PACE BROTHER :wink:
To znaczy - mają dotrzymywać kroku, czy może chodzi o "koszerne" brzmienie tego słowa? :D :wink:

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » poniedziałek, 14 lutego 2011, 09:10

jak czytam takie posty przypomina mi się modlitwa z "Dnia Świra"
Ta akurat jest o zazdrości i nienawisci.

Tu chodzi o cos innego.

Kto nie kuma jego rzecz.

Pozdro
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » poniedziałek, 14 lutego 2011, 10:24

Mirek pisze:
Ta akurat jest o zazdrości i nienawisci.

Tu chodzi o cos innego.

Kto nie kuma jego rzecz.

Pozdro
Dokładnie! Jeśli chodzi o stawianie prywatnych pomników osobom bliskim, to ja postuluję, aby to był pomnik kobiety mojego życia - Edyty, która ze mną wytrzymała tyle lat.
Nie trzeba się nikogo bać. A jeśli ktoś się kogoś boi, to dlatego, że udzielił temu komuś jakiejś władzy nad sobą. (H.Hesse)

Awatar użytkownika
Ban.an

Post autor: Ban.an » poniedziałek, 14 lutego 2011, 11:21

Zimny pisze:Ban.an a tak z ciekawości spytam..nigdy nie nawaliłeś czy coś w tym względzie, nie stanąłeś na zakazie albo przeszedłeś na czerwonym jak nic nie jechało :wink:

chodzi mi o,jak to napisałem wcześniej, zebraniowych pieniaczy... lubię obserwować ludzi i ich zachowanie i gatunek krzyczący rozpoznaję na kilometr :twisted:

nawet jeśli mają racje (prawną) po co burzyć coś co już powstało ?? i nie budzi powszechnego zniesmaczenia jak nam próbuje wmówić kolega Wajper and Friend's

PACE BROTHER :wink:
Owszem, nie jestem święty. Ale jak mnie ktoś przyłapie i ma konkretne dowody mojej winy, to jestem gotów ponieść konsekwencje swoich czynów.
A co do pomnika, to mam nadzieję, że obecny się przetopi i zrobi następny według projektu.
Zimn, śledzę tą dyskusję jakiś czas, a z postów lotu wynika, że oni idą w zaparte, kiedy są dowody, że to akurat oni schrzanili - według mnie ci kolesie nie mają jaj.
Nie obraź się, ale mam wrażenie, że czytasz po łebkach - zatem powtórzę, sam uważam, że chłopaki się zapędzili i lecą chaotycznie, ale walczą o konkretną rzecz.
" (...) możliwość, by miastem rządzili wybierani szacowni członkowie społeczności, którzy obiecają, że nie będą się wywyższać ani przy każdej okazji zdradzać publicznego zaufania, natychmiast stała się tematem żartów w całym mieście"
T.Pratchett

Zimny

Post autor: Zimny » poniedziałek, 14 lutego 2011, 12:43

okej odpuszczam, słowo wyjaśnienia, nie twierdze że nie mają racji, drażni mnie tylko że cokolwiek w Ustce powstaje
jest złe.. każda inicjatywa, pomysł jak już pisałem wcześniej niezależnie dobry czy zły jest atakowany przez określoną
grupę osób. Żyję w Ustce już dość sporo i możliwe dlatego bardzo mnie drażnią spory o pierdoły, które więcej szkodzą
niż przynoszą pożytku.
jak to mówią zgoda buduje, niezgoda rujnuje :wink:

Awatar użytkownika
maruda

Post autor: maruda » poniedziałek, 14 lutego 2011, 13:21

Zimny pisze:okej odpuszczam, słowo wyjaśnienia, nie twierdze że nie mają racji, drażni mnie tylko że cokolwiek w Ustce powstaje
jest złe.. każda inicjatywa, pomysł jak już pisałem wcześniej niezależnie dobry czy zły jest atakowany przez określoną
grupę osób. Żyję w Ustce już dość sporo i możliwe dlatego bardzo mnie drażnią spory o pierdoły, które więcej szkodzą
niż przynoszą pożytku.
jak to mówią zgoda buduje, niezgoda rujnuje :wink:
Skoro mają rację to w czym problem?
Cieszyć się z każdej kupy?, z każdego niedorobienia? z każdego zaniedbania? z urzędniczej indolencji? z bezradności?
W imię nie czepiania się?
bylejakość, mierność, byle by. Fajne hasła na reklamę tej wiochy.
Zastrzegam sobie wszelkie prawa do wszelkich tresci przeze mnie publikowanych na wylacznosc.
Tępię przejawy absurdu, GRATIS!!

Awatar użytkownika
celestyn

Post autor: celestyn » poniedziałek, 14 lutego 2011, 17:11

Zimny pisze:(...) drażni mnie tylko że cokolwiek w Ustce powstaje
grupę osób. (...)
Mnie też to drażni tylko, że patrzę na przyczynę tego stanu rzeczy a nie tylko objawy i efekty.
Może nie wszystko jest źle, często jest tak, że pomysł jest bardzo dobry ale wykonanie g...niane. I być może dzieje się tak dlatego, że do takich czy innych spraw są dopuszczani i tymi sprawami zajmują się ci sami ludzie. Ludzie którzy powinni już dawno dać sobie spokój i po prostu odejść bo najwyraźniej nie potrafią niczego zrobić tak jak trzeba - porządnie i uczciwie. Problem w tym, że ci ludzie, którzy tak partolą kolejne sprawy nie tylko nie mają zamiaru odejść ale z przyklejonymi do stołków tyłkami chronią się wzajemnie, próbują na każdym kroku tuszować swoją nieudolność i nierzetelność i wmawiać wszystkim wbrew faktom, że wszystko jest OK. Nie zmienia się też za bardzo grupa krytykujących, bo określona grupa ludzi interesuje się na co dzień sprawami miasta i obserwując działania takiego ratusza, radnych czy LOTu nie potrafi wyłączyć racjonalnego myślenia albo poczucia uczciwości i przejść obojętnie obok takich idiotyzmów jak np. działanie i zachowanie LOTu w sprawie syrenki.
Nie ten jest mądrzejszy kto wyżej stoi i głośniej krzyczy
Piszę poprawnie po polsku

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » poniedziałek, 14 lutego 2011, 21:11

Z forum GP24
~Gustaw Riemer~
Grupa
Goście

Napisano dziś, 14:34 #89
Proponuję wstawić na cokół odlew dupy Laskowskiego. W razie jak nie wyjdzie, przynajmniej pan Tomasz nie zniszczy modelu. Rosa będzie zadowolony, Wajper też i sam Laskowski też. Będzie miał rodzinną pamiątkę. Darczyńcy będą mieli pamiątkę, gdzie ich miał Laskowski jak odlewał syrenkę. A i efekt marketingowy murowany.
:D

http://forum.gp24.pl/ustecka-syrenka-pr ... ntry568989" onclick="window.open(this.href);return false;
Nie trzeba się nikogo bać. A jeśli ktoś się kogoś boi, to dlatego, że udzielił temu komuś jakiejś władzy nad sobą. (H.Hesse)

Grzegorz

Post autor: Grzegorz » wtorek, 15 lutego 2011, 12:27

Sprawa syrenki powinna zostać doprowadzona do końca. Ustecka syrenka dziwnie wygląda z wąsem.
Lot nie dopilnował wszystkiego do końca, rzeźba jest źle wykonana, niezgodna z projektem.

Denerwuje mnie fakt, że przy okazji trochę za bardzo depcze się ludzi.
Pan Laskowski jak dla mnie już swoje oberwał, dalsze męczenie faceta jest trochę niesmaczne.

Nie znam go osobiście ale wkurza mnie jak łatwo jest przez internet zniszczyć człowieka.

JKUstka

Post autor: JKUstka » wtorek, 15 lutego 2011, 13:09

Grzegorz pisze:Sprawa syrenki powinna zostać doprowadzona do końca. Ustecka syrenka dziwnie wygląda z wąsem.
Lot nie dopilnował wszystkiego do końca, rzeźba jest źle wykonana, niezgodna z projektem.

Denerwuje mnie fakt, że przy okazji trochę za bardzo depcze się ludzi.
Pan Laskowski jak dla mnie już swoje oberwał, dalsze męczenie faceta jest trochę niesmaczne.

Nie znam go osobiście ale wkurza mnie jak łatwo jest przez internet zniszczyć człowieka.
Większość z nas przeszła ten etap. Pracując na rzecz wspołnoty usteckiej również otrzymujemy kopniaki.
Jednak internet pozwala i daje te mozliwości poznania jakie są inne zdania na temat naszych działań.
Nawet tych bardzo nieobiektywnych, czasami złośliwych.
Jest jeszcze drugie dno arogancja dosięgneła takie max. ,że wydaje nam się, że wszystko nam można.
Tyberiusz " władza demoralizuje".
Nie ma, co sie obrażać a weryfikować działania do norm ogólnych.

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » wtorek, 15 lutego 2011, 14:27

Obejrzałem reportaż w TVN 24 na temat syrenki.
Pan Kowalczyk w sposób bardzo grzeczny objasnił gdzie popełniono błędy.
Mysle ze to bedzie darmowa reklama dla Ustki.
Poza problemem ,,syrenim"

Pozdro
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » wtorek, 15 lutego 2011, 14:53

Odpowiedział p.Laskowski.
Drobne błędy powiedział -ale sa otwarci na sugestie autora.
W ramach rozsądku oczywista-rzekł.

Pozdro

Pykens

Post autor: Pykens » wtorek, 15 lutego 2011, 15:43

Właśnie w TVN24 leci materiał na ten temat wypowiada się Żona P.Rosy

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » wtorek, 15 lutego 2011, 17:19

Dajcie jakąś wrzutę z TVN24 bo nie miałem czasu luknąć.Plis.
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Awatar użytkownika
Wajper

Post autor: Wajper » wtorek, 15 lutego 2011, 17:50

Mirek pisze:Odpowiedział p.Laskowski.
To, co ten człowiek robi i mówi jest po prostu... obrzydliwe.
"Muzyka to przyjemność, jakiej dusza ludzka doświadcza przez liczenie, nie zdając sobie sprawy, że ma do czynienia z liczeniem."
Gottfried Wilhelm Leibniz

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » wtorek, 15 lutego 2011, 18:02

Topilzin pisze:Dajcie jakąś wrzutę z TVN24 bo nie miałem czasu luknąć.Plis.
Oglądaj dzisiaj TVN Fakty o 19.00 - tam też coś chyba będzie, choć wypowiedzi poszczególnych osób mogą być nieco okrojone.
Mirek pisze:Odpowiedział p.Laskowski.

Pozdro
Tragikomediant.

Grzegorz

Post autor: Grzegorz » wtorek, 15 lutego 2011, 18:08

Dobrze, że jest kanał TVN24, bo inaczej co niektórzy by nie wiedzieli o co chodzi.

Awatar użytkownika
iXik

Post autor: iXik » wtorek, 15 lutego 2011, 18:16

ja do tej pory nie wiem

czy ktoś mógłby napisać OBIEKTYWNĄ notatkę co tak naprawdę się stało, kto kogo, o co, za co, po co?
niektórzy nie powinni na to odpowiedzieć, szczególnie ci co piszą w tym temacie najwięcej
?Nie ma granic tego, co można osiągnąć, jeśli się nie dba komu zostanie przypisana zasługa?
Ronald Reagan

Obrazek nie piszę poprawnie po polsku

Awatar użytkownika
celestyn

Post autor: celestyn » wtorek, 15 lutego 2011, 21:30

iXik pisze:ja do tej pory nie wiem

czy ktoś mógłby napisać OBIEKTYWNĄ notatkę co tak naprawdę się stało, kto kogo, o co, za co, po co?
niektórzy nie powinni na to odpowiedzieć, szczególnie ci co piszą w tym temacie najwięcej
Przeczytaj cały wątek od początku, a pewnie doznasz olśnienia.
Nie ten jest mądrzejszy kto wyżej stoi i głośniej krzyczy
Piszę poprawnie po polsku

ODPOWIEDZ