Dyżury Aptek w Ustce

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
MEDYK
Kontakt:

Dyżury Aptek w Ustce

Post autor: MEDYK » środa, 27 stycznia 2010, 18:21

Pragnę korzystając z forum poinformować , iż od bieżącego miesiąca wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców Ustki ,którzy chcąc zrobić "zakupy" w aptece nie zawsze wiedzieli do której w danym dniu należy sie udać, na naszej stronie http://www.mag-med.eu" onclick="window.open(this.href);return false; umieściliśmy grafik aptek dyżurujących w danym miesiącu .W zakładce porady umieściliśmy wykaz dyżurujących aptek ,abyście Państwo bez wychodzenia z domu i bez zbędnego szukania mogli się udać do właściwej apteki.

pozdrawiam
Sławomir Kustusz

Awatar użytkownika
dumb
Kontakt:

Re: Dyżury Aptek w Ustce

Post autor: dumb » środa, 27 stycznia 2010, 20:05

słuszna koncepcja, przydałoby się na stronie miejskiej
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » czwartek, 28 stycznia 2010, 10:40

słuszna koncepcja, przydałoby się na stronie miejskiej

Popieram.
Zarówno dla Nas jak i stonki.....

Pozdro
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."

Awatar użytkownika
celestyn

Post autor: celestyn » piątek, 29 stycznia 2010, 15:05

Dla mnie to jest prawdziwie zdrowe podejście, można ułatwić życie ludziom a jednocześnie zareklamować czy przybliżyć im swoją firmę kierując ich na swoją firmową stronę. :)
Nie ten jest mądrzejszy kto wyżej stoi i głośniej krzyczy
Piszę poprawnie po polsku

Awatar użytkownika
falcorman
Kontakt:

Post autor: falcorman » piątek, 29 stycznia 2010, 17:56

I super :!: 8)

W gazecie zawsze jest, w GP :lol:
BE THE CHANGE YOU WANT TO SEE IN THE WORLD !
Obrazek Nie zawsze piszę poprawnie po polsku.
To co się skończyło, nigdy się nie zaczęło a to co się zacznie - nigdy się nie skończy.

Awatar użytkownika
MEDYK
Kontakt:

Post autor: MEDYK » niedziela, 31 stycznia 2010, 22:12

celestyn pisze:Dla mnie to jest prawdziwie zdrowe podejście, można ułatwić życie ludziom a jednocześnie zareklamować czy przybliżyć im swoją firmę kierując ich na swoją firmową stronę. :)
celestyn jeśli powiało krypciochą przepraszam ale nie to tak naprawdę było celem. Jak wiesz mieszkam naprzeciw apteki i tuż obok parkuję auto.Często ludzie pytali czy nie wiem która apteka ma dyżur nie zawsze mogli dojrzeć kartkę z dyżurami, a również w celu dokonania zakupów musieli biec do najbliższej apteki aby zlokalizować dyżurną.Mam nadzieję że choć trochę ułatwi to życie..i to jest głównym naszym celem

pozdrawiam
Sławomir Kustusz

Awatar użytkownika
celestyn

Post autor: celestyn » poniedziałek, 1 lutego 2010, 14:09

MEDYK pisze:
celestyn pisze:Dla mnie to jest prawdziwie zdrowe podejście, można ułatwić życie ludziom a jednocześnie zareklamować czy przybliżyć im swoją firmę kierując ich na swoją firmową stronę. :)
celestyn jeśli powiało krypciochą przepraszam ale nie to tak naprawdę było celem. Jak wiesz mieszkam naprzeciw apteki i tuż obok parkuję auto.Często pytali czy nie wiem która apteka ma dyżur nie zawsze mogli dojrzeć kartkę z dyżurami, a również w celu dokonania zakupów musieli biec do najbliższej apteki aby zlokalizować dyżurną.Mam nadzieję że choć trochę ułatwi to życie..i to jest głównym naszym celem

pozdrawiam
Sławomir Kustusz
Bez względu na to czy zaleciało "krypciochą" czy nie i czy to było świadome czy nie, to nadal uważam to za świetny pomysł. Jeśli jakaś firma naprawdę stara się ułatwić ludziom życie, choćby w taki sposób jak wyżej, to nie widzę w tym absolutnie niczego złego jeśli przy okazji przybliży samą siebie. W związku z tym uważam, że nie ma za co przepraszać. Gdyby inne firmy miały takie podejście to wszystkim byłoby łatwiej. Pozdrawiam
Nie ten jest mądrzejszy kto wyżej stoi i głośniej krzyczy
Piszę poprawnie po polsku

Awatar użytkownika
falcorman
Kontakt:

Post autor: falcorman » poniedziałek, 1 lutego 2010, 14:31

Chcecie, to macie:

http://oia.koszalin.pl/Ustka_oia_go,dut ... Ustka.html" onclick="window.open(this.href);return false;
BE THE CHANGE YOU WANT TO SEE IN THE WORLD !
Obrazek Nie zawsze piszę poprawnie po polsku.
To co się skończyło, nigdy się nie zaczęło a to co się zacznie - nigdy się nie skończy.

ODPOWIEDZ