Spółki miejskie w Ustce.

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Re: Społki miejskie w Ustce.

Post autor: elveez » niedziela, 29 maja 2011, 11:09

Obrazek

Ktos kulturalny umiescil w worku jeszcze flaszke po arizonie i 3 puszki po pokerze. Szacun :mrgreen:
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Re: Spółki miejskie w Ustce.

Post autor: elveez » środa, 1 czerwca 2011, 10:15

Cud :shock:
Przedwczoraj worek zniknal - podejrzewam ze po osobistej interwencji Burmistrza w tej sprawie. (radny Bednarczyk forum podobno nie czyta)
Tak czy siak w imieniu mieszkancow ul Sprzymierzencow (takze radnego Bednarczyka) wielkie dzieki !

Kiedy na magierowie pojawia sie ponownie kosze ? Brakuje ich od jakiegos miesiaca.
- skrzyzowanie:
Krokusowa - Liliowa
Krokusowa - Azaliowa
Krokusowa - Kwiatowa
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
maruda

Re: Pomylka komunikacyjna

Post autor: maruda » środa, 8 czerwca 2011, 11:13

Ja mam wrażenie że zniknęły w całej pipidówie.
Na dąbrowszczaków nie ma, na Grunwaldzkiej nie ma, na Kopernika nie ma, na Jagielońskiej nie ma, na Wróblewskiego nie ma,
Ja się pytam, gdzie mam wyrzucać psie kupy skoro nie ma koszy nawet na zwykłe śmieci, że o koszach na psie kupy nie wspomnę( na całe osiedle Dąbrowszczaków jest jeden i do tego uszkodzony bez wieka pojemnik na psie kupy)
Nosz do jasnej cholery, może pod ratusz mam zanosić? (to da się zrobić!)
Zastrzegam sobie wszelkie prawa do wszelkich tresci przeze mnie publikowanych na wylacznosc.
Tępię przejawy absurdu, GRATIS!!

Tauron

Post autor: Tauron » środa, 8 czerwca 2011, 22:01

a czy osiedle Dąbrowszczaków to nie teren Korabia :?: to chyba do spółdzielni powinieneś uderzać z pretensjami :)

Awatar użytkownika
maruda

Post autor: maruda » środa, 8 czerwca 2011, 22:59

Oj Tauron Tauron Tauron.
Do korabia "należą" bloki 20/22/24/3/5/7 i chyba 2.
Reszta to byłe WAM, obecnie wspólnoty.
Zresztą, jakie to może mieć znaczenie? Problem znikomej ilości koszy dotyczy CAŁEGO "miasta".
Zastrzegam sobie wszelkie prawa do wszelkich tresci przeze mnie publikowanych na wylacznosc.

Tauron

Post autor: Tauron » czwartek, 9 czerwca 2011, 09:49

Oj Maruda Maruda Maruda
Te bloki 20,22 i 24 to chyba Grunwaldzka anie Dąbrowszczaków. A skoro sam piszesz, że na os. Dąbrowszczaków króluje spółdzielnia i wspólnoty to czemu do miasta pretensje wnosisz co do braku koszy?

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » czwartek, 9 czerwca 2011, 09:58

Faktem jest to ze koszow jest za malo stad przepelnienie juz istniejacych, stad syf na ulicy, Na magierowie narazie stykaja te betonowe w miescie powinny byc w 100 kryte zeby mewy nie pomagaly syfic.

Kiedy to zrozumieja oglaszajacy przetargi na kosze i przede wszystkim nasza wladza?
Obrazek

Awatar użytkownika
maruda

Post autor: maruda » czwartek, 9 czerwca 2011, 14:50

Tauron
Oczywiście wiesz że osiedle Dąbrowszczaków to coś innego niż ulica Dąbrowszczaków. Rozróżniasz to?
Skoro więc piszesz o osiedlu, to trzymaj się tego terenu.

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » piątek, 24 czerwca 2011, 09:06

Obrazek

Dobrze ze straganiarze przyniesli karton, bo bylo by zle przy takim wietrze jaki byl.

Ustka syfem stoi. A prezes jak nic tak nic. Kraj 3 swiata....
Obrazek

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » niedziela, 26 czerwca 2011, 21:39

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Letnia stolica Polski ;)
W ty roku wystawiono smietniki z napisami ( tu na zdj widac pyte) Wystarczy IQ na poziomie rosliny zeby zauwazyc ze te kosze na starowce sie nie sprawdzaja.
Obrazek

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » sobota, 6 sierpnia 2011, 21:54

Obrazek

10 Worow z roku na rok zero postepu..
Obrazek

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » wtorek, 3 stycznia 2012, 11:10

Czy ZGK zapomnialo o koszach postawionych za ul Koscielniaka (przejscie przez tory) Kosze stoja pelne a ludzie rzucaja juz obok, wiatr skutecznie roznosi po okolicy.

Pobudka helouuu

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » poniedziałek, 23 stycznia 2012, 14:25

Na magiwerowie - smietnik unikat. A tu po 3 w jednm miejscu :roll: dla kogo ??
bez tytułu.JPG
bez tytułu.JPG (73.11 KiB) Przejrzano 1547 razy
Obrazek

Awatar użytkownika
Charles Garnier

Post autor: Charles Garnier » poniedziałek, 23 stycznia 2012, 19:57

Tak jest w wielu miejscach. Łatwiej pseudopracownikom ZGK obsługiwać śmietniki.

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » piątek, 25 maja 2012, 19:02

Niezła prasa (600 bar) i niezła przestrzeń ładunkowa. Podobno to auto zastępcze, więc czasowo, do Puław odesłano nasz ekwipunek.
Załączniki
DSC_7195.jpg
DSC_7194.jpg
Obrazek

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » wtorek, 2 lipca 2013, 21:34

1 lipca ZGK miał dostarczyć wg umowy kontenery dla wspolnoty mieszkaniowej. Konczy się 2 dzień miesiąca i nic. Ile jest takich akcji przy okazji bałaganu ???
Ludzie z Magierowa odmowili wypelnienia oswiadczen i zapowiedzieli ze nie beda segregowac ani wody oszczedzac. Działki - obszar niezamieszkany - wiec nie generuja odpadów. W mieszkaniu na Koscielniaka kisi sie czasem do 8 osob (wczasmajstry z WinRARa) ktore generuja 2 razy tyle odpadow. Wlasciciel mieszkania zwozi z dzialki dodatkowe 3-4 osobo/ilosci a placi o 1/3 mniej bo dzilka nie generuje zuzycia wody --> smieci. Do reszty doplacaja nieswiadomi podatnicy !!!
I ten kompostownik ktorego nie trzeba zglaszac. Zbieraja sie osoby chetne do pozwu zbiorowego za narzucenie monopolu.
Obrazek

Adi

Post autor: Adi » środa, 3 lipca 2013, 13:18

D O C H O D Y O G Ó Ł E M .
Załącznik Nr 1
Na 2013 rok ustala się dochody ogółem budżetu miasta w wysokości 64 003 620 zł ?
zwiększenie do przewidywanego wykonania za 2012 r. o 23,7 %, które dzieli się na:
1/ D o c h o d y b i e ż ą c e 46 731 863 zł tj. 73,0 % dochodów ogółem.
DZIAŁ 400 PLAN TENDENCJA
Wytwarzanie i zaopatrzenie w energię elektryczną,
gaz i wodę 650 000 zł +90,6%
Kwotę tę planuje się uzyskać z podziału zysku za 2011 r w spółkach:
- EMPEC Ustka 150 000 zł -2,6 %
- WODOCIAGI Ustka 500 000 zł + 167,4 %
z lektury budżetu w bipie wynika, że burmistrz , przy akceptacji radnych obciążył ustczan dodatkowym ukrytym podatkiem w opłatach za wodę, bo podejrzanie wysoki zysk spółki "wodociągi" zostaje później wyprowadzony z powrotem do budżetu miasta. Wychodzi jakieś 30 złotych rocznie na łebka wliczając oseski i starców. Nie wiem czy to zgodne z prawem, bo ustawa o zaopatrzeniu w wodę mówi coś o uzasadnionych kosztach i zyskach. Prawnik urzędu napisze, że wszystko jest ok, ale co ma napisać jak to urząd mu płaci :?
rozumiemy się? Będziemy się rozumieć, będzie dobrze... nie będziemy się rozumieć... rozumiemy się?

kaczorek

Post autor: kaczorek » środa, 3 lipca 2013, 15:20

A dlaczego Adi nie napiszesz,że Urząd wydał olbrzymie miliony na oczyszczalnię wody .Chyba jest oczywiste , że Wodociągi muszą tą kasę teraz oddać burmistrzowi .

Adi

Post autor: Adi » czwartek, 4 lipca 2013, 11:15

Jeżeli już angażujesz się jako rzecznik burmistrza, to podaj jaka to była kwota i jaki jest harmonogram spłat na poszczególne lata. Wszelkie dotacje i ich zwroty powinny być poparte dokumentami.
rozumiemy się? Będziemy się rozumieć, będzie dobrze... nie będziemy się rozumieć... rozumiemy się?

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » czwartek, 4 lipca 2013, 12:22

Dziś na Sprzymierzeńców pierwsze worki ze śmieciami pozostawione pod drzewami. Brawo, chyba też wyniosę swoje, bo 4 dzień na śmietniki nie będę czekał.
Obrazek

ODPOWIEDZ