Powiatowa Wczasowa

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
Topilzin

Re: Powiatowa Wczasowa

Post autor: Topilzin » niedziela, 28 października 2012, 13:43

żwir , łopata , taczka , grabie i walec czynią cuda.Najważniejszy do tego jest prawdziwy gospodarz z głową na karku a tego nie ma.Nic nie pomoże wyższe wykształcenie gdy brak podstawowego. :roll:
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » niedziela, 28 października 2012, 13:51

Mirek pisze:Nie dyskutuje ze świrami ekologicznymi-patrz wydma szara.
To kto ma z nimi dyskutować?Ktoś musi bo się za nadto rozwiną.Chyba że masz pozwolenie na broń. 8) :lol:
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Awatar użytkownika
celestyn

Post autor: celestyn » niedziela, 28 października 2012, 20:07

Topilzin pisze:(...)Nie może być tak że biedna matka z dzieckiem , opisana przez Mirka walczy z drogą.Robi to ta dzielna kobieta Celestyn nie dla siebie a dla małych dzieci bo na inną atrakcje jak plaże pewnie ją nie stać.Więcej respektu więc.W ciebie też matka włożyła wiele wysiłku tylko nie pamiętasz.
Wystarczy, że ta bohaterska matka wzięłaby do pomocy ze sobą męża/partnera, koleżankę, matkę, babcię albo kogokolwiek innego , albo zwyczajnie wybrała drogę może dłuższą ale odpowiednią dla wózków i... szybko stałaby się mądrą kobietą od której droga nie wymaga wysiłku ponad siły i bohaterstwa. Tak więc nie wyjeżdżaj mi Topilzin z brakiem pamięci bo chodzi tu o brak czegoś zupełnie innego i akurat nie u mnie. :)
Nie ten jest mądrzejszy kto wyżej stoi i głośniej krzyczy
Piszę poprawnie po polsku

liberator

Post autor: liberator » niedziela, 28 października 2012, 20:11

Dzisiaj jechałem tą piękną ulicą-nie dosyć że dziura na dziurze to jeszcze ktoś zrobił sobie bazę autobusową. :!:
Ostatnio zmieniony niedziela, 28 października 2012, 20:17 przez liberator, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » niedziela, 28 października 2012, 20:16

Wystarczy, że ta bohaterska matka wzięłaby do pomocy ze sobą męża/partnera, koleżankę, matkę, babcię albo kogokolwiek innego , albo zwyczajnie wybrała drogę może dłuższą ale odpowiednią dla wózków i... szybko stałaby się mądrą kobietą od której droga nie wymaga wysiłku ponad siły i bohaterstwa. Tak więc nie wyjeżdżaj mi Topilzin z brakiem pamięci bo chodzi tu o brak czegoś zupełnie innego i akurat nie u mnie.
Tępa matka mogłaby też wziąć jeepa z napędem na 4 koła.Nie pomyślała ale takie są kobiety przecież i za to je kochamy.Nie rżnij jarząbka Celestyn.
Ostatnio zmieniony niedziela, 28 października 2012, 20:22 przez Topilzin, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
celestyn

Post autor: celestyn » niedziela, 28 października 2012, 20:21

Topilzin pisze: Głupia matka mogłaby też wziąć jeepa z napędem na 4 koła.Nie świruj Celestyn.
Jeepa z napędem na 4 koła mają bardzo nieliczni, jakąkolwiek osobę którą można poprosić o pomoc w praktyce prawie każdy więc to ty Topek nie świruj i nie zawracaj Wisły kijem.

Awatar użytkownika
Platichthys_flesus

Post autor: Platichthys_flesus » niedziela, 28 października 2012, 20:29

oj Celestyn, Celestyn, Ty to uwielbiasz być specjalistą w tematach dla siebie odległych :D
zaczniesz sa pchać wózek, to zobaczysz, że można nieraz się jak śliwka w kompot. Wczoraj droga była równa, dziś rozjechały ją traktory.
Gdyby tak mierzyć siły na zamiary, to możnaby z domu nie wychodzić. Albo chodzić z dzieckiem po Marynarki Polskiej, żeby się truło spalinami.
http://www.pustamiska.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Nic trudnego zrobić coś dobrego
Konsument głosuje portfelem

Awatar użytkownika
celestyn

Post autor: celestyn » niedziela, 28 października 2012, 20:49

Platichthys_flesus pisze:oj Celestyn, Celestyn, Ty to uwielbiasz być specjalistą w tematach dla siebie odległych :D
zaczniesz sa pchać wózek, to zobaczysz, że można nieraz się jak śliwka w kompot. Wczoraj droga była równa, dziś rozjechały ją traktory.
Gdyby tak mierzyć siły na zamiary, to możnaby z domu nie wychodzić. Albo chodzić z dzieckiem po Marynarki Polskiej, żeby się truło spalinami.
Oj Flądra Flądra, zastanawiałem się jak szybko wtrącisz swoje 3 grosze w imię "solidarności kobiecych hormonów" jak to już nieraz czyniłaś :mrgreen: Tego czy temat mi odległy czy nie wiedzieć nie możesz bo i skąd, zresztą... "nie trzeba być koniem by wiedzieć, że łatwiej ciągnąć wóz po twardej drodze niż po piachu" rozum wystarczy :)

Awatar użytkownika
Platichthys_flesus

Post autor: Platichthys_flesus » niedziela, 28 października 2012, 20:52

no własnie po Twojej wypowiedzi widać, że ja wiem o czym pisze, a Ty najwyżej się domyślasz :D
http://www.pustamiska.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Nic trudnego zrobić coś dobrego
Konsument głosuje portfelem

Awatar użytkownika
celestyn

Post autor: celestyn » niedziela, 28 października 2012, 21:01

Platichthys_flesus pisze:no własnie po Twojej wypowiedzi widać, że ja wiem o czym pisze, a Ty najwyżej się domyślasz (co już nie raz miało miejsce) :D
Wbrew Twoim przypuszczeniom nie domyślam się, ale... miej sobie ostatnie słowo jak lubisz. Niech będzie na Twoje skoro to nakarmi Twoje ego, bo nie zamierzam dłużej zbaczać z tematu. :) Faktem jest to, że do betonowania ścieżek w lesie trzeba podchodzić nadzwyczaj ostrożnie zwłaszcza jeśli powodem jest czyjeś wygodnictwo, bo beton wylać łatwo w jednej chwili a drzewa rosną latami albo raczej całymi pokoleniami.

liberator

Post autor: liberator » niedziela, 28 października 2012, 21:08

"Wy tu gadu gadu a herbatka stygnie"-Na temat koledzy ,na temat :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » niedziela, 28 października 2012, 21:19

Nie ma to jak przyzwoita pyskówka. :lol:

Jedną atrakcję ta Wczasowa ma niewątpliwie.Po deszczu a pada często robią się wielkie kałuże.Piękna sprawa rozpędzić się autem i zrobić stonce prysznic. :evil: :lol: 8)

Awatar użytkownika
celestyn

Post autor: celestyn » niedziela, 28 października 2012, 21:26

Topilzin pisze:Nie ma to jak przyzwoita pyskówka. :lol:

Jedną atrakcję ta Wczasowa ma niewątpliwie.Po deszczu a pada często robią się wielkie kałuże.Piękna sprawa rozpędzić się autem i zrobić stonce prysznic. :evil: :lol: 8)
A ja głupi zawsze grzecznie zwalniałem 8)

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » niedziela, 28 października 2012, 21:33

Jest kilka wersji rozjeżdżania kałuż.
Najłatwiejsza ale bez emocji to bez ludzi na chodniku.
Druga to opryskanie wszystkich bez wyjątku.
Trzecia to tak dobrać prędkość aby oblać konkretnych , wybranych ludzi.
Najlepsza to wyczekać i oblać kilku stojących przed swoim zaparkowanym audi łysych schabów.

Łysych schabów ze Słupska ma się rozumieć.Miszczów :lol: kierownicy.

liberator

Post autor: liberator » sobota, 10 listopada 2012, 00:09

Topilzin pisze:Jest kilka wersji rozjeżdżania kałuż.
Najłatwiejsza ale bez emocji to bez ludzi na chodniku.
Druga to opryskanie wszystkich bez wyjątku.
Trzecia to tak dobrać prędkość aby oblać konkretnych , wybranych ludzi.
Najlepsza to wyczekać i oblać kilku stojących przed swoim zaparkowanym audi łysych schabów.

Łysych schabów ze Słupska ma się rozumieć.Miszczów :lol: kierownicy.
Popieram :D

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » sobota, 17 listopada 2012, 16:17

http://noclegiustka.frix.pl/post/873033 ... iem-kostki" onclick="window.open(this.href);return false;
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
midnitebiker

Post autor: midnitebiker » sobota, 17 listopada 2012, 21:55

Po chwili zastanowienia dochodzę do wniosku, że drzewom się należało.
To są krewni tych drzew przydrożnych, które atakują kulturalnych, spokojnie jeżdżących kierowców powodując niejednokrotnie wypadki śmiertelne.

Szczególnie budująco i rozwojowo wyglądają na zdjęciu krawężniki. To nic, że zgodnie z rozporządzeniem ministra transportu i gospodarki wodnej wysokość progów i uskoków na ścieżce rowerowej nie powinna przekraczać 1 centymetra. Czujności w lesie nigdy za wiele :|
Każdy się boi pedałów i tego, że sam może zostać pedałem. Na dłuższą metę jest to męczące
? może wszyscy powinniśmy zostać pedałami i odetchnąć?

Ch. Bukowski

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » sobota, 17 listopada 2012, 22:19

Hasło: samosiejka a rozwoj.... drzewa w lesie nigdy nei zabraknie.
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
celestyn

Post autor: celestyn » sobota, 17 listopada 2012, 23:27

elveez pisze:.... drzewa w lesie nigdy nei zabraknie.
A pewnie, po co komu drzewa? W takim Orzechowie jakiś czas temu leśnicy wycięli np. dęby, których tak naprawdę w ogóle nie opłacało się wycinać, bo miały wartość co najwyżej opałówki. A mogły sobie dalej rosnąć spełniając choćby funkcję ostoi zwierzyny leśnej. Ci, którzy chodzą na wycieczki lub spacery w tamtą stronę na pewno zauważyli ile się tam powycinało. Żeby nie to, że brzegiem morza zarządza Urząd Morski to pewnie leśnicy powycinaliby do samej plaży i zrobili nam ruchome wydmy jak w SPN-ie.

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » niedziela, 18 listopada 2012, 08:49

Celestyn wszystko można robić ale z rosądkiem.

Postęp prac:

http://noclegiustka.frix.pl/post/873033 ... iem-kostki" onclick="window.open(this.href);return false;
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."

ODPOWIEDZ