Złodziejski sezon 2010 rozpoczety

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
MEDYK
Kontakt:

Złodziejski sezon 2010 rozpoczety

Post autor: MEDYK » wtorek, 29 czerwca 2010, 22:34

Wakacje są okresem kiedy wzmaga się złodziejski proceder.Nie możemy się czuć bezpieczni nawet gdy nasze mienie stoi na naszych oczach o czym miałem się okazję przekonać na własnej skórze.
W poniedziałek około 23 zawiozłem pacjenta z astmą do przychodni na Kopernika w Ustce.Razem z żoną wysiedliśmy z karetki
żeby zaprowadzić pacjenta do lekarza a karetkę pozostawiliśmy pod samymi szklanymi drzwiami przychodni..Niestety kiedy wróciliśmy do auta stwierdziliśmy , ze torebki , którą żona pozostawiła na podłodze nie było.wraz z torebką zaginęły żonie dokumenty , telefon sony ericsson yari czarny , i inne bardzo ważne rzeczy.
Nauczony bardzo złym doświadczeniem przestrzegam wszystkich....MIEJCIE SIE NA BACZNOŚCI !!ZŁODZIEJE NIE ŚPIĄ!!!

Awatar użytkownika
Topilzin

Re: Złodziejski sezon 2010 rozpoczety

Post autor: Topilzin » wtorek, 29 czerwca 2010, 23:13

ta karetka to cabrio ? czy szybę zbili?
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Awatar użytkownika
MEDYK
Kontakt:

Post autor: MEDYK » wtorek, 29 czerwca 2010, 23:20

toplizin byliśmy z pacjentem wiec szybko wyszliśmy z karety pewnie jej nie zamykając bo stała pod samym wejsciem a my praktycznie sadziliśmy ze ją widzimy....nie było nas moze minutkę.....okazało sie jednak inaczej....ale dla nas zdrowie pacjenta to najwyższa wartość a dla złodziei nie ma świętości...

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » środa, 30 czerwca 2010, 08:09

Okazja czyni zlodzieja.... Stare polskie porzekadlo, wciaz aktualne. Zablokuj imei..chociaz tyle dobrego.
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

JKUstka

Post autor: JKUstka » środa, 30 czerwca 2010, 09:08

MEDYK pisze:toplizin byliśmy z pacjentem wiec szybko wyszliśmy z karety pewnie jej nie zamykając bo stała pod samym wejsciem a my praktycznie sadziliśmy ze ją widzimy....nie było nas moze minutkę.....okazało sie jednak inaczej....ale dla nas zdrowie pacjenta to najwyższa wartość a dla złodziei nie ma świętości...
@Medyk znaczy, że doliniarze równiez zawinęli do Ustki. Trzeba ostrzegać ludzi, bo złodziej szuka łatwego łupu. Skrupółów nie ma. Ludziska zafrasowani zapominaja o zagrożeniach ztej strony. Poszukaj dokumentów w pobliskich śmietnikach. Duży kłopot z odnawianie dokumentów. Współczuję.

Awatar użytkownika
MEDYK
Kontakt:

Post autor: MEDYK » środa, 30 czerwca 2010, 10:46

JKUSTKA juz szukałem nawet od razu po zgłoszeniu przeszukaliśmy okoliczne śmietniki w nadziei ze znajdziemy cokolwiek chociaż sama torbę ale nic...niestety ten fach spada na psy jak powiedział mi po tym zdarzeniu jeden lekarz .prawdziwi doliniarze mieli kodeks honorowy i świętości a ci złodzieje nic...karetę okradli...nie chodzi mi o sugerowanie ze to moja karetka tylko o sam symbol...

JKUSTKA najbardziej się wkurzam nie o sam fakt ale o to ze taki złodziej nie myśli jak się czuje później ofiara kradzieży....niby tylko torebka a Ania strasznie to przeżyła...
Tak jak piszesz wyrabianie dokumentów ,walka z Polską biurokracją , która wrecz jakby ganiła człowieka za to ze go okradli może przytłoczyć

Niestety wakacje to okres kiedy wielu ludzi może stać się łatwym łupem złodzieja Dlatego przestrzegam ponownie..UWAZACIE NA WAKACJACH !!ZŁODZIEJE NIE ŚPIĄ!!!!

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » środa, 30 czerwca 2010, 11:44

Z moich informacji wynika ze roznej masci typki zamieszkuja na dzialkach. Odkad zrobilo sie cieplej na Kwiatowym zaczynaja ginac rozne rzeczy. Mi ktos wywalil kwiaty i zabral doniczki. Chyba myslal ze sa warte fortune skoro maja 50 cm wysokosci i imituja greckie :lol:
Warto by zwrocic uwage na okolice "niedoswietlone" po zmroku.

Wklej no fote tego telefonu moze uda sie go wychwycic w obiegu wtornym.
Ustczanin wychodząc ze słupskiego szpitala ukradł wózek inwalidzki
Marcin Barnowski, marcin.barnowski@mediaregionalne.pl

Policja wytropiła wózek inwalidzki, który 17 czerwca zaginął w szpitalu przy ul. Obrońców Wybrzeża w Słupsku. Za kradzież sprzętu rehabilitacyjnego odpowie 23-letni mieszkaniec Ustki.
http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/articl ... /571217799" onclick="window.open(this.href);return false;

na wozku wrocil do ustki ? :lol: :lol:
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
MEDYK
Kontakt:

Post autor: MEDYK » środa, 30 czerwca 2010, 15:45

już załaczam zdjęcie telefonu.
Załączniki
yari.jpg
co prawda zdjęcie jest z allegro ale taki telefon skradziono z torebką mojej zony ANI
yari.jpg (19 KiB) Przejrzano 907 razy

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » środa, 30 czerwca 2010, 16:20

Całkiem możliwe że jakiś gość wychodził wtedy z przychodni.Zajrzał przez szybę i zaryzykował.
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Awatar użytkownika
MEDYK
Kontakt:

Post autor: MEDYK » czwartek, 8 lipca 2010, 09:35

no i dokumenty żony sie znalazły!!!!!!Złodziej zakopał je w doniczce przed piekarnią Pana Brzóski...Drogi złodzieju czemu nie zakopałeś tam jeszcze chociaż złotówki z porfela może by sie rozmnożyły...... :roll:

JKUstka

Post autor: JKUstka » czwartek, 8 lipca 2010, 10:11

Widzę, ze odzyskałes dokumenty, ale i poczucie humoru. :D
Może i lepiej, że nie zasadził złotówki. Musiałbyś dzielic plony z właścicielem donicy.
:lol: :lol:

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » czwartek, 8 lipca 2010, 10:57

O ile sie nie myle wszystko co znalezione w ziemi nalezy do skarbu panstwa. ;)
Tyle dobrego...ze dokumenty sa. moze i komora sie znajdzie.
Obrazek

Awatar użytkownika
zfieszak
Kontakt:

Post autor: zfieszak » czwartek, 8 lipca 2010, 12:55

Szczęście z tymi dokumentami :)
Ja w ubiegłym roku miałam takie szczęście w nieszczęściu - po tym jak mnie okradziono, a "przemiła" starsza para znalazła dokumenty, żądali pieniędzy za oddanie mi ich :roll:
"You forgot Poland!"

Awatar użytkownika
MEDYK
Kontakt:

Post autor: MEDYK » czwartek, 8 lipca 2010, 12:56

Jak Ania poszła odebrać to co złodziej pozostawił okazało się , że złodziej zostawił tylko dowód osobisty i książeczkę ubezpieczeniowa dokładnie pod doniczką przy wejsciu do muzeum chleba....chyba chciał wejsc na dowód żony ale nie skojarzył , że w nocy muzeum zamknięte... :shock: .
JKUSTKA akurat co do własciciela donicy mam wielki szacunek wiec mógłbym sie podzielić tak 80 do 20 :wink:
Jak słusznie elveez zauważyłeś co znalezione w ziemi należy do państwa wiec jako już bezużyteczne oddaliśmy w urzędzie

Awatar użytkownika
zfieszak
Kontakt:

Post autor: zfieszak » czwartek, 8 lipca 2010, 12:59

Komórkę może policja znajdzie kiedyś "przy okazji" legitymowania, numer IMEI sprawdzając, warto mieć nadzieję :)
"You forgot Poland!"

Awatar użytkownika
ewa_winiary

Post autor: ewa_winiary » czwartek, 8 lipca 2010, 14:00

Sławek, wpadnę z browarami do was pod 7-mkę. Humor wam się poprawi troszkę może. Pozdr, Ewka

Awatar użytkownika
MEDYK
Kontakt:

Post autor: MEDYK » czwartek, 8 lipca 2010, 14:35

A to to jest ta tajemnicza ewa winiary :wink: :? hm....ciekawa propozycja

Awatar użytkownika
ewa_winiary

Post autor: ewa_winiary » czwartek, 8 lipca 2010, 22:07

No widzisz? Rozszyfrowałeś mnie :D Może tak powiem : ujawniłam się :P

ODPOWIEDZ