Ekwilibrystyka słowna usteckich forumowiczów

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
onyx
Kontakt:

Re: Ekwilibrystyka słowna usteckich forumowiczów

Post autor: onyx » wtorek, 22 lutego 2011, 23:30

"Często prowadzę z sobą długie rozmowy i jestem przy tym tak mądry, że czasami nie rozumiem ani jednego słowa z tego, co mówię." Oskar Wilde

:roll: :roll: :roll:
Nie trzeba się nikogo bać. A jeśli ktoś się kogoś boi, to dlatego, że udzielił temu komuś jakiejś władzy nad sobą. (H.Hesse)
http://www.youtube.com/user/OuttaBathroom" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
celestyn

Post autor: celestyn » środa, 23 lutego 2011, 08:14

onyx pisze:"Często prowadzę z sobą długie rozmowy i jestem przy tym tak mądry, że czasami nie rozumiem ani jednego słowa z tego, co mówię." Oskar Wilde

:roll: :roll: :roll:
Sugerując się tematem wątku, to O.W. też jest naszym forumowiczem? 8)
Nie ten jest mądrzejszy kto wyżej stoi i głośniej krzyczy
Piszę poprawnie po polsku

Awatar użytkownika
onyx
Kontakt:

Post autor: onyx » środa, 23 lutego 2011, 09:29

Sugerując się tematem wątku, to O.W. też jest naszym forumowiczem? 8)
Wczytałam się w poprzednie wypowiedzi i skojarzenie nasunęło się samo :)
Nie trzeba się nikogo bać. A jeśli ktoś się kogoś boi, to dlatego, że udzielił temu komuś jakiejś władzy nad sobą. (H.Hesse)
http://www.youtube.com/user/OuttaBathroom" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » piątek, 4 listopada 2011, 23:14

Pod salingiem jest też duża ustecka bandera; po paru tysiącach mil poszarpana przez wiatr wygląda bardzo romantycznie.
pamietam kawal jak wnuczek mial zaaplikowac czopek babci, i pyta: "babciu w ta odchlan, czy w ten poszarpany rekaw ?"
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » sobota, 5 listopada 2011, 07:34

"babciu w ta odchlan, czy w ten poszarpany rekaw ?"
:mrgreen:
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."

Edward

Post autor: Edward » niedziela, 6 listopada 2011, 09:11

elveez: być może dla niektórych jest to tylko kawał postrzępionej szmaty... Dla mnie jest ona świadkiem zarówno bardzo trudnych chwil, jak i tych pięknych, romantycznych. Nie widzę w cytowanym zdaniu nic dziwnego. Zresztą, może rzeczywiście ten sposób wyrażania uczuć jest obecnie nienormalny? Co innego gdybym walnął mocno, z dodatkiem podwórkowej łaciny ...
Edward Zając

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » niedziela, 6 listopada 2011, 09:58

elveez: być może dla niektórych jest to tylko kawał postrzępionej szmaty... Dla mnie jest ona świadkiem zarówno bardzo trudnych chwil, jak i tych pięknych, romantycznych. Nie widzę w cytowanym zdaniu nic dziwnego. Zresztą, może rzeczywiście ten sposób wyrażania uczuć jest obecnie nienormalny? Co innego gdybym walnął mocno, z dodatkiem podwórkowej łaciny ...
Edward Zając

Przeciez nie o to chodzi.

Boje sie ludzi bez poczucia humoru.

Co mówi Bułgarka gdy wychodzi z tira? . . . . . Baza wirusów została zaktualizow?ana...
he,he :D

Pozdro
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."

JKUstka

Post autor: JKUstka » niedziela, 6 listopada 2011, 10:30

Mirek pisze:
Edward Zając

Przeciez nie o to chodzi.

Boje sie ludzi bez poczucia humoru.

Co mówi Bułgarka gdy wychodzi z tira? . . . . . Baza wirusów została zaktualizow?ana...
he,he :D

Pozdro
@ Edward nie nabzdyczaj sie intencje Elveez jak odczuwam nie były złe.
Tak na serio to pod salingiem nie nosi sie bandery a proporzec (flaga).
Jak bandera sie wyłopota to z dbałości o dobro narodwowe trzeba ja zmienić. :wink:
Coś jak mundur galowy musi byc nienaganny.
Dowcip Elveez sprzedałem juz 2x.

Edward

Post autor: Edward » niedziela, 6 listopada 2011, 10:45

JKUstka: pod salingiem, zależnie od sytuacji, oprócz proporczyków nosi się flagi państwowe, flagi czy bandery miast, szpanflagi i inne materiały reklamujące np. sponsorów. Co do wyglądu: po rejsie Teligi banderę z "OPTY" też wyprano, aby ładniej wyglądała. Teliga nie był z tego zadowolony ...
A w komentarzu do którego się odniosłem rzeczywiście nie widzę ani krzty dowcipu!
Edward Zając

JKUstka

Post autor: JKUstka » niedziela, 6 listopada 2011, 18:57

Wątek na wesoło.
Jednak:
Bandera- znak przynależności państwowej jednostki.
Nie mylić miasta, regionu itp.
Flaga miasta nie jest banderą.
Bandery mają ściśle określony wzorzec.
Bandera ścisle okreslone procedury.

ODPOWIEDZ