gratulacje dla wydziału promocji

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
celestyn

Re: gratulacje dla wydziału promocji

Post autor: celestyn » środa, 25 sierpnia 2010, 22:46

Adi pisze:No wiesz, najlepsi się cenią. Przyznasz, że swoje efekty promocyjne ma imponujące. Zaryzykuję twierdzenie, że lepsze niż całe miasto.
Najlepsi tak, ja do nich z całym szacunkiem N. Caban nie zaliczam chyba, że mowa o żeglarstwie i lokalnym podwórku . Efekty może imponujące ale jak na żeglarkę z małego miasteczka. Zresztą rozprawiamy tu o promocji miasta a nie N. Caban.
Edward pisze:Celestyn: jacht został sprzedany i nie ma już problemu. Praktycznie wszystko rozbiło się o trudności ze sprowadzeniem jachtu, bo sponsor był - oczywiście nie z Ustki. Przyznaję - pomysł sprowadzenia jachtu z Hawajów był jak na usteckie warunki, szalony. Gdy jednak pomyśę, jakie media mogłaby swoimi pomysłami ściągnąć do Ustki ...
Znowu zaczynasz Edwardzie gdybać i bajać mimo, że czas zweryfikował bezlitośnie Twoje twierdzenia.
Edward pisze:Co do Nataszy - jednak nie zginęła i chociaż Ty o Niej nie wiesz, to ciągle jest widoczna w mediach.
Jeśli ja jako ustczanin interesujący się tym co się dzieje w mieście niewiele wiem to śmiało można założyć, że tym bardziej nie wiedzą ludzie spoza Ustki.
Edward pisze: Do Ustki też przyjeżdża i odwiedza najmłdszych żeglarzy. Pływała z nimi na GRYFICIE a nie dalej jak wczoraj ściągnęła do Ustki dwie telewizje: TVN 24 (po 20 miało to być na antenie) oraz jakąś stację niemiecko - belgijską, która kręciła film z Nataszą oraz najmłodszymi usteckimi żeglarzami trenującymi na plaży obsługę Optymistów w sztormowej scenerii.
Jednostkowe krótkotrwałe epizody z ustecką młodzieżą mają się nijak do zapewnień chęci pracy szkoleniowej z młodymi ustczanami będących jednym z głównych argumentów zakupu jachtu.
Edward pisze: Natasza nie nadaje się do pracy w urzędzie;.
Rzeczywiście też mi się tak wydaje bo tam trzeba ludzi zdolnych do codziennej systematycznej żmudnej i szarej pracy dzień za dniem przez lata.
Edward pisze:Teraz Natasza przygotowuje rajd motocyklowy przez pustynię.
I to z całym szacunkiem do żeglarstwa lepszy materiał na promocję niż rejs.
Wróćmy lepiej do tematu funkcjonowania wydziału promocji bo nie chce mi się powielać dyskusji o N. Caban z wątku o rejsie, chyba, że w kontekście realnych działań promocyjnych na rzecz miasta. Bez mieszania w to promocji N. Caban jako prywatnej osoby.
Nie ten jest mądrzejszy kto wyżej stoi i głośniej krzyczy
Piszę poprawnie po polsku

JKUstka

Post autor: JKUstka » środa, 25 sierpnia 2010, 23:01

Edward czy to jest rozsądne wprowadzanie ludzi w błąd? Dlaczego Nataszy robisz zła robotę?
Powoli toczy się coś w dobra stronę a tu już kij w szprychy.
Uczniowski Klub Sportowy ?Opty? od lipca prowadzi warsztaty żeglarskie przy wsparciu miasta. Od sierpnia wspiera warsztaty sponsor Energa.
Natasza była zaproszona na spotkania z dziećmi trenującymi w UKS?OptY?.
Warsztaty tak się rozwinęły, że:
Zorganizowaliśmy grupy dzieci spoza UKS również niepełnosprawne, sprzęt i załogi z uprawnieniami na spotkania Nataszy w rejsach redowych. Natasza nie zawiodła dojechała mimo, że trenuje do rajdu.
Przez pokład jachtu przewinęło się około 100 uczestników. Był to duży trud organizacyjny.
Również dziewczyny , która jest pracownikiem promocji miasta Ustka.
TV I z Hamburga realizująca film ?Baltic Coasts? w tym roku filmuje obszar wybrzeża polskiego.
Znacznie wcześniej ustalono scenariusz filmowania. Wczoraj ( 24.08.2010) było spotkanie robocze kręcenie filmu a nie wizyty kurtuazyjne. Ratusz włożył swój udział finansowy w promocje miasta, o jaki zwróciła się TV Hamburg. Kierownik produkcji pozostawił pierwszą część filmu nagraną już wcześnie. Druga część zostanie przekazana do miasta jak i UKS ?Opty? po zakończeniu produkcji.
Mimo ustaleń wcześniejszych pogoda nie pozwoliła realizować ujęć w dniu 25.08.2010. Wymiana souvenirów okolicznościowych z poczęstunkiem dla dzieci miało miejsce po zakończeniu zdjęć w miłej atmosferze. Dzieci zostały również obdarowane mnóstwem słodyczy w dzień następny.
Ekipa goniona terminami pojechała dalej, może jeszcze będą dokrętki.
Z helikoptera kręcono również Kluki i okolice.
Natasza Caban cały czas przedstawia się, jako Ustczanka do TVN 24 chciała wystąpić w koszulce Ustki i taką jej też dostarczono.
To jest miła, sympatyczna dziewczyna i nie ma potrzeby robić przy niej kwasu. Robienie rozdźwięku między nią a miastem jest niepotrzebne. Nie służy jej wizerunkowi.
Natasza obroni się sama. Istotą filmu było wybrzeże polskie, Natasza, samodzielnie żeglujące dzieci.
Na pewno nie Burmistrz, czy Naczelnik?.
Rozumiem, ze wątek jest gonić króliczka i fakty są mało ważne. Generalnie Edwardzie plujemy na wszystko, co może mieć związek z ratuszem ?

Awatar użytkownika
celestyn

Post autor: celestyn » czwartek, 26 sierpnia 2010, 08:43

To co napisałeś JKUstka można określić jako jaskółki, które mogą zapowiadać wiosnę ale jeszcze jej nie czynią. Może jeszcze rozwinie się współpraca N.Caban z miastem na jakichś rozsądnych zasadach z obopólną korzyścią. Mam taką nadzieję, a póki co nadal zastanawiam się czy wydział promocji bierze pensje tylko za... uśmiechy??

Awatar użytkownika
Wajper

Post autor: Wajper » czwartek, 26 sierpnia 2010, 14:03

celestyn pisze:To co napisałeś JKUstka można określić jako jaskółki, które mogą zapowiadać wiosnę ale jeszcze jej nie czynią. Może jeszcze rozwinie się współpraca N.Caban z miastem na jakichś rozsądnych zasadach z obopólną korzyścią. Mam taką nadzieję, a póki co nadal zastanawiam się czy wydział promocji bierze pensje tylko za... uśmiechy??
Nie wiem, czy Wy też to czujecie, ale zaczyna wiać wind of change. Skopaliśmy wydział promocji na tyle mocno, że z pewnością doń dotarło, że obecny status quo nie ma racji bytu. Teraz może być tylko lepiej. Ostatnie imprezy napawają niejakim optymizmem... Atmasfera, Motocyklowe Pożeganie Lata, podtrzymywanie współpracy z panią Caban (IMHO to ostatnie jednak za słabo zareklamowane) - powtórzę za Celestynem porównanie do jaskółek.

Obym się nie mylił... Ale to już kwestia właścicielek "uśmiechów". Bardzo chciałbym by udowodniły zarówno mnie jak i innym krytykom, że za pięknymi oczętami mają coś więcej, niż biała masę upstrzoną kilkoma szarymi plamkami. Wykażcie się - o niczym tak nie marzę, jak o byciu zmuszonym do odszczekania wszystkich uwag krytycznych, bo to by oznaczało, że w Ustce zrobiło się lepiej.

Do roboty. Do uśmiechów dodajcie pazur, a będzie dobrze. A jak któraś nie wie, co to "pazur", to niech będzie uczciwa wobec siebie i zwolni miejsce takiej, która będzie wiedziała - dla dobra Miasta.
"Muzyka to przyjemność, jakiej dusza ludzka doświadcza przez liczenie, nie zdając sobie sprawy, że ma do czynienia z liczeniem."
Gottfried Wilhelm Leibniz

Awatar użytkownika
celestyn

Post autor: celestyn » piątek, 27 sierpnia 2010, 08:48

Wajper pisze: Nie wiem, czy Wy też to czujecie, ale zaczyna wiać wind of change. Skopaliśmy wydział promocji na tyle mocno, że z pewnością doń dotarło, że obecny status quo nie ma racji bytu(...)
Ja tam wiatru zmian i odnowy nie czuję, co najwyżej lekkie i rzadkie pojedyncze podmuchy. NIe wiem czy realną ocenę działań można nazwać "skopaniem". Skoro tyle czasu do wydziału promocji nic nie docierało to nie łudź się Wajper, że dotrze do świadomości niektóych i coś zmieni treść kliku naszych wpisów na forum.

Awatar użytkownika
Wajper

Post autor: Wajper » piątek, 27 sierpnia 2010, 12:11

celestyn pisze:
Wajper pisze: Nie wiem, czy Wy też to czujecie, ale zaczyna wiać wind of change. Skopaliśmy wydział promocji na tyle mocno, że z pewnością doń dotarło, że obecny status quo nie ma racji bytu(...)
Ja tam wiatru zmian i odnowy nie czuję, co najwyżej lekkie i rzadkie pojedyncze podmuchy. NIe wiem czy realną ocenę działań można nazwać "skopaniem". Skoro tyle czasu do wydziału promocji nic nie docierało to nie łudź się Wajper, że dotrze do świadomości niektóych i coś zmieni treść kliku naszych wpisów na forum.
Słusznie, na dwoje babka wróżyła. Cóż, sprawa w "ich" rękach. Udowodnią swoją wartość i uratują honor ku korzyści Miasta, albo zaakceptują fakt, że są niekompetentni i pasożytują na pieniadzach podatników - z tym ostatnim też można żyć, to tylko kwestia tego, co chce się widzieć w lustrze podczas porannego golenia.

Ja tam daję "carte blanche" na przyszły sezon. Choćby dlatego, że po kiju należy się marchewka. No i mam głupią wiarę w ludzi, szczególnie tych młodych.
"Muzyka to przyjemność, jakiej dusza ludzka doświadcza przez liczenie, nie zdając sobie sprawy, że ma do czynienia z liczeniem."

Awatar użytkownika
falcorman
Kontakt:

Post autor: falcorman » sobota, 28 sierpnia 2010, 15:07

Tak więc do następnego sezonu. A po tym zapewne odbędzie się jakieś spotkanie podsu,owujące. Ciekawe jakie argumenty zostaną przytoczone 8)
BE THE CHANGE YOU WANT TO SEE IN THE WORLD !
Obrazek Nie zawsze piszę poprawnie po polsku.
To co się skończyło, nigdy się nie zaczęło a to co się zacznie - nigdy się nie skończy.

Awatar użytkownika
celestyn

Post autor: celestyn » wtorek, 31 sierpnia 2010, 22:11

Wajper pisze: Ja tam daję "carte blanche" na przyszły sezon. Choćby dlatego, że po kiju należy się marchewka. No i mam głupią wiarę w ludzi, szczególnie tych młodych.
Hmm carte blanche? Nie wiem czy to słuszne. Wydział promocji w obecnym lub bardzo podobnym składzie ma wolną rękę i swobodę działania oraz pole do wykazania kreatywności od kilku już sezonów. Niestety nie pamiętam żeby chociaż raz wykorzystali możliwości, które im dano. Nie można dawać kredytu zaufania i szansy na wykazanie się w nieskończoność kosztem interesu całego miasta.

Awatar użytkownika
Wajper

Post autor: Wajper » środa, 1 września 2010, 15:22

celestyn pisze:
Wajper pisze: Ja tam daję "carte blanche" na przyszły sezon. Choćby dlatego, że po kiju należy się marchewka. No i mam głupią wiarę w ludzi, szczególnie tych młodych.
Hmm carte blanche? Nie wiem czy to słuszne. Wydział promocji w obecnym lub bardzo podobnym składzie ma wolną rękę i swobodę działania oraz pole do wykazania kreatywności od kilku już sezonów. Niestety nie pamiętam żeby chociaż raz wykorzystali możliwości, które im dano. Nie można dawać kredytu zaufania i szansy na wykazanie się w nieskończoność kosztem interesu całego miasta.
Jestem przekonany, że tym razem Wydział pokaże, na co go stać. Może być tylko lepiej, niż jest.

Cóż, AD 2011 za pasem, do roboty, Wydziale. Bo jeśli zawalicie i pokażecie, że Wajper jest durniem wierząc w ludzi, to... jak mawiał kolega z pracy: "wiem, gdzie parkujesz". ;)

errorkowski

Post autor: errorkowski » środa, 1 września 2010, 22:53

W latach 2009-10 Ustka mogła uzyskać ładną kasę z funduszy na promocję spożycia ryb. Miały to być imprezy pod nazwą
Festiwal Łososia. Niestety Ratusz słabo się starał i pieniędzy nie uzyskał. A Kwakowo owszem. I Szemud i Puck (dwa razy) i prawie każda kaszubska gmina. Jak więc "jedziemy" po Piotrze, to trzeba też wiedzieć, że kasę na promocję organizują także inne wydziały Ratusza. Im też się należy mały wytyk. Radny B.

klaudiusz

Post autor: klaudiusz » czwartek, 2 września 2010, 09:47

Podobno naczelnik wydziału promocji ma kandydować do rady powiatu z komitetu burmistrza. CIekawe czy to tylko kaczka dziennikarska czy też prawda. Mam nadzieje że tylko plotka.

Awatar użytkownika
falcorman
Kontakt:

Post autor: falcorman » czwartek, 2 września 2010, 10:04

W plotkach zawsze coś jest ... 8)
BE THE CHANGE YOU WANT TO SEE IN THE WORLD !
Obrazek Nie zawsze piszę poprawnie po polsku.
To co się skończyło, nigdy się nie zaczęło a to co się zacznie - nigdy się nie skończy.

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » czwartek, 2 września 2010, 10:11

W latach 2009-10 Ustka mogła uzyskać ładną kasę z funduszy na promocję spożycia ryb. Miały to być imprezy pod nazwą
Festiwal Łososia. Niestety Ratusz słabo się starał i pieniędzy nie uzyskał. A Kwakowo owszem. I Szemud i Puck (dwa razy) i prawie każda kaszubska gmina. Jak więc "jedziemy" po Piotrze, to trzeba też wiedzieć, że kasę na promocję organizują także inne wydziały Ratusza. Im też się należy mały wytyk. Radny B.
Drogi Krzysztofie Błądkowski

Gdyby Pan radny słuchał ostatniego sprawozdania Naczelnika Teodorowicza na temat pozyskiwanych funduszy UE, które przedstawił na sesji Rady Miasta, dowiedziałby się, że wniosek Ustki na tak zwany Festiwal Łososia do Programu Operacyjnego RYBY jest w trakcie oceny.
Dopiero w zeszłym tygodniu otrzymaliśmy pismo z informacją o uzupełnieniach. Uzupełnienia do wniosku zostały wprowadzone, a wniosek wysłany do ARiMR w dniu 1 września 2010 r. Wcześniej otrzymywaliśmy pisma o konieczności wydłużenia oceny z uwagi na dużą liczbę złożonych wniosków. W zwiazku z tym planowana na wrzesień tego roku impreza odbedzie sie prawdopodobnie za rok, nie ma jednak w tym winy urzędników.

Kolejna kwestia, mam nadzieję rozjasniajaca temat, to fakt, że powyższe gminy zrealizowały swoje imprezy za własne pieniądze, a dopiero później złożyły wnioski o refundację, dzięki temu imprezy się odbyły, a ich wnioski mogą dalej czekać na ocenę. Tak robi np. Słupsk. W Ustce, z uwagi na realizację bardzo wielu projektów unijnych, inwestycyjnych oraz edukacyjnych, miasto nie mogło wygospodarować dodatkowych środków w wysokości kilkuset tys. zł na zwiększenie budżetu Wydziału Promocji na realizację imprezy. Porównując Kwakowo, Szemud lub "prawie każdą kaszubska gminę" do Ustki należałoby sprawdzić ogólną efektywność w pozyskiwaniu funduszy UE i dopiero wtedy krytykować. No chyba, że komuś zależy na celowym szerzeniu dezinformacji, na zasadzie: "ciemny lud to kupi"?

Konkludując, kolego Krzysztofie, myślę że bardzo łatwo rzucać na forum przytyki podając fragmentaryczne informacje. Nie służy to jednak konstruktywnej debacie na temat rozwoju naszego miasta, na czym Panu, wszystkim Radnym, jak i nam wszystkim powinno szczególnie zależeć.

Pozdrawiam serdecznie :)

Awatar użytkownika
Wajper

Post autor: Wajper » czwartek, 2 września 2010, 14:21

errorkowski pisze:W latach 2009-10 Ustka mogła uzyskać ładną kasę z funduszy na promocję spożycia ryb. Miały to być imprezy pod nazwą
Ja tam po nim nie jadę. Nie krytykuję człowieka "na stanowisku", ale tych, którzy tam faktycznie pracują. Bo tylko oni mogą coś zrobić dla poprawienia sytuacji.

errorkowski

Post autor: errorkowski » piątek, 3 września 2010, 07:30

wg rozumowania rzecznika lepiej bym pomógł Ustce gdybym milczał i podnosił karnie rączkę w głosowaniach. Niestety w tej radzie nie ma innego sposobu na rozruszanie ratuszaków jak publiczne stawianie problemów i wywieranie presji na rządzących.
Ponieważ daje to efekty nie mam zamiaru rezygnować z tej taktyki. Od wazelinowania są inni. I możesz sobie kolego rzeczniku wypisywać różne dyrdymały usiłując tuszować różne wpadki i zaniechania Ratusza i tak faktem jest że kasy na festiwal łososia nie ma. Radny B.

Magneto

Post autor: Magneto » piątek, 3 września 2010, 08:22

Czytając posty dotyczące wydziału promocji stwierdzam , że piszący je forumowicze (aż 7-mioro ) nie rozumieją do czego służy promocja .Promocja służy do przyciągnięcia wczasowiczów do USTKI a nie zapewnienia doskonałej zabawy kilkorgu jej zdegustowanym mieszkańcom. Jeżeli natomiast chcecie promować nasze miasteczko to podejmijcie w tym kierunku jakieś działania , krytykować w zaciszu domowym przy ,,kompie,, potrafi każdy . Zróbcie projekt ciekawej imprezy , a wydział promocji nie odmówi pomocy ,wiem bo od kilku lat organizuję zloty motocyklowe. Odnoszę też wrażenie , że forumowicze bardzo nie lubią wydziału promocji a szczgólnie jego naczelnika ( prywta nie popłaca ) Pozdrawiam malkontentów Magneto :D

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » piątek, 3 września 2010, 08:33

wg rozumowania rzecznika lepiej bym pomógł Ustce gdybym milczał i podnosił karnie rączkę w głosowaniach
Drogi kolego Krzysztofie, a w którym to fragmencie mojej wypowiedzi zasugerowałem tezę, którą wielmożny Radny próbuje mi przypisać? Rzeczowo i merytorycznie rozwiałem wątpliwości szanownego forumowicza. Wątpliwości, które być może wynikają z niedoinformowania. O celową dezinformację radnego Błądkowskiego nigdy bym nie podejrzewał. :D

Myślę, że dopóki nie opadnie przedwyborcza gorączka, podobnych wpisów, ataków i uszczypliwości będzie więcej. Kompletnie niepotrzebnie. Wszak zgoda buduje, a niezgoda rujnuje.

Mimo wszystko głęboko wierzę, że radnemu Błądkowskiemu, jak i nam wszystkich zależy na rozwoju Miasta i że nadal będzie wspierał Pana Burmistrza w mądrych i służących dobru Ustki przedsięwzięciach.

Pozdrawiam serdecznie :)

Awatar użytkownika
celestyn

Post autor: celestyn » piątek, 3 września 2010, 10:27

Magneto pisze:Czytając posty dotyczące wydziału promocji stwierdzam , że piszący je forumowicze (aż 7-mioro ) nie rozumieją do czego służy promocja .Promocja służy do przyciągnięcia wczasowiczów do USTKI a nie zapewnienia doskonałej zabawy kilkorgu jej zdegustowanym mieszkańcom. Jeżeli natomiast chcecie promować nasze miasteczko to podejmijcie w tym kierunku jakieś działania , krytykować w zaciszu domowym przy ,,kompie,, potrafi każdy . Zróbcie projekt ciekawej imprezy , a wydział promocji nie odmówi pomocy ,wiem bo od kilku lat organizuję zloty motocyklowe. Odnoszę też wrażenie , że forumowicze bardzo nie lubią wydziału promocji a szczgólnie jego naczelnika ( prywta nie popłaca ) Pozdrawiam malkontentów Magneto :D
Twoje pojmowanie zadań wydziału promocji jest delikatnie mówiąc mało nowoczesne i krótkowzroczne. Zgadza się zadaniem wydziału promocji jest przyciągnięcie wczasowiczów do Ustki ale w pojęciu szerszym niż wynika z Twojego postu. Bo chodzi nie o przyciągnięcie jednorazowe turystów na zasadzie przyjedźcie a jak już się skusicie to wpadliście i róbta sobie co chceta bo miasto nic nie zapewnia poza plażą i niepewną pogodą. Chodzi o przyciągnięcie turystów i ich zatrzymanie, żeby ten wczasowicz jeśli już do Ustki trafi, chciał do niej powrócić ponownie a nie zdegustowany nudą stwierdzić, że więcej tu nie przyjedzie. Do tego potrzebna jest przemyślana organizacja wielu atrakcyjnych imprez rozłożonych równomiernie w czasie na cały sezon, co jest zadaniem wydziału promocji, oczywiście przy współpracy z innymi podmiotami takimi jak choćby MDK czy OSiR. Głównym celem jest wyrobienie sobie przez Ustkę na lata czegoś w rodzaju stałej klienteli bo to oznacza stały dochód dla miasta i wielu mieszkańców. Poszukaj i poczytaj sobie wpisy byłych gości Ustki w internecie. Jest wiele, zbyt wiele opinii, że poza plażą i promenadą zamienioną w tandetne targowisko nic się w naszym mieście nie dzieje i że nie warto po raz kolejny do nas przyjechać. Takie wpadki wydziału promocji jak choćby niezłożenie wniosku o błękitną flagę też nazwiesz marudzeniem kilku forumowiczów łaknących imprez?? Co do liczby forumowiczów piszących w tym wątku, policz ile osób pisze w innych wątkach. Doliczysz się podobnej liczby. Szkoda, że tak niewiele osób interesuje się sprawami miasta choćby za pośrednictwem forum. Jeśli chodzi o projekty ciekawych imprez, to czy forumowicze mogą coś zaproponować ale nie muszą wolna ich wola, natomiast wydział promocji za takie wymyślanie bierze kasę więc to ich obowiązek, z którego się zresztą nie wywiązuje i to cała różnica. Ustka leży nad morzem, turyści są spragnieni atmosfery morskiej, w porcie pływa piękny statek wycieczkowy. Jaki to byłby problem wynająć ten statek nawet na ileś godzin, zorganizować na nim scenę, zaprosić kilka czołowych zespołów szantowych i zrobić festiwal muzyki morskiej czy choćby cykliczne koncerty w porcie? Myślisz, że turyści z głębi kraju nie chcieli by posłuchać morskiej muzyki w porządnym wykonaniu w dodatku śpiewanej z pokładu statku stylizowanego na żaglowy galeon jako żywo przypominający statki widziane na filmach pirackich? To pomysł prosty jak budowa cepa oczywista oczywistość, dlaczego wydział promocji jeszcze na to nie wpadł? Sam sobie odpowiedz. Co do wspomnianej przez Ciebie prywaty takiego czy innego naczelnika to jeśli ona ma miejsce to nie wzbudzi niczyjej sympatii bo na stanowisku urzędowym nie powinna mieć ona miejsca.

kiko

Post autor: kiko » piątek, 3 września 2010, 11:17

celestyn pisze:Takie wpadki wydziału promocji jak choćby niezłożenie wniosku o błękitną flagę..
Proponuję zapoznać się bliżej z tematem, by nie szerzyć nieprawdziwych informacji, gdyż to nie wydział promocji ponosi odpowiedzialność za nie złożenie wniosku o przyznanie błękitnej flagi. Wiedza wzbogaca człowieka - polecam. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
celestyn

Post autor: celestyn » piątek, 3 września 2010, 11:57

kiko pisze:
Proponuję zapoznać się bliżej z tematem, by nie szerzyć nieprawdziwych informacji, gdyż to nie wydział promocji ponosi odpowiedzialność za nie złożenie wniosku o przyznanie błękitnej flagi. Wiedza wzbogaca człowieka - polecam. Pozdrawiam.
A czy to nie jest zadanie właśnie dla wydziału promocji? Łatwo robić coś "odtąd dotąd" i reszta mnie nie obchodzi na zasadzie odrabiania pańszczyzny, trudniej z odpowiednim zaangażowaniem taką czy inną sprawę przeprowadzić z pozytywnym skutkiem od początku do końca bez spychania na innych.

ODPOWIEDZ