Nowy trend złodziejstwa samochodowego w Ustce

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
MEDYK
Kontakt:

Nowy trend złodziejstwa samochodowego w Ustce

Post autor: MEDYK » wtorek, 23 listopada 2010, 21:16

Witam
Rozpoczynam ten wątek aby zwrócić uwagę na nowo powstały problem związany z kradzieżami można by powiedzieć samochodowymi w Ustce .Falami zdarzały się kradzieże radii z samochodów ,kołpaków czy tez całych kół ale jak wiadomo złodziejski proceder mutuje i złodzieje kradną to co się sprzedaje najdrożej a przy czym nie trzeba zbytnio się namęczyć....teraz w Ustce nagminnie giną katalizatory z aut zwłaszcza dostawczych bo pod nie najłatwiej się złodziejowi wsunąć. Złodzieje nie maja skrupułów i kradną katalizatory z aut stojących normalnie na parkingach ..Moja karetka stała na parkingu koło Sanderów i rano katalizatora nie było ...Inny kierowca podobno wyszedł z auta na 15 minut wrócił ..katalizatora nie było....Właścicielom aut proponuję uważać moda na katalizatory dopiero sie zaczyna...

pieroog

Re: Nowy trend złodziejstwa samochodowego w Ustce

Post autor: pieroog » wtorek, 23 listopada 2010, 22:34

na plocie Osiru na rogu jakby sie chcialo skręcić w ulicę zieloną jest tabliczka " skup katalizatorów" moze trza podsunąć ten trop policji...
NoBody is perfect,my name is NoBody...

Awatar użytkownika
maruda

Post autor: maruda » czwartek, 25 listopada 2010, 13:37

MEDYK pisze:.Inny kierowca podobno wyszedł z auta na 15 minut wrócił ..katalizatora nie było....
Osz...są sprawniejsi niż niejeden wyspecjalizowany zakład. w 15 minut wyciąć gorący katalizator, i to tak by nikt się tym nie zainteresował, i nikt nie zobaczył i nikt nie usłyszał...
Toż to szok.
Zastrzegam sobie wszelkie prawa do wszelkich tresci przeze mnie publikowanych na wylacznosc.
Tępię przejawy absurdu, GRATIS!!

Awatar użytkownika
MEDYK
Kontakt:

Post autor: MEDYK » piątek, 26 listopada 2010, 14:46

Artur marudo nasz wpisz w google hasło skup katalizatorów i spójrz w linki które ci wyskoczą jakie ceny oferują skupy za katalizatory zuzyte jesli tak można je nazwać
..Za taką kasę warto nawet rękę oparzyć....Wiesz jest tez coś takiego jak rękawiczki ...

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » piątek, 26 listopada 2010, 17:15

Może odpadł ten cały wydech , zdarza się.Widziałem gościa w Słupsku jak wlekł coś takiego za sobą.Chyba nawet nie zauważył. :wink:
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Awatar użytkownika
MEDYK
Kontakt:

Post autor: MEDYK » sobota, 27 listopada 2010, 15:36

toplizin zapewniam cie ze na pewno sam nie odpadł
byłem sam osobiście w warsztacie jak mi auto robili wiec widziałem ze ktoś mu odpaść pomógł...widać było ślady odcinania...
wkleiłbym link skupu katalizatorów żebyś mógł ocenić o co chodzi ale się trochę boję czy to nie będzie zachęta dla złodzieji

Awatar użytkownika
inkwizytor

Post autor: inkwizytor » sobota, 27 listopada 2010, 18:34

Złodziejski fach fach schodzi na schodzi na śmierdzące dno, jeżeli już unieruchamiają karetki. Mam nadzieję, że kiedyś taki luj będzie potrzebował karetki, a do dyspozycji będzie tylko ta, oskubana przez tego luja... :evil:
Obrazek

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » sobota, 27 listopada 2010, 19:05

Pzerażająca to może być ponowna złodziejska opłacalność tego typu akcji.Pewnie na zamówienie a do tego już potrzebna dokładna znajomość samochodu ofiary i stanu technicznego tej części.Czyli może to znaczyć że ktoś z najbliższego otoczenia pomógł lub dał cynk.
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

ODPOWIEDZ