Gwiazda Festiwalu

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Gwiazda Festiwalu

Post autor: DKS » poniedziałek, 23 stycznia 2012, 15:09

Szanowni Forumowicze,

Jako że przygotowania do tegorocznego trwają na dobre, a w wydziale robote wre, chciałbym, abyście pomogli nam wybrać gwiazdę tegorocznego FSO w zmienionej formule. Po wielu dyskusjach, negocjacjach i wyliczeniach na placu boju zostało trzech artystów.

1. Hey
2. M. Maleńczuk
3. T.Love

Bardzo proszę o Wasze opinie i typy. Na stronie głównej zamieściłem również sondę, http://www.ustka.pl/new/index.php?fm=resident" onclick="window.open(this.href);return false; gdzie można oddać swój głos.

Pragnę podkreślić, że wyniki sondy dadzą nam pogląd na Wasze oczekiwania i na pewno weźmiemy je pod uwagę, nie będą one jednak wiążące jeśli chodzi o ostateczny wybór i podpisanie umowy.

Pozdrawiam serdecznie

Awatar użytkownika
Bakłarzan

Re: Gwiazda Festiwalu

Post autor: Bakłarzan » poniedziałek, 23 stycznia 2012, 17:49

nie ma lepszych zespołów do wyboru ??
najlepszy z tego wszystkiego był by Enej lub Raggafaya z Koszalina
ehh widać Ustka nadal idzie w kierunku Starości nic dla grupy młodszych słuchaczy :|
https://pl.fotolia.com/id/81447590

Adi

Post autor: Adi » poniedziałek, 23 stycznia 2012, 18:19

ja bym obejrzał na żywo tego wykonawcę. Może jako support przed gwiazdą :?: :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=eQCXWgaec1k" onclick="window.open(this.href);return false;
rozumiemy się? Będziemy się rozumieć, będzie dobrze... nie będziemy się rozumieć... rozumiemy się?

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » poniedziałek, 23 stycznia 2012, 18:22

@ Bakłarzan

Wspomniane zespoły to absolutna czołówka polskiej sceny muzycznej. Ja wiem, że o gustach się nie dyskutuje, ale nie sądzę, aby T.Love czy Maleńczuk kierował swój repertuar dla seniorów. A Enej jest znakomity, tyle że grał w Ustce w ubiegłym roku.

Pozdrawiam serdecznie :)

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » poniedziałek, 23 stycznia 2012, 18:35

T.love to muzyka z jajem doslownie i w przenosni ! Zadne Eej ani Fayura nie moze sie z tym rownac jesli juz mamy wybierac miedzy...
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
celestyn

Post autor: celestyn » poniedziałek, 23 stycznia 2012, 18:43

Bakłarzan pisze:nie ma lepszych zespołów do wyboru ??
najlepszy z tego wszystkiego był by Enej lub Raggafaya z Koszalina
ehh widać Ustka nadal idzie w kierunku Starości nic dla grupy młodszych słuchaczy :|
Marudzisz Bakłarzan :mrgreen: Przecież Enej bardzo ogólnie rzecz biorąc ma zbliżoną stylistykę muzyczną do T.Love i Hey, wszystkie te grupy grają coś w rodzaju szeroko pojętego rocka z różnymi domieszkami, popu, reggae itp. Pewnie, że można szukać grupy, która aktualnie jest "modna" wśród młodzieży ale grupy będące "na fali" kasują odpowiednio więcej pieniędzy i wcale niekoniecznie są lepsze muzycznie.
T.Love lub Hey vs. Maleńczuk? Maleńczuk to bardzo nietuzinkowa osobowość, ale muzyka bardziej alternatywna a więc być może dla nieco węższej publiczności niż T.Love i Hey. Dodatkowo jeśli chodzi o widownię to w porównaniu z pozostałymi dwoma propozycjami granice wiekowe odbiorców pewnie przesunięte trochę w górę. No ale w końcu to nie nasto- i dwudziestolatki mają najgrubsze portfele wśród turystów i z pewnością nie ta grupa wiekowa daje największy dochód. Więc tym bym się akurat nie sugerował za bardzo. Tym bardziej, że koncerty rządzą się swoimi prawami. W sumie choć koncert Maleńczuka to dla mnie osobiście najbardziej kusząca perspektywa (bo pozostałe dwie grupy słyszałem na żywo) to jednak wybrałbym T.Love lub Hey.
Hey vs. T.Love? Muzyka jak wyżej napisałem, podobna stylistycznie ale jakoś Staszczyk bardziej do mnie przemawia niż Nosowska. Mam wrażenie, że bardziej charakterystyczny vocal i chyba barwniejsza osobowość sceniczna choćby w sensie interakcji z publicznością. Dlatego skłaniałabym się ku T.Love. No ale to tylko jedna opinia. Inne mogą być zupełnie odmienne.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 23 stycznia 2012, 18:50 przez celestyn, łącznie zmieniany 2 razy.
Nie ten jest mądrzejszy kto wyżej stoi i głośniej krzyczy
Piszę poprawnie po polsku

Awatar użytkownika
Bakłarzan

Post autor: Bakłarzan » poniedziałek, 23 stycznia 2012, 18:44

zawsze istenie kompromis ;) 1 dzien moze byc malenczuk drugi cos ala faya lub enej

Awatar użytkownika
celestyn

Post autor: celestyn » poniedziałek, 23 stycznia 2012, 18:48

Bakłarzan pisze:zawsze istenie kompromis ;) 1 dzien moze byc malenczuk drugi cos ala faya lub enej
Codziennie może być inna gwiazda tylko... kto i z czego za to zapłaci w tym biednym mieście :)
Nie ten jest mądrzejszy kto wyżej stoi i głośniej krzyczy
Piszę poprawnie po polsku

Awatar użytkownika
Bakłarzan

Post autor: Bakłarzan » poniedziałek, 23 stycznia 2012, 19:38

no tak celestyn masz racje ;) jednak widać ze na dwa koncerty Ustka ma pieniądze

Awatar użytkownika
Charles Garnier

Post autor: Charles Garnier » poniedziałek, 23 stycznia 2012, 19:54

Miała być rewolucja i będzie, ale raczej na gorsze. :( Czyli z cyklu dno i wodorosty.
Propozycje poniżej pasa. Jeżeli UM nadal chce zjazdów narkomanów, nocnych burd i wycia kojotów, to informuję, że może być już tylko gorzej :!: :!:

Słabo! A sponsorzy :?: Telefonie komórkowe, TVN, radio... :|

Rozumiem, że VIPy, które melinują się w Ustce nie chcą występować i dawać popisów, lecz spokojnie odpocząć od plebsu na prowincji, ale jednak trzeba próbować, a nie dobijać.

Jednak skoro Ustka ma konkurować z Sopotem, to nie tędy droga. Chleba i igrzysk! Jaka z tej pięknej Ustki Letnia Stolica :?: Bez budżetu na promocję, bez koncepcji i wielkich gwiazd. :(

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » poniedziałek, 23 stycznia 2012, 20:03

WTF jakich narkomanow ? jakich burd ???? :idea: :roll:
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » poniedziałek, 23 stycznia 2012, 20:15

Jeżeli UM nadal chce zjazdów narkomanów, nocnych burd i wycia kojotów, to informuję, że może być już tylko gorzej
Charles, z całą sympatią do Ciebie, a tak poza tym, to wszystko w porządku? :roll:

Pozdrawiam serdecznie

Awatar użytkownika
Charles Garnier

Post autor: Charles Garnier » poniedziałek, 23 stycznia 2012, 20:58

W związku z taką polityką wydziału oświadczam, że przez 7 (słownie: siedem) dni i nocy nie będę uczestniczyć w forumowym życiu miasta.

Z serdecznymi pozdrowieniami
Charles Garnier

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » poniedziałek, 23 stycznia 2012, 21:20

Cymbergajów , gruch do kopania czy walenia i tych ciuchć dla dzieci nic nie przebije.Wszyscy teraz ciągną w górę to i na pięterka trzeba się przygotować. :mrgreen: :evil:
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » poniedziałek, 23 stycznia 2012, 22:14

Zrób koncert grajków ulicznych na ul.Chopina.
Tam jest klimat.
Malenczuk jest dla ludzi myślących T.Love jest bardziej ,,przyswajalny" dla ludków.
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."

chlopak_z_ustki

Post autor: chlopak_z_ustki » wtorek, 24 stycznia 2012, 19:35

T-Love.

Awatar użytkownika
iXik

Post autor: iXik » wtorek, 24 stycznia 2012, 19:43

moja bardzo ważna uwaga.
owa ankieta jest widoczna tylko w zakładce dla mieszkańców co jest idiotyczne bo to te tłumy które mają przyjechać powinny sobie wybrać gwiazdę na festiwal.
ankieta powinna być widoczna niezależnie od zakładki

ja jestem za Hey ale może tylko z sentymentu
?Nie ma granic tego, co można osiągnąć, jeśli się nie dba komu zostanie przypisana zasługa?
Ronald Reagan

Obrazek nie piszę poprawnie po polsku

gaja

Post autor: gaja » wtorek, 24 stycznia 2012, 20:19

zdecydowanie Maleńczuk

Grzegorz

Post autor: Grzegorz » wtorek, 24 stycznia 2012, 20:50

Muniek potrafi ludzi wciągnąć do słuchania i zabawy, Maleńczuk z całym szacunkiem dla jego twórczości jest teraz nudziarzem.

Wczasowicze chcą się bawić, za to płacą grubą kasę.
Mirek pisze: Malenczuk jest dla ludzi myślących
No to ciekawe spostrzeżenie.

Awatar użytkownika
dumb
Kontakt:

Post autor: dumb » wtorek, 24 stycznia 2012, 21:14

już po sondzie?
ObrazekObrazek

ODPOWIEDZ