Propagandowe odjazdy rzecznika

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
Nocny Kowboj

Re: Propagandowe odjazdy rzecznika

Post autor: Nocny Kowboj » niedziela, 23 marca 2014, 23:50

Kwestią odwagi, to było zostać w szkole w dzień wagarowicza, podczas, gdy wszyscy szli na wagary :P .

Czyli rozumiem, że skoro smerf próbuje coś bardzo nieudolnie robić, jak mu się wydaje dla regionu to z automatu jest świętą krową, nie wolno mu wytykać błędów, nie wolno nawet napisać słowa krytyki? Dobrymi chęciami to jest piekło wybrukowane, a umiejętność odczytania danych z najprostrzego wykresu, albo umiejętność dodawania i odejmowanie to nie jest coś "co tylko kujony, siędzące od rana do nocy przed książkami" potrafią. To jest coś tak banalnie prostego, że nie spodziewałem się, by ktoś miał z tym problem, widać po raz kolejny nie doceniłem smerfa.

Pomijam, że smerf to zwyczajny kłamczuch, bo jak go zabanowali na forum lokalnej gazety to nagle przestał pisać profil TwierdzaUstka, o którym wszyscy wiedzieli, że to smerf, ten sam styl wypowiedzi, ba nawet te same błędy, a ten z uporem maniaka kłamał, że to nie on. Tylko on używa stwierdzenia "moskiewski / sowiecki piesek, na forum i myśli, że jak napisze post z gościa to nikt się nie kapnie, że to nie on, zwłaszcza, że zrobił tego samego byka, co w poście podpisanym jako smerf maruda wyżej. Sorry taki styl i zachowanie do mnie nie przemawia, nie wiem, co on sobie myśli, że ludzie to idioci i takich rzeczy nie zauważą? robienie sztucznego tłumu, udawanie kilku osób, rozmawianie sam ze sobą itd. Lepiej pokazywać siłę charakteru, pokazywać, że się trzyma poziom i nie zniża do takich prostackich rzeczy. Jakby smerfowi 3 zdrowaśki pomogły się ogarnąć i sprawiłyby, że zacząłby działać z zimną głową, rozsądnie i rozważnie, a nie jak partyzant, który tu trochę poskrobie, tutaj dziubnie, potem tam poleci, zacznie kilka rzeczy na raz, a żadnej tak naprawdę nie skończy, przy okazji zwyzywa wszystkich innych, to zamówiłbym całą masze, ale wątpie czy to pomoże. Smerf przstrzela tochę? On gada totalne głupoty i pierdoły, a co gorsze chyba sam zaczyna w nie wierzyć. Spisek moskwy, wszędzie ORMOwcy, SBecy, niech ktoś mu powie, że lata 80. się już skończyły i nikt go nie inwigiluje, jakby to robili 30 lat temu, nikt go nie atakuje z rozkazów moskwy itd. On jeden wielki walczy przeciw układowi czy tam układom powiązanym z SBekami i Moskwą, sorry jak takich bzdur nie kupuje, za inteligentny na to jestem. Poczytajcie jego posty tak to wygląda, on wielki nie wiadomo kto przeciw wszystkim, pomijam, że mądry człowiek stara się jednoczyć i łączyć ludzi, a nie dzielić i odpychać od siebie, albo działać jako partyzant, ale to taki drobny szczegół. Nie mam nic do działania na rzecz miasta, ale mam wiele zastrzeżeń do tego, co on robi, nawet dowiedziałem się, że jestem... OROMWCEm :lol: Trochę mi jego działanie przypomina to, co robiły związki zawodowe FSO kiedy VW chciał FSO kupić, czyli nie dopuścili to zawarcia umowy, oni też myśleli, że robią dobrze, a koniec końców VW kupił Skodę i jak teraz wygląda nasze FSO, a jak Skoda? Wszystko trzeba robić z głową, a smerf nie zawsze tak działa i o to mam do niego najwięcej zastrzeżeń bo dobrymi chęciami to jest piekło wybrukowane. Jego bilans jest bardziej in minus niż in plus, zraził do siebie całą masę ludzi i widzę na tym forum też jest takim odludkiem, który obraził chyba wszystkich i obraził się przy okazji na wszystkich. Jak się chce coś zdziałać to trzeba ludzi jednoczyć, pokazywać siłę charakteru, a nie jego miałkość. Jakby porozumiał się ze społecznikami i ludzmi, którym dobro miasta leży na sercu to razem może nawet by coś zdziałali, ale jak wszystkich do siebie zraził to sobie może teraz sobie jako partyzant działać i nic nie zorganizuje, ani nic nie zdziała na większą skalę, bo ludzie się do niego zrazili. Brakuje mu obycia z ludzmi, a jest cała masa ludzi w mieście, którym się wiele rzeczy nie podoba i jakby dobrze to rozegrał to mógłby coś w tym kierunku zdziałać, żeby spróbować coś wymusić i dać znać władzy, że nam się tutaj to i to nie podoba, ale on twierdzi, że to ludzie zli,bo go mają gdzieś i się do niego zrazili, oczywiście to, że sam się do tego przyczynił mu umknęło, a wszystko to przez spisek na spisku i dlatego on biedaczek nic działać nie może, a co gorsze, on chyba sam zaczął w to wierzyć (sic!). Kto chce niech kupuje taką bajkę, ja na to zbyt inteligentny jestem. Takie jest moje zdanie, napisane chłodnym okiem, a nie pod przypływem emocji.

Rzecznik, co by o nim nie napisać, kolokwialnie rzecz ujmując ma trochę oleju w głowie i to rozumie, nie obraża wszystkich przy okazji i stara się zachować klasę i pokazać poziom (z dużym akcentem na stara się), przynajmniej próbuje, co by o nim nie powiedzieć, to za taką postawę człowieka cenię, a co do jego pracy to mam mieszane odczucia. Smerfa podchody, sztuczny tłum wyzywanie wszystkich, którzy go skrytykują przystawione dla porównania do działań rzecznika to różnica poziomów i widać kogo ludzie wolą słuchać i bardziej cenią, tak się trzeba zachowywać i tak starać się działać, a nie jak smerf.

Artur Mazur

Post autor: Artur Mazur » poniedziałek, 24 marca 2014, 21:48

Nocny ?

Czy nie zauważyłeś , ze sam sobie zaprzeczasz i się ośmieszasz na kolejnym forum?
Mnie na GP24 zbanowała redakcja, ciebie na GP24 zbanowali uczestnicy :mrgreen:

Żal mi ciebie :(

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » wtorek, 25 marca 2014, 17:55

Kod: Zaznacz cały

Kwestią odwagi, to było zostać w szkole w dzień wagarowicza, podczas, gdy wszyscy szli na wagary  :P .
Było tak jak napisałem i nie inaczej.Pozostanie w klasie nie wymagało żadnej odwagi.Wagary to była raczej inwidualna sprawa.Pamiętam tylko o jednej takiej większej akcji i niezbyt miłej reakcji.Inna optyka wynika z różnych czasów w których chodziliśmy do szkół.Ja w państwie totalitarnym gdzie obowiązywały mundurki , białe kołnierzyki i tarcze na rękawie a ciało pedagogiczne miało szkołę pod pełną kontrolą (kary cielesne inclusive).Kadra w znacznej części kończyła szkoły jeszcze przed wojną lub w okupację.To nie byli przypadkowi ludzie i swoją pracę wychoawczą brali poważnie nawet po zajęciach na mieście.Czasem zbyt poważnie. :wink: :evil: Ty natomiast załapałeś się na dołek i kompletny rozkład szkolnictwa pewnie gdzieś w latach 90-tych stąd te spustoszenie .Kiedyś nie było łatwo bo jak nauczyciel przylał to rodzic jeszcze dołożył.Zadko oberwał ktoś bez winy. :lol: 8) :roll: :wink:
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » niedziela, 6 kwietnia 2014, 22:08

Obrazek
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » piątek, 25 kwietnia 2014, 18:41

Wychodzi na to że Ustka postrzegana jest jako wieś czyli "za miastem" i nie załapała się w poczet miast.Dlatego jedyna. :lol: :lol: :lol:
No ale od tego się nie umiera.Może nawet lepiej.Już dawno twierdziłem że trzeba zrobić downgrade i z pułkowników zrobić sierżantów a z burmiszczów sołtysów.
Pół litra powinno kosztować 2 zł.
Sołtys Ustki Dr.inż.dypl.srgt.LWP.w.spocz.J.Olech.Dla mnie brzmi dumnie i odpowiednio , bez zbędnego patosu i wzdęcia. 8)

Obrazek

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » piątek, 9 maja 2014, 17:54

Paczta i się uczta.Tak tfoży się miejsca pracy,konkrety a nie lellum pollelum.Biznes śpi, to bórmistcz się fkużył i sam zakłada dochodowe przedsiembiorstwa. :wink:
Hlep i igżyska jak mawiał pewnien cysorz.
Ksionc dobrodziej zaniemug, to boormiszcz sam pokropił jako cz.p.o. 8) Nieodpłatnie ma się rozumić w ramach oszczendności. :lol:

Obrazek

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » niedziela, 11 maja 2014, 15:55

Chwila nieuwagi, a już dworzanie wpadają w głębokie koleiny propagandy i wazeliniarstwa.
Byłoby inaczej gdyby samego Olecha uznać za atrakcję turystyczną.Wtedy miałoby to sens.
Tak robią w Hollywood ,pokazując wille aktorów.

"USTKA , miasto Olecha .Jedyne takie, między Odrą a Władywostokiem,gdzie można go podziwiać cały rok ."

Mój znajomy Holender pytał się mnie o możliwości motorówkowania w Ustce bo nieraz zachwalałem uroki Ustki.Ma swój sprzęt ale mógłby nawet wynająć.
Włada 4-ma językami bo oni tak mają, ale na nic to.
Na stronie usteckiej , która jest tylko po polsku widzę co rusz jedynie Olecha jak przecina wstęgi.
Może niech otworzy swoją stronkę, za swoje pieniądze (biedny nie jest) i tam se otwiera "do bulu" to i owo. :mrgreen: :roll:
Jego "mowa" przy otwarciu CIT ("samo mi się śmieje i czegoś takiego jeszcze nie widziałem") to napewno nie wyszła spod pióra Cegły. :roll: :wink:
Nie był czasem ostatnio na Filipinach, gdzie wszyscy więdzą że jeść można tylko gotowane? :lol: :lol: :lol:

Obrazek
Ostatnio zmieniony niedziela, 11 maja 2014, 16:09 przez Topilzin, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » niedziela, 11 maja 2014, 15:59

Po co kusić los.......

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » niedziela, 11 maja 2014, 16:22

Pieczony kucharz to błąd stylistyczny :wink: ,a krowia kupa to pewnie pizza vegetariana. :lol: :lol: :lol: No proszę , rzecznik już ma narybek we łgarstwie. :P Jeszcze go wygryzą jako lepsze a przede wszystkim ładniejsze i młodsze. :lol: :lol:
W sumie to w urzędach grasuje jakiś BOB ,zły duch jak w Twin Peaks.Nawet jak ja wchodzę tam jako klient to od razu zaczynam kłamać. :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
celestyn

Post autor: celestyn » niedziela, 11 maja 2014, 21:40

No to dobry wujek Olech za podatnicze pieniądze wybudował luksusowe lokum zbiórce prywaciarzy o nazwie LOT. Szkoda, że ta nagroda między innymi za przekręty przy syrence tak późno. 8)
Nie ten jest mądrzejszy kto wyżej stoi i głośniej krzyczy
Piszę poprawnie po polsku

Adi

Post autor: Adi » wtorek, 20 maja 2014, 16:51

Ustka na medialnej fali
Dziennikarze zakochani w Ustce
O Ustce - i to w samych superlatywach - piszą ogólnopolskie media. To efekt zorganizowanej przez władze Ustki ogólnopolskiej konferencji Study Press.
Dziennikarze i blogerzy, już po raz kolejny, przyjechali na zaproszenie wydziału promocji i komunikacji społecznej. Uczestniczyli w dwudniowej konferencji pn. "Kierunek Ustka". Do Ustki ściągnęli m.in. przedstawiciele Polskiego Radia, Telewizji Polskiej, tygodnika Tele Tydzień, portali onet.pl, gazeta.pl i pojechanewakacje.pl. Dziennikarzom towarzyszyli popularni blogerzy - Segritta i Zuch. Goście zapoznali się z największymi atrakcjami Ustki i kalendarzem letnich imprez.
Na stronie oficjalnej miasta i oficjalnym profilu na facebook'u na bieżąco zamieszczamy publikacje będące pokłosiem konferencji.
Współorganizatorem Study Press były Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna w Gdańsku oraz Lokalna Organizacja Turystyczna "Ustka i Ziemia Słupska".
Przeczytaj artykuł na gazeta.pl
Przeczytaj wpis o Ustce na blogu
Jacek Cegła
Naczelnik Wydziału Promocji i Komunikacji Społecznej
Droga, bardzo droga władzo - Jacku!
Wpis na blogu jest w większości o tym, czym nakarmiłeś i napoiłeś znajomych ;-)
Trochę więcej szacunku dla publicznego grosza, bo strzelasz miłościwie panującemu samobóje przed wyborami :shock:

http://zuchpisze.pl/ustka-coraz-wieksze-lal/" onclick="window.open(this.href);return false;

Na koniec wpisu mamy rodzynek!
PS ? wpis jest częścią mojej współpracy z miastem Ustka. Jest jednak w 100% moim własnym, subiektywnym zdaniem, a miasto nie miało wpływu na jego treść.
rozumiemy się? Będziemy się rozumieć, będzie dobrze... nie będziemy się rozumieć... rozumiemy się?

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » wtorek, 20 maja 2014, 22:16

"Wpis na blogu jest w większości o tym, czym nakarmiłeś (się) napoiłeś (się)znajomych ;-) :wink: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » środa, 21 maja 2014, 06:36

Lubię morze. Lubię wyskoczyć na weekend. Poznać nowych ludzi i ich pasję. Zarazić się entuzjazmem. Nie chcę znowu popaść w ptysiowy ton i cukrować za bardzo, ale to jest to co uwielbiam
Ciekawe ile wydał na taki wyjazd?
70 zł -90zł?
:mrgreen:
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."

Awatar użytkownika
iw

Post autor: iw » czwartek, 22 maja 2014, 21:31

Nasza Ustka:
http://www.ustka.pl/new/index.php?fm=re ... ul&id=1901" onclick="window.open(this.href);return false;

Łeba:
http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/articl ... /140529932" onclick="window.open(this.href);return false;

a tu wymagania gdyby LOT chciał 4****:
http://www.prot.gda.pl/certyfikacja-punktow-it/" onclick="window.open(this.href);return false;
Jak posiada się prawo do myślenia, tak również prawo do zdziwienia i pytania się...

Awatar użytkownika
grooby

Post autor: grooby » piątek, 23 maja 2014, 07:37

Tak patrzac to nasza informacja ma szanse na 4 gwiazdki...
Kwestia znajomosci jezykow ....oraz kwestia (moim zdaniem glupi wymog) podswietanego kasetonu.....tak na marginesie ta drewniana plaskorzezba mi osobiscie sie nie podoba.
Proszę pomyśl o ochronie środowiska zanim wydrukujesz ten post

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » czwartek, 5 czerwca 2014, 20:59

Długo nie trzeba było czekać i znowu przecinane wstęgi. :shock: :roll: :mrgreen: Nieznośna lekkość bytu.
Ustka zalana w 3 d...py jak co roku bo nie ma gospodarza ,spi....lono ulice a ten tu dalej wygłupy na całego.
Port też spartolono bo jest najwidoczniej konkurencja w partactwie. :lol: :lol: :lol: Przebijają się wzajemnie "struktury".
Kobyła ze Słupska będzie zazdrosny. :roll: :lol:

Obrazek

Awatar użytkownika
celestyn

Post autor: celestyn » czwartek, 5 czerwca 2014, 22:25

Topilzin pisze:Ustka zalana w 3 d...py jak co roku bo nie ma gospodarza ,
Oj tam. Zachodnia Ustka zrobiła się piękniejsza więc wschodnia zalała się... z zazdrości, a gospodarz pewnie z okazji... przecięcia wstęgi. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » sobota, 7 czerwca 2014, 10:32

SM otrzymała już sprzęt do wyławiania snickersów.

Obrazek

Awatar użytkownika
celestyn

Post autor: celestyn » wtorek, 16 września 2014, 19:56

Normalnie cholera może człowieka trafić, w mieście się dzieje, ludzie chcą protestować bo młotek młotkowski (mała litera z premedytacją) radar na siłę stawia a ze strony Olecha i ratusza żadnej reakcji. Co natomiast można zobaczyć na stronie miasta? Rzecznik pisze o bzdetach i tenże sam Olech pozuje sobie w najlepsze do zdjęcia zamiast zająć się piwem, którego sam osobiście nawarzył. Niech "bórmiszcz" się cieszy, że nie było tam jakiegoś bardziej krewkiego mieszkańca, bo już by chyba się więcej nie podniósł z tej podłogi.
http://www.ustka.pl/new/index.php?fm=re ... ul&id=1947" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ