Skandaliczne wypowiedzi radnych na sesji

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
forest

Skandaliczne wypowiedzi radnych na sesji

Post autor: forest » piątek, 27 kwietnia 2012, 16:51

Odsłuchem nagrania z ostatniej sesji naszych radnych i jestem oburzony wypowiedziami dotyczącymi Festiwalu Warhead. Radny Siudek może spełniał sie zyciowo jako aktywista będacego przybudowką PZPR Związku Socjalistycznej Młodzieży Polskiej (dziś o ironio losu zajmuje pierwsze ławy w kościele) ale na radnego to pan się nadaje jak osioł na cyrkowego aprobate, Jesli twierdzi Pan że warhead ma "nikły i niezauważalny charakter promocyjny" to ja sie pytam czyje interesy pan prezentuje i kto pana wybrał do reprezentowania nas mieszkańców? Na jakiej podstawie pan twierdzi, że "nie możemy akceptować łamiania prawa, siania nienawiści i agresji". Był pan swiadkiem takich zdarzen, ma pan na to dowody. Jak pan moze tak pluc na ludzi ktorzy wypruwaja żyly bo zrobić cos w tym zapyziałym miescie!!!!! :oops:
Pańska wypowiedz jest skandaliczna i podla. To co pan robi to szczucie mieszkancow przeciwko innym mieszkancom. W pale mi sie nie miesci ze radny ktory powinien integrowac i pomagac mlodym ludziom w realizacji ich pomyslow robi im pod gorke. To haniebne. Wstyd.
Najbardziej jednak rozczarowal mnie p. Bładkowski ktorego do tej pory uwazalem za rozsadnego goscia. Jego wypowiedz o tym ze za wlasne pieniadze wydrukuje plakaty ostrzegajace przed impreza jest po prostu dranstwem. Po cholere sie w tym miescie starac, kiedy pojawi sie taki jeden z drugim ktorzy w swej zajadliwosci chca zepsuc swieto ludzi mlodych. To ze sluchamy innej muzyki i nie ubierami sie w gajery wcale nie oznacza ze jestesmy gorszymi ludzmi. Jestem tak oburzony, ze gorsze slowa cisna mi sie na usta. Posluchajcie sami, co ludzie ktorych wybralismy plotą na sesjach. Za nasze pieniądze bo przeciez dostaja za to dietki. Obiecuje, ze jestem w stanie wydac swoje pieniadze i wydrukowac plakaty ostrzegajce innych mieszkancow by nigdy juz nie glosowali na tych panow. Jedynie pan Koski miał na tyle jaj, zeby wystapic w obronie idei Festiwalu, ma pan u mnie browara. Reszta radnych milczala. PARAFRAZUJAC: W CIENIU MILCZENIA USTECKICH RADNYCH ZABIJA SIE FESTIWAL WARHEAD. Nie mozemy do tego dopuscic.
Posluchajcie sami, czesc trzecia nagrania od 41 min. 24.sek.

http://bip.um.ustka.pl/#Z2V0Q29udGVudCg2NTUzKQ==" onclick="window.open(this.href);return false;

W ogole ktos wie czy mozna zorganizowac referendum o odwolanie konkretnych radnych, czy tez taki wniosek dotyczy calej rady?

Awatar użytkownika
Mirek

Re: Skandaliczne wypowiedzi radnych na sesji

Post autor: Mirek » piątek, 27 kwietnia 2012, 17:27

W/w radni to goscie ponad 50 i 60 letni.
Nie zakumaja takiej muzy.

Zaraz przypomina sie film dokument Woodstock z 1970 roku.Tam farmerzy wypowiadali sie jak nasi radni.
A finał znasz tego koncertu.......Perła w Koronie pod koniec lat 60.
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » piątek, 27 kwietnia 2012, 17:49

:|
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
Wajper

Post autor: Wajper » piątek, 27 kwietnia 2012, 20:56

Czym się denerwujecie? Luzik. Jaką tak naprawdę te mętne, niepoparte żadnymi faktami wypowiedzi mają wagę? Co te wypowiedzi zmieniają?

NIC. :)

Panowie, nie denerwujcie się. Tyle se mogą. Jakakolwiek ich krucjata by nie była, jest bez znaczenia i przegrana. Warhead odbędzie się, będzie się odbywał - i to znacznie dłużej, niż Błądkowskiego i Siudka wszystkie kadencje razem wzięte. :)

Żałosne, nieskuteczne i anty-obywatelskie, jak większość inicjatyw wybranych "radnych-bezradnych". :D A jak radny chce tracić własną kasę na zaśmiecanie miasta - spoko, jego sprawa. Będzie miał mniej na piwo i pączki, co tylko wyjdzie na zdrowie. ;)
"Muzyka to przyjemność, jakiej dusza ludzka doświadcza przez liczenie, nie zdając sobie sprawy, że ma do czynienia z liczeniem."
Gottfried Wilhelm Leibniz

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » piątek, 27 kwietnia 2012, 22:48

Wajper moze i to tylko Warhead,,, ale jesli radny bojkotuje..i odniesie sukces(50/50) to 20 tys w kibel poszlo... 20 tys naszej kabony.
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » sobota, 28 kwietnia 2012, 00:06

Artur Grabarczyk
Hi! Me and my friends making a small punk rock festival in Ustka, in Poland, on 27th and 28th of July. http://www.warheadfest.pl" onclick="window.open(this.href);return false; We'd like to invite you to our fest. Do you have free term on 27th or 28th July? Artur

The Silver Shine
Hi Arthur,

Thanks for your mail and invitation. Yeah, it looks like the date would be OK for us. We would be very happy to come and play!

We would like to ask **** EUR + drinks/food and sleeping places for 4 people. Please let me know what do you think about it?
Cheers,
Ati

Nie trzeba się nikogo bać. A jeśli ktoś się kogoś boi, to dlatego, że udzielił temu komuś jakiejś władzy nad sobą. (H.Hesse)

pawka

Post autor: pawka » sobota, 28 kwietnia 2012, 09:49

Brawo Artur,mysle ze tak jak wszedzie w normalnym swiecie restauratorzy z pobliza estrady na promce powinni sie zrzucic na te kilkaset E i zapewnic wyzywienie a kwatere niech udostepni pewien GRZESZNIK kwaternik i mamy swietny kwiatek na festiwalu.pozdrawiam wszystkich a szczegolnie tlum restauratorow-sponsorow i GRZESZNIKA...
zycie to nie jest bajka tylko jeba...ka

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » niedziela, 29 kwietnia 2012, 01:28

Artur Grabarczyk
Hi! I and my friends making a small punk rock festival in Ustka, in Poland, on 27th and 28th of July. http://www.warheadfest.pl" onclick="window.open(this.href);return false; We'd like to invite you to our fest. Do you have free term on 27th or 28th July? Artur

Czwartek
The Hillbilly Moon Explosion
Hiya Artur - thanks for thinking of us. No unfortunately we're booked on that weekend. Stay in touch!
Cheers from the HME.

Czwartek
Artur Grabarczyk
27th July 2013 - OK?

Nie trzeba się nikogo bać. A jeśli ktoś się kogoś boi, to dlatego, że udzielił temu komuś jakiejś władzy nad sobą. (H.Hesse)

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » niedziela, 29 kwietnia 2012, 01:46

Paweł Rataj - Jarocin 1985 (byłem w tym roku po raz drugi w Jarocinie)
Obrazek

Paweł Rataj - 2012
Obrazek

Old Punk's Never Die! :) (skąd my znamy tą koszulkę?)
Obrazek

Awatar użytkownika
Core Nishon

Post autor: Core Nishon » niedziela, 29 kwietnia 2012, 11:47

"1972 - gorliwy ministrant
1992 - odnowa w Duchu Świętym
2002 - radny ( z otoczenia kościoła)"
Drogi radny, uważam że nie ma sensu żeby podnosić rzuconą przez radnego (po katolicku) rękawicę.
Myślę, że właśnie większymi Chrześcijanami okażą się Kurzajkowcy jeżeli przejdą obok jadu radnego ze spokojem i podniesioną głową.

"2012- gościnnie, politycznie w grupie PO" - panie radny "ZGODA BUDUJE"

"XVI Przystanek Woodstock, Kostrzyn nad Odrą 30.07 - 1.08.2010 r.
W Akademii Sztuk Przepięknych byli z nami: Tomasz Zimoch, Jurek Owsiak i Jan Skaradziński, Leszek Gnoiński i Wojciech Słota, prof. Alicja Chybicka, Michał Ogórek, ekipa EURO 2010 - Marcin Herra i Rafał Kapler, Marek Kondrat, Jerzy Buzek, Marek Niedźwiecki, Marek Piwowski, Andrzej Wajda." - Źródło: strona Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Panowie radni - przykład idzie z góry - bierzcie ten przykład "NIE LĘKAJCIE SIĘ", odważcie się poznać ludzi przez których robiony jest Warhead i dla których robiony jest Warhead.

Prawdopodobnie w tym roku na Festiwalu Przystanek Woodstock, dojdzie do spotkania na szczycie
http://www.wosp.org.pl/nasza_dzialalnos ... tockl.html" onclick="window.open(this.href);return false;
"Nie łatwo być świnią" - prosiak Porky

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » poniedziałek, 30 kwietnia 2012, 01:54

Radio Bagdad zagra w Ustce 27 lipca.

Edward

Post autor: Edward » wtorek, 1 maja 2012, 07:08

Trochę wolnego czasu mam teraz tylko wczesnym rankiem i późnym wieczorem, właściwie w nocy; przygotowania do rejsu zajmują całe dnie. Zajrzałem na tą stronę i znowu to samo, po ustecku! Uziemić każdego, kto wystawi głowę z kotła, chce zrobić coś konkretnego, coś więcej niż przeciętny mieszkaniec.
Czy wreszcie nie można normalnie?!
Ma prawo radny Siudek nie lubieć tego festiwalu i wypowiadać się krytycznie. Takie samo prawo ma radny Błądkowski. Czy nie zauważyliście jednak, że nikt nie złożył konkretnego wniosku w tej sprawie?
Ja też na taki festiwał nie poszedłbym, tak jak nie nie chodzę na wyprawy górskie czy duże wyprawy kajakowe lub rowerowe. To nie moje zainteresowania. Zacznijmy jednak SZANOWAĆ tych, którzy w naszym mieście chcą cokolwiek zrobić. Mamy wspaniałe warunki naturalne do aktywnej działalności, ale nie potrafimy ich wykorzystać.
Mamy potencjalnie wspaniałe szlaki rowerowe i kajakowe, osiągnięć w żeglarstwie może nam zazdrościć wiele portowych miast. Mamy wspaniałych sportowców w wielu dziedzinach. Mamy wreszcie artystów próbujących przebić się na rynku medialnym. To jednak tylko potencjalne możliwości, bo wszyscy walczą ze wszystkimi. Gdy ktoś coś osiągnie, to reszta aktywnych widzi w nim przeciwnika i zaczyna ściągać go w dół - bo może przesłonić ich działania, może nawet "zabrać" na swoją działalność kasę, która im by się przydała? Moża działa zwykła zawiść?
W rezultacie wszyscy mają pod górkę i traci na atrakcyjności całe miasto. Spójrzcie wzdłuż całego Wybrzeża i zacznijcie wyciągać wnioski z tego, jak radzą sobie inne miejscowości.
Oburzacie się, że jeden czy drugi radny wypowiedział się krytycznie na temat Festiwalu... Przesłuchajcie koniec marcowej sesji, gdy przedstawiłem projekt swojego rejsu - startu w ważnych, międzynarodowych regatach. Start w tych regatach będzie kosztował znacznie więcej niż moja dieta radnego za całą kadencję. Odsłuchajcie też moją ripostę na kwietniowej sesji: żadnych dotacji samorządowych do mojego rejsu - to prywatna impreza, za sponsorów i moje pieniądze.
Życzę każdemu, kto realizując swoją pasję przyczynia się do promocji naszego miasta, aby nie miał pod górkę, aby spotykał się ze zrozumieniem i pozytywnym odbiorem - i aby nie uważał innych pasjonatów za konkurencję, którą trzeba zwalczać.
Pozdrowienia
Edward Zając

Awatar użytkownika
Wajper

Post autor: Wajper » wtorek, 1 maja 2012, 09:38

Edward pisze: Czy wreszcie nie można normalnie?!
Trzeba być normalnym, by działać normalnie. Ot, truizm. Ustce brakuje NORMALNYCH ludzi. Politykierki, gierki, małe frajerki - dopóki dorośli ludzie bawią się grabkami i foremkami na usteckim piasku, tak będzie.
Ma prawo radny Siudek nie lubieć tego festiwalu i wypowiadać się krytycznie. Takie samo prawo ma radny Błądkowski. Czy nie zauważyliście jednak, że nikt nie złożył konkretnego wniosku w tej sprawie?
Bo NIC poza organiczną niechęcią, irracjonalnym lękiem i chęcią odgryzienia się na "Grabarzu i kolegach" za "całokształt" NIE MAJĄ. Nie widzi pan symetrii? "Oplakatuję miasto w proteście" - przecież to był nasz argument, gdy establishment arogancko machał środkowym palcem mówiąc, że "Syrenka i tak będzie, czy wam się podoba, czy nie". Życie jest tak cudownie symetryczne i sprawiedliwe, prawda? Różnica w tym, że my mieliśmy dobre argumenty. A panowie Siudek i Błądkowski nic konkretnego nie potrafią powiedzieć.
Ja też na taki festiwał nie poszedłbym, tak jak nie nie chodzę na wyprawy górskie czy duże wyprawy kajakowe lub rowerowe. To nie moje zainteresowania. Zacznijmy jednak SZANOWAĆ tych, którzy w naszym mieście chcą cokolwiek zrobić. Mamy wspaniałe warunki naturalne do aktywnej działalności, ale nie potrafimy ich wykorzystać.
Mamy potencjalnie wspaniałe szlaki rowerowe i kajakowe, osiągnięć w żeglarstwie może nam zazdrościć wiele portowych miast. Mamy wspaniałych sportowców w wielu dziedzinach. Mamy wreszcie artystów próbujących przebić się na rynku medialnym. To jednak tylko potencjalne możliwości, bo wszyscy walczą ze wszystkimi. Gdy ktoś coś osiągnie, to reszta aktywnych widzi w nim przeciwnika i zaczyna ściągać go w dół - bo może przesłonić ich działania, może nawet "zabrać" na swoją działalność kasę, która im by się przydała? Moża działa zwykła zawiść?
Brawo! Zgadzam się absolutnie. Nie można się zgodzić z tym, że ktoś robi ładniejsze piaskowe babeczki... Trza zdeptać, dla zasady.
W rezultacie wszyscy mają pod górkę i traci na atrakcyjności całe miasto.
DOKŁADNIE.
Życzę każdemu, kto realizując swoją pasję przyczynia się do promocji naszego miasta, aby nie miał pod górkę, aby spotykał się ze zrozumieniem i pozytywnym odbiorem - i aby nie uważał innych pasjonatów za konkurencję, którą trzeba zwalczać.
Trzeba dorosłym w strukturach decyzyjnych tego miasta odebrać łopatki i resoraczki. Albo w następnych wyborach wybrać NORMALNYCH, dojrzałych rozsądnych, kompetentnych i profesjonalnych ludzi. Są tacy, wszelakoż..?
"Muzyka to przyjemność, jakiej dusza ludzka doświadcza przez liczenie, nie zdając sobie sprawy, że ma do czynienia z liczeniem."
Gottfried Wilhelm Leibniz

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » wtorek, 1 maja 2012, 14:58

Homo sovietikus dalej ma się dobrze....
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » czwartek, 3 maja 2012, 18:17

Nikomu nie wolno się z tego smiać

Wy kłamiecie aby kupić nas
Sprzedajecie nasz bezcenny czas
Wciąż myślicie, że to tylko tłum
Zabraniacie dźwięków wszystkich strun

Ref: I nikomu nie wolno się z tego śmiać x4

I w pazłotka oklejajcie się
Choć kryjecie ja dokładnie wiem
Że jesteście ludźmi tak jak my
Choć czasami władza wam się śni

Ref:
I nikomu nie wolno się z tego śmiać

Jacek Ż.

Post autor: Jacek Ż. » sobota, 5 maja 2012, 21:56

Jestem Inspektorem w Urzędzie Miejskim w Mońkach (woj. podlaskie) Planując tegoroczny urlop biorę pod uwagę właśnie Ustkę z tego względu że odbywa się tam festiwal "Warhead". Od dawna interesuję się muzyką która jest tam prezentowana i za jednym zamachem chciałem załatwić dwie pieczenie: morze i moją ulubiona muzykę. Widzę jednak, że w Ustce są ludzie którzy nie byliby zadowoleni z mojej wizyty ponieważ jestem dla nich elementem aspołecznym ( natomiast w mojej miejscowości, o dziwo, jestem szanowanym obywatelem). Szkoda, ponieważ o Warhead słyszałem wiele dobrego i naprawdę chciałbym w końcu wziąć udział w tej imprezie. Życzę trochę więcej rozsądku i większego otwarcia oczu tym, którzy chcą zniszczyć tę imprezę. Nie bójcie się czegoś, czego nie znacie. Lepiej postarajcie się to poznać.

Awatar użytkownika
RYMARZ

Post autor: RYMARZ » niedziela, 6 maja 2012, 14:14

"Nie możemy akceptować łamiania prawa, siania nienawiści i agresji."
W. Siudek - nagranie z sesji Rady Miasta z dnia 26.04.2012, cz. 3.

Sprawa oczywista i bezdyskusyjna. Nie możemy.
Tyle że ani Festiwal Warhead, ani muzyka rockowa nie mają niczego wspólnego z łamaniem prawa oraz sianiem nienawiści i agresji. Nienawiść i agresję, a w skutkach łamanie prawa, rodzi bieda, tak materialna jak i umysłowa.
Rock'n'roll jest doskonałym narzędziem do pozyskiwania profitów, zarówno w postaci pieniężnej, jak i mentalnej. Przemysł rozrywkowy, którego muzyka rockowa jest częścią, stanowi jedną z najlepiej rozwijających się gałęzi gospodarki. Oprócz generowania dochodów, muzyka rockowa generuje świetne samopoczucie swoich miłośników. Nielogicznym zatem jest stawianie muzyki rockowej i Festiwalu Warhead w jednym rzędzie z łamaniem prawa oraz sianiem nienawiści i agresji. Celem Festiwalu Warhead (jak i muzyki rockowe w ogóle) jest budowanie więzi pomiędzy ludźmi i poprawianie samopoczucia. Integracja i zadowolenie generują zawsze skutki pozytywne. Nonsensem jest zatem twierdzenie o szkodliwości muzyki rockowej.

Kiedy podczas spotkania w/s Warhead 2012, które odbyło się w usteckim ratuszu, zapytałem Komendanta miejscowej policji o dane dotyczące wzrostu przestępczości oraz ilości interwencji podczas trwania Festiwalu w latach ubiegłych (2008, 2009, 2010), ten nie potrafił podać żadnych konkretnych liczb.

Na wspomnianym spotkaniu Dorota Paściak (była radna) przedstawiła dokumentację oceny sezonu letniego z lat 2008, 2009, 2010.
W opracowaniach nie było żadnych negatywnych ocen Festiwalu Warhead. O co więc chodzi radnym, którzy stawiają nasz Festiwal w jednym rzędzie z agresją? Pytam, bo mój umysł jest ścisły (jestem mgr inż. z wykształcenia) i działa w oparciu o związki przyczynowo-skutkowe oraz ciągi logiczne. Kiedy rejestruję zdarzenie typu rock=przemoc zapala mi się lampka z napisem "error". Brak logiki to bełkot i tyle.

Rock'n'roll = dochód.
Tak powinni postrzegać Festiwal włodarze miasta i specjaliści od promocji. Wystarczy spojrzeć na Jarocin, Węgorzewo, Krotoszyn, Bielawę, Ostródę, Szczecin, Kostrzyn (Woodstock) - miasta, w których imprezy o charakterze festiwalowym odbywają się przy dużym zaangażowaniu Ratusza, w doskonałym porozumieniu z Policją i Strażą Miejską. We wszystkich w/w miastach sukces nie pojawił się od razu (wyjątek stanowi Kostrzyn, który pozyskał imprezę już wypromowaną). Sukces to wynik lat pracy. Kurę znoszącą złote jaja trzeba umiejętnie pogłaskać i dobrze wykarmić. Jeśli więc Ty, który to czytasz, kochasz swoje miasto - daj się rozwinąć Festiwalowi - pomóż, albo przynajmniej nie przeszkadzaj.

Warhead 2012 - jestem za!

Marcin Rymarz

pieroog

Post autor: pieroog » poniedziałek, 7 maja 2012, 12:56

Jako jeden z organizatorów tej imprezy, bo zaznaczyć trzeba, iż Artur Grabarczyk nie robi tego sam, ubolewam nad tym jak jeden radny rzuca nam kłody pod nogi, w dodatku robi to Ustczanin Ustczanom. Naszym głównym celem jest rozruszanie tego nie oszukujmy się, ale nudnego w sezonie dla młodych ludzi miasta, chyba że za cel wyznaczono, aby młodzi turyści, którzy sie już zdecydowali do nas przyjechać, spędzali każdy wieczór w knajpach na promenadzie. Sądziłem, że ze strony miasta będziemy mieli stu procentowe poparcie w organizacji tego festiwalu, jak ma to miejsce w innych miejscowościach, takie wsparcie zapewnia nam tylko pan burmistrz i naczelnik promocji, za co im wielkie dzięki. Nie prawdą jest to, że ustczanie nie chcą tego festiwalu (nie mówię też, że wszyscy chcą- każdy ma prawo do swojego zdania), jesteśmy w posiadaniu podpisów ludzi którzy zgadzają się z naszym pomysłem, które możemy przedstawić.

A teraz zwracam się bezpośrednio do pana radnego Siudka, aby z powodu sporu jaki ma pan z Arturem Grabarczykiem, nie robił na złość dużej grupie ludzi, dla których pożywką kulturalną nie są imprezy techno czy disco polo, do których osobiście nic nie mam. Niech da nam pan szanse a przede wszystkim temu festiwalowi zaistnieć, gdyż jest szansa, że Ustka za kilka lat będzie głownie kojarzona z tym festiwalem tak jak było z FSO.

Pozdrawiam Tomasz Wojtkowiak
NoBody is perfect,my name is NoBody...

Awatar użytkownika
Ban.an

Post autor: Ban.an » poniedziałek, 7 maja 2012, 14:21

Im więcej imprez w Ustce tym lepiej.
Czyli FSO, Warhead, Rock w Starym Kinie mają takie samo prawo istnieć.

PS. czemu niektórzy broniący FW atakowali FSO? Tak się rzuciło w oczy.
" (...) możliwość, by miastem rządzili wybierani szacowni członkowie społeczności, którzy obiecają, że nie będą się wywyższać ani przy każdej okazji zdradzać publicznego zaufania, natychmiast stała się tematem żartów w całym mieście"
T.Pratchett

Miszka

Post autor: Miszka » poniedziałek, 7 maja 2012, 19:10

Podobno jak Pan Bóg kogoś nie lubi to mu rozum zabiera, a tych Panów Radnych musi nienawidzić. Można nie lubić tego czy innego rodzaju muzyki, ale utrącać inicjatywę dzięki której do Ustki przyjeżdża parę tysięcy ludzi to jest sabotaż. No chyba, że te pieniądze są nie potrzebne bo Panowie Radni przedłużyli sezon na pozostałe 10 miesięcy. Mieszkańcy Ustki powinni zapamiętać te nazwiska i podziękować przy najbliższej okazji, chociaż idea referendum też do mnie przemawia.

ODPOWIEDZ