Skandaliczne wypowiedzi radnych na sesji

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Re: Skandaliczne wypowiedzi radnych na sesji

Post autor: elveez » poniedziałek, 7 maja 2012, 20:04

Odnośnie skandalicznych wypowiedzi. Czy jak w "Izbie Wyższej" można zebrać ileś głosów, żeby jakąś inicjatywę poruszono na sesji, w głosowaniu.
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
TakajaKasia

Post autor: TakajaKasia » poniedziałek, 7 maja 2012, 23:58

Nie wiem co takiego gorszącego jest w tej imprezie. Przecież na miejskich imprezach gdzie grana jest zupełnie inna muzyka nie brakuje pijanych i agresywnych osób.

Przechadzając się po promenadzie gdzie odbywały się występy jakichś bardziej popularnych muzyków innego gatunku (niż to co prezentuje Warhead) niejednokrotnie byłam w nieprzyjemny sposób zaczepiana bądź też byłam świadkiem tego typu wydarzeń.

Każda impreza gdzie pojawia się 200-400 bądź więcej osób jest narażona na to, że znajdą się tam ,,elementy'', że mogą się zdarzyć jakieś niechciane incydenty.

Czemu ostrzegać akurat przed Warhead?

Abstrahując od tego, że można natrafić na pijane osoby, dostrzeżmy, że jest to na Pomorzu impreza oryginalna, ciekawa, nietypowa, niesztampowa! Coś nieco innego niż mdła muzyka bez wyrazu. Tu jest przekaz, anty-homofobia, tolerancja, braterstwo, wspólna zabawa pod sceną, gdzie wszyscy podnoszą każdego kto upadnie...

Ustka jest cudownym miejscem na tego typu wydarzenia, turystyczna miejscowość, blisko morze, można zatrzymać się na dłużej, niż tylko na czas trwania festiwalu. Jeśli uczestnicy Warhead docenią to miejsce, to na pewno będą je właśnie polecać rodzinie i znajomym jako najlepsze miejsce nad polskim wybrzeżem, gdzie można się udać na krajowy wypoczynek. Reklama jak się patrzy

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » wtorek, 8 maja 2012, 05:58

dostrzeżmy, że jest to na Pomorzu impreza oryginalna, ciekawa, nietypowa, niesztampowa!
Zgadzam sie.

Tylko problem jest ze starymi dziadami ,którzy lubia spokój i ciepłe kapcie....
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."

MarioRamone

Post autor: MarioRamone » wtorek, 8 maja 2012, 08:36

Czy radni są po to wybierani,aby torpedować inicjatywy obywateli? Hm,za własne pieniądze drukować i rozwieszać plakaty przeciwko festiwalowi Warhead?to mi zakrawa na sabotaż i dywersję! Czy pan radny w każdej sprawie jest tak gorliwy i gotów na poświęcenie? Mam wątpliwości. W 2008 roku,kiedy dowiedziałem się,że w Ustce odbędzie się Warhead,od razu zaplanowałem sobie wraz z rodziną spędzenie tam urlopu i zarezerwowałem kwatery.Jeśli chodzi o Polskie morze,to mam parę swoich ulubionych miejscowości i gdyby nie festiwal,to może nigdy bym do Ustki nie przyjechał. Okazało się,że takich jak ja było więcej. Ktoś wczesniej wspomniał o Jarocinie i Kostrzynie. Czy gdyby nie zorganizowano tam festiwali,wielu ludzi słyszało by o tych miejscowościach? W dzisiejszych czasach,kiedy na rynku turystycznym jest spora konkurencja, a niejednokrotnie oferty zagraniczne są pod wieloma atrakcyjniejsze,każda forma promocji jest na wagę złota. Czy imprezy disco polo lub koncerty ?dinozaurów? rocka,organizowane w Dolinie Charlotty są w stanie przyciągnąć fanów z drugiego krańca Polski? To pytanie nie wymaga odpowiedzi. Festiwal Warhead usytuowany trochę na uboczu,nie paraliżował w żadnym aspekcie funkcjonowania letniska.Pokręciło się przez dwa dni trochę ?innej?,kolorowej młodzieży i tyle.Nie zauważyłem na mieście żadnych ekscesów ani w dniu festiwalu,ani nazajutrz.Nawet,kiedy wracaliśmy w nocy,idąc przez całą Ustkę(kwatery mieliśmy po drugiej stronie miasta) nie zauważyliśmy niczego niepokojącego.Na terenie imprezy nie dochodziło do żadnego łamania prawa,atmosfera była radosna i beztroska.Jedynie za ogrodzeniem paru głupków potarmosiło się ale przybyły odpowiednie służby i zrobiły porządek. Czy natężenie hałasu było aż tak ogromne? Każdego wieczoru,wracając do naszego pensjonatu,słyszeliśmy odgłosy dyskoteki,która znajdowała się w pobliżu i musieliśmy znosić m.in. jęki wokalisty zespołu Feel.Jakoś nie robiliśmy z tego problemu,to jest specyfika takich miejscowości.Gdybyśmy szukali ciszy i spokoju,zaszylibyśmy się np.gdzieś w bieszczadzkiej głuszy. Mam nadzieję,że w Ustce nastąpi opamiętanie niektórych ludzi,którzy nie dorośli do rządzenia i nie będę musiał odwoływać rezerwacji noclegów i zmieniać planów wakacyjnych?

kordianxjr1300

Post autor: kordianxjr1300 » wtorek, 8 maja 2012, 11:53

Z wolnego tlumaczenia WARHEAD znaczy Wojenna Glowa - to uzyjmy pewnej strategii. Na poczatek chcialbym sie przedstawic-niestety tek mnie wychowano- nazywam sie Kordian Reszkowski, urodzilem sie w Ustce.Od wielu lat nic wielkiego sie nie dzialo w naszym miasteczku,kiedy to pewien pan rozpoczal dzialac legalnie, bez szwindli.Wpadl na pomysl aby dac cos mlodym ludziom namiastke wolnosci, bardzo dobrej muzyki, i przedewszystkim poczucie bezpieczenstwa,spotkania starych,oraz zawarcia nowych znajomych.Panowie Radni,zapewne kojarza swoje mlodziencze lata,kiedy to hipisi byli bogami waszych czasow, Czeslaw Niemen pierwszym buntownikiem,ktory zaspiewal Asnyka...Wielu z was utozsamialo sie z nim i jego kolegami tez sceny rockowej, z czasow kiedy to z waszych koszul spadaly kwiaty.Zapewne niejeden z was gdzies ma zakurzone zdjecie kiedy to nosil dlugie wlosy, 50 centymetrowe dzwony- to wy zapoczatkowaliscie rozwoj tej a nie innej muzyki ktora odziedziczylismy z pokolenia na pokolenie od Was Panowie . Dlaczego wiec zabraniacie nam orgznizowania FESTIWALU WARHEAD- tez mamy prawo do przezywania w swoj sposob tego co czujemy oraz myslimy...Wiem ze nasze gwiazdy nie dorownuja rym, na ktore wielu z was jezdzi do Doliny Szarlotty,ale laczy nas to samo, ta sama muzyka,dlugie wlosy,wykrzyczenie,a wrecz wydarcie naszych pogladow do mikrofonu,bo kto nas bedzie sluchal jak nie my z tej samej gliny ulepieni ROCKENDROLLOWCY. Z POWARZANIEM DLA WESTIWALU WARHEAD KORDIAN RESZKOWSKI

Grzegorz

Post autor: Grzegorz » wtorek, 8 maja 2012, 12:34

Ja jak zwykle krótko.
Mam nadzieję, że WARHEAD w Ustce się odbędzie.
Jeśli czegoś się boję, to staram się poznać źródło lęków, moja propozycja: niech radni podczas imprezy porozmawiają z ludźmi, którzy tam przyjadą, pewnie znajdą wiele wspólnych tematów.

Awatar użytkownika
RYMARZ

Post autor: RYMARZ » wtorek, 8 maja 2012, 15:39

TakajaKasia pisze: Każda impreza gdzie pojawia się 200-400 bądź więcej osób jest narażona na to, że znajdą się tam ,,elementy'', że mogą się zdarzyć jakieś niechciane incydenty.
Dobrze, że podejmujesz ten temat.
Ludzie są w gruncie rzeczy tacy sami niezależnie od narodowości, upodobań seksualnych, nawyków kulinarnych, orientacji politycznej, etc. Możnaby wymieniać bez końca. W każdej dużej grupie ludzi dochodzi do nieprzyjemnych incydentów.
Bez względu na to, czy spotka się 1000 atletów, 1000 doktorów habilitowanych, 1000 radnych miejskich, 1000 fanów rocka, 1000 połykaczy ognia czy 1000 pomocników kierownika kotłowni, z grupy zawsze wypłynie tyle samo gnoju. Taka jest specyfika stada.

Bo wszyscy jesteśmy tacy sami.

Zamiast więc kopać się po dupach, zacznijmy sobie podawać dłonie.

AMEN.

Adam Wroński

Post autor: Adam Wroński » wtorek, 8 maja 2012, 18:00

Jestem starym dziadem, który lubi spokój i ciepłe kapcie.
Pomimo to z całym przekonaniem powtarzam za Marcinem :
WARHEAD 2012 - JESTEM ZA !!!!!!!!!!!!!!
... i z ogromną przyjemnością oraz szacunkiem podaję dłoń wszystkim organizatorom.

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » wtorek, 8 maja 2012, 22:42

Przeraża mnie to niesamowite, ale jednak gremialne, wypowiadane przez radnego Włodzimierza Siudka pustosłowie. To co pan wyczynia graniczy (...). Brak reakcji na insynuacje i kłamstwa radnego rzuca się cieniem na pracę pozostałych radnych. Jak można bywalcom organizowanej przeze mnie w latach ubiegłych imprezy zarzucać "łamianie prawa, sianie nienawiści i agresji." Jakie pan ma dowody na poparcie swoich tez wysuwanych wobec mnie, wobec muzyków i ludzi goszczącym na tej imprezie? Chciałbym panu przypomnieć, że w roku 2009 spotkaliśmy się w lipcowe popołudnie na ul. M.Polskiej obok Domu Rybaka, gdzie gratulował mi pan udanej imprezy. Cóż takiego zmieniło się w pana nastawieniu do mnie i rzeczy przeze mnie organizowanych? Logika, zdrowy rozsądek i intuicja podpowiadają mi, że gdyby pomnik syrenki został postawiony w lipcu, a impreza odbywała się w sierpniu to już gratulacji z pana ust bym nie usłyszał - każdy kto jest choć trochę zorientowany w temacie będzie wiedział o co chodzi. To, że ośmieliłem się otwarcie stanąć w obronie profesora M.Rosy wobec krzywdy, którą wyrządzono temu człowiekowi na oczach całego miasta i do czego i pan przykładał swoją rękę rzutuje teraz tym, że będzie pan blokował, oczerniał, ośmieszał, deprecjonował i w skandaliczny sposób napiętnował mianem bandytów ludzi, którzy starają się zrobić coś dla siebie, dla tego miasta i dla gości je odwiedzających? Już wcześniej pan przeliczał fundusze przyznane przez miasto na Festiwal na obiady dla dzieci. To może pan przeliczy ile tych obiadów zostało spuszczonych do kanału z wodą z nieszczęsnej fontanny? A może w swojej "inteligencji" przeliczy pan na te obiady diety radnych, z których nikt nie ma pożytku, a jedynie utrapienie. Może przypomni pan sobie fakt, że zespoły odwiedzające Ustkę podczas Warhead na wieść o tym, że jednemu dziecku z Ustki potrzebna jest pomoc zorganizowały dziesiątki koncertów w całej Polsce oraz po jednym w Berlinie i w Londynie. Jeden zespół przyleciał z Wielkiej Brytanii, aby zagrać trzy koncerty (w Gdańsku, Warszawie, Poznaniu) tylko za zwrot kosztów podróży. Może to radny policzy?
Idziemy dalej - Na spotkaniu zorganizowanym w ratuszu pan komendant Grzegorz Gadoś choć krytycznie wypowiadał się na temat imprezy to jednak nie potrafił podać żadnych danych dotyczących wzrostu przestępczości w dniu festiwalu. W dniu 1 maja rozmawialem z ochroniarzami na OSiRze, którzy również ochraniali w latach 2009 i 2010 Warhead Festiwal - na moje pytanie, czy mieli na organizowanej przeze mnie imprezie dużo pracy odpowiedzieli, że tyle samo co tu, czyli podczas koncertu artysty Norbiego. Jedyny prawdziwy problem, który im utkwił w pamięci to pijany i agresywny delikwent usiłujący za wszelką cenę dostać się na imprezę - nic by nie było w tym dziwnego gdyby nie to, że ów delikwent to wykładowca ze Szkoły Policji w Słupsku. Na koniec ochroniarze skwitowali, że napracować to się muszą na gminnych dożynkach... Następnego dnia spotkałem pana Sławomira Kustosza, który zajmuje się zabezpieczeniem medycznym podczas trwania imprezy. Na to samo pytanie - czy ma dużo pracy podczas trwania imprezy odpowiedział mi, że najwięcej kłopotów było w roku 2008, ale w 2009 i 2010 praktycznie było bez żadnych incydentów. W 2010 miał 3 zdażenia, w których musiał udzielić pomocy:
- dziewczynie, która zwichnęła nogę na nierównym terenie o posprzątanie którego nie mogę się doprosić od wiosny 2008
- skaleczenie palca
- zasłabnięcie
W dniu wczorajszym przeprowadziłem rozmowę z rzecznikiem prasowym Komendanata Miejskiego Policji w Słupsku panem Robertem Czerwińskim, który zna tą imprezę również od strony artystycznej i był wielce zdziwiony, że pod adresem Festiwalu padają takie zarzuty. Wróćmy do spotkania - na spotkaniu tym radny Włodzimierz Siudek nie rozwinął się zbytnio, bo trafił na ludzi racjonalnie myślących, inteligentnych i potrafiących logicznie formułować zdania, z czym radny często ma problemy. Gdy podczas dyskusji wyszło na jaw, że mogą być problemy z usytuowaniem sceny radny nawet zaoferował swoją pomoc informując, że może użyczyć swojej betoniarki gdyby zaszła konieczność wylania pod scenę odpowiedniego placu z betonu.
Jednak na sesji już "betoniarka" poszła w niepamięć, a na sali "rozlała się" myśl o małym znaczeniu promocyjnym Festiwalu. Niech pan wskaże jakikolwiek inny Polski festiwal dotowany z miasta kwotą 25 000 złotych, a który ma szersze znaczenie!? Za 200 000 złotych mieszkańcy sami zrobiliby festiwal o zasięgu Europejskim, a wpływy z niego przeznaczyli na przykład na budowę pięknego placu zabaw dla dzieci, albo na organizację kolejnego festiwalu, aby nie ciągnąć z miejskiej kasy - rozumie pan o czym mowa? Dalej radny zarzuca brak innych imprez towarzyszących/interdyscyplinarnych podczas Warhead - aż dziw mnie bierze, że radny wymaga tego od imprezy o tak niskim budżecie. Niech pan tego zapragnie od FSO, festiwalu który nie ma swojej strony internetowej od 10 lat, a na którego organizację od początku swojego istnienienia wydano już ponad 1 000 000 (milion!) złotych! Piszę to, bo szlag mnie trafia jak czytam i muszę słuchać bredni ludzi, którzy rządzą tym miastem, a nie mają praktycznie o niczym zielonego pojęcia prócz tego jak coś ugrać. Teraz radny Błądkowski - (...)za własne pieniądze oplakatuje miasto. Świetnie - liczę, że pan dotrzyma słowa i gdy zajdzie potrzeba wywieszenia plakatów informujących np. o zbiórce na rzecz jakiegoś chorego dziecka z Ustki również pan się wykaże, przez co stanie się pan także naczelnym charytatywnym plakacistą i konkurencją dla OSiRu w tym względzie.

Nie chcę Was męczyć swoją pisaniną, więc na tym w tej chwili skończę, ale do sprawy z pewnością powrócimy.

Pozdrawiam

Artur Grabarczyk

Ps. - Domniemam, że radny Błądkowski wypowidał się jako reprezentant lokalnej frakcji PO.

Ps2 - Edward Zając - Nie widzę nic nadzwyczajnego w tym, że pan płynie za swoje pieniądze. W przyszłym roku lepiej niech pan zostanie na lądzie i za analogiczne 25 000 złotych z miejskiej kasy zorganizuje w Ustce regaty zapraszając 70 żeglarzy, tak jak my zapraszamy muzyków.

Ps3 - Panie Adamie - znam "starych dziadów" którzy są po trzydziestce, nic nie robią bo w nic nie wierzą, nawet w to, że wspólnymi silami można w tym mieście zrobić coś wspaniałego. Dziękuję za dobre słowa i wsparcie, którego pan mi/nam udziela. Nie wiem, czy to dla Pana coś znaczy, ale w moich oczach jest Pan wielki! Nie jest to żadna wazelina (zna mnie Pan przecież), ale fakt!

Post zmoderowany - rzecznik
Nie trzeba się nikogo bać. A jeśli ktoś się kogoś boi, to dlatego, że udzielił temu komuś jakiejś władzy nad sobą. (H.Hesse)

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » środa, 9 maja 2012, 06:26

Jestem starym dziadem, który lubi spokój i ciepłe kapcie.
Pomimo to z całym przekonaniem powtarzam za Marcinem :
WARHEAD 2012 - JESTEM ZA !!!!!!!!!!!!!!
... i z ogromną przyjemnością oraz szacunkiem podaję dłoń wszystkim organizatorom.
No to jest Nas juz dwóch starych dziadów o podobnych upodobaniach.... :mrgreen:
Teraz radny Błądkowski - (...) własne pieniądze oplakatuje miasto. Świetnie - liczę, że pan dotrzyma słowa i gdy zajdzie potrzeba wywieszenia plakatów informujących np. o zbiórce na rzecz jakiegoś chorego dziecka z Ustki również pan się wykaże, przez co stanie się pan także naczelnym charytatywnym plakacistą i konkurencją dla OSiRu w tym względzie.
Oblukamy.
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."

Awatar użytkownika
RYMARZ

Post autor: RYMARZ » środa, 9 maja 2012, 12:17

Co do wypowiedzi Pana Błądkowskiego - radny miejski chce wywieszać plakaty nawołujące do bojkotu imprezy, której jednym ze sponsorów oraz współorganizatorem jest Miasto Ustka.

Można się z ideą Festiwalu nie zgadzać, ale nie ma Pan prawa działać na jego szkodę.
Proszę pamiętać o tym, że Miasto Ustka ma udział w organizacji Festiwalu. Jak więc można kopać dołki pod kimś, kto wypłaca Panu diety za bycie radnym?
Dla mnie to brak lojalności.

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » środa, 9 maja 2012, 23:38

No to jest Nas juz dwóch starych dziadów o podobnych upodobaniach....
Nie kokietujmy już tym "starym dziadostwem" :lol:

Orginalne Plakaty Błądkowskiego , dobrze zrobione mogą dziś reklamować w sumie Warhead i mieć kiedyś wartość jak te o zaplutym karle reakcji.Tylko że sknera nie wywali swojej forsy na druk.
Zdziwiłbym się gdyby było inaczej.Ten drugi , jak mu tam? Cudek? Cudak?też nie finansowy tygrys? :lol: :lol: :lol:
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Awatar użytkownika
Core Nishon

Post autor: Core Nishon » czwartek, 10 maja 2012, 12:15

GRABARZ pisze:Na spotkaniu zorganizowanym w ratuszu pan komendant Grzegorz Gadoś choć krytycznie wypowiadał się na temat imprezy to jednak nie potrafił podać żadnych danych dotyczących wzrostu przestępczości w dniu festiwalu. (...)
W dniu wczorajszym przeprowadziłem rozmowę z rzecznikiem prasowym Komendanata Miejskiego Policji w Słupsku panem Robertem Czerwińskim, który zna tą imprezę również od strony artystycznej i był wielce zdziwiony, że pod adresem Festiwalu padają takie zarzuty. Post zmoderowany - rzecznik
Jak wspomniałem wcześniej, przykład idzie z góry.
http://www.tvn24.pl/-1,1744087,0,1,zast ... omosc.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Nie chodzi mi o to żeby Pan Komendant siadał za perkusją, ale o pokazanie podejścia policji do takich imprez w cywilizowanych miastach.
Wczytajcie się dobrze Komendant Główny chodzi na koncerty Huntera. :D
"Nie łatwo być świnią" - prosiak Porky

Edward

Post autor: Edward » czwartek, 10 maja 2012, 21:47

Artur, mógłbyś mnie zostawić w spokoju i nie prowokować?
Nie wypowiadam się na temat Twojej imprezy, bo mnie ta muzyka nie interesuje. Ogólnie pisałem, że trzeba popierać każdego pasjonata, bo tylko oni potrafią dokonywać rzeczy większych niż ci, którzy robią to z etatowego obowiązku. Dlatego razi mnie walka między pasjonatami - zamiast działań wspólnych.
Żeglarstwa nie porównuj do festiwalu czy imprez podobnych do Twojej. Kilkakrotnie brałem udział w regatach UNITY LINE. Regaty 3-dniowe, około stu jachtów nie tylko z Polski, 300 do 400 żeglarzy. Świnoujście i Szczecin nie dopłacają do tych regat ani grosza. Startuję w Regatach o Puchar Poloneza - 20 do 30 jachtów z samotnymi żeglarzami i też samorządy nic nie dopłacają. Za kilka dni jadę na regaty z Anglii na Azory, do których zgłosiło się ok. 80 jachtów z 10 krajów - i jest pewne, że nie ma tam grosza publicznych pieniędzy. Moja HOLLY będzie pierwszym polskim jachtem biorącym udział w tych regatach.
W Ustce dopłaca się do szkolenia dzieci (UKS "OPTY"), ale jest to kwota znacznie mniejsza niż na Twój festiwal. Chociaż nasze miasto reklamuje się "USTKA - UZDROWISKO W MORSKIM STYLU", to na tę "morskość" wydaje się zaledwie kilka procent budżetu przeznaczonego na promocję.
Życzę Ci, aby festiwal nie sprawił przykrych niespodzianek - chociaż krytyki nie unikniesz. Sądzę jednak, że i tak będzie to łagodniejsza krytyka niż ta, która jest kierowana do mnie.
Edward Zając

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » czwartek, 10 maja 2012, 23:59

Edward pisze:Artur, mógłbyś mnie zostawić w spokoju i nie prowokować?...
Ależ Edwardzie - moim celem nie jest prowokowanie Ciebie i kogokolwiek innego. Od tego jest forum, aby ludzie ze sobą dyskutowali, spierali się, czy też wytykali błędy i absurdy tak władzy jak i radnych i niekoniecznie musi to być w taki sposób i z taką ekspresją jak się to Tobie podoba.
Nie rozumiem dlaczego wcześniej nikt nie krytykował Festiwalu tylko dopiero teraz. Po aferze z syrenką wielkie larum nad Festem podnosi jeden z radnych - czyżby wcześniej wszystko było OK, a teraz jest "be" impreza, która się jeszcze nie odbyła? Czy jesteś w stanie mi to wyjaśnić? W moim odczuciu jest to nic innego jak próba odwetu i do póki radni będą wykorzystywać swoją pozycję radnych do walki z obywatelami, do póty nic nie będzie normalne zarówno w tym mieście jak i kraju. Inną sprawą jest, że znając miernotę duchową tródno by było ów odwetu się nie spodziewać - liczyłem się z tym od samego początku. Chcecie panowie walczyć z ta imprezą, to sobie walczcie - nic tu po Was nie zostanie, tylko same zgliszcza. Radny W.S. zatracił się bezpamięci w swojej zaciętości i bije już zupełnie na oślep w całkiem pokaźną grupę tych, jak to nazwał -"buraków", których niby ja mam być przedstawicielem.

Życzę Ci, abyś rejs swojego życia odbył bezpiecznie i wrócił cało do naszego wspólnego domu, którym jest Ustka.

Szczerze Pozdrawiam!

Artur

Ps - O swojej Holly pisz w innym dziale/wątku, bo ktoś może Ci zarzucić zaśmiecanie dyskusji, tak jak to Ty innym zwykłeś zarzucać pisanie nie na temat.
Nie trzeba się nikogo bać. A jeśli ktoś się kogoś boi, to dlatego, że udzielił temu komuś jakiejś władzy nad sobą. (H.Hesse)

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » piątek, 11 maja 2012, 06:46

Ten drugi , jak mu tam? Cudek?
CZyżby rodziła sie Nowa Szymborska.....?

Obrazek

Edward

Post autor: Edward » piątek, 11 maja 2012, 07:27

Artur, tylko sprostowałem Twoją wypowiedź dotyczącą żeglarstwa. Dziwi mnie, że sam wiele krytykując, odmawiasz tego prawa innym, gdy sprawa dotyczy Twojej imprezy.
Edward Zając

JKUstka

Post autor: JKUstka » piątek, 11 maja 2012, 15:20

Edward pisze:W Ustce dopłaca się do szkolenia dzieci (UKS "OPTY"), ale jest to kwota znacznie mniejsza niż na Twój festiwal. Chociaż nasze miasto reklamuje się "USTKA - UZDROWISKO W MORSKIM STYLU", to na tę "morskość" wydaje się zaledwie kilka procent budżetu przeznaczonego na promocję.
@ Edwrd w Ustce nie dopłaca się do szkolenia dzieci. Raz już pisałem jest grupa ludzi, której na sercu leży żeglarstwo sportowe wśród dzieci.
UKS"Opty" jak każdy mieszkanieć Ustki, czy podmiot może startować w ogłaszanych przez miasto konkursach na zadania publiczne pod warunkiem, że
ma własne środi na udział własny.
Komsje konkursowe oceniaja, czy dany wniosek jest dobry i ma szanse powodzenia zrealizować zadanie publiczne.
W tym roku komisja oceniła, że UKS"Opty" ma słabą ofertę. Oceniła również, że żeglarstwo morskie jest tym samym, co żeglarstwo sportowe w
klasie optimist i wniosek odrzuciła. W Ustce mamy taką świadomość żeglarską i taką wiedzę żeglarską.
Nie ma to nic wspólnego z imprezą Grabarza. To zestawienie nijak się ma do siebie.
Ekipie Grabarza życze, aby wszystko pięknie dopięli i dużo potrzebnej energii i samozaparcia.

Marta5

Post autor: Marta5 » sobota, 12 maja 2012, 14:19

Witam, mam na imię Marta i od zawsze mieszkam w Ustce. Przykro mi, że w moim mieście nic się nie dzieje, a jak już ma się coś dziać to robi się wszystko by się nie działo. Nie wiem dlaczego. Czy jedyną imprezą pozostanie FSO? W moim osobistym odczuciu jest ona już trochę nudna. Warhead to świetny projekt. Duży, konkretny i zaczął mieć już swoją tradycję w naszym mieście. Sama słucham muzyki rockowej,a jednocześnie od 10 lat pracuję w administracji Przychodni MSW i nie uważam bym łamała prawo, zionęła agresją i była zdemoralizowana przez ten rodzaj muzyki.Popatrzmy chociaż na zastępcę KGP, po pracy gra na perkusji i co.......prawy człowiek. Impreza ściągnie do nas tłumy turystów, rozreklamuje miasto, rozrusza atmosferę a nie wspomnę już o zyskach finansowych. COŚ się będzie działo!!! W 2007 r. byłam na koncercie RHCP w Chorzowie i szczerze, naprawdę nigdy nie przejechałabym taki kawał drogi gdyby nie moja muzyka. Bardzo miło wspominam koncert i nie przypominam sobie by działy się tam jakieś skandale. Więc po co blokować Warhead i jeszcze utrudniać organizatorom pracę? Dobrze, że są ludzie, którzy chcą zorganizować takie przedsięwzięcie i zamiast ich wspierać to.....aj szkoda gadać. Warhead - JESTEM ZA!!! BARDZO ZA!!!

Awatar użytkownika
Wajper

Post autor: Wajper » sobota, 12 maja 2012, 23:14

Radni Siudek i Błądkowski oraz pan Komendant mają absolutnie rację. Ludzie obdarzeni intuicją, wyobraźnią i mądrością jak oni, przeczuwają (nawet jeśli nie potrafią zwerbalizować), że coś ZŁEGO czai się tuż za rogiem. To radni i komendanci. Mają rację, Warhead to zło. I nie mówcie, że są głupcami - nie mogliby głupcy być na takich stanowiskach, prawda?

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2 ... 1336833979" onclick="window.open(this.href);return false;
"Muzyka to przyjemność, jakiej dusza ludzka doświadcza przez liczenie, nie zdając sobie sprawy, że ma do czynienia z liczeniem."
Gottfried Wilhelm Leibniz

ODPOWIEDZ