Skandaliczne wypowiedzi radnych na sesji

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Re: Skandaliczne wypowiedzi radnych na sesji

Post autor: GRABARZ » czwartek, 24 maja 2012, 22:58

To jest dramat tego miasta, że kiedy mieszkańcy sami chcą coś zrobić to rzuca im się kłody pod nogi. Z nikąd nie pada pytanie - "może możemy wam w jakiś sposób pomóc... ?" Rozpacz człowieka ogarnia, jak ludzie nie mający pojęcia w danej dziedzinie zaczynają wygadywać takie głupoty, że głowa boli. Żyjemy na totalnym zadupiu, gdzie ludzie o prowincjonalnym myśleniu decydują o losie naszego miasta. Dwóch radnych i pani sekretarz boją się najazdu rock'n'rollowców do miasta, gdzie coraz częściej słychać jak "psy dupami szczekają". Tuż obok w Gałęzinowie powstaje amfiteatr na 15 000 ludzi, gdzie będziemy mogli w tym roku posłuchać i zobaczyć na scenie np ludzi, którzy tworzyli The Doors (tu proponuję radnemu Błądkowskiemu pobiegać z plakatami po okolicznych wsiach ostrzegającymi przed najazdem ćpunów, bo przecież nikt inny jak wokalista The Doors - Jim Morrison wykitował z przedawkowania heroiny, co nie przeszkodziło (o zgrozo!) francuzom pochować ów typa obok Fryderyka Chopina). Proponuję też ostrzec przed zespołem, który w początkach lipca ma zamiar wystąpić w Ustce na OSiRze - rówież wokalista ów zespołu wykitował z powodów ogólnego wyczerpania organizmu przez miłość do używek. W ogóle w Ustce tego lata wystąpią zespoły, które swój sukces zawdzięczają Jarocinowi. To Jarocin dał Polsce takie zespoły jak Dżem, DAAB, Piersi, T.Love, TSA i wiele, wiele innych znakomitych artystów. Co natomiast daje Ustka? Trzeba mieć twaróg zamiast mózgu, aby torpedować działania ludzi, którzy chcą w tym mieście coś zrobić.

Ps -Nie dalej jak kilka tygodni temu wraz z panem Adamiem Wrońskim wpadliśmy na pomysł, aby w Ustce utworzyć aleję gwiazd rocka, z odciskami dłoni znakomitych artystów, którzy odwiedzają Ustkę i Dolinę Charlotty. Już w tej chwili mielibyśmy Deep Purple, członków The Animals, UK Subs, Suzi Quatro, Magie Reilly... Ale cóż, lepiej rozwieszać plakaty, które poinformują "Ludzie - moje oczy tęsknią za rozumem".
Ostatnio zmieniony czwartek, 24 maja 2012, 23:00 przez GRABARZ, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie trzeba się nikogo bać. A jeśli ktoś się kogoś boi, to dlatego, że udzielił temu komuś jakiejś władzy nad sobą. (H.Hesse)

Artur Mazur

Post autor: Artur Mazur » czwartek, 24 maja 2012, 22:59

GRABARZ pisze:Szkoda, że nie ma nagrań z komisji kultury - tam z kolei swoją wiedzą na temat Warhead "zabłysnęła" pani sekretarz Podruczna. Ręce opadają. Czy frakcja PO o ponoć liberalnych poglądach zaczyna walkę z młodymi mieszkańcami, którzy jeszcze nie wyjachali z tego miasta?
No tak , my młodzi 40-latkowie :lol:
A skąd wieści , byłeś ?

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » czwartek, 24 maja 2012, 23:10

Artur Mazur pisze:
GRABARZ pisze:Szkoda, że nie ma nagrań z komisji kultury - tam z kolei swoją wiedzą na temat Warhead "zabłysnęła" pani sekretarz Podruczna. Ręce opadają. Czy frakcja PO o ponoć liberalnych poglądach zaczyna walkę z młodymi mieszkańcami, którzy jeszcze nie wyjachali z tego miasta?
No tak , my młodzi 40-latkowie :lol:
A skąd wieści , byłeś ?
Hehehee - no tak, ja to już niedługo będę do 50 się zbliżał, a tu ludzi słuchających mocniejszej muzyki wciąż uważa się za szczeniaków, a jeśli ci do głowy wpadnie nie daj Boże jakiś pomysł to zrobią z ciebie i szczeniaka i pojeba. Co do wieści - rozchodzą się piorunem. Masz może nagranie? Z wielką uwagą bym posłuchał tych "mądrości".
Nie trzeba się nikogo bać. A jeśli ktoś się kogoś boi, to dlatego, że udzielił temu komuś jakiejś władzy nad sobą. (H.Hesse)

Jacek Ż.

Post autor: Jacek Ż. » piątek, 25 maja 2012, 06:36

Całym sercem jestem z organizatorami Warhead. Jako organizator Rock na Bagnie (podobny festiwal na Podlasiu) miałem identyczne kłopoty, na szczęście okazały się one przejściowe. Niedawno Starostwo Monieckie zaproponowało mi zorganizowanie festiwalu na ich pięknych terenach widząc w tym ogromną promocję. Same łosie i żubry już nie wystarczają aby przyciągnąć turystów. Potrzebne są dodatkowe działania i na szczęście są w niektórych samorządach ludzie którzy to widzą. Życzę tobie Grabarz aby i ci od których zależy byt i wizerunek Ustki również kiedyś przejrzeli na oczy, a zanim to nastąpi zapraszam Ciebie do mnie, abyś pomógł mi swoją dobrą radą i doświadczeniem w organizacji przyszłorocznej edycji Rock na Bagnie na Podlasiu. Ustka niech zarasta chwastami. Może się włodarze trochę zawstydzą, że stracili kreatywnego i chcącego działać na rzecz miasta człowieka. Powiem szczerze, że to nie morze rozsławia Ustkę w Polsce w wielu kręgach, tylko Artur Grabarczyk i jego zespół oraz festiwal, bez niego byłaby to kolejna miejscowość nad morzem, taka sama jak wszystkie inne i powinniście być dumni z tego człowieka.

Awatar użytkownika
Core Nishon

Post autor: Core Nishon » piątek, 25 maja 2012, 07:37

Polecam wszystkim, którzy boją się metali, punków i innej maści rockendrolowców
http://natropie.onet.pl/crimestory/zzyc ... tykul.html" onclick="window.open(this.href);return false;
"Nie łatwo być świnią" - prosiak Porky

Adam Wroński

Post autor: Adam Wroński » piątek, 25 maja 2012, 12:54

Artur. A może by Huntera i jego perkusistę zaprosić do Ustki ?

Adam Wroński

Post autor: Adam Wroński » piątek, 25 maja 2012, 13:08

Chociaż nie wiem, czy to dobry pomysł. Mądrość, zdrowy rozsądek, nietuzinkowość, silna osobowość - to mogą być dla niektórych zagrożenia. A u nas - wiadomo. Zagrożenia trzeba eliminować. W tym kontekście lLepiej nie wystawiać dobrych ludzi na stres i nieprzyjemności za zakłócanie porządku i błogiej ciszy.

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » piątek, 25 maja 2012, 13:57

Ale co ma artykul przytoczony przez korniszona do ogólnego obrazu punkowców, rokendrolowcow. Jak policjant, perkusista to odrazu wzor? Może jeden z niewielu porządnych mający znikomy wpływ na postrzeganie owych subkultur.
Chociaż nie wiem, czy to dobry pomysł. Mądrość, zdrowy rozsądek, nietuzinkowość, silna osobowość - to mogą być dla niektórych zagrożenia. A u nas - wiadomo. Zagrożenia trzeba eliminować. W tym kontekście lLepiej nie wystawiać dobrych ludzi na stres i nieprzyjemności za zakłócanie porządku i błogiej ciszy.
Tej wypowiedzi już kompletnie nie kumam.
P.s Prawnicy orzekli zgodnie ze pojęcie ciszy nocnej w polskim prawie nie funkcjonuje, jest to sprawa czysto umowna.
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Adam Wroński

Post autor: Adam Wroński » piątek, 25 maja 2012, 16:35

Też "nic nie kumam" Kto tu mówi o ciszy nocnej?

Awatar użytkownika
Core Nishon

Post autor: Core Nishon » piątek, 25 maja 2012, 19:07

"Ale co ma artykul przytoczony przez korniszona do ogólnego obrazu punkowców, rokendrolowcow."

Szczerze mówiąc powinienem podejść do tego jak Kazik Staszewski:
?... a gdy mnie ktoś o moje teksty spyta,
temu za...ie z łokcia, za...le z kopyta?

? no cóż, ?pokazuję i objaśniam?...
Wszyscy, którzy uważnie śledzą sprawę Warhead wiedzą dobrze, że w Ustce funkcjonuje coś w rodzaju ?towarzystwa wzajemnej adoracji?, dążącego do utrudnienia (a może i storpedowania) organizacji tego festiwalu. W opozycji do imprezy stoją głównie miejscowi oldboje, którzy nie potrafią zrozumieć potrzeb młodszych. Przy tym wykorzystywana jest najprzeróżniejsza argumentacja. Niektórzy z ?opozycjonistów? próbują podeprzeć się aktami prawnymi i innymi paragrafami bo zapewne liczą na to, że jest to przysłowiowy ?as? z rękawa, który zniechęci organizatorów.
Przytaczając artykuł chciałem pokazać prostą zależność. WICESZEF ORGANIZACJI ODPOWIADAJĄCEJ ZA PRZESTRZEGANIE PRAWA JEST ROCKMENEM I POPRZEZ TO, ŻE GRA W ZESPOLE METALOWYM, WSPÓŁTWORZY ROCKOWY ŚWIAT. ŚWIAT, KTÓREGO PRZECIWNICY WARHEAD TAK SIĘ BOJĄ.
Pamiętajmy, że jeżeli czegoś nie rozumiemy to się tego boimy i zaczynamy z tym walczyć. Nakręcanie spirali nienawiści jeszcze nigdy nikomu nie wyszło na dobre.
W tym wypadku drodzy ?opozycjoniści? jesteście na dobrej drodze do tego żeby ?niedobitki? usteckiej młodzieży uciekły z miasta.
Pomyślcie tylko kto Wam poda szklankę herbaty na stare lata...

Mniej jadu (szkoda zdrowia), a więcej otwarcia na świat.

PS. Celowo użyłem określenia ?rock? ponieważ zarówno metal jak i punk zaliczają się do szeroko rozumianej rodziny rockowej. Najlepszym przykładem jest ikona trash metalu SLAYER, który w 1996 roku wydał album Undisputed Attitude. Więcej tutaj: http://pl.wikipedia.org/wiki/Undisputed_Attitude" onclick="window.open(this.href);return false;
Ponadto w tej piosence http://www.youtube.com/watch?v=QiyBq_llIbM" onclick="window.open(this.href);return false;
zwróćcie uwagę jak wygląda gitara Jeffa Hannemana (tego blondyna :lol: ) - czy tylko ja tam widzę znak punkowego zespołu Dead Kennedys?

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » piątek, 25 maja 2012, 19:27

Szczerze mówiąc powinienem podejść do tego jak Kazik Staszewski:
?... a gdy mnie ktoś o moje teksty spyta,
temu za...ie z łokcia, za...le z kopyta?
"Jak powstają Twoje teksty gdy mnie ktoś tak spyta ...za...wię z laczka i poprawię z kopyta".... Cytuj dokładnie, albo wcale.
Też pojade Kazikiem....

"Do 3 razy sztuka, ale co gdy za czwartym wypłynie ta nauka...", idąc dokładnie za ciosem zanim byś łokieć wystawił,mój "strzał z dyni" spowodowałby oświecenie na jakieś 10 minut. Ale dość przechwałek :wink:

Wrzucasz do wora ogół, błąd, znam mase discomułów ktorzy poprostu pałaja do alternativ nienawiścią i Grabarz albo inny outsider tego nie zmienia. Hejterzy są także w moim wieku tzn 32 lata. Nie wierz w to że na forach piszą 50ciolatkowie, może kilku ma czas. Jeśli ja czegoś nie rozumiem to pytam, boimy się tego czego nie znamy- znów dokładność cytatu się kłania. Nie raz nieznajomy próbował zadymić, nie z nami 120 kg+ te numery.
P.s Rynek nie lubi pustki, Ci co pojechali dali skrzydła do rozwoju innym, czy to źle czy dobrze nie mi oceniać. P.s Grabarz obrywa za swoje jasne przekonania i nazywanie rzeczy po imieniu. To moja opinia.

Korniszon powiedz szczerze jestes z Ustki ?
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
Wajper

Post autor: Wajper » piątek, 25 maja 2012, 21:05

Adam Wroński pisze:Też "nic nie kumam" Kto tu mówi o ciszy nocnej?
Kto, to oczywiste. Ale znacznie ciekawsze jest - dlaczego i po co tak naprawdę i czy wie, jakie są za to konsekwencje?

Znalazłem instancję, która może rzucić na to światło, mianowicie Rzecznika Praw Obywatelskich, ale wstrzymałem się z zawracaniem głowy tejże szacownej personie do czasu dalszych szczegółów, nie daj Boże podanych oficjalnie. Dopiero wówczas kliknę "Wyślij", na razie pogryzajmy popcorn i czekajmy.
"Muzyka to przyjemność, jakiej dusza ludzka doświadcza przez liczenie, nie zdając sobie sprawy, że ma do czynienia z liczeniem."
Gottfried Wilhelm Leibniz

Awatar użytkownika
Core Nishon

Post autor: Core Nishon » sobota, 26 maja 2012, 01:34

elveez pisze:Cytuj dokładnie, albo wcale.
Masz rację elveez. Drogi Kaziku jeżeli to kiedykolwiek przeczytasz, to przepraszam za błędne cytowanie Twoich słów.
elveez pisze:idąc dokładnie za ciosem zanim byś łokieć wystawił,mój "strzał z dyni" spowodowałby oświecenie na jakieś 10 minut. Ale dość przechwałek
To groźba, obietnica czy zaproszenie? Poza tym ?na pieszczoty trzeba zasłużyć? :wink:
elveez pisze:Wrzucasz do wora ogół, błąd, znam mase discomułów ktorzy poprostu pałaja do alternativ nienawiścią
Ja także znam takich ludzi. Niestety albo mnie nie zrozumiałeś, albo nie wiesz co piszesz. Absolutnie nic nie wspominałem o wrzucaniu do jednego worka rocka i disco (lub innej muzyki elektronicznej). Gdybyś uważnie przeczytał to wiedziałbyś, że chodziło mi o wykazanie, iż metal i punk należą do wielkiej wspólnej rodziny. Zarówno metal jak i punk rock wykształciły się z rocka w latach 60/70.
Wysłowiłem się tak dlatego, że Wiceszefa Policji nazwałem rockmenem (nie zagłębiałem się w szczegóły).
elveez pisze:Hejterzy są także w moim wieku tzn 32 lata. Nie wierz w to że na forach piszą 50ciolatkowie, może kilku ma czas.
Ludzie plujący jadem są pod każdą długością i szerokością geograficzną. Ich wiek nie ma tu żadnego znaczenia bo można spotkać zarówno młodych malkontentów jak i wyluzowanych staruszków.
Moje słowa (głównie) były skierowane do tych ?kilku? starszych, którzy co najmniej czytają to forum, a którzy jednocześnie są chyba zawodowymi drwalami bo zajmują się rzucaniem kłód pod nogi.
elveez pisze:Jeśli ja czegoś nie rozumiem to pytam, boimy się tego czego nie znamy- znów dokładność cytatu się kłania.
W szkole uczono mnie żeby cytaty brać w cudzysłów. W tym wypadku nie użyłem cudzysłowu, a gdy czegoś nie wiem / nie rozumiem to także pytam. Patrz poniżej...
elveez pisze:Nie raz nieznajomy próbował zadymić, nie z nami 120 kg+ te numery.
ale o co chodzi?
elveez pisze:Rynek nie lubi pustki, Ci co pojechali dali skrzydła do rozwoju innym, czy to źle czy dobrze nie mi oceniać.
Oczywiście, że rynek nie lubi pustki, ale ja w ogóle nie nawiązywałem do ekonomii. Moją wypowiedź, do której pijesz bardziej powinna być postrzegana poprzez pryzmat demograficzny (starzejące się miasto/społeczeństwo). I zamiast robić coś, żeby doprowadzić do odmłodzenia miasta to paru ?aktywistów? przyspiesza proces starzenia.
elveez pisze:Grabarz obrywa za swoje jasne przekonania i nazywanie rzeczy po imieniu.
Cenię ludzi szczerych.
elveez pisze:Korniszon powiedz szczerze jestes z Ustki ?
Jak mam rozumieć to pytanie? Czy to forma lokalnego nacjonalizmu?

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » sobota, 26 maja 2012, 10:26

Impreza Grabarza jest pionierska w tym nurcie ,ale nie sprawi ze mlodzi zostana w Ustce. Mlodzi wyjezdzaja bo mozna i bo nie ma pracy. Z mojego doswiadczenia wynika ze punkowcy i metale nie zawsze maja ze soba po drodze.( slucham najciezszych odmian metalu) W przypadku Warheadu ludzie pokazuja swoja niechec do subkultury i jej sposobu bycia, wcale nie maja ochoty poznawac imprezy ani uczestnikow- ot taka mentalnosc - typowa w naszym miescie akcja - mi sie nie podoba to jest beee. Oczywiscie jest garstka ciekawskich, ktorzy pojda, zobacza wyrobia sobie zdanie.
Pamiętajmy, że jeżeli czegoś nie rozumiemy to się tego boimy i zaczynamy z tym walczyć.
Zeby z czyms walczyc wg mnie trzeba miec w tym interes, niczego za darmo nie ma a walka z reguly idzie w parze z wysilkiem. Grabarz zalazl za skore radnym - owoc jest widoczny golym okiem. ( dlaczego akurat ci radni? hehehehehe )

Zadalem proste pytanie - Z Ustki ? Tak/nie. Pytam bo widze ze myslisz kategoriami ludzi z wiekszych miast. To pytanie Nie mialo 2 dna .

p.s Dla niektorych takze problemem jest ze policjant gra w kapeli. Nie czarujmy ze metale czy punkowcy lubia policje. To, co prawda nie kibole, ale zdania na ten temat sa podzielone.
Obrazek

Awatar użytkownika
Wajper

Post autor: Wajper » sobota, 26 maja 2012, 11:21

elveez pisze:Nie czarujmy ze metale czy punkowcy lubia policje. To, co prawda nie kibole, ale zdania na ten temat sa podzielone.
Znasz aforyzm, że "sympatia jest często odwzajemniona, antypatia zaś zawsze"? Subkultury nie lubią policji, bo ta ich traktuje jak bandytów. Jeśli policjant nazywa cię "niebezpiecznym elementem", to działa sprzężenie zwrotne i rzeczywiście masz ochotę "ograniczonemu faszyście w mundurze" pokazać, że ma co do ciebie rację. Ja bardzo lubię i szanuję policjantów, ale niech mi któryś zacznie wchodzić w butach w konstytucyjne prawa i okazywać niechęć i podejrzliwość, bo mam "dziwną fryzurę" i "ubieram się dziwnie" i słucham "kociej muzyki", to jakem człek spokojny...

Niech gliny nie zapominają o jednej rzeczy. To JA ich zatrudniam, JA im płacę. W zamian oczekuję, by MI SŁUŻYLI. Zgodnie z tym, co zapisano w Karcie Etyki Policjanta, bez względu na mój światopogląd, bezstronnie i rzetelnie. A nie traktowali jak bandytę tylko dlatego, że lubię rocka.
"Muzyka to przyjemność, jakiej dusza ludzka doświadcza przez liczenie, nie zdając sobie sprawy, że ma do czynienia z liczeniem."

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » sobota, 26 maja 2012, 19:43

elveez pisze:Grabarz zalazl za skore radnym - owoc jest widoczny golym okiem. ( dlaczego akurat ci radni? hehehehehe )
I co z tego? Załaził za skórę będe dalej ilekroć spotkam się z butą, arogancją i wychwaleniem przez radnych tych, którzy w rzeczywisyości zasługują na ostracyzm. Cóż mogą mi zrobić - pozbawić imprezy? Komu zrobią krzywdę - mi? To są "wybrańcy", którzy szkodzą całej grupie ustczan, dla których nic nie robią i którym nie są w stanie w zamian nic zaproponować. Ja natomiast wczoraj dostałem poważną propozyjcję przeniesienia tej imprezy, która wybawi mnie od użerania.

Obrazek

Tak wyglada miejsce wskazene przez dowódcę Twierdzy Osowiec, w którym ustczanie być może zrobią przyszłoroczny festiwal. Ze strony lokalnego samorządu, urzędników jak i samego wojska jest ogromna chęć współpracy.

Pytanie tylko - co dalej? Imprezę przeniosę, ale się nie uspokoję - i co? Będą biegać za mną z bejsbolami, przebijać koła w samochodzie, udupiać moje dzieci w szkołach...? Mają nieograniczony wachlarz możliwości. Ktoś mówi o aktach przemocy, a sam ją werbalnie stosuje. Tak ma wyglądać samorząd i ludzie, których wybraliście?

Ps. Kilka dni temu rozmawialem z prof. Michałem Rosą - człowiek ten nosi się z poważnym zamiarem wyprowadzenia się z tego miasta. Zgadnijcie co jest tego powodem?

Awatar użytkownika
Wajper

Post autor: Wajper » sobota, 26 maja 2012, 20:18

GRABARZ pisze:
elveez pisze:Grabarz zalazl za skore radnym - owoc jest widoczny golym okiem. ( dlaczego akurat ci radni? hehehehehe )
Wykorzystywanie publicznego stanowiska do załatwiania osobistych porachunków to podłość, żenada, wiocha, buractwo, PRL, mentalna bieda. O takich duperelach, jak łamanie etyki, prawa, moralności, szacunku wobec Konstytucji RP nie wspominając, bo te pojęcia są pewnym ludziom zwyczajnie obce, podobnie jak godność, honor, szczerość i uczciwość.
Weźmy zróbmy im jakiś skansen PRL, nadajmy tytuły "towarzyszy" i zamknijmy za drutami pod napięciem - niech się we własnym śmierdzącym szambie pobawią w PZPRowskie gierki, my zaś idźmy w wiek XXI i zróbmy z Ustki miasto godne miana europejskiego.

Wyborcy słyszą? Naprawcie błąd w najbliższych wyborach. Trudno, wpadka, postkomuna mentalna wdarła się do RM, ale nie ma nic, czego nie dałoby się naprawić.
Ps. Kilka dni temu rozmawialem z prof. Michałem Rosą - człowiek ten nosi się z poważnym zamiarem wyprowadzenia się z tego miasta. Zgadnijcie co jest tego powodem?
Rosa jest normalny, umysłowo i etycznie. Nie lubi przebywać w gronie ludzi chorych.

Awatar użytkownika
RYMARZ

Post autor: RYMARZ » sobota, 26 maja 2012, 23:49

Panowie i Panie.

Wszystko już zostało powiedziane.
Można by pisać w nieskończoność, ale po co???

Skoro jest zgoda na organizację Festiwalu, organizujcie.

Malkontenci i przeciwnicy zawsze będą. I to jest wspaniałe, bo porządek świata zostanie zachowany.
Kto ma wyjść na idiotę, wyjdzie nań. Kto ma dostąpić chwały, dostąpi jej.

Long live rock'n'roll !

Awatar użytkownika
Wajper

Post autor: Wajper » niedziela, 27 maja 2012, 11:31

Bardzo dobrze ujęte, w zasadzie po tej wypowiedzi należy zamknąć wątek.

Ten wątek spełnił swą rolę: radni S. i B. to ludzie strachliwi (boją się małolatów, hehe) i epatujący postawą antyobywatelską, torpedujący lokalne inicjatywy i załatwiający osobiste porachunki wykorzystując stanowiska publiczne (co już śmieszne nie jest).
I taki wniosek niech padnie na koniec, ku wyborców ostrzeżeniu. Nie wybierajcie takich ludzi do władz, naprawdę szkodzą lokalnej społeczności.

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » czwartek, 7 czerwca 2012, 00:07

Agresja i szerzenie nienawiści w wykonaniu usteckiego zespołu "Parafraza". :D

ODPOWIEDZ