Wyciąć drzewa, trawę i postawić hotel na Placu Wolności?

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Wyciąć drzewa, trawę i postawić hotel na Placu Wolności?

Post autor: GRABARZ » sobota, 26 maja 2012, 00:19

Artur Mazur pisze:A czemu nie ma relacji z przedstawionej koncepcji zaasfaltowania i wybudowania bloków na Placu Wolności !!!

Ostatnie drzewa i trawa zostaną z centrum Ustki wycięte !!!

Nie wiem, jak to skomentować :cry:

bip.um.ustka.pl/file.php?attachment=17646
Artur Mazur pisze:Świetnie lobuje za hotelem w tym miejscu, radny Błądkowski,
- zieleń za dwa tygodnie będzie wyschnięta przy tym słońcu , a drzew to tam prawie nie ma i nikt nie dba o to miejsce !!! :shock:
i w ogóle to boi się tamtędy przechodzić , bo pełno tam pijaczków i dziwologów :lol:
http://bip.um.ustka.pl/file.php?attachment=17646" onclick="window.open(this.href);return false;

To chyba jakaś masakra, która zrodziła się w chorej głowie.
Nie trzeba się nikogo bać. A jeśli ktoś się kogoś boi, to dlatego, że udzielił temu komuś jakiejś władzy nad sobą. (H.Hesse)

Artur Mazur

Re: Wyciąć drzewa, trawę i postawić hotel na Placu Wolności?

Post autor: Artur Mazur » sobota, 26 maja 2012, 09:16

Otwarte spotkanie na ten temat, odbędzie się 12 czerwca o godz. 17:00.

Awatar użytkownika
vinylos
Kontakt:

Post autor: vinylos » sobota, 26 maja 2012, 14:23

ale się tego słucha... masakra, ludzie u władzy .. " yy, ymm, aa...yy.. " .. oni potrafią się w ogóle wypowiadać ?
dosłownie celujący ze składni zdań :|
<a href="http://www.w3schools.com">Visit W3Schools</a>

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » sobota, 26 maja 2012, 16:57

Ten Kwiatkowski jak tak zatroskany budżetem Miasta to niech patrzy nie tylko na stronę dochodów ale i wydatków.
Dobrze że choć kilka głosów rozsądnych jak radnego Nycza , którego opinię w tym wypadku podzielam.
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Artur Mazur

Post autor: Artur Mazur » sobota, 26 maja 2012, 17:14

Zaczęło padać nie zdążyłem zrobić zdjęć.

Menele siedzący na ławce?

Obrazek

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » sobota, 26 maja 2012, 18:02

Pewnie w walizce maja prowiant...
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."

Awatar użytkownika
celestyn

Post autor: celestyn » sobota, 26 maja 2012, 18:39

Zabudowa terenów zielonych pl. Wolności to pomysł chory, katastrofalny i idiotyczny. Coś takiego mogło się urodzić chyba tylko i wyłącznie w chorej z chciwości łepetynie kogoś na kogo po cichu być może już czeka potencjalnie teczka pełna pieniędzy chętnego na ten teren. Mogę się założyć, że gdyby ratusz spróbował taki plan zrealizować to mieszkańcy, powtarzając za radnym Nyczem, nie tylko wywieźliby wszystkich decydentów z ratusza na taczkach i utopili w kanale w jednym worze, ale zwyczajnie nie dopuściliby do takiej degradacji placu Wolności i jego zieleni. Dla mnie jest maksymalnie żenujące i kretyńskie, że ktoś w ogóle powziął taki pomysł i poddał taki projekt pod dyskusję. Człowiek który to wymyślił powinien zostać wydalony z miasta jako wróg publiczny bo najwyraźniej chodzi tu o kasę kosztem miasta i mieszkańców.
Nie ten jest mądrzejszy kto wyżej stoi i głośniej krzyczy
Piszę poprawnie po polsku

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » sobota, 26 maja 2012, 19:07

Muszą teraz tylko paść nazwiska aby było wiadomo kto "bierze" i kogo w smole i pierzu wywieźć za rogatki zanim zapadną decyzje.

Dla przypomnienia czym jest korzyść majątkowa.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Korzy%C5%9 ... C4%85tkowa" onclick="window.open(this.href);return false;
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Awatar użytkownika
Bakłarzan

Post autor: Bakłarzan » sobota, 26 maja 2012, 19:13

a ja sie zgadzam :)
po co komu ten park skoro od czasow ruskich nie zostal ani raz remontowany :/ glupota jest trzymac cos co coraz bardziej popada w ruine
https://pl.fotolia.com/id/81447590

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » sobota, 26 maja 2012, 19:38

Bakłarzan pisze:a ja sie zgadzam :)
po co komu ten park skoro od czasow ruskich nie zostal ani raz remontowany :/ glupota jest trzymac cos co coraz bardziej popada w ruine
Poza centrum jest dużo terenów też nieremontowynych od wojny i tam niech sobie budują co chcą.
Z parkingami też nie będzie problemów w tym wypadku.

Sam fakt że Plac Wolności daje trochę przestrzeni w coraz bardziej zbitej zabudowie jest argumentem za jego zachowaniem dla pokoleń.Ze nic nie zrobiono dla placu przez 60 lat to całkiem inna historia ale nie powód aby płuca Ustki zabetonować.

Awatar użytkownika
Wajper

Post autor: Wajper » sobota, 26 maja 2012, 20:32

Pusta przestrzeń, zieleń, blabla. Jakie to korzyści daje? Żadne. Ale hotel, hmmmmm... Ileż można "specjalnych zezwoleń" udzielić, ileż można "lobbować"...

Mam sugestię: może podwyższmy radnym diety, by dostawali na tyle, by nie musieć mieć podobnych pomysłów? To się robi niesmaczne, zaczynają się zachowywać wręcz bezczelnie i zupełnie nie kryją intencji. Więcej finezji, panowie radni!
"Muzyka to przyjemność, jakiej dusza ludzka doświadcza przez liczenie, nie zdając sobie sprawy, że ma do czynienia z liczeniem."
Gottfried Wilhelm Leibniz

Awatar użytkownika
v

Post autor: v » niedziela, 27 maja 2012, 12:32

Przemysł będzie się uwsteczniał bo go stąd wypychacie, a wyprzedaż mienia to nigdy nie był sposób na zwiększenie dochodów tylko na pozbycie się mienia.

Jednorazowe zastrzyki gotówki co najwyżej pozwolą wam wyjść z twarzą z objętej kadencji, w waszym mniemaniu oczywiście i nigdy nie będą sposobem na poradzenie sobie z budżetem.

Panie Burmistrzu, jeśli możecie WY żyć TYLKO z turystyki, to proponuję zrobić doświadczenie, kwotę rocznego dochodu z turystyki rozdysponować na roczny budżet Ustki, tak jakby to było jedyne źródło utrzymania.
Tym samym Pana wynagrodzenie stanowiące jakiś procent budżetu zostanie w stosunku do nowej kwoty pomniejszone.
Proszę nie odpowiadać, ale się zastanowić, czy będzie Pan dojeżdżał jeszcze do Ustki samochodem czy może przestanie być to opłacalne.

Nie staną tu duże hotele bo jak Pan sam zauważył, nikt tu nie przyjeżdża przez cały rok pomimo rozbudowanej infrastruktury ? jakoś ten prywaciarz nie przyciąga turystów. Wasz kolejny pomysł na hotel nic tutaj nie zmieni.

I Kochani (ręce mi tutaj opadają), chcecie wybierać projekty, zmieniać infrastrukturę i planować dochody Ustki, a nie potraficie zadbać o TRAWNIK ???

Artur Mazur

Post autor: Artur Mazur » poniedziałek, 28 maja 2012, 00:28

Mirek pisze:
Pewnie w walizce maja prowiant...
Ta "walizka" Mirek, ma 4 nogi i szczeka .
Jak zabetonują plac,
to wszystkie psy, będą chodzić srać pod Ratusz ,
co w zasadzie ...
kto za mnie dokończy :twisted:

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » poniedziałek, 28 maja 2012, 14:06

Proste sposoby wzbogacenia się bez pracy powoli się kończą dlatego zabrano się za ostatni nieruszony machlojami areał.
Tacy ludzie jakby im pozwolono to wstawiliby na krakowskim rynku zamiast Sukiennic Aquapark.

pawka

Post autor: pawka » poniedziałek, 28 maja 2012, 14:23

ja tam widze plac zabaw dla dzieci,taki porzadny zeby nie leciec na o.s.i.r. z dzieciakiem by ten sie pobawic mogl.
zycie to nie jest bajka tylko jeba...ka

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » poniedziałek, 28 maja 2012, 16:20

pawka pisze:ja tam widze plac zabaw dla dzieci,taki porzadny zeby nie leciec na o.s.i.r. z dzieciakiem by ten sie pobawic mogl.
No co Ty? Już teraz jeden radny boi się tamtędy chodzić, a jeszcze dodatkowo chcesz go narazić na wrzask rozwydydrzonych bachorów.
Nie trzeba się nikogo bać. A jeśli ktoś się kogoś boi, to dlatego, że udzielił temu komuś jakiejś władzy nad sobą. (H.Hesse)

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » poniedziałek, 28 maja 2012, 21:07

rozwydydrzonych
Sie Grabi podgotowal :D

Kiedys gralo sie tam mecze 4 na 4 byly koce pikniki itd...tam wlasnie poznałem Onyx jakos ok 1987 roku ;) I jej psiaka Bukieta.
Dzis za gre w pilke tam chyba mandacik...
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » poniedziałek, 28 maja 2012, 21:16

..tam wlasnie poznałem Onyx jakos ok 1987 roku ;) I jej psiaka Bukieta.
Z Onyx nie wyszło , za to z psiakiem Bukietem... :wink:

Awatar użytkownika
onyx
Kontakt:

Post autor: onyx » poniedziałek, 28 maja 2012, 22:22

Topilzin pisze:
..tam wlasnie poznałem Onyx jakos ok 1987 roku ;) I jej psiaka Bukieta.
Z Onyx nie wyszło , za to z psiakiem Bukietem... :wink:
Wypraszam sobie - przy całej sympatii dla elveeza, mój pies nie był homofilem :P

Tęsknię za czasami, kiedy w miejscu dzisiejszego targu można było pograć w piłę, kapsle, noża, palanta itp. :)
http://www.youtube.com/user/OuttaBathroom" onclick="window.open(this.href);return false;

gaja

Post autor: gaja » poniedziałek, 28 maja 2012, 22:29

Ja to jeszcze pamiętam korty tenisowe.Nawet Fibak wspominał,że na nich uczył się grac.A pomysł naszych radnych to chyba spóżnione prima aprylis.

ODPOWIEDZ