Protest przeciwko radarom w porcie Ustka !!!

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

Czy jesteś za 40 m betonowymi masztami i radarami w usteckim porcie ?

Tak
4
11%
Nie
27
73%
Jest mi to obojętne.
6
16%

Liczba głosów: 37

Awatar użytkownika
Topilzin

Re: Protest przeciwko radarom w porcie Ustka !!!

Post autor: Topilzin » niedziela, 24 marca 2013, 11:42

Właściwie to ten budynek , który tam stoi powinien zniknąć.Ta wydma to najładniejsze widokowo miejsce w Ustce i powinno na miasto zarabiać.Gdzieś mam fotki to poszukam i wrzucę.
Nie wiem co tam jest w środku ale nie widzę powodu aby urzędasy nie mogły się przenieść.
Ta lokacja to relikt PRL-u.Najwyższy czas aby burmistrz zajął się tematem bo to jawna kpina.Temat trzeba postawić na jakimś wysokim szczeblu.
Konkurencja nadmorska nie śpi a od kilku lat doszła zagraniczna.Miasto nie interesuje się takimi rodzynkami a ma je w zasięgu ręki.
Jest takie powiedzenie SEX SELLS.Ja bym rozwinął na WIDOK SELLS.
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » niedziela, 24 marca 2013, 11:46

Całkiem niedawno gościłem przez 2 miesiące w Haugesund w Norwegi - portowym mieście o lini brzegowej diametralnie innej niż ta w Ustce. Miasto z przystanią dla jachtów, stocznią, portowym przeładunkiem i ruchem w porcie o jakim Ustka mogła by pomarzyć. W tym mieście miłośnik żeglowania może znaleźć wszystko - od tawern, specjalistycznych sklepów żeglarskich po firmy zajmujące się naprawą i reniowacją jachtów. Tylko jednej rzeczy (a właściwie dwóch) chyba tym głupim Norwegom zabrakło - radarów w porcie o wyskości żurawi portowych. Wczytaując się w argumenty Zydla i Siudka dochodzę do wniosku, że ci Norwedzy to pospolite głupki. Z chęcią bym chciał zobaczyć reakcję zwykłego Norwega na takie pomysły jakie w tym mieście się rodzą, a jeszcze bardziej chciałbym zobaczyć Zydla i Siudka przekonujących mieszkańców Haugesund do zasadności posadowienia u nich ów radarów.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ps. Ach - oczywiście, jednego nie wziąłem pod uwagę. Norwegów nie stać na takie wydatki.
Nie trzeba się nikogo bać. A jeśli ktoś się kogoś boi, to dlatego, że udzielił temu komuś jakiejś władzy nad sobą. (H.Hesse)

Artur Mazur

Post autor: Artur Mazur » niedziela, 24 marca 2013, 12:33

Wajper pisze:Taplacie się beze mnie? :shock: Awwww...

Anyway, kiedy było referendum w sprawie radarów, bo przegapiłem ankieterów?
Poniedziałek, jutro o 17:00.
zydel pisze: czyzbys probowal sugerowac, ze to miejsce, to Twoj prywatny grajdol? nie wiedzialem o tym i raczej smiem w to powatpiewac.
co do reszty, to proponuje uzyc statystyki: jak sie ma moje zero przy 43 postach, do Twojego prawie zera przy niespelna 5 tysiacach wydukanych w pocie czola wypowiedziach?
nie powaze sie na komentarz.
zabralem glos w sprawie radarow, bo uznalem to za stosowne i zaden lokalny watazka forumowy nie bedzie mi tego zabranial. niezaleznie, czy ma wybaluszone oczy jakby kupcial i udawal sowe, czy podkradal tozsamosc porucznikowi Borewiczowi z prl-owskiego serialu.
Zabawny i ucieszny ten Zydelek :twisted:

Awatar użytkownika
zydel

Post autor: zydel » niedziela, 24 marca 2013, 16:45

celestyn pisze: Znając opcję reprezentowaną przez radnego WS trudno nie zauważyć podobieństwa z aktualnie rządzącą wierchuszką partyjną w demagogicznym i przewrotnym sposobie jego wypowiedzi. Myślę, że Polacy mają dość polityki, ale nie są w stanie od niej skutecznie uciec skoro stado partyjnych baranów na każdym kroku drenuje im kieszenie, próbuje wpędzić w nędzę, żyć na ich koszt i jeszcze z fałszywym uśmiechem na ustach ględzić przed kamerami gładkie kłamstwa i pouczać, że tak musi być i że jest dobrze. Jeśli nacisnąłem Panu Zydlowi na polityczny odcisk to... strasznie się cieszę bo jakiekolwiek partyjniactwo i "politykierstwo" w tym kraju trzeba zwyczajnie tępić jak zarazę, włącznie z postawami i wypowiedziami takimi jak ta wyżej radnego.
nie sa? nie chca! politykiesrtwo, knowania, macenie, takie jak tutaj miedzy innymi Polacy maja we krwi! polityczny odcisk? jasne, bo nie uznaje pchania polityki wszedzie i zaslaniania nia wlasnej nieudolnosci i lenistwa! proste
no prosze. tepic jak zaraze...to tak, jak najwiekszy zlodziej we wsi chcial wytepic zlodziejstwo.
ja bym zaczal od tepienia i nawracania Ciebie, co Ty na to?

celestyn pisze: Lepszą karą dla tych wszystkich "dymaczy" byłoby rozliczenie z "zasług" i zmuszenie do codziennego życia na poziomie i w warunkach tych wszystkich ludzi, których doprowadzili do nędzy i statusu dojnej krowy, którą można opodatkować nawet za to, że nic nie ma i że w ogóle żyje.
tak? a jakie Ty masz zaslugi? moze opwiesz o tym szczerze. bo plakac i biadolic kazdy potrafi.
celestyn pisze:A może zastanów się panie Zydel nad tym co istotniejsze, forma czy treść? Dymanie to i tak bardzo łagodne określenie w odniesieniu do obecnych władz i wielu polityków na każdym szczeblu. Nie czepiaj się więc pan panie Zydel słówek tylko skup się nad meritum. A meritum jest takie, że Urząd Morski wbrew interesowi miasta i mieszkańców chce postawić ustczanom pod nosem coś tylko dlatego, że jakiś urzędas tak sobie wymyślił, a inny (europejski) dał mu na to kasę nie wnikając zbytnio w temat.
jezeli tresc jest wazniejsza, to po co piszesz tutaj? odziej sie w worek pokutny, napisz na nim ulubiony slogan, typu: RZAD i idz na promenade dajac sie "dymac" kazdemu chetnemu za free. o ile znajdzie sie chetny. gwarantuje,ze przekaz bedzie o niebo lepszy tej "tresci".
siema

Awatar użytkownika
zydel

Post autor: zydel » niedziela, 24 marca 2013, 16:46

Wajper pisze:
Mirek pisze:
Myślę, że Polacy mają dość polityki, ale nie są w stanie od niej skutecznie uciec skoro stado partyjnych baranów na każdym kroku drenuje im kieszenie, próbuje wpędzić w nędzę, żyć na ich koszt i jeszcze z fałszywym uśmiechem na ustach ględzić przed kamerami gładkie kłamstwa i pouczać, że tak musi być i że jest dobrze.
Wyjąłeś mi to z ust.
No i tu pora na puentę. Naprowadzę: co robić, by partyjne barany nie rozpieprzały tego kraju do szczętu..?
odpowiem: czasami pomyslec?
siema

Awatar użytkownika
zydel

Post autor: zydel » niedziela, 24 marca 2013, 16:48

Artur Mazur pisze:
zydel pisze: czyzbys probowal sugerowac, ze to miejsce, to Twoj prywatny grajdol? nie wiedzialem o tym i raczej smiem w to powatpiewac.
co do reszty, to proponuje uzyc statystyki: jak sie ma moje zero przy 43 postach, do Twojego prawie zera przy niespelna 5 tysiacach wydukanych w pocie czola wypowiedziach?
nie powaze sie na komentarz.
zabralem glos w sprawie radarow, bo uznalem to za stosowne i zaden lokalny watazka forumowy nie bedzie mi tego zabranial. niezaleznie, czy ma wybaluszone oczy jakby kupcial i udawal sowe, czy podkradal tozsamosc porucznikowi Borewiczowi z prl-owskiego serialu.
Zabawny i ucieszny ten Zydelek :twisted:
zabawa i uciecha na Twoim poziomie?
siema

Awatar użytkownika
zydel

Post autor: zydel » niedziela, 24 marca 2013, 16:56

trzeba byc skonczonym cwokiem, aby porownywac norweskie miasto do Ustki, ale cwoki rowniez chca miec swoje miejsce na forum, wiec...spoko kiecka, tylko przytocze cytat o jednym z najwiekszych "problemow" Norwegow.
"Norwegia ma za dużo pieniędzy. Założony w celu dysponowania zyskiem z wydobycia i sprzedaży ropy Fundusz Naftowy w ogromnym tempie powiększa swoje zasoby. Zgromadzone nadwyżki zbliżają się do astronomicznej kwoty 80 mld USD. Przy dzisiejszych cenach ropy zapasy te rosną i będą rosły w coraz większym tempie. W ciągu dziesięciu lat zrównają się prawdopodobnie z wielkością norweskiego PKB (170 mld USD). Pytanie, przed jakim stają kolejne rządy norweskie, brzmi jak zagospodarować takie bogactwo? Pomysłów pojawia się dużo, ale wrodzona wstrzemięźliwość przodków wikingów sprawia, że góra pieniędzy wciąż rośnie. Ile bowiem razy można poprawiać i tak świetną służbę zdrowia, ile nowych uniwersytetów i szkół można wybudować dla nielicznego narodu. Pojawiają się pomysły, żeby za pieniądze pomagać innym biednym krajom albo zaprzestać wydobycia ropy i żyć jak dawniej. Tymczasem kolejne rządy z dystansem podchodzą do wszelkich form nadmiernego wydawania pieniędzy i odkładają je skrupulatnie we wspomnianym Funduszu Naftowym dla przyszłych pokoleń."
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Norwegi ... 34066.html" onclick="window.open(this.href);return false;
siema

Awatar użytkownika
celestyn

Post autor: celestyn » niedziela, 24 marca 2013, 18:02

zydel pisze:politykiesrtwo, knowania, macenie, takie jak tutaj miedzy innymi Polacy maja we krwi!
Nie sądź Zydel innych przez pryzmat własnej osoby co najwyraźniej robisz.
zydel pisze: nie uznaje pchania polityki wszedzie i zaslaniania nia wlasnej nieudolnosci i lenistwa! proste
Powiedz to tym wszystkim nieudolnym i leniwym partyjnym burakom, którzy wszelkie próby rozliczenia ich z nieudolnych działań lub ich braku oraz z matactw finansowych, nazywają atakami politycznymi, mieszając we wszystko właśnie politykę.
zydel pisze:no prosze. tepic jak zaraze...to tak, jak najwiekszy zlodziej we wsi chcial wytepic zlodziejstwo.
Nigdy nie byłem w żadnej partii, nigdy też nikomu niczego nie ukradłem, skoro zarzucasz mi takie rzeczy nie znając mnie to ja na to... zupełnie nic. Sam sobie najlepiej wystawiasz świadectwo. A jeśli chcesz mnie tępić i nawracać to... spróbuj... żebyś tylko potem nie żałował. :mrgreen:
zydel pisze: tak? a jakie Ty masz zaslugi? moze opwiesz o tym szczerze. bo plakac i biadolic kazdy potrafi.
Normalny dorosły facet nie chwali się tym co zrobił lub robi. Realna ocena sytuacji to jeszcze nie biadolenie. Mi źle nie jest więc mógłbym mieć wszystko w d... ale myślę prospołecznie a nie np. propartyjnie najwyraźniej w przeciwieństwie do ciebie. Może dlatego w tej chwili odpowiadam na durne teksty niektórych choć nie muszę.
zydel pisze: jezeli tresc jest wazniejsza, to po co piszesz tutaj? odziej sie w worek pokutny, napisz na nim ulubiony slogan, typu: RZAD i idz na promenade dajac sie "dymac" kazdemu chetnemu za free. o ile znajdzie sie chetny. gwarantuje,ze przekaz bedzie o niebo lepszy tej "tresci".
W przeciwieństwie do niektórych tutaj nie mam skłonności do prostytucji ani umysłowej ani tym bardziej cielesnej. Mogę tu pisać z miliona różnych powodów, tak samo jak zresztą inni. A jak ci się to nie podoba to sam idź na promenadę i realizuj swoje wizje erotyczne :D .
Ostatnio zmieniony niedziela, 24 marca 2013, 18:19 przez celestyn, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie ten jest mądrzejszy kto wyżej stoi i głośniej krzyczy
Piszę poprawnie po polsku

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » niedziela, 24 marca 2013, 18:14

zydel pisze:trzeba byc skonczonym cwokiem, aby porownywac norweskie miasto do Ustki, ale cwoki rowniez chca miec swoje miejsce na forum, wiec...spoko kiecka, tylko przytocze cytat o jednym z najwiekszych "problemow" Norwegow.
"Norwegia ma za dużo pieniędzy. Założony w celu dysponowania zyskiem z wydobycia i sprzedaży ropy Fundusz Naftowy w ogromnym tempie powiększa swoje zasoby. Zgromadzone nadwyżki zbliżają się do astronomicznej kwoty 80 mld USD. Przy dzisiejszych cenach ropy zapasy te rosną i będą rosły w coraz większym tempie. W ciągu dziesięciu lat zrównają się prawdopodobnie z wielkością norweskiego PKB (170 mld USD). Pytanie, przed jakim stają kolejne rządy norweskie, brzmi jak zagospodarować takie bogactwo? Pomysłów pojawia się dużo, ale wrodzona wstrzemięźliwość przodków wikingów sprawia, że góra pieniędzy wciąż rośnie. Ile bowiem razy można poprawiać i tak świetną służbę zdrowia, ile nowych uniwersytetów i szkół można wybudować dla nielicznego narodu. Pojawiają się pomysły, żeby za pieniądze pomagać innym biednym krajom albo zaprzestać wydobycia ropy i żyć jak dawniej. Tymczasem kolejne rządy z dystansem podchodzą do wszelkich form nadmiernego wydawania pieniędzy i odkładają je skrupulatnie we wspomnianym Funduszu Naftowym dla przyszłych pokoleń."
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Norwegi ... 34066.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Trzeba być skończonym ćwokiem aby sugerować że idiotyczne projekty (lokalizacja w tym przypadku) jest pochodną notorycznego braku pieniędzy w Polsce(patrz "problemy" Norwegii).Jak widać dzięki Unii forsa się znalazła a EU nie kontroluje zasadności jej wydawania w odróżnieniu od niezrzeszonego skandynawskiego kraju.Głupota to problem a brak pieniędzy to skutek tej głupoty a nie przyczyna.
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » niedziela, 24 marca 2013, 18:18

Głupota to problem a brak pieniędzy to skutek tej głupoty a nie przyczyna.
Oł jes.
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."

Awatar użytkownika
zydel

Post autor: zydel » niedziela, 24 marca 2013, 18:53

celestyn pisze:
zydel pisze:politykiesrtwo, knowania, macenie, takie jak tutaj miedzy innymi Polacy maja we krwi!
Nie sądź Zydel innych przez pryzmat własnej osoby co najwyraźniej robisz.
zydel pisze: nie uznaje pchania polityki wszedzie i zaslaniania nia wlasnej nieudolnosci i lenistwa! proste
Powiedz to tym wszystkim nieudolnym i leniwym partyjnym burakom, którzy wszelkie próby rozliczenia ich z nieudolnych działań lub ich braku oraz z matactw finansowych, nazywają atakami politycznymi, mieszając we wszystko właśnie politykę.
zydel pisze:no prosze. tepic jak zaraze...to tak, jak najwiekszy zlodziej we wsi chcial wytepic zlodziejstwo.
Nigdy nie byłem w żadnej partii, nigdy też nikomu niczego nie ukradłem, skoro zarzucasz mi takie rzeczy nie znając mnie to ja na to... zupełnie nic. Sam sobie najlepiej wystawiasz świadectwo. A jeśli chcesz mnie tępić i nawracać to... spróbuj... żebyś tylko potem nie żałował. :mrgreen:
zydel pisze: tak? a jakie Ty masz zaslugi? moze opwiesz o tym szczerze. bo plakac i biadolic kazdy potrafi.
Normalny dorosły facet nie chwali się tym co zrobił lub robi. Realna ocena sytuacji to jeszcze nie biadolenie. Mi źle nie jest więc mógłbym mieć wszystko w d... ale myślę prospołecznie a nie np. propartyjnie najwyraźniej w przeciwieństwie do ciebie. Może dlatego w tej chwili odpowiadam na durne teksty niektórych choć nie muszę.
zydel pisze: jezeli tresc jest wazniejsza, to po co piszesz tutaj? odziej sie w worek pokutny, napisz na nim ulubiony slogan, typu: RZAD i idz na promenade dajac sie "dymac" kazdemu chetnemu za free. o ile znajdzie sie chetny. gwarantuje,ze przekaz bedzie o niebo lepszy tej "tresci".
W przeciwieństwie do niektórych tutaj nie mam skłonności do prostytucji ani umysłowej ani tym bardziej cielesnej. Mogę tu pisać z miliona różnych powodów, tak samo jak zresztą inni. A jak ci się to nie podoba to sam idź na promenadę i realizuj swoje wizje erotyczne :D .
problem polega na tym, ze Ty rowniez nie potrafisz polemizowac bez pomawiania i obrazania. taka widac Polska mentalnosc czlowieka, ktory ma dobrze, ale chce w innych zaszczepic poczucie ciaglego zagrozenia i tlumaczyc swoje lenistwo skorumpowaniem urzedasow. nigdy nie bylem w zadnej partii i wiem,ze kazdy moze to napisac, wiec wierzyc nie musisz. probujesz mi grozic? jestes zalosny, nawet nie smieszny, skoro sugerujesz jakies konfrontacje dziwne. prospoleczne myslenie? zarty sobie stroisz? gdzie tutaj jest takie myslenie? bo co, napiszesz o dymaniu? zatrzezesz,ze dymac to innych, a nie Ciebie, bo Ty to nie prostytucja, tylko co? kastracja? no widze,ze kastracja intelektualna, ale te Twoje cwierkanie niskim altem niczego nie zmienia, poza kolejnymi probami frustrowania innych. przeciez kazdy pojdzie sie utopic w Slupi, gdy dotrze do niego,ze trakiego ma obronce swych praw, czci i ...cnoty?
i mam prosbe: jezeli nie musisz, to nie odpisuj mi. po co masz sie po raz kolejny osmieszac? o zlodzieju dalem przyklad tylko, a ze Ty wziales to do siebie o jednym moze tylko swiadczyc, ale pst! nie dowie sie nikt.
siema

Awatar użytkownika
zydel

Post autor: zydel » niedziela, 24 marca 2013, 18:55

Topilzin pisze: Trzeba być skończonym ćwokiem aby sugerować że idiotyczne projekty (lokalizacja w tym przypadku) jest pochodną notorycznego braku pieniędzy w Polsce(patrz "problemy" Norwegii).Jak widać dzięki Unii forsa się znalazła a EU nie kontroluje zasadności jej wydawania w odróżnieniu od niezrzeszonego skandynawskiego kraju.Głupota to problem a brak pieniędzy to skutek tej głupoty a nie przyczyna.
brawo! to znaczy, Medrcu Zlotusty, ze to wlasnie hordy rozwydrzonych, przekupnych urzedasow siedza okrakiem na szybach naftowych w Polsce i nie dadza odkrecic kurkow z "czarnym zlotem", tak? to jest ta glupota? widzisz, moze i chciales dobrze, ale problemy rozpatruje sie najpierw globalnie, nawet te zaistniale w regionie i rzadko sluzy temu chec za wszelka cene dokopania innemu, czyli mi. to juz nie glupota, to buractwo. nie czytales wczesniejszego posta, do ktorego sie odnioslem. Natomiast odpowiadajac na Twe pomowienie, to cytuje: "Ktoś z Polaków zrobił nomadów i biedaków.Ci nie dbają tak o środowisko wokół siebie jak zamożniejsi i od wieków osiadli w jednym miejscu.Do tego pewni swojego posiadania."
czy to aby nie Twoje slowa Zlotousty Cwaniaczku?
siema

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » niedziela, 24 marca 2013, 19:07

brawo! to znaczy, Medrcu Zlotusty, ze to wlasnie hordy rozwydrzonych, przekupnych urzedasow siedza okrakiem na szybach naftowych w Polsce i nie dadza odkrecic kurkow z "czarnym zlotem", tak
Dokładnie tak jak piszesz tylko zamień pojęcie "czarne złoto i szyby naftowe " na "kapitał ludzki".Filmową dokumentację ,lokalnie dla potomnych w tym temacie gromadzi od lat smerf.

Wracając do tematu wątku to zachodnia strona , gdzie mają stanąć radary prędzej czy później stanie się promenadą.Głupota nie jest zapisana w genach i nie trwa wiecznie.

Już widzę stylową knajpkę z widokiem na morze o nazwie "POD RADAREM" :mrgreen:

Awatar użytkownika
celestyn

Post autor: celestyn » niedziela, 24 marca 2013, 20:53

zydel pisze: problem polega na tym, ze Ty rowniez nie potrafisz polemizowac bez pomawiania i obrazania. taka widac Polska mentalnosc czlowieka, ktory ma dobrze, ale chce w innych zaszczepic poczucie ciaglego zagrozenia i tlumaczyc swoje lenistwo skorumpowaniem urzedasow.
Problem polega na tym, że próbujesz swoje cechy i schematy myślowe przenieść na innych i innym je przypisać. Najpierw wypisujesz trollowe posty na poziomie poniżej jakiegokolwiek dna na temat innych, a potem przypisujesz tym innym ten poziom, który sam reprezentujesz. Normalnie masz talent, jeśli nawet nigdy nie byłeś w żadnej partii to spróbuj, przewrotności ci z pewnością nie zabraknie. :lol:
zydel pisze:probujesz mi grozic? (...) sugerujesz jakies konfrontacje dziwne.
Grozić? Konfrontować mogę się na polu intelektualnym ale widzę, że w tym przypadku to nie będzie w żaden sposób konieczne a ze względu na poziom twoich wypowiedzi również niemożliwe.
zydel pisze:jestes zalosny, nawet nie smieszny,
Buhahahahaha i kto to pisze. Przeczytaj choć pół zdania swoich własnych wypocin. :lol:
zydel pisze:prospoleczne myslenie? zarty sobie stroisz? gdzie tutaj jest takie myslenie?
Tak prospołeczne myślenie, bo będąc przeciw postawieniu radarów myślę nie o własnym interesie, ale o interesie wszystkich mieszkańców Ustki. I tych obecnych i tych, którzy przyjdą po nas, a także tych, którzy ewentualnie przyjadą do nas wypoczywać. No ale cóż pewne rzeczy dla jednych są do ogarnięcia rozumem, dla innych jak widać na twoim przykładzie nie.
zydel pisze:no widze,ze kastracja intelektualna
I znowu przypisujesz innym własne cechy - zdaje się, że w psychologii to się nazywa projekcja opisana już przez niejakiego Freuda.
zydel pisze:i mam prosbe: jezeli nie musisz, to nie odpisuj mi. po co masz sie po raz kolejny osmieszac? .
Spełnię twoją prośbę i nie będę ci odpisywał. I nie dlatego żebym ryzykował ośmieszanie siebie, ale dlatego, żeby nie dawać ci okazji do tego, byś się ośmieszał bardziej niż sam to robisz bez mojego udziału. No po prostu nie będę kopał leżącego. W końcu zgodnie z bardzo popularnym kiedyś powiedzeniem "kto się taboretem urodził orłem nie umrze". Oszczędzę już sobie cytowanie pewnych mądrych słów Leca. :mrgreen:
Na tym definitywnie zakończyłem dyskusję z taboretami. :)
Nie ten jest mądrzejszy kto wyżej stoi i głośniej krzyczy
Piszę poprawnie po polsku

J Jędrzychowska

Post autor: J Jędrzychowska » niedziela, 24 marca 2013, 22:01

do zobaczenia na rozprawie administracyjnej w dniu 25 marca o godz 17oo .
Mamy prawo do decydowania o kierunkach rozwoju naszego miasta, o jego zagospodarowaniu oraz kształtowaniu naszej przestrzeni.
Decyzje administracji państwowej już wiele złego wyrządziły w naszym mieście.
Obecnie od nas i naszej władzy samorządowej zależy czy stacja radarowa będzie zlokalizowana w naszym mieście ? czy też nie będzie na to zgody?
Ja jestem przeciwna tej lokalizacji.

Artur Mazur

Post autor: Artur Mazur » niedziela, 24 marca 2013, 22:30

Żydelek ,
Ty też przyjdź 8)

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » niedziela, 24 marca 2013, 22:47

Artur Mazur pisze:Żydelek ,
Ty też przyjdź 8)
W co Ty wierzysz Artur - przecież to jeden z tych tchórzliwych baranów bez twarzy. Tacy idioci nie podpisują się otwarcie pod swoją głupotą, bo nigdy do końca nie są pewni swoich przekonań i boją się publicznie narazić na niewątpliwą śmieszność. Posiadają instynkt samozachowawczy i honor na poziomie robaka.
Nie trzeba się nikogo bać. A jeśli ktoś się kogoś boi, to dlatego, że udzielił temu komuś jakiejś władzy nad sobą. (H.Hesse)

Awatar użytkownika
Core Nishon

Post autor: Core Nishon » niedziela, 24 marca 2013, 22:51

zydel pisze:Twoje cwierkanie niskim altem niczego nie zmienia, poza kolejnymi probami frustrowania innych.
Jak czytam Twoje wpisy to odnoszę wrażenie, że Ty od początku jesteś grubo sfrustrowany. Człowieku napij się melisy, albo zrób cokolwiek co działa na ciebie uspokajająco.
Bo w tej chwili jad jaki bije z Twoich wpisów, aż ścieka mi z monitora.
"Nie łatwo być świnią" - prosiak Porky

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » poniedziałek, 25 marca 2013, 04:27

Posiadają instynkt samozachowawczy i honor na poziomie robaka.
O wypraszam SOBIE!!!!

:idea: :D
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."

Awatar użytkownika
zydel

Post autor: zydel » poniedziałek, 25 marca 2013, 10:58

celestyn pisze: I znowu przypisujesz innym własne cechy - zdaje się, że w psychologii to się nazywa projekcja opisana już przez niejakiego Freuda.
zydel pisze:i mam prosbe: jezeli nie musisz, to nie odpisuj mi. po co masz sie po raz kolejny osmieszac? .
Spełnię twoją prośbę i nie będę ci odpisywał. I nie dlatego żebym ryzykował ośmieszanie siebie, ale dlatego, żeby nie dawać ci okazji do tego, byś się ośmieszał bardziej niż sam to robisz bez mojego udziału. No po prostu nie będę kopał leżącego. W końcu zgodnie z bardzo popularnym kiedyś powiedzeniem "kto się taboretem urodził orłem nie umrze". Oszczędzę już sobie cytowanie pewnych mądrych słów Leca. :mrgreen:
Na tym definitywnie zakończyłem dyskusję z taboretami. :)
nieskomplikowany, za to zakompleksiony, potrafiacy jedynie poprzez internet budowac swoj image poprzez wysnione, nie zawsze fantastyczne wizje macho. Twoja retorka dziecka z przedszkola polegajaca na zaprzeczaniu i odwracaniu wszystkiego jest wrecz nudna. podejrzewam,ze gdybys nie podajal tej madrej decyzji o zakonczeniu "dyskusji" ze mna, to po prstu w przeciagu kilku kolejnych dni Twoj umysl zrolowalby sie jak nalesnik z dzemem. za to z wielkim tupetem, potrafisz wciskac swoje marzenia i wizje w glowy wszytkich Ustczan. Czlowieczku Malutki, gdybys choc na chwiel otworzyl swe zaropiale oczeta i spojrzal chociazby na ankiete w tym temacie, to zauwazylbys poza postami cwokow nie potrafiacych nic innego poza wylewaniem kublow inwektyw pod adresem tych, co maja inne zdanie (piekna demokracja, nie ma co) jeszcze ankiete, w ktorej juz na pierwszy rzut oka dostrzezesz brak jednomyslnosci w temacie radarow. o dziwo moj glos oddalem w pozycji: nie mam zdania. i jeszcze w kwestii tej ankiety-21 oddanych glosow na forum kilkunastotysiecznego miasta w tak waznym temacie? frekwencja wielka! miernoty pisza cos o wyciekach. proponuje z tym problemem udac sie do dermatologa i w drodze zastanowic sie czy to na pewno moich 50 postow uczynilo taka pustynie z tego miejsca i brak zainteresowania tak waznym tematem. czy tez takie cwoki jak te udajace sowe( symbol madrosci-gadanie) swoimi impertynenckimi, aroganckimi, obrazliwymi, egoistycznymi i czesto pozbawionymi jakiegokolwiek sensu, czy logiki wpisami.
a co to sa "trollowe posty"? skoro ja jestem kastrat a nie Ty, wedlug Twojej retoryki przedszkolaka, to zastanow sie nad tym zarzutem. nie odpiszesz, bo obiecales, jednak pomysl nad tym, moze innym razem nie wyjdziesz na...no wlasnie znowu.
i jeszcze jedno. smiech niby rubaszny typu: "Buhahahahaha" swiadczy o wielu kompleksach, ktore w ten sposob probujesz ukryc i dodac sobie odwagi. adieu
siema

ODPOWIEDZ