Protest przeciwko radarom w porcie Ustka !!!

Wypowiedz się na aktualne tematy związane z Ustką. Napisz co Ciebie drażni, irytuje i zachwyca. Podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami.

Moderator: DKS

Czy jesteś za 40 m betonowymi masztami i radarami w usteckim porcie ?

Tak
4
11%
Nie
27
73%
Jest mi to obojętne.
6
16%

Liczba głosów: 37

Awatar użytkownika
celestyn

Re: Protest przeciwko radarom w porcie Ustka !!!

Post autor: celestyn » niedziela, 31 stycznia 2016, 23:49

anna pisze:Myślę, że radny W.S.tu miał rację - wraz z jego odejściem - forum przestało istnieć.
W takim razie jakim cudem tu jeszcze piszemy? Na podobno nieistniejącym forum? :mrgreen: Osobliwy sposób postrzegania rzeczywistości bardzo podobny do W.S.. czyżby jakieś cechy rodzinne? :D
Przy okazji.
anna pisze:Myślę, że kolega też wskaże miejsca pomiaru, by udowodnić rzeczywiste zagrożenia.
Już dawno w luźnych rozmowach, m.in. również z burmistrzem, sugerowałem jak powinien wyglądać wybór miejsc pomiarów.
Nie ten jest mądrzejszy kto wyżej stoi i głośniej krzyczy
Piszę poprawnie po polsku

Awatar użytkownika
maj

Post autor: maj » wtorek, 2 lutego 2016, 10:50

Może jeszcze dorzucę "kwiatek" do ogródka "anny", która, jak widać, ma sentyment do jednego z byłych radnych, a który to radny swego czasu nazwał Forumowiczów Naszego forum hejterami. Świetnie to ktoś ujął, dlatego pozwolę sobie skorzystać z cytatu, który znalazłem przed chwilą w necie:
Prawdziwa cnota krytyk się nie boi.

Określenie hejter, stworzyli ciency w biodrach, którym nie spodobały się opinie bliźnich o ich marnych dokonaniach. Określeniem tym posługują się im podobni. Jak ktoś ma cienką blachę pod czaszką, powinien kluski gnieść w domu a nie wystawiać się na widok publiczny.
Sądząc po aktywności samorządowców na Forum cała obecna ekipa to cieniasy :?: :!: :roll:
"Ruchy władzy są strasznie przewidywalne, traktują Polaków jak głupich ludzi" (J. Stuhr)
Projekt niezależny "Ustka! To logiczne" https://www.facebook.com/groups/2293914710838298/

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » wtorek, 2 lutego 2016, 18:02

Bez wyjątku.
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

anna

Post autor: anna » piątek, 5 lutego 2016, 18:38

Drogi maju. A jakie ma znaczenie w dyskusji, czy Anna to mi ktoś znany, czy to W.S. Mylisz się, hejt co prawda na dobre zawitał do internetu, do rozmowy na forach, jest wykorzystywany wręcz zawodowo ( 1,5zł) przez grupy polityczne. Ale nie usprawiedliwia go ani dobro wspólnoty, ani inne cele. Hejt jest hejtem. Czyniony na tym forum był bezinteresownie, podle. Za akceptacją i takim majowym oraz innych usprawiedliwieniem. Pewnie zajrzę tu za jakiś czas, może się mylę, a Forum będzie przykładem dyskusji społecznej, do rangi której aspirowało. Myślę jednak, że dodatkowo maj ma rację, pisząc "sądząc po aktywności samorządowców na Forum cała obecna ekipa to cieniasy :?: :!: :roll: "

Awatar użytkownika
maj

Post autor: maj » sobota, 6 lutego 2016, 20:59

"anno" nie wiem, po kiego grzyba W.S nadstawia d...karku za cały samorząd ówczesny i obecny.
Użył pojęcia hejt w znaczeniu dyskredytującym innych forumowiczów, tylko po to, aby usprawiedliwić indolencję samorządowców w dyskusjach tutaj kiedyś prowadzonych na baaardzo wysokim poziomie.
To "kiedyś" to była poprzednia kadencja obecnego Burmistrza i pierwsza kadencja Burmistrza Olecha. To wtedy nasze forum zostało wyróżnione za wzorcowe relacje samorząd-mieszkaniec. To wtedy kilku radnych (w tym W.S) i kilku urzędników aktywnie i rzeczowo potrafiło prowadzić dyskusje.
Potem nagle coś Ratuszowi się odwidziało...
EEEE nie chce mi się o tym gadać po raz n-ty...
"Ruchy władzy są strasznie przewidywalne, traktują Polaków jak głupich ludzi" (J. Stuhr)
Projekt niezależny "Ustka! To logiczne" https://www.facebook.com/groups/2293914710838298/

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » poniedziałek, 8 lutego 2016, 20:18

Jakieś plany na zachód?Najładniejszy widokowo zakątek Ustki leży odłogiem i żeby było mało to dowalony radarem.
Pieniędzy nie ma?Inwestorów?Do roboty Graczyk.

Obrazek
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » czwartek, 14 kwietnia 2016, 07:38

Wczoraj sprawdziłem miernikiem pola magnetycznego jak sprawa ma się w porcie....przy naszej "wieży babel"
indetrks.jpg
.
indeksg.jpg
.
indekgrs.jpg
Dla porównania wartość mierzona 10 cm od laptopa...
indeks.jpg
Białaczka
Naukowcy uznali w 2008 roku, że pola magnetyczne o wartości od 0,3 do 0,4 mikrotesli powodują zwiększone ryzyko wystąpienia białaczki. Taką wartość osiąga na przykład jarzeniówka z odległości pół metra. Nie ma jednak na razie biologicznego wyjaśnienia tej zależności
.

Polecam lekturę...
http://tech.wp.pl/kat,1009781,page,10,t ... aid=116d47" onclick="window.open(this.href);return false;
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

anna

Post autor: anna » poniedziałek, 18 kwietnia 2016, 21:09

Elvuś, czy aby masz legalizowany ten sprzęt? Bo jeśli jest sprawny i posiada atest, to na pewno zdenerwujesz tu kilka osób. Zresztą, kogo to jeszcze interesuje? Z bicyklowym pozdrowieniem, Anna

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » wtorek, 19 kwietnia 2016, 08:56

Na dniach ruszają skoordynowane ćwiczenia Baltops i Anaconda 2 w 1 wtedy sprawdzę czy coś się zmieniło.

Tak wygląda inwestycja w Kołobrzegu :)
porto-de-kolobrzeg-pol-nia-na-torre-do-radar-do-primeiro-plano-paisagem-54527192.jpg
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

anna

Post autor: anna » wtorek, 19 kwietnia 2016, 18:37

Ciekawy jestem wyników pomiarów. Z kolei w Kołobrzegu chyba nikt nie protestował, a wieża wygląda na tak dużą jak w Ustce.pzdr

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » wtorek, 19 kwietnia 2016, 20:14

anna pisze:Ciekawy jestem wyników pomiarów. Z kolei w Kołobrzegu chyba nikt nie protestował, a wieża wygląda na tak dużą jak w Ustce.pzdr
To ty Aniu zmieniłaś płeć czy się zapomniałeś Włodek?.:)

ODPOWIEDZ